Έχετε γίνει οπαδός μιας ομάδας μέσα από το φμ;

Συζητήστε για τη νέα έκδοση του Football Manager!
Post Reply

Έχετε γίνει οπαδός μιας ομάδας μέσα από το φμ;

Ναι,έχω γίνει(πείτε και ποια ομάδα)
78
47%
Απλά συμπάθησα μια ομάδα
71
43%
Όχι,δεν έγινα οπαδός μιας ομάδας μέσα από το φμ
12
7%
Όχι,αντίθετα ''μίσησα'' μια ομάδα
4
2%
 
Total votes: 165
User avatar
giorgosathens13
Trialist
Trialist
Posts: 19
Joined: Wed Sep 22, 2010 12:25 am
Football Manager της ομάδας: Inter
Αγαπημένη Ομάδα: Παναθηναϊκός,Bayern Munchen
Location: Area 51
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Εγώ όταν ημουνα μικρός,ζούσα στην Γερμανία (1994-1999),ήμουνα οπαδός της Μπάγερν.Όταν γύρισα στην Ελλάδα δεν πολυασχολιώμουνα,γιατί δεν είχα ιντερνετ και γερμανικα κανάλια για να βλέπω γερμανικό πρωτάθλημα.Όταν πήρα δορυφορικό αποκωδικοποιητή,υπολογιστή και το πρώτο μου football manager (2005) την είχα πάρει λόγω ατιτλίας.Μετά απο μια σειρά κατάκτησης τίτλων αναθερμάνθηκε η αγάπη για την ομάδα αυτη και την στιρίζω πλέον φανατικά μετα τον ΠΑΟ.
[Σημασία δεν έχει πώς θα φτάσεις στην κορυφή,αλλά πώς θα παραμείνεις εκεί πέρα
gkkostas
Trialist
Trialist
Posts: 41
Joined: Wed Aug 26, 2009 2:07 pm
Football Manager της ομάδας: AEK, Espanyol, Blackburn, Roma
Αγαπημένη Ομάδα: AEK
Status: Δεν μου αρέσει το Facebook. Διαγράψτε το!
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Λίγο το μίσος μου για την Μπάρτσα Λίγο το Φμ με έκαναν να αγαπήσω την Espanyol. Επίσης εχω γίνει υποστηρικτής την Blackburn και της ασυναγώνιστης Norwitch (από το λμα 2000!!)
Έχουμε 5ετές πλάνο.. Πάμε για πρωτάθλημα...
User avatar
katsaplias7
First Team Regular
First Team Regular
Posts: 1253
Joined: Sat Dec 19, 2009 12:50 pm
Football Manager της ομάδας: Olympiakos
Αγαπημένη Ομάδα: olympiakos
facebook προφίλ: tanasis.gl
Status: alt-tab.gr
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Δεν μπορώ να πω οτι έχω αγαπήσει κάποια ομαδα από το μανατζερ,αν και έχω συμπαθήσει αρκετές.Ξεκινώντας ως άνεργος είχα προσληφθεί στον Αθηναϊκό και μετα απο 2 χρόνια ανεβηκα Γ' Εθνική.Μετά με πήρε ο Μακεδονικός που είχε μόλις ανέβει στην Β' Εθνικη.Μέσω των πλεϊ οφ ανόδου και με αρκετη δοση τύχης(με μόλις 2 νικες αλλά χωρις καμια ηττα) καταφερα την πρωτη κιολας χρονιά να ανεβω στην Σουπερλιγκ.Η ομάδα είχε πολυ καλους παικτες αλλά λιγο η επιμονη μου στο 4-4-2 με αντεπιθέσεις λιγο οι πολλές νέες μεταγγραφες,δεν κατάφερα να πάρω τιποτα εκτος της τελευταιας θέσης.Την επομενη χρονιά,στην Β'Εθνική ειχα κακο ξεκίνημα(αρκετοι παικτες ειχαν αποχωρήσει) και μετα την 8η αγωνιστική (εχασα 2-4 εντος έδρας απο την Παναχαϊκη) αποφάσισα να αποχωρήσω.Αυτην την ομάδα την εχω συμπαθήσει περισσοτερο απο τις άλλες γιατί ΠΑΝΤΑ με εξεπλειται με τα αποτελεσματα που εφερνε(πχ χανω 2-0 απο Ολυμπιακο στο 45' και στο τέλος γίνεται 2-2,παιζω εκτος με την ΑΕΚ και κερδίζω με 0-1 με γκολ στο 12ο λεπτό)
Image

Ένα νέο site ΑΠΟΚΛΕΙΣΤΙΚΑ για pc gaming
alt-tab.gr
fanis21
Trialist
Trialist
Posts: 27
Joined: Mon Nov 06, 2006 5:52 pm
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Απο το φμ06 λογω ενος save φιλου ειχαμε κολλησει με τη Yeovil την οποια παρεα ανεβασαμε premier...
στο φμ07 μεγιστο κολλημα ηταν η Cisco Roma με την οποια ξεφτιλησα ολη την Ιταλια και την εκανα πρωταθλητρια στη serie A..
στο 08 τρελο κολλημα με τον Αστερα Τριπολης που εφτασα στους ομιλους του Τσουλου και αποκορυφωμα μια ισοπαλια με Μπαρτσα..
αλλα για παντα στη καρδια μου θα ειναι ο μεγαλος Αγιαξ με τον οποιο πηρα το πρωτο μου Τσουλου και μαλιστα με μεσο ορο ηλικιας της ομαδας τα 21 χρονια!!! φουλ στα γουοντερκιντς ημουν.... μακραν η καλυτερη ομαδα που εχω φτιαξει ποτε...
wildcat21
Hot Prospect
Hot Prospect
Posts: 642
Joined: Wed Jan 14, 2009 4:03 pm
Football Manager της ομάδας: inter
Αγαπημένη Ομάδα: atromitos, Man utd , juve
Status: οταν πεσεις επιβαλλεται να ξανασηκωθεις!!
Location: kolonos,athina
Has thanked: 0
Been thanked: 0

και εγω εχω γινει αλλα σε παλιοτερες εκδοσεις του παιχνιδιου !!!σε σαιβ σε 07 κ 08 εχω φαει τρελο κολλημα με τον παοκ και δεν φευγω αν δεν τον κανω πρωταθλητη !!!
R.I.P Spyros Repanhs (1979-2010)

ΤΟ ΚΑΚΟ ΣΤΟ ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΕΙΝΑΙ Ο ΚΑΘΕΝΑΣ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΠΑΡΕΙ ΜΙΑ ΘΕΣΗ ΣΕ ΠΑΕ ΚΑΙ ΝΑ ΤΗΝ ΚΑΤΑΣΤΡΕΨΕΙ.ΑΝΤΕ ΓΕΙΑ ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΑΝΤΕ ΓΕΙΑ!!!

The Show must go on!
The Show must go on!Yeah!
Inside my heart is breaking,
My make-up may be flaking,
But my smile, still, stays on!

Image
Image
Image
Image
Image
+TeQuiLaS+
Trialist
Trialist
Posts: 97
Joined: Thu May 27, 2010 10:46 pm
Football Manager της ομάδας: Man.CIty,Πανιώνιος
Αγαπημένη Ομάδα: PAOK,Sankt Pauli,Juve
Status: 'Cause we support Sankt Pauli..
Location: Μεταξύ ουρανού και γής.
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Man.City θυμάμε την είχα πάρει το 08 αλλα την κράτησα για λίγο..στο 10 που την ξαναπήρα έκανα μεγάλα πράγματα και πραγματικά θα πάρω και μπλούζα!
:D :D
We love sankt pauli..the fabulous sankt pauli..

Είμαι ζω συμπεριφερομαι hip hop
ήμουνα πάντα hip hop
πριν γίνει μόδα το hip hop
ludo
Trialist
Trialist
Posts: 7
Joined: Sun Jun 22, 2008 5:15 pm
Football Manager της ομάδας: Dortmund
Has thanked: 0
Been thanked: 0

steroum wrote:Λατρεψα Blyth Spartans μεσα απο το FM. 8) 8) 8)

Image
Γαματο σημα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
ludo
Trialist
Trialist
Posts: 7
Joined: Sun Jun 22, 2008 5:15 pm
Football Manager της ομάδας: Dortmund
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Εγω εγινα με hudersfield!! Εζησα μεγαλες στιγμες με την ομαδα! Απο μικρος αγαπω fiorentina η ομαδα π παιζω παντα εννοειται στο ΦΜ Athletic Bilbao k Dorthmund!!
Post Reply

Return to “Γενική συζήτηση για το Football Manager 2010”