How i met your manager

Ιστορίες προχωρημένου επιπέδου
Post Reply
User avatar
TazZ
The God Of Football
The God Of Football
Posts: 25477
Joined: Fri Dec 17, 2004 12:00 am
Football Manager της ομάδας: Chelsea
Αγαπημένη Ομάδα: Panathinaikos
Status: I intend to spam forever. So far, so good.
Location: Ηράκλειο
Has thanked: 0
Been thanked: 2 times

πως γίνεται να ξαναγεμίσεις την παγοθήκη;

αφού άμα βάλεις νερό θα λιώσουν τα άλλα παγάκια από την θερμοκρασία.

προσπαθώ να αλλάξω θέμα γιατί δε σε συμφέρει. -ksilo
Tsakalaki wrote:Όσο σε ταξιδεύει ένα γκολ στο FM δε σε ταξιδεύει τίποτε άλλο.
User avatar
Tsakalaki
Asst Researcher ΠΑΟΚ - Story Teller
Asst Researcher ΠΑΟΚ - Story Teller
Posts: 48757
Joined: Sun Nov 30, 2003 12:00 am
Football Manager της ομάδας: Tottenham
Αγαπημένη Ομάδα: Dynamo Podilatou
facebook προφίλ: antonis.tsakaleas
twitter: Tsak_attaq
Status: I've never been clever, 'cause need it never
Location: Θεσσαλονίκη (Βόλος)
Has thanked: 6 times
Been thanked: 5 times
Contact:

TazZ wrote:πως γίνεται να ξαναγεμίσεις την παγοθήκη;
Ου μπλέξεις με τη γυναικεία λογική

Μια απο τις εντολές που γραφτηκε στη πλάκα που δεν έφερε ο Μωυσής.
--------------------------------------------------------

Εσαεί Πρόεδρος ΠΑ.ΣΥ.ΣΠΑ PC | -2002

26.08.10 | All my FM Stories | Πώς το Football Manager έγινε κομμάτι της ζωής μου
Spoiler: show
RedArmy: «Το κακο με τον Τσακ, είναι ότι ποτέ δεν μπορείς να καταλάβεις αν κάνει πλάκα ή τα λέει σοβαρά :D»
ArK ass: «Aμαν ρε Τσακ...εκει που εμφανιζεται η ελπιδα, ερχεσαι εσυ και την εξαφανιζεις»
nirearas: «Γιατί, τσακ γεννιέσαι... Δεν γίνεσαι...»

My Twitch channel
User avatar
Tsakalaki
Asst Researcher ΠΑΟΚ - Story Teller
Asst Researcher ΠΑΟΚ - Story Teller
Posts: 48757
Joined: Sun Nov 30, 2003 12:00 am
Football Manager της ομάδας: Tottenham
Αγαπημένη Ομάδα: Dynamo Podilatou
facebook προφίλ: antonis.tsakaleas
twitter: Tsak_attaq
Status: I've never been clever, 'cause need it never
Location: Θεσσαλονίκη (Βόλος)
Has thanked: 6 times
Been thanked: 5 times
Contact:

Image
Image





Καλησπέρα σε όλους...Είμαι ο Gamal Abdel Kader. Καλώς ήρθατε στο How i met your manager...

Ειλικρινά, αν μου λέγανε να κάνω δουλειές του σπιτιού ή να μιλήσω σε αυτή την εκπομπή, θα προτιμούσα το πρωτο. Όχι για κανέναν άλλο λόγο, αλλά επειδή νιώθω κάπως...Ξέρεις αυτό το όλο "εκεί κάθεσαι, όποτε θες ξεκινάς να μιλάς, λες αυτό που θες, όπως το θες, και τα υπόλοιπα ασ' τα σε 'μας"... Δηλαδή ακόμα και αυτό που λέω, μπορεί να το δείξει....


...Τι μπορεί...σίγουρα θα το δείξει....Μου είπανε πάντως πως τώρα τελευταία γίνεται κλήρωση για το ποιος θα μιλήσει στην επόμενη εκπομπή. Τους πίστεψα. Ελπίζω να μη μου λένε ψέματα, και να είμαι εδώ λόγω κλήρου και για κανέναν άλλο λόγο....Έτσι δεν είναι;


Θα μιλήσω για το παιχνίδι με την Άρσεναλ. Δε θα πω τίποτα από όλα όσα έγιναν στα τελευταία λεπτά. Άλλωστε, αφού δε τα έδειξε η κάμε, δε χρειάζεται να τα μάθει και κανείς. Κάποια στιγμή, σήκωσα το κεφάλι μου και είδα πως το μόνιτορ δείχνει τον κόουτς να κάθεται και να με κοιτάζει, χωρίς να λέει τίποτα...Απλά με κοίταζε. Δεν υπάρχει πιο άβολη στιγμή από αυτή.

Αμέσως, μου ήρθε αστραπιαία στο μυαλό το βλέμμα και το σκηνικό όταν πετύχαμε γκολ στο 90'. Βλέπει τη φάση και σηκώνεται. εγώ μένω πίσω και προσπαθώ να δω τι συμβαίνει...Μπαίνει το γκολ και πανηγυρίζει μπροστά μου...Τώρα εγώ σηκώνομαι από τον πάγκο και φωνάζω "Τέλειωσε ρε....ΤΕΛΟΣ"... Αμέσως ακούγεται ένα "ΣΚΑΣΕ"...τόσο δυνατή φωνή δεν είχε ξαναβάλει. Φώναξε ένα "πάμε μάγκες....ΓΕΡΑ" και αυτό ήταν...

Εκείνη τη στιγμή αισθάνθηκα σκ*τα, διότι ξέρω οτι δε του αρέσουν οι πανηγυρισμοί πριν τη λήξη του αγώνα. Βέβαια, εγώ δε πανηγύρισα...έκανα κάτι χειρότερο, είπα "τέλος", κάτι που τον τρελαίνει....

Που να 'ξερα οτι θα επιβεβαιωθεί με το χειρότερο τρόπο...




Spoiler: show
Barclays Premier League 2036 - 2037, Day 9 (1rst place, 19 Points)
Image



Αφήσαμε πίσω μας το σοκ απο τα τέσσερα τεμάχια που μας κέρασε η Γουέστ Χαμ και επιστρέψαμε στις νίκες...Έστω και ζόρικα προηγηθήκαμε 2-0 και όταν μείναμε με δέκα παίκτες, βγήκε μια αντεπίθεση και κλειδώσαμε το ματσάκιον...

Champions League, Group Stage, Game 3 (1st place, 6 points)
Image



Μιλάμε για το ΚΑΤΟΡΘΩΜΑ ΤΟΥ ΑΙΩΝΑ....Με τέτοια στατιστικά, πως είναι δυνατόν να χάνω 3-0 στο ημίχρονο μπορεί να μου εξηγήσει κανείς; Ακόμα και για μπάσκετ, αυτή η ευστοχία είναι υπερβολική....Το παλέψαμε στο δεύτερο ημίχρονο αλλα που να γυρίσει...

Champions League, Group Stage, After Game 3
Image



Πλέον, όλοι μαζί στους έξι βαθμούς...Παίζω με Φενερ και Ζενίτ εντός έδρας, κάτι που σημαίνει οτι ΑΝ χάσω τη πρόκριση...καλά να πάθω. Σωστά; Σωστά ρε φίλε, διότι θα έχω παίξει σπίτι μου....Άρα, δεν έχουμε καμία δικαιολογία αν δεν περάσουμε...


Barclays Premier League 2036 - 2037, Day 10 (1rst place, 22 Points)
Image




Χωρίς λόγια.




Barclays Premier League 2036 - 2037, Day 10
Image



Δε πέρασαν παρα μόνο τρεις αγώνες και το ωραίο, βαθμολογικό και ψυχολογικό πλεονέκτημα που είχαμε, έκανε φτερά. Και μάλιστα μέσα απο τα χέρια μας, διότι ηττηθήκαμε εντός έδρας με ντόρτι και ενώ προηγούμασταν 3-1 στο 92' του τελευταίου αγώνα με ΔΥΟ γκολ διαφορά, πήραμε ένα βαθμό...
--------------------------------------------------------

Εσαεί Πρόεδρος ΠΑ.ΣΥ.ΣΠΑ PC | -2002

26.08.10 | All my FM Stories | Πώς το Football Manager έγινε κομμάτι της ζωής μου
Spoiler: show
RedArmy: «Το κακο με τον Τσακ, είναι ότι ποτέ δεν μπορείς να καταλάβεις αν κάνει πλάκα ή τα λέει σοβαρά :D»
ArK ass: «Aμαν ρε Τσακ...εκει που εμφανιζεται η ελπιδα, ερχεσαι εσυ και την εξαφανιζεις»
nirearas: «Γιατί, τσακ γεννιέσαι... Δεν γίνεσαι...»

My Twitch channel
Mr. Biancoverde
Youth Pro
Youth Pro
Posts: 394
Joined: Sun Jul 11, 2010 3:15 am
Αγαπημένη Ομάδα: ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ & ΛΙΒΕΡΠΟΥΛ
Status: ★PYROTECHNIK IST KEIN VERBRECHEN★
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Στο 94 και στο 96?????? :shock: :? :shock:
Αυτά δεν γίνονται πουθενά...Ο γκαντέμης ο Καντέρ φταίει..Κάθε φορά που τον έχεις στον πάγκο καλύτερα να τον φιμώνεις...ΟΥΣΤ μαυρόγατα... :P
~PANATHINAIKOS ~PROUDER THAN ALL,LOUDER THAN ALL~

~LIVERPOOL ~YOU'LL NEVER WALK ALONE~



«Δεν είμαι ο κορυφαίος προπονητής του κόσμου, απλά πιστεύω ότι δεν υπάρχει κανένας καλύτερος από μένα»-Jose Mourinho

«Μπορούμε να κάνουμε τα πάντα για να βρούμε τον τρόπο,τα πάντα.Μια ακόμα φορά το λέω από την καρδιά μου:θα ειναι πολύ δύσκολο,αλλά θα παλέψω και θα προσπαθήσω να βρω στρατιώτες,ανθρώπους που θα πεθάνουν στο γήπεδο μαζί μου»-Željko Obradović
User avatar
TazZ
The God Of Football
The God Of Football
Posts: 25477
Joined: Fri Dec 17, 2004 12:00 am
Football Manager της ομάδας: Chelsea
Αγαπημένη Ομάδα: Panathinaikos
Status: I intend to spam forever. So far, so good.
Location: Ηράκλειο
Has thanked: 0
Been thanked: 2 times

Έπικ φέηλ ο Γκαμάλ :D :D :D
Tsakalaki wrote:Όσο σε ταξιδεύει ένα γκολ στο FM δε σε ταξιδεύει τίποτε άλλο.
User avatar
amd
Banned
Banned
Posts: 14097
Joined: Sat Sep 22, 2007 8:39 am
Αγαπημένη Ομάδα: ΑΕΚ, ΛΙΒΕΡΠΟΥΛ, ΡΕΑΛ
twitter: dmerg80
Status: ΟΥΣΤ ΑΝΙΚΑΝΟΙ
Location: ταξιδευοντας
Has thanked: 0
Been thanked: 0

φερε την μεγαλη την καλη αντωνη -traino -traino
ΘΑ ΤΗΝ ΣΕΒΕΣΤΕ ΤΗΝ ΑΕΚ ΡΕ .... ΜΑ ΠΑΝΩ ΑΠΟ ΟΛΑ ΘΑ ΤΗΝ ΦΟΒΑΣΤΕ
User avatar
Tsakalaki
Asst Researcher ΠΑΟΚ - Story Teller
Asst Researcher ΠΑΟΚ - Story Teller
Posts: 48757
Joined: Sun Nov 30, 2003 12:00 am
Football Manager της ομάδας: Tottenham
Αγαπημένη Ομάδα: Dynamo Podilatou
facebook προφίλ: antonis.tsakaleas
twitter: Tsak_attaq
Status: I've never been clever, 'cause need it never
Location: Θεσσαλονίκη (Βόλος)
Has thanked: 6 times
Been thanked: 5 times
Contact:

Στον αστερισμό του εννιά..


Είναι φορές που αν σου μπει κάτι στο μυαλό, δε βγαίνει με τίποτα. Ε, αυτό έπαθα και εγώ με το εννιά τελευταία. Γιατί;

Στα τρία τελευταία παιχνίδια, δεχθήκαμε συνολικά εννιά γκολ, τρία στο κάθε παιχνίδι... 3Χ3=9...Πάμε παρακάτω.

Τα τρία επόμενα παιχνίδια έγιναν μέσα σε εννιά μέρες, και στα δυο πρωτα παιχνίδια, ο αντίπαλος έκανε από εννιά σουτ.

Στο τρίτο, μάλλον έγινε κάτι λάθος, και ο αντίπαλος έκανε οκτώ σουτ, αλλά δεν έχει σημασία, αφού το παιχνίδι έγινε στις εννιά του μήνα.

Στο πρώτο απο τα τρία παιχνίδια, το γκολ, το νικητήριο τέρμα το πέτυχε παίκτης που φοράει το εννιά.

Στο δεύτερο παιχνίδι απο τα τρία, με τη νίκη φτάσαμε στους εννιά βαθμούς.

Στο τρίτο παιχνίδι, η νίκη που πετύχαμε ήταν η ένατη.






Spoiler: show
Barclays Premier League 2036 - 2037, Day 11 (1rst place, 23 Points)
Image


Δίκαιο ή άδικο, τυχερό ή όχι, αυτό είναι το αποτέλεσμα και ΓΟΥΣΤΑΡΩ!!!! Και λόγω της αντιπάλου αλλά κυρίως διότι στο δικό του το μυαλό πήραμε αυτά που χάσαμε στο παιχνίδι με τους άλλους.... Και έτσι όπως ήρθε, μας τονώνει λίγο τη πεσμένη ψυχολογία...

Champions League, Group Stage, Game 4 (1st place, 6 points)
Image



Τους το χρωστούσαμε. Ήρθαν και κατάλαβαν από τα πρώτα δέκα λεπτά πως το γήπεδο γέρνει....Το ρούφηξαν το αυγό τους και τώρα είμαστε καβάλα στο άλογο. Κερδίζουμε και την Ζετίν στο καπάκι και τέλος...περάσαμε και οι άλλοι ας σφαχτούν για μια θέση....



Barclays Premier League 2036 - 2037, Day 12 (1rst place, 26 Points)
Image



Άλλη μια μεγάλη, σπουδαία, δυναμωτική και αποστομωτική νίκη...Εδω η ομάδα έδειξε χαρακτήρα και αυτή η νίκη ανήκει σε όλους τους παίκτες, και σε κανέναν άλλον. Ούτε καν σε εμένα, και έχω λόγο που το λέω αυτό. Μπράβο ρε μάγκες....


Barclays Premier League 2036 - 2037, Day 12
Image


Παραμένουμε πρώτοι...Τίποτα περισσότερο, τίποτα λιγότερο...Διότι τη τελευταία φορά που είπα "έχουμε διαφορά" και άλλες τέτοιες @@ρες, τον ήπιαμε και μας δρόσισε...
--------------------------------------------------------

Εσαεί Πρόεδρος ΠΑ.ΣΥ.ΣΠΑ PC | -2002

26.08.10 | All my FM Stories | Πώς το Football Manager έγινε κομμάτι της ζωής μου
Spoiler: show
RedArmy: «Το κακο με τον Τσακ, είναι ότι ποτέ δεν μπορείς να καταλάβεις αν κάνει πλάκα ή τα λέει σοβαρά :D»
ArK ass: «Aμαν ρε Τσακ...εκει που εμφανιζεται η ελπιδα, ερχεσαι εσυ και την εξαφανιζεις»
nirearas: «Γιατί, τσακ γεννιέσαι... Δεν γίνεσαι...»

My Twitch channel
User avatar
stelmat
Youth Team Manager
Youth Team Manager
Posts: 2248
Joined: Tue Apr 21, 2009 12:41 pm
Football Manager της ομάδας: Unemployed
Αγαπημένη Ομάδα: ΟΣΦΠ-Μίλαν-Barca-Νιούκαστλ
facebook προφίλ: stelmat
Status: Ολοταχως για αθλητικος δημοσιογραφος...!
Location: Athens
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

Καλα ε,ο,τι εγινε στα τελευταια ματς δεν παιζει να ξαναγινει και οντως σου μενουν στο μυαλο.Νομιζω πως βρισκεσαι σε εκπληκτικη τροχια και αν σου ελειπαν και 1-2 σκαμπανεβασματα στο παιχνιδι σου θα ειχες ξεφυγει.
Words are meaningless...and forgettable.
User avatar
**John**
Youth Pro
Youth Pro
Posts: 360
Joined: Fri Oct 26, 2007 8:19 am
Αγαπημένη Ομάδα: Ολυμπιακός, Juventus
twitter: calchas7
Location: Λέσβος
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Μόλις διάβασα όλη την ιστορία σου! Φοβερό σενάριο - διάλογοι! Περιμένουμε συνέχεια! :-)
We don't stop playing because we grow old, we grow old because we stop playing.
User avatar
Tsakalaki
Asst Researcher ΠΑΟΚ - Story Teller
Asst Researcher ΠΑΟΚ - Story Teller
Posts: 48757
Joined: Sun Nov 30, 2003 12:00 am
Football Manager της ομάδας: Tottenham
Αγαπημένη Ομάδα: Dynamo Podilatou
facebook προφίλ: antonis.tsakaleas
twitter: Tsak_attaq
Status: I've never been clever, 'cause need it never
Location: Θεσσαλονίκη (Βόλος)
Has thanked: 6 times
Been thanked: 5 times
Contact:

Image
Image





Καλησπέρα σε όλους...Είμαι ο Steve Philips. Καλώς ήρθατε στο How i met your manager...


Οι περισσότεροι δε με γνωρίζετε, αν και σε λίγους μήνες θα συμπληρώσω δώδεκα χρόνια στον σύλλογο. Όταν άρχισα να βλέπω την εκπομπή, ήμουν πολύ χαρούμενος διότι ήξερα οτι μια μέρα, θα βγω και εγώ σε αυτή... Γεια σου μαμά...έγινα διάσημος, είδες; Στα 'λεγα εγώ, εσύ δε με πίστευες...

Υπάρχει ένα περιστατικό που το έζησα απο κοντά και επειδή είναι "φρέσκο" νομίζω οτι αξίζει. Θέλω να πω, για να μου φύγει και ένα βάρος.

Το παιχνίδι στη Βαρκελώνη έχει λήξει και είναι ήταν το πρώτο μου ταξίδι εκτός Αγγλίας με την ομάδα, και αυτό διότι ο Πελεγκρίνο ήθελε να ταξιδέψει και με...πήρε και μένα η μπάλα, προκειμένου τις δυο μέρες που θα ήμασταν Ισπανία, θα συνέχισε την αποθεραπεία.


Μπαίνω στα αποδυτήρια μετά τη λήξη του αγώνα καθώς ακούω φωνές...Ή μάλλον τραγούδια..."τι σκ*τ* κάνουν, μετά απο τέτοιο αποτέλεσμα; Χάζεψαν;" σκέφτηκα, με αρκετή δόση αφέλειας και ειλικρίνειας ταυτόχρονα...


Βλέπω τον Πελεγκρίνο με τις πατερίτσες πάνω στον πάγκο να χοροπηδάει και μου κόπηκε η ανάσα.... "ΤΙ ΚΑΝΕΙΣ ΡΕ;;;;;;;;" φώναξα και εκείνος με το που με βλέπει, αντί να σκεφτεί "ώπα, με πιάσανε" λέει...

"Εσένα περίμενα φιλε μου....Θα μας σώσεις....Βγες έξω απο την πόρτα και κάνε οτι κάθεσαι εκεί. Φαε κανα μήλο, κάνε κάτι τέλος πάντων για να είσαι εκεί...Μόλις δεις τον κόουτς, βαρα τη πόρτα για να σταματήσουμε, μη μας δει έτσι και έχουμε άλλα, εντάξει;"


Μέσα μου ΕΒΡΑΖΑ!!! Μου συμπεριφέρθηκε λες και ήμουν κανένα παιδάκι, κανένας χθεσινός, και με έστειλε να κρατάω τσίλιες...Ποιον; Εμένα...Όταν μου το είπε - και το είπε με ύφος "έλα το τσουτσέκι, το έχω, ότι πω θα το κάνει" - ήθελα να του ορμίσω, πραγματικά....

Φάνηκε αυτό στη φάτσα μου, αλλά δε ξέρω ποια δύναμη λειτούργησε μέσα μου και του είπα "οκ, αλλα θα μου το χρωστάς αυτό..."

"Ότι θες" μου απάντησε, και εγώ πήρα ένα μήλο και μια μπανάνα και βγήκα έξω....

Τώρα θα μου πείτε για ποιο λόγο τα λέω όλα αυτά...Διότι για ότι επακολούθησε δεν φταίω. Ρώτησαν έναν απο τους άνδρες σεκιούριτι για το από που θα περιμένω τον κόουτς μετά τη συνέντευξη Τύπου και μου έδειξε την πόρτα αριστερά...

Έτσι, περίμενα στα αριστερά της πόρτας. Έλα όμως που δε ξέρω πως ο κόουτς ήρθε απο τα δεξιά.


Η πόρτα ήταν κοντά σε γωνία, και ουσιαστικά ήρθε απο πίσω. Το κακό ξέρετε ποιο είναι; Άντε τώρα εγω να πείσω τους παίκτες οτι δεν τους "κρέμασα" επίτηδες και τους βρήκε ο κόουτς να πανηγυρίζουν σα μικρά παιδιά ενώ η ομάδα είχε χάσει....


Και ξέρετε ποιο είναι το χειρότερο; Ότι όχι μόνο δε θα πιστέψουν οτι έγινε όπως τους τα λέω τώρα, αλλα ότι μεσολάβησε ο κόουτς για να βγω στην εκπομπή και να τα πω όλα αυτά...


Τελικά, χαμένος θα βγω....
















Spoiler: show
Barclays Premier League 2036 - 2037, Day 13 (1rst place, 29 Points)
Image



Ωραίος ο Ιταλός...Πάντα, όταν το ημίχρονο τελειώνει με 0-0, υπάρχει μια ανησυχία, διότι έχει μειωθεί στο μισό ο χρόνος αντίδρασης σε περίπτωση στραβής...Ο Γκρόσι λοιπόν πήρε τ' όπλο του και στο φτερομπαμ, καθάρισε το παιχνίδι, μας έδωσε άλλους τρεις βαθμούς και συνεχίζουμε ακάθεκτοι....Όχι πως δεν έπαιξαν και άλλοι δέκα παίκτες, αλλά αυτός έβαλε τα γκολ...ε, ας πάρει και τη δόξα λοιπόν....


Barclays Premier League 2036 - 2037, Day 14 (1rst place, 32 Points)
Image



Μια φορά....ΜΙΑ ΦΟΡΑ ΡΕ ΓΑΜΩΤΟ....Τι θέλω να γίνει έστω μια φορά; Να αποθεώσω ένα παίκτη και να μη γίνει στραβή στο επόμενο παιχνίδι...Ποιο, για την ισοπαλία νομίζετε οτι λέω; Όοοοχι,εγω για τον τραυματισμό του αγχώθηκα...Μέχρι να μου πουνε οτι είναι επιπόλαιος, είδα και έπαθα...Κατα τα άλλα, αφήσαμε δυο βαθμούς...


Champions League, Group Stage, Game 5 (1st place, 9 points)
Image


:shock: :shock: :shock: Τι ήταν αυτό ωρε παιδιά; Τι ημίχρονο ήταν αυτό; ΤΙ ΒΟΥΡΤΣΑ ΒΑΡΒΑΤΗ ΡΙΞΑΝΕ ΤΑ ΠΑΛΛΙΚΑΡΙΑΜ' ??? Δε θα πω τίποτε άλλο. Απλά θα το θαυμάσω.... 11 clear cut chances....Να το ξαναπώ; 11 (έντεκα) clear cut chances....

Champions League, Group Stage, After Game 5
Image



ΠΛέον για να αποκλειστούμε πρέπει να χάσουμε με 8-0 απο την Μπαρτσελόνα και η Φενέρ να κερδίσει με 12-0 την Ζενίτ...Περάσαμε λοιπόν και πολύ πιθανόν και ως πρώτοι....ναι ως ΠΡΩΤΟΙ, εμείς, η ομάδα με τους λιγότερους Ευρωπαϊκούς βαθμούς από κάθε άλλη στην λίστα της UEFA....



Barclays Premier League 2036 - 2037, Day 15 (1rst place, 33 Points)
Image



Με μαθηματική ακρίβεια, μετά απο μια τέλεια Ευρωπαϊκή βραδιά, ακολουθεί ένα μέτριο εγχώριο παιχνίδι....Δυο φορές προηγήθηκε η τσέλσι και ισοφαρίσαμε με τη σέντρα, στην πρώτη φάση που κάναμε....Και δυστυχώς δε μπορέσαμε ποτέ να έχουμε το προβάδισμα, αν και κάναμε φάσεις. Όχι πως δεν έκανε ο αντίπαλος....


Barclays Premier League 2036 - 2037, Day 15
Image



Ισχνό μεν, προβάδισμα δε...Αυτό είναι που μετράει, αφήστε που έχουμε τη ψυχολογία με το μέρος μας. Είμαστε απο τη πρώτη μέρα στη πρώτη θέση. Θα μου πεις "το θέμα είναι να είσαι την 38η μέρα πρώτος" και όλα τα άλλα είναι να 'χαμε να λέγαμε...

Barclays Premier League 2036 - 2037, Day 16 (1rst place, 34 Points)
Image


Απλά, καθαρά και ξάστερα, επιστρέψαμε στις νίκες, μένουμε πρώτοι με αυτή τη μικρή διαφορά που έχουμε και προχωράμε για τα επόμενα παιχνίδια....

Champions League, Group Stage, Game 6 (1st place, 12 points)
Image



Ο ορισμός της τζάμπα ήττας. ίσα - ίσα που μπορούμε να κατηγορηθούμε οτι το κάναμε επίτηδες για να περάσει η Μπαρτσελόνα. Για να πω την αλήθεια, για πολλές ομάδες θα το έκανα , αλλα για τη συγκεκριμένη ποτέ...ΠΟΤΕ όμως λέμε....


Champions League, Group Stage, After Game 6
Image



Έστω και με ισοβαθμία, ΠΡΩΤΟΙ και καλύτεροι....Περιμένουμε τώρα τη κλήρωση για τους "16" του θεσμού...
--------------------------------------------------------

Εσαεί Πρόεδρος ΠΑ.ΣΥ.ΣΠΑ PC | -2002

26.08.10 | All my FM Stories | Πώς το Football Manager έγινε κομμάτι της ζωής μου
Spoiler: show
RedArmy: «Το κακο με τον Τσακ, είναι ότι ποτέ δεν μπορείς να καταλάβεις αν κάνει πλάκα ή τα λέει σοβαρά :D»
ArK ass: «Aμαν ρε Τσακ...εκει που εμφανιζεται η ελπιδα, ερχεσαι εσυ και την εξαφανιζεις»
nirearas: «Γιατί, τσακ γεννιέσαι... Δεν γίνεσαι...»

My Twitch channel
User avatar
**John**
Youth Pro
Youth Pro
Posts: 360
Joined: Fri Oct 26, 2007 8:19 am
Αγαπημένη Ομάδα: Ολυμπιακός, Juventus
twitter: calchas7
Location: Λέσβος
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Ωραίος! Ε δικαιολογημένα πανηγύριζαν τα παιδιά μετά την ήττα από την Μπάρτσα λοιπόν! :P
We don't stop playing because we grow old, we grow old because we stop playing.
Mr. Biancoverde
Youth Pro
Youth Pro
Posts: 394
Joined: Sun Jul 11, 2010 3:15 am
Αγαπημένη Ομάδα: ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ & ΛΙΒΕΡΠΟΥΛ
Status: ★PYROTECHNIK IST KEIN VERBRECHEN★
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Δεν κατάλαβα...Γιατί πανηγύριζαν???? :?
-traino για το πρωτάθλημα... :wink:
Spoiler: show
ΤΗΝ ΑΠΑΝΤΗΣΗ ΘΑ ΤΗΝ ΔΩ ΟΤΑΝ ΓΥΡΙΣΩ ΓΙΑΤΙ ΦΕΥΓΩ ΓΙΑ ΔΙΑΚΟΠΕΣ... :D
ΚΑΛΟ ΚΑΛΟΚΑΙΡΙ!!!
~PANATHINAIKOS ~PROUDER THAN ALL,LOUDER THAN ALL~

~LIVERPOOL ~YOU'LL NEVER WALK ALONE~



«Δεν είμαι ο κορυφαίος προπονητής του κόσμου, απλά πιστεύω ότι δεν υπάρχει κανένας καλύτερος από μένα»-Jose Mourinho

«Μπορούμε να κάνουμε τα πάντα για να βρούμε τον τρόπο,τα πάντα.Μια ακόμα φορά το λέω από την καρδιά μου:θα ειναι πολύ δύσκολο,αλλά θα παλέψω και θα προσπαθήσω να βρω στρατιώτες,ανθρώπους που θα πεθάνουν στο γήπεδο μαζί μου»-Željko Obradović
User avatar
TazZ
The God Of Football
The God Of Football
Posts: 25477
Joined: Fri Dec 17, 2004 12:00 am
Football Manager της ομάδας: Chelsea
Αγαπημένη Ομάδα: Panathinaikos
Status: I intend to spam forever. So far, so good.
Location: Ηράκλειο
Has thanked: 0
Been thanked: 2 times

ούτε εγώ κατάλαβα γιατί πανηγύριζαν.

τέσπα.

πολύ καλά τα πας Τσακ, συνέχισε έτσι.
Tsakalaki wrote:Όσο σε ταξιδεύει ένα γκολ στο FM δε σε ταξιδεύει τίποτε άλλο.
User avatar
stelmat
Youth Team Manager
Youth Team Manager
Posts: 2248
Joined: Tue Apr 21, 2009 12:41 pm
Football Manager της ομάδας: Unemployed
Αγαπημένη Ομάδα: ΟΣΦΠ-Μίλαν-Barca-Νιούκαστλ
facebook προφίλ: stelmat
Status: Ολοταχως για αθλητικος δημοσιογραφος...!
Location: Athens
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

Λογικα πανηγυριζαν γιατι εστω και με αυτο το αποτελεσμα,η ομαδα τερματισε πρωτη και δε νομιζω οτι ο Τσακ γουσταρει πανηγυρια κ ετς μετα απο ηττα :P

Οπως και να'χει,συνεχιζεις εξαιρετικα!
Words are meaningless...and forgettable.
User avatar
**John**
Youth Pro
Youth Pro
Posts: 360
Joined: Fri Oct 26, 2007 8:19 am
Αγαπημένη Ομάδα: Ολυμπιακός, Juventus
twitter: calchas7
Location: Λέσβος
Has thanked: 0
Been thanked: 0

stelmat wrote:Λογικα πανηγυριζαν γιατι εστω και με αυτο το αποτελεσμα,η ομαδα τερματισε πρωτη και δε νομιζω οτι ο Τσακ γουσταρει πανηγυρια κ ετς μετα απο ηττα :P

Οπως και να'χει,συνεχιζεις εξαιρετικα!

K εγώ αυτό κατάλαβα!

Περιμένουμε συνέχεια! -pappous
We don't stop playing because we grow old, we grow old because we stop playing.
Post Reply

Return to “Advanced”