Η μεγαλύτερη μεταγραφική σας επιτυχία;

Συζητήστε για τη νέα έκδοση του Football Manager!
Post Reply
User avatar
gogos_7
Director Of Football
Director Of Football
Posts: 6469
Joined: Thu Jul 02, 2009 11:09 am
Status: χωριάτης
Has thanked: 0
Been thanked: 0


Off Topic:
Ρε μαγκες χαλαρωστε, υπαρχουν και τα πμ για να λυσετε τις διαφορες σας..Εδω απλα ποσταρουμε μεταγραφικες επιτυχιες...Τωρα στο ειπα και σε πμ ρε eisai_erotas οτι οποιος λεει ψεματα κακο δικο του.Μη χαλιεσαι ρε μαν..Ειρηνη. :D
Spoiler: show
Nik_33 wrote:Ο gogos ο Αλ Καπόνε -rofl
matthew21 wrote:Γεια σου ρε gogos corleone!!
"Director of Football and Responsibilities": All you need to know
Bayer 04 Leverkusen Analysis Football Manager 2015

Μάριο Γκόμεζ ο ένας ο μέγιστος ο παντοτινός.-
F.Torres
Youth Pro
Youth Pro
Posts: 268
Joined: Tue Apr 01, 2008 3:28 pm
Αγαπημένη Ομάδα: Ομόνοια Λευκωσίας
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Δεν ξέρω αν είναι και τόσο μεγάλη μεταγραφή.. Ο Gaston Fernandez στην Ομόνοια ελεύθερος για 550.000 ευρώ τον χρόνο
Μου το είπε η τσιγγάνα μου το είπε και ο γιατρός μπύρα και η ΤΡΙΦΥΛΛΑΡΑ είναι ο λόγος για να ζω!!
ΟΜΟΝΟΙΑ ΚΑΙ ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ ΚΑΛΑ..
User avatar
bahraspower
Assistant Manager
Assistant Manager
Posts: 3814
Joined: Thu Mar 25, 2010 8:31 am
Αγαπημένη Ομάδα: ολυμπιακος
Location: πατρα
Has thanked: 0
Been thanked: 0

peritri wrote:Ήρεμα.

eisai_erwtas χαλάρωσε, είτε κλέβουν είτε δεν κλέβουν δεν μπορείς να το αποδείξεις το κομμάτι του κάνει ο καθένας εδώ. Μην προσβάλλεις.
δικιο εχει παιδια ο ανθρωπος...δεν υπαρχει λογος να τσακωνεσται...

παντως ο ροναλντινιο ερχεται χαλαρα ελληνικο πρωταθλημα οταν τελειωνει το συμβολαιο του -foumarw ..εμενα πηγε ολυμπιακο ενω ειχα τον πανιωνιο...
και το κουλο?
Spoiler: show
τον εδωσε δανεικο στη βραζιλια μετα απο λιγο... -meaculpa
chelseafan wrote:Παρεπιμπτόντως για έσας το ποδόσφαιρο είναι περισσότερο θέαμα ή τακτική;;;
Tsakalaki wrote:Βλάση, για τον οπαδό, το ποδόσφαιρο είναι νίκη, για τον φίλαθλο νίκη και καλό θέαμα, και για τον παρατηρητή, θέαμα.
Meletis7
Amateur
Amateur
Posts: 120
Joined: Wed Mar 24, 2010 9:37 pm
Football Manager της ομάδας: Ηρακλής
Αγαπημένη Ομάδα: Ολυμπιακός, Arsenal
Status: Αν θα μπορούσα τον κόσμο να άλλαζα, θα ξαναέφερνα στην ΑΕΚ τον Μάλμπασα...
Has thanked: 0
Been thanked: 0

πριν λιγο εκλεισα αλλη μια μεγαλη μεταγραφη...
ο τιμιος Πατρικ Βιεϊρά στον Πανιωνιο...
ελευθερος με 600.000€ το χρονο ενω αρχικα μου ζηταγε 800.000€...
αλλα ειχε τοση καψα να παιξει στην πλατεια που υπεκυψε κι εριξε το κασε του -rofl
Αν όλα ήταν δίκαια στον κόσμο το μπαμπέση,
εγώ θα ήμουν βασικός κι αλλαγή μου ο Μέσσι
User avatar
bahraspower
Assistant Manager
Assistant Manager
Posts: 3814
Joined: Thu Mar 25, 2010 8:31 am
Αγαπημένη Ομάδα: ολυμπιακος
Location: πατρα
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Meletis7 wrote:πριν λιγο εκλεισα αλλη μια μεγαλη μεταγραφη...
ο τιμιος Πατρικ Βιεϊρά στον Πανιωνιο...
ελευθερος με 600.000€ το χρονο ενω αρχικα μου ζηταγε 800.000€...
αλλα ειχε τοση καψα να παιξει στην πλατεια που υπεκυψε κι εριξε το κασε του -rofl
λογικα παντως θα ναι απ αυτους που παιζουν 1 ματς και μετα θελουν rest 3 βδομαδες.... (:
chelseafan wrote:Παρεπιμπτόντως για έσας το ποδόσφαιρο είναι περισσότερο θέαμα ή τακτική;;;
Tsakalaki wrote:Βλάση, για τον οπαδό, το ποδόσφαιρο είναι νίκη, για τον φίλαθλο νίκη και καλό θέαμα, και για τον παρατηρητή, θέαμα.
Meletis7
Amateur
Amateur
Posts: 120
Joined: Wed Mar 24, 2010 9:37 pm
Football Manager της ομάδας: Ηρακλής
Αγαπημένη Ομάδα: Ολυμπιακός, Arsenal
Status: Αν θα μπορούσα τον κόσμο να άλλαζα, θα ξαναέφερνα στην ΑΕΚ τον Μάλμπασα...
Has thanked: 0
Been thanked: 0

οχι και τοσο...Stamina 13 εχει...αξιοπρεπεστατο για 35χρονο...
το προβλημα ειναι οτι ειναι πιο αργος κι απο replay με Pace 7 -rofl
Αν όλα ήταν δίκαια στον κόσμο το μπαμπέση,
εγώ θα ήμουν βασικός κι αλλαγή μου ο Μέσσι
User avatar
karembeu-7
Football Legend
Football Legend
Posts: 14522
Joined: Wed Feb 11, 2009 5:25 pm
Has thanked: 4 times
Been thanked: 6 times

Εγω επιτρεψτε μου να μην πω για μεταγγραφη που εκανα μιας και η ομαδα τον ειχε απο μονη της.
Ο λογος για τον τιτανοτεραστιο -ypoklinomai David Villa που ειναι μακραν ο καλυτερος επιθετικος στο μανατζερ.
4 χρονια επαιξα με βαλενθια 2 γκολ Μ.Ο. είχε σε καθε ματς και το συνολο εαν θυμαμαι καλα ηταν 50 παστελια το χρονο και τις 4 χρονιες οπου επαιξα. Απλα Πορωση!!! -tsekouri
zidane72003 wrote:Τι εκανε το μπασκετ και εφταιγε να τραβηξει ολα αυτα τα παθη απο τον Παπαλουκα ειναι το θεμα.
dwra24 wrote:Δν νομίζω οτι πρέπει να σεβαστώ έναν αθλητή που διακινδυνεύει την υγεία του για να παίξει μια σειρά αγώνων ώστε να τον πουν χρήσιμο.
User avatar
PAO1133
Indispensible
Indispensible
Posts: 1711
Joined: Sun May 31, 2009 4:21 pm
Football Manager της ομάδας: portmouth
Αγαπημένη Ομάδα: panathinaikos
Location: κατω πατισσια
Has thanked: 0
Been thanked: 0

παιδια η μεγαλυτερη μεταγραφη βαση εργου ειναι ο αγκουερο στην μπαρτσα..εχω παρει κ τορες αλλα αγκουερο δεν ειναι κανεις τερμα...κ στην μπαρτσα ο λαμ ειναι ολα τα λεφτα......

κ στην παναθα σαν παιχτης μου αρεσε παρα πολυ ο ντεκο τον πηρα ιανουαριο κ δεν σταματησε να δινει ασσιστ + μερικα κρισιμα γκολ στο τσου λου που εφτασα τελικο...
Sir___Alex wrote:Ενα κομματι μου μολις πεθανε.Απειρο ρισπεκτ στον Διαμαντιδη
lgr
Hot Prospect
Hot Prospect
Posts: 631
Joined: Tue Dec 30, 2008 5:53 pm
Football Manager της ομάδας: Merengues The real galacticos
Αγαπημένη Ομάδα: Real Madrid C.F.
Status: Λιγη τρελα θελει η ζωη... Εγω εχω πολλη...
Has thanked: 0
Been thanked: 0

1η χρονια με λατσιο εκανα τραμπα matuzalem - eden hazard !!!!!!!!!!!
Και κανονικα ο βραζιλιανος δεν φευγει (επειδη ηρθε προσφατα) !!!!!
Κοροιδα στην ΛΙΛ
Φερτε πισω τον Mascio
http://www.soccermanager.gr http://www.topmanager.gr
madmax7
National Manager
National Manager
Posts: 8258
Joined: Fri Mar 26, 2004 12:00 am
Αγαπημένη Ομάδα: Ολυμπιακος
facebook προφίλ: madmaxouris11
Status: τα ξυνει...
Location: Ηλιουπολαρα !!!
Has thanked: 0
Been thanked: 0

karembeu-7 wrote:Εγω επιτρεψτε μου να μην πω για μεταγγραφη που εκανα μιας και η ομαδα τον ειχε απο μονη της.
Ο λογος για τον τιτανοτεραστιο -ypoklinomai David Villa που ειναι μακραν ο καλυτερος επιθετικος στο μανατζερ.
4 χρονια επαιξα με βαλενθια 2 γκολ Μ.Ο. είχε σε καθε ματς και το συνολο εαν θυμαμαι καλα ηταν 50 παστελια το χρονο και τις 4 χρονιες οπου επαιξα. Απλα Πορωση!!! -tsekouri
+++++++++ απειρο


στα χαιλαιτς: 22 συνεχομενες εμφανισεις σε ισπανια και ευρωπη με γκολ (3μιση μηνες σερι εσταζε παστελια) και συνολικα 56 γκολ σε 41 ματς -ypoklinomai
Mundolinks - Internet Directory PageRank5-δωρεαν καταχωρηση sites/blogs
Φθηνά Αεροπορικά Εισητήρια
Diego Maradona wrote:"Τωρα μπορειτε πλεον να το ρουφηξετε. Και να συνεχισετε να το ρουφατε."
User avatar
spartakos21
Trialist
Trialist
Posts: 48
Joined: Wed May 28, 2008 11:16 pm
Football Manager της ομάδας: aek
Has thanked: 0
Been thanked: 0

eisai_erotas wrote:3 ατομα απο εδω λενε ψεματα ο ενας ειναι αυτος με τιν ροδο που πειρε
dzeko ου δε μια στο εκκατομυριο κ ο αλλος ιταν με την αεκ που πειρε ronaldinho
ασε μας ρ παιδια τωρα ειναι δυνατον??
!
δεν ειπα οτι το πηρα τη πρωτη χρονια κ εντα3η ρε παιδια 32 χρωνων τον πηρα δεν ειχε αλλη προταση , και στο riquelme τη πρωτη χρονια κανεις δε του κανει προταση και τον περνω σχεδον παντα αν δεν ανανεωσει
User avatar
nikarag
Hot Prospect
Hot Prospect
Posts: 595
Joined: Mon Jul 19, 2004 11:00 pm
Football Manager της ομάδας: Ολυμπιακός
Αγαπημένη Ομάδα: Ολυμπιακός, Λίβερπουλ, Μπαρτσα
Location: Athens Center
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

Εγώ θεωρώ ότι μεγαλύτερη και πολλή αποδοτική μεταγραφή είναι ο Μάρτιν Παλέρμο από την Μπόκα!!!Μπορεί να είναι 35 αλλά την πρώτη χρονιά διαλύει τα αντίπαλα σέντερ μπακ,με average πάνω από 8.5 και βάζοντας πάνω από 50 γκολ παίζοντας τον βέβαια σαν target man!!!Και δίνοντας του την ευκαιρία να πηδάει ή να σουτάρει αυτός την μπάλα μετά από κάθε στημένη φάση!!!Και όλα αυτά με 1.5Μ μεταγραφή!Βέβαια θέλει καλό συμβόλαιο για να έρθει γιατί τον διεκδικεί και η Παλέρμο συνήθως!!!Και από 30 Νοεμβρίου ανοίγει και το συμβόλαιο του Adriano(ερχεται free δηλαδή) όπου τον αντικαθιστά την επόμενη σαιζόν λόγω ηλικίας βασικά!!!Όπως free έρχεται την δεύτερη σαιζόν και ο Ρικέλμε!!!Και το πάρτυ αρχίζει!!!
ΓΚΟΛ ΓΚΟΛ ΓΚΟΛ
JasonZante
Asst Researcher Ζακύνθου
Asst Researcher Ζακύνθου
Posts: 4317
Joined: Sat Aug 22, 2009 10:37 am
Football Manager της ομάδας: IF Brommapojkarna
Αγαπημένη Ομάδα: Liverpool,ΠΑΟ
Status: Be humble, bitch, sit down, be humble
Location: Pattaya, Thailand
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Nani,J.S Park και Mylevskyi στον ΠΑΟ
"Man cannot remake himself without suffering, for he is both the marble and the sculptor"
User avatar
rou11
Amateur
Amateur
Posts: 145
Joined: Tue Jan 22, 2008 9:23 am
Football Manager της ομάδας: Valencia
Αγαπημένη Ομάδα: ΠΑΟΚ/JUVENTUS
Status: FM 12 Manager History: Dortmund-Lazio-Twente-Liverpool-Valencia , cur. season 2017
Location: Ελλαδα-Θεσσαλονικη
Has thanked: 0
Been thanked: 0

3-τη χρονια στην ατλεντικο μαδριτης και μετα απο πολυ σκεψη αποφασισα να πουλησω τον πονγκολ (μεγα λαθος) και να εμπιστευθω τον ρομπερτ ακουαφρεσκα , νεος ακομα το παιδι, τον πηρα για αργοτερα.. εχωντας ηδη τον κασανο και τον φορλαν για βασικους , που να φανταστω οτι ο φορλαν ξαφνικα θυμηθηκε οτι γερασε και η αποδοση του ηταν απο 5 εωσ 6.5!! παραπανω δεν πηγαινε.. εχωντας απο πισω ως επιθετικο χαφ τον παντα τρισμεγιστο αγκουερο παιρνω το ρισκο και ριχνω απο πολυ νωρις τον ακουαφρεσκα στις μαχες.. το παλικαρι εχει βαλει τσουβαλια γκολ ως τωρα και συνεχιζει ασταματητα.. πολυ μεγαλος παικτης θα εξελιχθει σιγουρα!!
User avatar
Arkas16
Asst Researcher Ηρακλή
Asst Researcher Ηρακλή
Posts: 8485
Joined: Sat Jun 27, 2009 4:09 pm
Has thanked: 4 times
Been thanked: 4 times

F.Torres wrote:Δεν ξέρω αν είναι και τόσο μεγάλη μεταγραφή.. Ο Gaston Fernandez στην Ομόνοια ελεύθερος για 550.000 ευρώ τον χρόνο
Εγω τον Gaston τον πηρα στον Ηρακλη 325.000 ευρώ το χρονο ρε συ. Ειναι παιχταρα παντως κολλαει η μπαλα στα πόδια του!
Off Topic:
Πωπω υπαρχουν πολυ ψευτες εδώ μέσα ρε! Ο αλλος δεύτερη χρονιά πηρε τον ibrahimovic στον Πανιλειακο ελευθερο κιολας :drinking: Ενω ο αλλος τον Dzeko στην Ροδο στα 28 του -rofl
Post Reply

Return to “Γενική συζήτηση για το Football Manager 2010”