Preffered moves

Συζητήστε για το τρόπο που προπονείτε τους παίκτες! Τεστ, συγκρίσεις και αναλύσεις των προπονητικών προγραμμάτων του FM.
matrixxakos
Trialist
Trialist
Posts: 60
Joined: Mon Jul 07, 2008 11:02 pm
Football Manager της ομάδας: LiverpooL
Has thanked: 0
Been thanked: 0

thanasis10 wrote:viewtopic.php

Εδω ειναι η μεταφραση με ολα τα preffered moves...

Καποια ειναι αδυνατον να μαθευτουν απο τους παικτες καθως ειναι καθαρα μεσα στην προσωπικοτητα και το χαρακτηρα καθε παικτη.Δηλαδη το να διαμαρτυρεται στους διαιτητες ειναι κατι που δεν το κανει καθε παικτης και δεν μπορει να το κανει λογω χαρακτηρα αυτο... :wink:


ΥΓ.Μην γραφεις με greeklish,απαγορευεται απο τους κανονες του σαιτ
βασικα μου εδοσες λαθος λινκ
thanasis10
National Manager
National Manager
Posts: 8576
Joined: Sat Oct 20, 2007 1:58 pm
Αγαπημένη Ομάδα: Προοδευτική Έκρηξη Τούμπας Α.Ο
Has thanked: 2 times
Been thanked: 2 times

Bravejohn
Rotation
Rotation
Posts: 1010
Joined: Wed Mar 12, 2003 12:00 am
Football Manager της ομάδας: ΠΑΟΚ
Αγαπημένη Ομάδα: ΠΑΟΚ
Location: Σερρες
Has thanked: 0
Been thanked: 0

ειχα ξεκινησει εγω παλια ενα παρομοιο τοπικ για τη σχεση των attributes - pref. moves εδω viewtopic.php?f=171&t=23665

νομιζω εχει να κανει περισσοτερο με τα attributes...πχ αν καποιος εχει καλο technique του λες να μη σουταρει με δυναμη ας πουμε...δλδ να κανει τεχνικα σουτ..
αν δεν εχει καλο passing - κυριως οι αμυντικοι - του λες play short simple passing κ.τ.λ

τωρα αν εναν επιθετικο τον εχεις deep lying forward του λες come deep to get ball...

εγω κοιταω πρωτα attributes που ειναι και το βασικο για να ξερεις τι μπορει να κανει ενας παιχτης και τι οχι και μετα αναλογα με τη τακτικη που χρησιμοποιω βαζω και τα αναλογα pref moves οπου χρειαζεται...

off topic : Θαναση θεος ο Rory...ειναι τρελος ο Ιρλανδος!

This hotel bar has lost all its people,
The piano man has caught the last bus home,
The old bartender just collapsed in the corner,
Why I'm still here, I just don't know,
I don't know.
Post Reply

Return to “Προπόνηση FM2010”