Άνθρωπος θρύλος ή τουρίστας;

Συζητήστε για τη νέα έκδοση του Football Manager!

Μένετε σε μια ομάδα ωσότου γίνεται icons η legends η αλλάζετε ομάδες σαν τα πουκάμισα;

Αν δεν γράψω το όνομα μου με χρυσά γράμματα στην ιστορία της ομάδας δεν το κουνάω από 'δω! Θέλω γήπεδο με το όνομα μου!
63
53%
Έκανα το χρέος μου στην ομάδα, θέλω άλλη πρόκληση!
35
29%
Ότι κάτσει...
22
18%
 
Total votes: 120
User avatar
rou11
Amateur
Amateur
Posts: 145
Joined: Tue Jan 22, 2008 9:23 am
Football Manager της ομάδας: Valencia
Αγαπημένη Ομάδα: ΠΑΟΚ/JUVENTUS
Status: FM 12 Manager History: Dortmund-Lazio-Twente-Liverpool-Valencia , cur. season 2017
Location: Ελλαδα-Θεσσαλονικη
Has thanked: 0
Been thanked: 0

μου αρεσει αρκετα να αλλαζω ομαδες ωστε να μην βαριεμαι.. το δυσκολο ειναι ομως οτι αν δεν βαλεις εμπειρια στην αρχη ειναι πολυ δυσκολο να φυγεις σε καλη ομαδα.. εγω ειμαι στην ατλεντικο 3 χρονιες τωρα.. 1 πρωτσθλημα 2 φιναλιστ κυπελλου ισπανιας και 2 χρονιες καλες στο τσου λου (μετα τους ομιλους) και καμια ομαδα δεν μου χει κανει προταση..
User avatar
metalforos
Manager
Manager
Posts: 4598
Joined: Tue Dec 15, 2009 10:09 pm
Football Manager της ομάδας: Ολυμπιακός
Αγαπημένη Ομάδα: Ολυμπιακός, Αιγάλεω
Status: Τα 'παμε...
Location: Χαϊδάρι-Αθήνα
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Ποία πρωταθλήματα έχεις ενεργοποιημένα; Γιατί άμα έχεις μόνο το ισπανικό τότε δύσκολο να σε ζητήσει η Barcelona η η Real.
Η Μύκονος... Παίζει μπάλα (μέρος 2ο)
Η μαμά μου wrote:Μακράν ο καλύτερος σεναριογράφος του fmgreece.
Θόδωρος Αγγελόπουλος wrote:Θα ήθελα πολύ να διασκευάσω σε ταινιά το σενάριο του metalforos.
mopedsmile:
Dirk#41#
Hot Prospect
Hot Prospect
Posts: 573
Joined: Sun Mar 02, 2008 11:10 am
Football Manager της ομάδας: ΠΑΟ
Αγαπημένη Ομάδα: BVB
Status: Tη ζωούλα μας
Location: Toche Supporter
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

Mετα απο 26 χρονια στην ίδια ομαδα & σχεδον 70+ κουπες νομίζω οτι ειμαι κατι παραπανω απο......Legend... Ειμαι ΥΠΕΡΛΕΤΖΕΝΤ!!!! :D :D
Image
Image
Image
tiziano wrote: Αξίζει ένα δαχτυλίδι ο παικταράς ο Ντιρκ...
User avatar
sotos_argos
Amateur
Amateur
Posts: 147
Joined: Thu Jul 01, 2010 7:56 pm
Football Manager της ομάδας: wolfsburg,valencia
Location: Αργος
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Εγω οταν ειμαι στον Παναθηναικο δεν μπορω να φυγω με τιποτα.. :-)
διαφορετικα αλλαζω ομαδες για να αλλαζω και παραστασεις.. :wink:
paul_13
Indispensible
Indispensible
Posts: 1589
Joined: Sat Dec 04, 2004 2:54 am
Football Manager της ομάδας: Παναθηναϊκός, Μπέτις
Αγαπημένη Ομάδα: Παναθηναικός
Location: Δραπετσώνα
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Εγώ πάντα μένω σε μια ομάδα.
Ποτέ δεν φεύγω από μόνος μου, μόνο αν με διώξουν.
pierikaras
Youth Pro
Youth Pro
Posts: 383
Joined: Thu Jun 08, 2006 1:03 am
Football Manager της ομάδας: Ολυμπιακός Πειραιώς
Αγαπημένη Ομάδα: Πιερικός, Λίβερπουλ
Location: Κατερίνη
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

Αν παίζω με Πιερικό, κάθομαι μέχρι να με διώξουν! Από και και πέρα άμα με διώξουν, κοιτάω να πηγαίνω σε όλο και μεγαλύτερους συλλόγους
User avatar
giorgosathens13
Trialist
Trialist
Posts: 19
Joined: Wed Sep 22, 2010 12:25 am
Football Manager της ομάδας: Inter
Αγαπημένη Ομάδα: Παναθηναϊκός,Bayern Munchen
Location: Area 51
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Εγώ κάθομαι σε μια ομάδα μέχρι να πετύχω τους στόχους που έχω θέσει για αυτή,σε όλο το διάστημα που σκοπεύω να κάτσω στον πάγκο της.Αλλά άμα έρθει μια καλή πρόταση απο κάποια μεγάλη ομάδα με στόχους και φιλοδοξίες δεν θα έλεγα όχι.Π.χ. στο FM 2010 σε 3 χρόνια με τον ΠΑΟ είχα σηκώσει 3 πρωταθλήματα στην σειρά και μου έλειπε το κύπελλο Ελλάδας για να πετύχω τους στόχους που έχω θέσει για την ομάδα μου.Όμως εκεί στο ξεκάρφωτο μου έρχεται πρόταση απο Manchester United την οποία και φυσικά αποδέχτηκα.Η συνέχεια έφερε τίτλους που με ανεβάσανε πολυ ψηλά σε επίπεδο.Αν και κατάφερα να σηκώσω ότι τρόπαιο κυκλοφορεί στο νησί,αποχώρησα απο την ομάδα επειδή για 2 σερί χρονιές ήμουνα φιναλιστ στο Champions League,Την πρώτη το έχασα απο την Ρεάλ και την δεύτερη και φαρμακερή απο την Λυών -toixos2 :oops: :oops: .Η ντροπή με ανάγκασε να πάω στην παραπαίουσα Ίντερ με την θελησή μου,κάνοντας declare interest on the job,αναζητώντας νέες εμπειρίες.σε 10 δεύτερα ο πάγκος άλλαξε κάτοχο διώχνωντας τον μυστακοφόρο προκατοχό μου Βαλερί Γκαζάεφ.Σε 5 χρόνια σήκωσα 4 Σκουντέτα και ένα ιταλικό κύπελλο.Πλέον περιμένω να εκπνεύσει το συμβόλαιο του προπονητή της παραπαίουσας Ρεάλ Ντιντιέ ντεσαμπ,η οποίο προηγουμένος με τον Πελεγκρίνι στον πάγκο,σήκωσε 7 πριμέρες 4 τσ λ και 1 κοπα ντελ ρεϊ..Έτσι θα πετύχω έναν στόχο στο μανατζερ π ήθελα πάντα να πραγματοποιήσω.Να σηκώσω τα 3 μεγάλα Ευρωπαϊκα πρωταθληματα σε 1 save και μετά να κάνω τον γυρολόγο στα υπόλοιπα υπολογίσημα πρωταθληματα της ευρώπης,κλείνοντας την καριέρα μου στην ομάδα της καρδιάς μου!
[Σημασία δεν έχει πώς θα φτάσεις στην κορυφή,αλλά πώς θα παραμείνεις εκεί πέρα
Post Reply

Return to “Γενική συζήτηση για το Football Manager 2010”