4-4-1-1, 4-4-2,4-2-3-1 Mourinho's style by kostas

Όλες οι τακτικές που έχετε να προτείνετε!
sirkostas777
Coach
Coach
Posts: 2580
Joined: Thu Apr 24, 2008 4:52 pm
Αγαπημένη Ομάδα: Ολυμπιακος ,Liverpool
Location: Πατήσια
Has thanked: 0
Been thanked: 0

αν είναι ξετίκαρέ το..παίζω αυτό π έλεγε ο τεμούρης,με 2 που βοηθάνε επίθεση-άμυνα :P

είναι για ελλάδα

εγώ που δεν το έχω βγάλει/βάλει πάλι καλά αποδίδει πάντως

καλύτερα αστο ως έχει
“I often warn people: "Somewhere along the way, someone is going to tell you, 'There is no "I" in team.' What you should tell them is, 'Maybe not. But there is an "I" in independence, individuality and integrity.”
-George Carlin

"An intelligent man is sometimes forced to be drunk to spend time with his fools."
Ernest Hemingway

“Great art is horseshit, buy tacos.”
-Charles Bukowski
User avatar
crypton777
Trialist
Trialist
Posts: 87
Joined: Sat Nov 18, 2006 12:24 pm
Football Manager της ομάδας: Οπου γης και πατρις
Αγαπημένη Ομάδα: Σε οποια πληρωνει ο Προεδρος
Status: Ο αλλος βλεπει sasha grey ενω τρωει... και νομιζα οτι ημουν εγω ανωμαλος.
Location: thessaloniki
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Οκ.. βοηθαει σε καποιο λογο η αλλαγη θεσης μεταξυ amc κσι fc?? Γιατι χρησιμοποιεις playmaker και οι παικτες που βαζεις απ οτι ειδα ειναι σταρατα 10 και οι επιθετικοι κανονικα ST...
Ο αλλος βλεπει sasha grey ενω τρωει... και νομιζα οτι ημουν εγω ανωμαλος.
sirkostas777
Coach
Coach
Posts: 2580
Joined: Thu Apr 24, 2008 4:52 pm
Αγαπημένη Ομάδα: Ολυμπιακος ,Liverpool
Location: Πατήσια
Has thanked: 0
Been thanked: 0

το ssμ είναι random...εγώ βάζω συνήθως σαλβατόρε φότι.στο ουίλιαμ είχα μάθει st...και βοηθάει αν είναι και οι 2 το ίδιο καλοί σε εκτελεστική δυνότητα και δημιουργία παιχνιδιού.Την περασμένη χρονιά έιχα άλεξ τειχέιρα!

σε 2 χρόνια πούλησα τειχέιρα και ούλιαν σε ρεάλ και ρόμα με συνολικό ποσό 70 μύρια...αποδίδουν :wink: 8)
“I often warn people: "Somewhere along the way, someone is going to tell you, 'There is no "I" in team.' What you should tell them is, 'Maybe not. But there is an "I" in independence, individuality and integrity.”
-George Carlin

"An intelligent man is sometimes forced to be drunk to spend time with his fools."
Ernest Hemingway

“Great art is horseshit, buy tacos.”
-Charles Bukowski
Post Reply

Return to “Έτοιμες τακτικές!”