Εχω προβλημα, βοηθατε συναγωνιστες !!!

Συζητήστε για τη νέα έκδοση του Football Manager!
Post Reply
George_31
Trialist
Trialist
Posts: 61
Joined: Fri Sep 11, 2009 7:04 pm
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Εχω μια απορια σχετικα με το πως λειτουργει η μηχανη του παιχνιδιου.
Οταν κανουμε new game, και διαλεγουμε τις χωρες, playable, view-only κλπ., παιζει ρολο το ποσες θα επιλεξουμε, οσον αφορα οχι τους παιχτες αλλα το staff??
Δηλαδη το ποσους και ποιους παιχτες θα μας εμφανισει , εξαρταται απο τις χωρες που δηλωνουμε και απο το load from.
Υπαρχει η ιδια εξαρτηση και για το staff ???? Αν ναι, αξιζει να βαρυνω το συστημα με πολλες χωρες view only, ωστε να βλεπω και το staff, γιατι με το load players from, βγαινουν μονο παιχτες, οχι και το σταφ , σωστα???
User avatar
fon7
Asst Researcher ΠΑΣ Γιάννινα & ΕΠΣ Ηπείρου
Asst Researcher ΠΑΣ Γιάννινα & ΕΠΣ Ηπείρου
Posts: 3150
Joined: Thu Oct 21, 2004 9:55 am
Αγαπημένη Ομάδα: ΠΑΣ Γιάννινα
Has thanked: 0
Been thanked: 0

λογικά παίζει ρόλο...περισσότερος κόσμος θα υπάρχει στο παιχνίδι..
User avatar
Chiron
National Manager
National Manager
Posts: 9514
Joined: Tue Oct 28, 2008 12:55 pm
Football Manager της ομάδας: Bologna
Αγαπημένη Ομάδα: ΠΑΟ.Ολυμπιακός Β.
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Ναι αλλα το view only σημαινει οτι πρακτικα απλα βλεπεις καποιες λιστες που δεν μπορεις να αλληλεπιδρασεις.Οποτε ουτε με το τεχνικο επιτελειο μπορεις να αλληλεπιδρασεις ωστε να προσλαβεις καποιον.
George_31
Trialist
Trialist
Posts: 61
Joined: Fri Sep 11, 2009 7:04 pm
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Chiron wrote:Ναι αλλα το view only σημαινει οτι πρακτικα απλα βλεπεις καποιες λιστες που δεν μπορεις να αλληλεπιδρασεις.Οποτε ουτε με το τεχνικο επιτελειο μπορεις να αλληλεπιδρασεις ωστε να προσλαβεις καποιον.

AAAAAA ναι???? Ειχα την εντυπωση οτι στο view only, απλως δε μπορουσες να δουλεψεις σε καποιο συλλογο της χωρας. Θα μπορουσες ομως να κανεις μεταγραφες απο αυτη τη χωρα στο συλλογο που εχεις.
User avatar
nik_33
Asst Researcher AEK - Staff
Asst Researcher AEK - Staff
Posts: 15420
Joined: Thu Dec 08, 2005 8:24 pm
Status: Survive
Has thanked: 4 times
Been thanked: 32 times

Λάθος, με view only απλά δεν μπορείς να αναλάβεις ομάδα του πρωταθλήματος.. Παίκτες, stuff κτλ μια χαρά παίρνεις
George_31
Trialist
Trialist
Posts: 61
Joined: Fri Sep 11, 2009 7:04 pm
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Nik_33 wrote:Λάθος, με view only απλά δεν μπορείς να αναλάβεις ομάδα του πρωταθλήματος.. Παίκτες, stuff κτλ μια χαρά παίρνεις

Αρα εχω δικιο. Και οσον αφορα το load players from? Φορτωνει μονο παικτες η και staff απο τις χωρες που θα διαλεξεις? Γιατι κατι μου λεει, οτι σε συμφερει αντι να διλεξεις τις χωρες που θες σαν view only, να τις κανεις load players from. Κανει ελαφρυτερο το παιχνιδι, σωστα ???
Post Reply

Return to “Γενική συζήτηση για το Football Manager 2010”