Επιλογή εντεκάδας

Δεν ξέρετε τι σημαίνει το mentality, πως θα δώσετε οδηγίες στους παίκτες; Δεν ξέρετε καν ότι υπάρχουν τακτικές στο FM; Ρωτήστε εδώ!
Post Reply
Fight3r
Trialist
Trialist
Posts: 4
Joined: Tue Dec 25, 2007 6:05 pm
Football Manager της ομάδας: Panathinaikos FC
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Είμαι αρκετά νέος στο FM οποτε θα ήθελα μια μικρή (όχι και τόσο) βοήθεια... θεώρησα σωστό να κατεβάσω κάποιες έτοιμες τακτικές και προπονήσεις για αρχή μέχρι να βγάλω μια άκρη ( μελετώντας τις έτοιμες) οποτε μετά από αρκετή αναζήτηση στο forum κατέληξα στου siouta... η βοήθεια που χρειάζομαι είναι στο να καταλήξω σε μια σωστή ενδεκάδα αν και εφόσον έχω παίκτες ικανούς να παίξουν με κάποιο από τα συστήματα που έχει ανεβάσει ο φίλος σιούτας... αν όχι ακούω προτάσεις..

Αυτοί είναι οι παίκτες μου... (δεν ξέρω πως να κάνω spoiler οποτε το ανέβασα στο imageshack)
είναι η πρώτη χρονια (για να έχετε μια ιδέα για τα atts.)

Image

Edit : εφτιαξα το λινκ με ss της ομοδας.
Last edited by Fight3r on Sun Sep 06, 2009 7:12 pm, edited 1 time in total.
User avatar
diant
Football Legend
Football Legend
Posts: 11291
Joined: Mon Nov 22, 2004 1:11 pm
Status: vitam impendere vero
Has thanked: 0
Been thanked: 0

ρίξε μια ματιά εδώ:
http://fmgreece.gr/phpBB3/viewtopic.php ... t=theorems


Και αν ξέρεις αγγλικά πήγαινε εδώ:
http://forums.fm-britain.co.uk/index.php?board=42.0 (θέλει account - είναι free :wink: )
★ When the snows fall and the white winds blow, the lone wolf dies, but the pack survives ★
someone
Hot Prospect
Hot Prospect
Posts: 686
Joined: Fri Jan 23, 2009 11:54 am
Football Manager της ομάδας: arsenal
Αγαπημένη Ομάδα: arsenal
Has thanked: 0
Been thanked: 0

φιλε μου κατεβασε το πρωτο λινκ που σου εδωσε ο φιλος, διαβασε το δυο και τρεις φορες και προσπαθησε να φτιαξεις δικια σου τακτικη(καλυτερα να φαω 5 goal με την δικια μου τακτικη παρα να κερδιζω με αλλη) , οσο για την ενδεκαδα σου κατι εχει το link και δεν μπορω να βοηθησω....
Fight3r
Trialist
Trialist
Posts: 4
Joined: Tue Dec 25, 2007 6:05 pm
Football Manager της ομάδας: Panathinaikos FC
Has thanked: 0
Been thanked: 0

someone wrote:φιλε μου κατεβασε το πρωτο λινκ που σου εδωσε ο φιλος, διαβασε το δυο και τρεις φορες και προσπαθησε να φτιαξεις δικια σου τακτικη(καλυτερα να φαω 5 goal με την δικια μου τακτικη παρα να κερδιζω με αλλη) , οσο για την ενδεκαδα σου κατι εχει το link και δεν μπορω να βοηθησω....
θα συμφωνήσω με τον φίλο από πάνω αλλα δυστυχώς είμαι πλέον casual gamer λόγο χρόνο οποτε δεν έχω την πολυτέλεια να λιώσω το παιχνίδι όσο θα ήθελα.. "γιαυτο" και κατέβασα τις τακτικές ώστε να μου πάρει το λιγότερο δυνατό χρόνο κατανόησης .....
User avatar
PAO1133
Indispensible
Indispensible
Posts: 1711
Joined: Sun May 31, 2009 4:21 pm
Football Manager της ομάδας: portmouth
Αγαπημένη Ομάδα: panathinaikos
Location: κατω πατισσια
Has thanked: 0
Been thanked: 0

κοιτα φιλε πειραματισου αλλα σιγουρα διωξε μερικους παιχτες γιατι θα υπαρχει γκρινια κ αμα υπαρχει γκρινια κ την μπαρτσα να εχεις δεν κερδας....
Sir___Alex wrote:Ενα κομματι μου μολις πεθανε.Απειρο ρισπεκτ στον Διαμαντιδη
Post Reply

Return to “Απορίες για το παιχνίδι!”