man city help

Η Μαύρη Βίβλος του ποδοσφαίρου! Συζητήστε γενικά για τις τακτικές στο ποδόσφαιρο....
Post Reply
krepakias
Trialist
Trialist
Posts: 8
Joined: Sun Oct 28, 2007 5:53 pm
Football Manager της ομάδας: barcelona
Has thanked: 0
Been thanked: 0

καλημερα και χρονια πολλα σε ολους! καλη χρονια με υγεια!
υπαρχει κανενας που μπορει να με βοηθησει για συστηματακι με την manchester city?
δεν μπορω να σταυρωσω νικη. παω για φουντο!

ευχαριστω πολυ προκαταβολικα!
User avatar
Antoni-o
National Manager
National Manager
Posts: 8418
Joined: Wed Jul 09, 2008 10:11 am
Football Manager της ομάδας: Νone
Αγαπημένη Ομάδα: Παναθηναικός, Άρσεναλ
Status: Sleeping
Location: Θεσσαλονίκη
Has thanked: 0
Been thanked: 1 time

Εγώ με aston villa χρησιμοποιώ την τακτική του dr. gonzo(κοίτα στις ιστορίες) και την 4-4-2 standrd του diant (λίγο πιο κάτω)
Απολογισμός: 8 νίκες, 4 ισοπαλίες και καμία ήττα μέχρι στιγμής έχοντας παίξει ήδη με manchester united και tottenham!!!!
Πες μου και τι μεταγγραφές έκανες και ποιους έδιωξες για να σε βοηθήσω λίγο ακόμα!!! -gioupi -gioupi
Bob Dylan wrote:“When you got nothing, you got nothing to lose”
User avatar
kapoios
Hot Prospect
Hot Prospect
Posts: 678
Joined: Wed Feb 01, 2006 4:36 pm
Football Manager της ομάδας: Ahtletic Bilbao
Αγαπημένη Ομάδα: Ολυμπιακός
Status: Victorious Athletic celebrates famous Quadraple!
Location: Αιγάλεω
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Φιλε σε καταλαβαινω απολυτα...αυτο μου συμβαινει εμενα 2η χρονια. Δοκιμασα ολες τις ετοιμες τακτικες του σαιτ κ καποιες δικες μου αλλα ποτε μα ποτε δεν πηρα θετικο αποτελεσμα. Αφου πλεον παταω συνεχεια "Go on holiday" σε καθε αγωνα γτ ο assistant manager τα κερδιζει ολα κ δεν μπορω να καταλαβω πως!! Σιγουρα παιζει με 4-4-2. Σημερα σκεφτομουν να ανοιγα κ γω τοπικ για αυτο το θεμα. Εχω τρελαθει κ απογοητευτει... εχω μια βασικη 11αδα σε 4-4-2 κ την απαρτιζουν οι
Frey, Marcelo, Rafinha, Richards, Demichelis, Bentley, Guardado, Pirlo, Riquelme, Pandev(Robinho), Adriano(Balloteli) και δεν μπορω να κερδισω ουτε ομαδα της Championship.
Δοκιμασε να βαλεις κ συ τους αγωνες Go on holiday να δεις τον assistant manager να μεγαλουργει...κ μετα πιες κ συ τον καφε της παρηγοριας οπως κ γω -toixosmesh
Υπολογιστής, αξία : 900 € , Σύνδεση στο Ιντερνετ, αξία : 20 € Χρήση του Viber, αξία : 0 €, το να σε κρατάω απασχολημένο με αυτό το ηλίθιο μήνυμα, αξία : ΑΝΕΚΤΙΜΗΤΗ
krepakias
Trialist
Trialist
Posts: 8
Joined: Sun Oct 28, 2007 5:53 pm
Football Manager της ομάδας: barcelona
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Antoni-o wrote:Εγώ με aston villa χρησιμοποιώ την τακτική του dr. gonzo(κοίτα στις ιστορίες) και την 4-4-2 standrd του diant (λίγο πιο κάτω)
Απολογισμός: 8 νίκες, 4 ισοπαλίες και καμία ήττα μέχρι στιγμής έχοντας παίξει ήδη με manchester united και tottenham!!!!
Πες μου και τι μεταγγραφές έκανες και ποιους έδιωξες για να σε βοηθήσω λίγο ακόμα!!! -gioupi -gioupi
εδιωξα αρκετα σαπακια. η ομαδα εχει ως εξής:
contofalsky, srna, salcido, richards, dunne, palombo, miguel veloso, arshavin, robinho, keirrison, palacio.
BbbyronR21
First Team Regular
First Team Regular
Posts: 1290
Joined: Thu Nov 08, 2007 4:10 pm
Football Manager της ομάδας: Debrecen
Αγαπημένη Ομάδα: ΑΕΚ,Chelsea.Real M.
Has thanked: 0
Been thanked: 0

ε αμα διωχνεις...

srna, richards, palombo, miguel veloso, arshavin, robinho
αυτοι ειναι παιχτες αξιας για καθε ομαδα κατα την αποψη μου
Δεν χωράει τρεις η Championship, απλά ΔΕΝ χωράει
Απο τους δημιουργους των επιτυχημενων Δεν χωραει δυο το Λονδινο και The Cook,The Thief,His Wife and her Lover
Because when the going gets tough, the tough gets going...
stas13
First Team Regular
First Team Regular
Posts: 1467
Joined: Sat Mar 29, 2008 10:06 am
Football Manager της ομάδας: dorchester
Αγαπημένη Ομάδα: παναθηναικος
Has thanked: 0
Been thanked: 0

αυτη ειναι η 11αδα του τωρα. 8) 8)
krepakias
Trialist
Trialist
Posts: 8
Joined: Sun Oct 28, 2007 5:53 pm
Football Manager της ομάδας: barcelona
Has thanked: 0
Been thanked: 0

BbbyronR21 wrote:ε αμα διωχνεις...

srna, richards, palombo, miguel veloso, arshavin, robinho
αυτοι ειναι παιχτες αξιας για καθε ομαδα κατα την αποψη μου


οχι ρε. αυτους εχω ενδεκαδα.
User avatar
kapoios
Hot Prospect
Hot Prospect
Posts: 678
Joined: Wed Feb 01, 2006 4:36 pm
Football Manager της ομάδας: Ahtletic Bilbao
Αγαπημένη Ομάδα: Ολυμπιακός
Status: Victorious Athletic celebrates famous Quadraple!
Location: Αιγάλεω
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Φιλε τλκ δοκιμασα μια τακτικη που δεν την ειχε παρει το ματι μου αλλα την ανεφερε ο φιλος Antonio-o. Αναφερομαι στην 4-4-2 standard απο diant. Με αυτη αλλαξε η ομαδα προσωπο κανονικα. Δοκιμασε την
Υπολογιστής, αξία : 900 € , Σύνδεση στο Ιντερνετ, αξία : 20 € Χρήση του Viber, αξία : 0 €, το να σε κρατάω απασχολημένο με αυτό το ηλίθιο μήνυμα, αξία : ΑΝΕΚΤΙΜΗΤΗ
Babaklas7
Backup
Backup
Posts: 979
Joined: Tue Jun 17, 2008 6:13 pm
Football Manager της ομάδας: Internationale
Αγαπημένη Ομάδα: Olympiakos
Location: Thessaloniki
Has thanked: 0
Been thanked: 0

krepakias wrote:
Antoni-o wrote:Εγώ με aston villa χρησιμοποιώ την τακτική του dr. gonzo(κοίτα στις ιστορίες) και την 4-4-2 standrd του diant (λίγο πιο κάτω)
Απολογισμός: 8 νίκες, 4 ισοπαλίες και καμία ήττα μέχρι στιγμής έχοντας παίξει ήδη με manchester united και tottenham!!!!
Πες μου και τι μεταγγραφές έκανες και ποιους έδιωξες για να σε βοηθήσω λίγο ακόμα!!! -gioupi -gioupi
εδιωξα αρκετα σαπακια. η ομαδα εχει ως εξής:
contofalsky, srna, salcido, richards, dunne, palombo, miguel veloso, arshavin, robinho, keirrison, palacio.
ε άμα διώχνεις και αυτούς τους παιχταράδες τι να σου πω... δοκίμασε 4-5-1 και 2 δημιουργικούς μέσους πίσω από το φορ...
[quote="zidane72003"]Μη λες παπαριες παρακολουθει η εφορια το φορουμ ρε[/quote]

These are 8)
User avatar
kapoios
Hot Prospect
Hot Prospect
Posts: 678
Joined: Wed Feb 01, 2006 4:36 pm
Football Manager της ομάδας: Ahtletic Bilbao
Αγαπημένη Ομάδα: Ολυμπιακός
Status: Victorious Athletic celebrates famous Quadraple!
Location: Αιγάλεω
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Ρε παιδια ο τυπος το λεει ΔΕΝ εδιωξε αυτους. Αυτους ειναι που ΕΧΕΙ ΤΩΡΑ στην ομαδα....
Υπολογιστής, αξία : 900 € , Σύνδεση στο Ιντερνετ, αξία : 20 € Χρήση του Viber, αξία : 0 €, το να σε κρατάω απασχολημένο με αυτό το ηλίθιο μήνυμα, αξία : ΑΝΕΚΤΙΜΗΤΗ
krepakias
Trialist
Trialist
Posts: 8
Joined: Sun Oct 28, 2007 5:53 pm
Football Manager της ομάδας: barcelona
Has thanked: 0
Been thanked: 0

kapoios wrote:Ρε παιδια ο τυπος το λεει ΔΕΝ εδιωξε αυτους. Αυτους ειναι που ΕΧΕΙ ΤΩΡΑ στην ομαδα....

(kapoios)Το ονομα σου? εμενα χρηστο με λενε. χαρηκα και ευχαριστω για την βοηθεια. που τον βρηκες αυτον τον antonio-o? εχω μεγαλη κοντρα με τον κουμπαρο μου που παιρνει την man utd και θελω να τον ξεφτιλισω.
User avatar
kapoios
Hot Prospect
Hot Prospect
Posts: 678
Joined: Wed Feb 01, 2006 4:36 pm
Football Manager της ομάδας: Ahtletic Bilbao
Αγαπημένη Ομάδα: Ολυμπιακός
Status: Victorious Athletic celebrates famous Quadraple!
Location: Αιγάλεω
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Εννοω τον 2ο που ποσταρε στο thread σου φιλε. Γιαννη με λενε. Οσο για την τακτικη που σου προτεινε κ η οποια οπως σου πα τλκ δουλεψε με μενα βρισκεται εδω:
viewtopic.php?f=188&t=23649

εγω προσωπικα με την 3η ειμαι ευχαριστημενος
Υπολογιστής, αξία : 900 € , Σύνδεση στο Ιντερνετ, αξία : 20 € Χρήση του Viber, αξία : 0 €, το να σε κρατάω απασχολημένο με αυτό το ηλίθιο μήνυμα, αξία : ΑΝΕΚΤΙΜΗΤΗ
BbbyronR21
First Team Regular
First Team Regular
Posts: 1290
Joined: Thu Nov 08, 2007 4:10 pm
Football Manager της ομάδας: Debrecen
Αγαπημένη Ομάδα: ΑΕΚ,Chelsea.Real M.
Has thanked: 0
Been thanked: 0

stas13 wrote:αυτη ειναι η 11αδα του τωρα. 8) 8)
Σορρυ ρε παιδια δικο μου λαθος...
Διαβασα:
εδιωξα αρκετα σαπακια.
και μετα ειδα ολους αυτους τους παιχτες με την μια και μπερδευτηκα.
Λεω και εγω εδιωξε ολους αυτους τους παιχταραδες?

Κοιταξε να δεις το morale της ομαδας, ποιοι δεν σου παιζουν καλα,κατεληξε σε μια ενδεκαδα και προσπαθησε να τους ανεβασεις με καθε τροπο, you have faith, καλα σχολια στα media κλπ.
Υστερα κοιτα να μην αγορασεις πολλους παιχτες για να φτιαξει η ομαδα μια χημεια.
Μαθε στους παιχτες σου κινησεις που θες να κανουν και ισως βελτιωθει το παιχνιδι τους.
Δεν χωράει τρεις η Championship, απλά ΔΕΝ χωράει
Απο τους δημιουργους των επιτυχημενων Δεν χωραει δυο το Λονδινο και The Cook,The Thief,His Wife and her Lover
Because when the going gets tough, the tough gets going...
User avatar
ArxaioS_
Youth Pro
Youth Pro
Posts: 289
Joined: Sat Apr 25, 2009 2:04 am
Football Manager της ομάδας: Manchester City
Αγαπημένη Ομάδα: PAOK-Asteras Tr
Status: Bet_MaNiaC
Has thanked: 0
Been thanked: 0

krepakias wrote:
Antoni-o wrote:Εγώ με aston villa χρησιμοποιώ την τακτική του dr. gonzo(κοίτα στις ιστορίες) και την 4-4-2 standrd του diant (λίγο πιο κάτω)
Απολογισμός: 8 νίκες, 4 ισοπαλίες και καμία ήττα μέχρι στιγμής έχοντας παίξει ήδη με manchester united και tottenham!!!!
Πες μου και τι μεταγγραφές έκανες και ποιους έδιωξες για να σε βοηθήσω λίγο ακόμα!!! -gioupi -gioupi
εδιωξα αρκετα σαπακια. η ομαδα εχει ως εξής:
contofalsky, srna, salcido, richards, dunne, palombo, miguel veloso, arshavin, robinho, keirrison, palacio.
Γεια σου φιλε ,Καθε φορα που φτανω στο 2017 το σταματω και αρχιζω παλι απο την αρχη με την ιδια ομαδα την σιτυ,, φανατικα πλεον.
Προσωπικα η δυναμη της σιτυ ειναι τα εχτρεμ της ... ραιτ φιλιπς και πετροφ. αν εχεις αρσαβιν εισαι καλος.
Ρομπινιο οπως δηποτε διωχτον μετα την πρωτη χρονια γιατι ειναι κακος χαραχτηρας και κανει κακο στην ομαδα... και παρε ενα εχτρεμ της προκοπης.Επισης παρε και ενα ψηλο γκολιτζη , σου προτινω σαντα κρουζ η gigniac και βαλε διπλα του ενα κοντο στυλ ρομπινιο , παλασιο ,λοβ ,μπογιαν.
Κοιταξε επισης να παρεις ενα καλο προπονυτη 1της ομαδος. και επισης αν δεν σου βγενει αυτο παιξε με 1 αμυτικο χαφ μονο του και 3 στον αξωνα χωρις εχτρεμ και 2 επιθετικους δηλαδη 4-1-3-2 και τον βελοσο παντα αμυτικο χαφ τελευταιο.παρε οπως δηποτε εναν αριστερο χαφ και εναν δημιοργικο παιχτη για το κεντρο στυλ λουτσο γκονζαλεζ η μπεν αρφα η κατι τετιο εσυ ξερεις ...θα κρινεις αναλογα.
ειμαι συγουρος οταν κανεις τα παραπανω μετα απο 3-4 ματς , η ομαδα θα αρχιζει να ριχνει 3 μπαλακια σε καθε ματς ανετα.κΑΛΗ τυχη και καλες :ribo να ριχνεις
   Μια ιστορια για την παοκαρα...    Απο το μικρόφωνο στα αποδυτήρια
Post Reply

Return to “Στη σκακιέρα!”