Δε μ αφηνουν να εχω πανω απο χ coaches! Λυσεις?

Συζητήστε για το τρόπο που προπονείτε τους παίκτες! Τεστ, συγκρίσεις και αναλύσεις των προπονητικών προγραμμάτων του FM.
Post Reply
nikosd
Youth Pro
Youth Pro
Posts: 261
Joined: Mon Oct 09, 2006 12:06 am
Football Manager της ομάδας: Sporting Lisbon
Αγαπημένη Ομάδα: Peterborough
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

Οτι λεει ο τιτλος..Υπαρχει καποια λυση η ειμαι καταδικασμενος?

Επισης,με τι κριτηριο και ποτε θα μ αφησουν να εχω πιο πολλους..

ΥΓ.Δεν το βρηκα καπου,αν και πιστευα οτι θα εχει συζητηθει.
markos92
Football Legend
Football Legend
Posts: 10192
Joined: Tue Jul 08, 2008 11:53 pm
twitter: markosv92
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Ο αριθμος των coaches και των scouts ανεβαινει αναλογως την πορεια σου καθε χρονο!
Για παραδειγμα, οσο κανεις καλυτερες πορειες στην Ευρωπη και στο Πρωταθλημα που αγωνιζεσαι τοσο ανεβαινει και ο αριθμος τους!
Για να καταλαβεις,σε ενα σειβ με την Man City ξεκινησα με 18 coaches, αν δεν κανω λαθος και τωρα εχω γυρω στους 31(στη 7η σεζον) :wink:
Η ιστορία της Γιουβέντους επιτάσσει να έχουμε πάντα το κεφάλι ψηλά και να αντιμετωπίζουμε τα πάντα με θάρρος, με κουράγιο. Εγώ, εσείς, όλοι οι Γιουβεντίνοι το κάναμε και το κάνουμε πάντα αυτό. Μια συναρπαστική ιστορία, με εσάς πάντα στο πλευρό μας. - Alessandro Del Piero
User avatar
DDT37
Trialist
Trialist
Posts: 28
Joined: Sun Dec 07, 2003 12:00 am
Location: 37 (:
Has thanked: 0
Been thanked: 0

αν χρειάζεσαι να προσθέσεις μερικούς coach άμεσα, μια λύση προφανώς είναι να σουτάρεις κάποιους ήδη υπάρχοντες ή ακόμα και youth coaches. όχι και η καλύτερη λύση στην δεύτερη περίπτωση, αλλά βολική εάν to u19 team σου δεν έχει τπτ αξιόλογο...

αλλιώς, υπομονή
thanasis10
National Manager
National Manager
Posts: 8576
Joined: Sat Oct 20, 2007 1:58 pm
Αγαπημένη Ομάδα: Προοδευτική Έκρηξη Τούμπας Α.Ο
Has thanked: 2 times
Been thanked: 2 times

Επειτα και ο Ασσισταν λειτουργει ως coach.Οποτε κοιτα να εχεις καλο ασσισταντ και αν γινεται να παρεις και δευτερο.Επειτα διωξε τους Youth coaches ή προτεινε τους συμβολαιο ως κανονικους coaches...
Post Reply

Return to “Προπόνηση FM2009”