Βαλένθια-Ασταθή απόδοση στα παιχνίδια

Όλες οι τακτικές που έχετε να προτείνετε!
Post Reply
kostasmak
Trialist
Trialist
Posts: 16
Joined: Mon Dec 24, 2007 4:14 pm
Football Manager της ομάδας: Olympiacos
Αγαπημένη Ομάδα: Tottenham
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Γειά σας παιδιά και από εμένα.Άρχισα το save με Ολυμπιακό και μετά απο τρεις άκρως επιτυχημένες χρονιές μου έκανε πρόταση η Βαλένθια την οποία και αποδέχτηκα.Ξύλωσα σε μεγάλο ποσοστό το ρόστερ και έφερα καινούργιους παίκτες.Έκοψα να παίζω με wingers(σήμα κατατεθέν της ομάδας).Η βασική μου 11αδα είναι οι εξής σε διάταξη 4-4-2 σε ρόμβο

GK : Renan
DR : Beck
DL : Mathieu
DC : Subotic
DC : R.Costa
DMC : M.Veloso
MC : I.Camacho
MC : M.Fernandes
AMC :Y.Gourcuff ή S.Vuksevic
ST : R.Soldado
ST : Andre Pierre Gignac

Και έχω την εξής απορία: Η ομάδα μπορεί σε ένα παιχνίδι να πετάει φωτιές (στο Bernabeu 0-3 τη Real) και σε σίγουρα παιχνίδια με μικρομεσαίες ομάδες να φέρνω ισοπαλίες (συνήθως).Φταίει που δεν έχει βρει χημεία η ομάδα η κάτι άλλο; Σε 9 αγώνες έχω 5Ν/2Ι/2Η. -toixosmesh
Last edited by kostasmak on Tue Jul 20, 2010 2:38 pm, edited 1 time in total.
User avatar
diant
Football Legend
Football Legend
Posts: 11291
Joined: Mon Nov 22, 2004 1:11 pm
Status: vitam impendere vero
Has thanked: 0
Been thanked: 0

kostasmak wrote:Γειά σας παιδιά και από εμένα.Άρχισα το save με Ολυμπιακό και μετά απο τρεις άκρως επιτυχημένες χρονιές μου έκανε πρόταση η Βαλένθια την οποία και αποδέχτηκα.Ξύλωσα σε μεγάλο ποσοστό το ρόστερ και έφερα καινούργιους παίκτες.Έκοψα να παίζω με wingers(σήμα κατατεθέν της ομάδας).Η βασική μου 11αδα είναι οι εξής σε διάταξη 4-4-2 σε ρόμβο

GK : Renan
DR : Beck
DL : Mahieu
DC : Subotic
DC : R.Costa
DMC : M.Veloso
MC : I.Camacho
MC : M.Fernandes
AMC :Y.Gourcuff ή S.Vuksevic
ST : R.Soldado
ST : Andre Pierre Gignac

Και έχω την εξής απορία: Η ομάδα μπορεί σε ένα παιχνίδι να πετάει φωτιές (στο Bernabeu 0-3 τη Real) και σε σίγουρα παιχνίδια με μικρομεσαίες ομάδες να φέρνω ισοπαλίες (συνήθως).Φταίει που δεν έχει βρει χημεία η ομάδα η κάτι άλλο; Σε 9 αγώνες έχω 5Ν/2Ι/2Η. Α και κάτι αλλο γιατί ενω στα corner πατάω 6 Υard Box στο παιχνίδι κανείς δεν μένει έξω από την περιοχή για σουτ... -toixosmesh

Σίγουρα φταίει η χημεία αλλα μια χαρά τα βλέπω να τα πάς ...
★ When the snows fall and the white winds blow, the lone wolf dies, but the pack survives ★
kostasmak
Trialist
Trialist
Posts: 16
Joined: Mon Dec 24, 2007 4:14 pm
Football Manager της ομάδας: Olympiacos
Αγαπημένη Ομάδα: Tottenham
Has thanked: 0
Been thanked: 0

συγνωμη αλλα μόλις τώρα συνηδητοποιησα ότι το ποσταρα σε λαθος topic.ας το μεταφερει κάποιος moderator στο topic με τιϛ αποριες.ευχαριστω
Post Reply

Return to “Έτοιμες τακτικές!”