Ain't no sunshine when she's gone...

Ήρθαν εδώ και άφησαν το στίγμα τους...Η ξεκούραση των πολεμιστών...
Post Reply
sapidis
Trialist
Trialist
Posts: 38
Joined: Mon Feb 23, 2009 3:49 pm
Football Manager της ομάδας: Aris
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Ένα πράγμα τριγυρνούσε στο μυαλό μου.Ένα λάθος που θα πληρώνω αιώνια.Ένιωθα φυγάς στη ίδια μου τη χώρα,στη ίδια μου την πόλη, στο ίδιο μου το σπίτι.Και όλα για ενα λάθος της στιγμής.Για ένα γυρισμα του μυαλού μου...

Μέσα μου σκέφτομαι να αφήσω πίσω τα γκρεμισμένα μεγαλεία του παρελθόντος.Να ξεκινήσω απο την αρχή.Είχα ανάπτυξει πολλές τεχνικές αλλά δύσκολα θα με βοηθούσαν στη ζωή.Ή μάλλον στη προσπαθειά μου να ξαναβρώ τη ζωή.Μερικά τατουάζ και μερικές πληγές θυμιζαν το παρελθόν...


Μια μορφή με συγκινούσε και με κράταγε ακόμα εδω.Ήταν πανέμορφη σε κάθε της κίνηση και ένιωθα οτι με νοιαζόταν μετά απο τότε που της είχα χαρίσει την ζωή.

Ενώ οι μέρες περνούσαν,όλα γυρω μου ήταν ολοσκότεινα.
Έιχα χάσει πλέον την αίσθηση του χρόνου.
Μεχρί που φάνηκε ενα σημαδι.
2 ψηλοί άντρες ήταν στη πόρτα.
Και φάνηκαν έτοιμοι. Να πάρουν αυτο που θέλουν.
Προτίμησαν την οδο του διαλόγου που δεν είχα συνηθήσει όμως εγω.
Με ρώτησαν κοφτα: Δεν ειμαστέ εδώ για το κακό σου.Αμα θέλαμε να σου κανουμε κακό τώρα δεν θα σουν καν εδώ.Έχουμε μια προσφορά.Για εμάς είσαι πολύτιμος.


ΣΥΝΕΧΙΖΕΤΑΙ


Off Topic:
Οχι απλά είναι η πρώτη απόπειρα ιστορίας αλλά είναι και απο τα πρώτα post μου στο forum!!!Για αυτό παρακαλώ υπομονή για ενα ταπεινό σαπίδι όπως εγώ 8)
Μανα: Που Πας Αλέκο?
Γιος: Για καφέ μάνα στο Πασαλιμάνι

Μπατσος: H μανα του Αλεκου?
Μανα: Ναι...
Μπατσος: Σας καλώ απο την αστυνομική διεύθυνση Ξάνθης.Μπορείτε να ρθετε να πάρετε τον γιο σας διότι βρέθηκε στο γήπεδο να σπάει καθίσματα και να απειλεί οτι θα βάλει τα μυαλά του σε μπλέντερ?

http://fmgreece.gr/phpBB3/viewtopic.php?f=164&t=24868<-----EΝΑΣ ΣΑΠΙΟΣ ΣΤΗ ΤΟΥΡΚΙΑ
sapidis
Trialist
Trialist
Posts: 38
Joined: Mon Feb 23, 2009 3:49 pm
Football Manager της ομάδας: Aris
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Ήταν παράξενοι.Σίγουρα είχαν τις πληροφοριές τους για μενα.Και βλέπω οτι ήταν και καλές.
O 2oς άντρας συμπληρωσε το πρωτο:
Έισαι βουτηγμένος στα σκατά.Δεν είμαστε εδω για να σου εξηγήσουμε τίποτα.Είμαστε εδω για να σου δόσουμε μια ευκαιρία,γιατί σε μερικούς είσαι ακόμα χρήσιμος και ας μην το πιστεύεις...

Δεν ήξερα όντας ξοφλημένος δεν μου έμεναν πολλες επιλογές.
Για αυτό και τους εμπιστεύθηκα.


Ακολουθησε μας χωρις να ρωτας.
Πρέπει όμως να ξέρετε οτι κινδυνεύετε μαζί μου.Δεν είμαι κανένας άγιος ούτε κανείς τυχαίος
Μικρέ ασέ εμας να ξέρουμε το τι εισαι καλύτερα απο σένα
Δεν είναι καιρός για κοντρες.Δεν ειμαι καν σε θέση για κάτι τέτοιο
Τα επόμενα λόγια σου,ίσως είναι τα τελευταία αν δεν είναι αυτά που το αφεντικό θέλει

Αρα τα σκυλια καπου ''ανήκουν'' σκέφτηκα...
'Ομως...Πριν δράσω είχα βρεθεί αναίσθητος στο πάτωμα.
Για άλλη μια φορά η ξεροκεφαλία μου με πρόδωσε...




Ξύπνησα σε ενα πολυτελές αυτοκινητο.Οι δυο σκύλοι ήταν μπροστα.
Πλέον εμαθα και το ονομα του ενος.Ήταν ο Ιωσήφ,αρα ήταν Έλληνας σκέφτηκα.
Ξαφνικα και οι δυο αρχισαν να ετοιμάζονται.Κάπου είχαμε φτάσει αλλα ο πονοκέφαλος ήταν τοσο μεγαλος Θεέ μου.

Σχεδόν με σύρανε σε ένα τεράστιο γραφείο.Έκει αρχισαν τα χειρότερα.
Κάποιος μπήκε.Τα σκυλία στάθηκαν προσοχή.Ο Ιωσήφ τράβηξε τη καρέκλα...Ο ''Μεγάλος'' έκατσε...Γνωστή φυσιογνωμία...

Image

Τότε ο Ιωσήφ άρχισε να μιλά μετά τη προσταγή του

Μικρέ δώσε προσόχη σε ότι θα σου πω.Στη Ελλάδα εισαι ξοφλημένος πια.Ειναι ταπεινωτικό ακομά και να σου θυμισώ ποιός ήσουν.Και σου λεώ ήσουν γιατι σου δίνετε μια ευκαιρια να ξαναγίνεις άνθρωπος.Τα χαρακτηρηστικά σου δεν θα σε βοηθήσουν αλλα εδω χρείαζομαστε κατι καθίκια σαν και σένα.
Τα πράγματα ειναι απλά.Ο πρόεδρος έμαθε οτι ξέρεις απο μπαλα και είσαι αδίστακτος.Εδω αυτα είναι πολύτιμα.Θέλει λοιπόν να αναλάβεις μια ομάδα,κάνοντας την έδρα καμίνι,κάνοντας τους παίκτες παλαιστές σε κλουβία,θέλει να φοβάται όποιος πατά το πόδι του εδω...
Και σε ανταλλαγμα...Δεν θα σε ακουμπήσει κανείς...Και θα χεις μια ευκαιρια να διαγράψεις το παρελθόν σου
Λοιπόν...Δέχεσαι?
Last edited by sapidis on Mon Mar 02, 2009 6:07 pm, edited 1 time in total.
Μανα: Που Πας Αλέκο?
Γιος: Για καφέ μάνα στο Πασαλιμάνι

Μπατσος: H μανα του Αλεκου?
Μανα: Ναι...
Μπατσος: Σας καλώ απο την αστυνομική διεύθυνση Ξάνθης.Μπορείτε να ρθετε να πάρετε τον γιο σας διότι βρέθηκε στο γήπεδο να σπάει καθίσματα και να απειλεί οτι θα βάλει τα μυαλά του σε μπλέντερ?

http://fmgreece.gr/phpBB3/viewtopic.php?f=164&t=24868<-----EΝΑΣ ΣΑΠΙΟΣ ΣΤΗ ΤΟΥΡΚΙΑ
User avatar
sbirlos
Backup
Backup
Posts: 977
Joined: Tue Dec 28, 2004 11:40 pm
Αγαπημένη Ομάδα: Παναθηναικός
Status: Back to zero...
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Καλή αρχή φίλε!
Μυθιστορηματικό ξεκίνημα 8)
User avatar
TazZ
The God Of Football
The God Of Football
Posts: 25477
Joined: Fri Dec 17, 2004 12:00 am
Football Manager της ομάδας: Chelsea
Αγαπημένη Ομάδα: Panathinaikos
Status: I intend to spam forever. So far, so good.
Location: Ηράκλειο
Has thanked: 0
Been thanked: 2 times

Καλη αρχηη.. Για να δουμε που θα το πας :-D
Tsakalaki wrote:Όσο σε ταξιδεύει ένα γκολ στο FM δε σε ταξιδεύει τίποτε άλλο.
User avatar
vavas457
Manager
Manager
Posts: 4087
Joined: Tue Sep 09, 2008 8:08 pm
Αγαπημένη Ομάδα: Olympiakos,Chelsea,Mainz
Location: Κατερίνη
Has thanked: 1 time
Been thanked: 0

Πολύ καλό σενάριο στα πρώτα ποστ.Καλή συνέχεια και από μένα...
sapidis
Trialist
Trialist
Posts: 38
Joined: Mon Feb 23, 2009 3:49 pm
Football Manager της ομάδας: Aris
Has thanked: 0
Been thanked: 0


Off Topic:
Όποιοσ βρεί χωρά θα τον στείλω εναν έμορφον κορτσοπον
Όποιος βρει και ομάδα θα τον στείλω όλον τον Πόντο να τον κάνει μασαζακι
Μανα: Που Πας Αλέκο?
Γιος: Για καφέ μάνα στο Πασαλιμάνι

Μπατσος: H μανα του Αλεκου?
Μανα: Ναι...
Μπατσος: Σας καλώ απο την αστυνομική διεύθυνση Ξάνθης.Μπορείτε να ρθετε να πάρετε τον γιο σας διότι βρέθηκε στο γήπεδο να σπάει καθίσματα και να απειλεί οτι θα βάλει τα μυαλά του σε μπλέντερ?

http://fmgreece.gr/phpBB3/viewtopic.php?f=164&t=24868<-----EΝΑΣ ΣΑΠΙΟΣ ΣΤΗ ΤΟΥΡΚΙΑ
User avatar
vavas457
Manager
Manager
Posts: 4087
Joined: Tue Sep 09, 2008 8:08 pm
Αγαπημένη Ομάδα: Olympiakos,Chelsea,Mainz
Location: Κατερίνη
Has thanked: 1 time
Been thanked: 0

Τουρκία,Ολλανδία.Μία από αυτές πιστεύω.
User avatar
wolfsbourger
Director Of Football
Director Of Football
Posts: 5166
Joined: Fri Dec 21, 2007 8:08 pm
Football Manager της ομάδας: Watford
Has thanked: 3 times
Been thanked: 0

Τουρκία
Γαλατάσαραι ή Μπεσίκτας
User avatar
vavas457
Manager
Manager
Posts: 4087
Joined: Tue Sep 09, 2008 8:08 pm
Αγαπημένη Ομάδα: Olympiakos,Chelsea,Mainz
Location: Κατερίνη
Has thanked: 1 time
Been thanked: 0

Sapidis wrote:Όνομα:Φώτης

Επίθετο:Διαδώτης

Ημ. Γέννησης :15/10/1990

Χώρα:Ελλαδα

Αγαπημένη ομάδα:Αρης

Ανοικτά πρωταθλήματα:England,Spain,Germany,Netherlands,Italy,Turkey

Τίτλος Ιστορίας:Ain't no sunshine when she's gone...
:D :D :D
Λογικά κάτι περίεργο θα κάνεις οποτε....
Edge
National Manager
National Manager
Posts: 8634
Joined: Sun Dec 28, 2008 9:01 pm
Has thanked: 0
Been thanked: 0

τουρκια κ περνεις μπεσκετας!(μπεσικτας απλά μπεσκετας την ειχε πει ενας παππους σε πρακτορειο οπαπ! -rofl )
User avatar
sbirlos
Backup
Backup
Posts: 977
Joined: Tue Dec 28, 2004 11:40 pm
Αγαπημένη Ομάδα: Παναθηναικός
Status: Back to zero...
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Milwall :D :D :D
Με χουλιγκάνια κ'έτσι :wink:
sapidis
Trialist
Trialist
Posts: 38
Joined: Mon Feb 23, 2009 3:49 pm
Football Manager της ομάδας: Aris
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Κάτι όμως δεν μου πήγαινε καλά...Ο σκύλος τα έλεγε ολα ιδανικά...Δεν ξερω τι σκέφτηκα εκείνη τη στιγμή...Ψέλλησα ένα κοφτό δέχομαι και τοτε ο Ιωσήφ σοβάρεψε ακόμα πιο πολύ.

Σκουπίδι απο δω και πέρα θα λέγεσαι Φώτης Διαδώτης.Απο εδω και πέρα ξεχνάς τα πάντα για σένα.Έισαι 30 χρονών και είσαι παντρεμένος 5 χρονια με την Φατμε αποκτώντας παράλληλα την Τουρκικη Υπηκοότητα.Τα άλλα θα τα μάθεις στη πορεία Μικρε... Α και να μην ξεχάσω κάτι τελευταιο...Καλο θα ήταν να ξεχάσεις ολα τα κόλπα του παρελθόντος και να επικεντρωθεις στο έργο σου,αλλιώς θα επικεντρωθείς στον ουρανό που θα κοιτάζεις ανάποδα...Έχεις 2 ώρες να πλυθείς,να ξυριστείς,να βγάλεις αυτα τα κουρέλια και να ετοιμαστείς να γνωρισεις την ομάδα

Είχα αρχισει και συνηθιζα τους σκύλους του Προέδρου...Ομως δεν μπόρεσα να χωνέψω αύτα που μου πε ο αλλος σκύλος ο Γιώτης ενω με πρόσεχε στο δωμάτια...Ο Γίωτης δεν μπόρουσε εύκολα να κρατήσει το στόμα του κλειστό και μου φανέρωσε οτι αυτός που συνάντησα δεν ήταν ο πρόεδρος της ομάδας αλλά ο πρόεδρος της Τουρκίας.Και οτι ο πολυαγαπημένος αλλα και κακομαθημένος ανηψιός του ήταν ο νεος πρόεδρος της Γαλατα..Μου είπε οτι αυτος και ο Ιωσήφ ήταν χρονια στη Τουρκία και χρωστούσαν τυφλή υποταγή στον Πρόεδρο της χώρας διοτι τους είχε δώσει μια ευκαιρία όπως και σε μενα...

Οι 2 ώρες πέρασαν...Όντως ο Γιώτης είχε δίκιο...Η ομάδα ήταν η Γαλατα...Αλλα δεν ήταν η γνωστή Γαλατα...Ήταν παρηκμασμένη,φτωχή, μια τέλεια ευκαιρία οπως θα την χαρακτήριζα...

Γνώρισα έναν έναν τους ποδοσφαιριστές μου...


Image


Συνεχιζετε
Μανα: Που Πας Αλέκο?
Γιος: Για καφέ μάνα στο Πασαλιμάνι

Μπατσος: H μανα του Αλεκου?
Μανα: Ναι...
Μπατσος: Σας καλώ απο την αστυνομική διεύθυνση Ξάνθης.Μπορείτε να ρθετε να πάρετε τον γιο σας διότι βρέθηκε στο γήπεδο να σπάει καθίσματα και να απειλεί οτι θα βάλει τα μυαλά του σε μπλέντερ?

http://fmgreece.gr/phpBB3/viewtopic.php?f=164&t=24868<-----EΝΑΣ ΣΑΠΙΟΣ ΣΤΗ ΤΟΥΡΚΙΑ
User avatar
ArAgoK
Youth Pro
Youth Pro
Posts: 448
Joined: Mon Jun 09, 2008 10:02 pm
Football Manager της ομάδας: Παναθηναικός
Αγαπημένη Ομάδα: Ρεάλ Μαδρίτης , Παναθηναικός
Status: Getting high.....
Location: *Αθήνα*
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

Θα παρεις Galatasaray ! :D Καλη συνεχεια στην Τουρκια . Σαρωσε τα ολα ! -kavala -kavala
*CATCH A "HO" AND ANOTHER "HO" ,
MERRY CHRISTMASS*
sapidis
Trialist
Trialist
Posts: 38
Joined: Mon Feb 23, 2009 3:49 pm
Football Manager της ομάδας: Aris
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Eκτος απο τη φασιστικη κατασταση...Στη ομαδα βρηκα μερικα πραγματακια που επρεπε να προσαρμοσω στα μετρα μου...

Off Topic:
Στη Τουρκια επιτρεπεται να εχεις 8 μη Τουρκους παικτες απλα
GK

Morgan de Sanctis: Δανεικος και ....Ιταλός.Πιανει θέση ξένου,έχει πατήσει τα 31 και δεν νομιζω να τον χρειάζομαι στη ομαδα.

Οrkun Osak: Προοριζεται για βασικο πορτιερο.Βασικο στοιχειο που αγαπησα ειναι το 16< aggresion -ksilo -ksilo.27 τα χρόνια του.

Αykut Ercetin: Αναπληρωματικο Κρεας στα γκολποστ.Μηλον της Έριδος για πολλες Τουρκικες ομάδες ισως αν βρεθει τομη στο οικονομικό να μας αδειασει τον παγκο-κερκιδα.25 τα χρονάκια του.

Ισως ελθει μια γνωστη λύση για να μας βγάλει ολες τις σκοτουρες απο το κεφαλι οσον αφορα τον τερματοφύλακα


DC

Servet Cetin: Βασικος και αναντικαταστατος και ο Ιωσηφ τον εχει σαν μικρο αδελφο του(αν και το παλικαρι δεν χρειαζεται προστασια) αρα αμην θα πει οποιος τον πειραξει...


Fernando Meira: Πολυθεσίτης του αξονα.Βαση προχειρου σχεδιασμου παιζει για κεντρικος αμυντικος.Μενει χαλαρα ο τυπος στα 30 του.


Εmre Gunkor: Στα 23 του μου φαινετε καλος για να ξεκουρασει σε κανενα ματς τους βασικους.Αρα μενει.


Emre Asik: Mεγαλη μορφη των Τουρκικων Ρινγκ με πολλαπλα νοκ αουτ στα χρονια της νιοτης του.Παταει τα 34 και δεν μου γεμιζει το ματι αλλα μενει στην ομαδα γιατι ειναι το λαβαρο της και ενας πολυ καλος μποξερ.Απο τωρα τον ονειρευομαι διπλα μου στο κομματι του επιτελειου.

Ugur Ucar: 21 χρονων καλυπτει ανετα την δεξια πτερυγα και το κεντρο της αμυνας.Πρωτη λυση απο τον παγκο και ισως δινει ανασες στους βασικους ταεκβοντα μας


DL-DR


Ηakan Balta:Πανεμορφο αριστερο μπακ.Γρηγορος,με αντοχες, κοφτη σεντρα και κυριως aggression 14.Λουκουμι,βασικοτατος στα αριστερα..

Volkan Yaman: Eιναι σπαστικα ιδιος με τον Balta (25 χρονων,ακριβως ιδιες θεσεις) αλλα δεν προβλεπω να εχει σταθεροτητα.Παντως χαλαρα στα αριστερα τον αντικαθιστα.Καλη λυση για back-up

Sabri Sarioglu: Ο βασικος μας δεξιος μπακ.Η φυση τον προικισε με κανταρια physical skills,και ειναι το νεο αστερι της Τουρκιας για αυτη τη πτερυγα.

Παρατηρω οτι δεν υπαρχει τιποτα αλλο οσον αφορα τα ακραια μπακ αρα επιτακτικη φαινετε η αναγκη εκβιασμου ενος δεξιου μπακ για να ερθει στην ομαδα μας.


MC

Thomas Linderoth: Κοφτης στα 29 του που καταπινει σιδερα εκ πρωτης οψεως.Ελπιζω να ηγηθει του κεντρου και ολοκληρης της δοιμιριας.Βασικοτατος


Μehmet Topal: Στα 22 του δεν κανει μπαμ με τα στατιστικα του ομως πιστευω οτι ειναι ενα πολυ καλο Back-up.Mενει και τον βλεπω να περνει τις ευκαιριες του.

Βaris Ozbek: Γερμανος 21 χρονων παιζει παντου στο κεντρο αλλα δεν παιζει στα βασικα μου πλανα.Θα παραχωρηθει μετα απο μια καλη προσφορα.

Αyhan Akman: 31 χρονων θα μεινει για να δοσει μερικες ανασες.Δεν τον βλεπω στα βασικα σχεδια επισης.

παμε για ενα βασικο αμυντικο χαφ οπωσδηποτε...Αλλιως βλεπω τρεχαματα...

ΑΜC


Arda Turan: Ο τυπος ειναι ο κοντουλης που σκοραρε μετα το 80 και ξελασπωνε την τουρκια.Μικρος σε ηλικια,με καλοσχηματισμενα στατιστικα παιζει και δημιουργει παντου.Θα παιξει οπου προσαρμοστει καλυτερα.

Ηarry Kewell: Eνα πραγμα ξερω απο τωρα οτι θα χρειαστουμε.Την ταχεια κατασκευη μιας Μ.Α.Χ.Τ.Κ.( Μονάδα Αποθεραπείας Χρόνιων Τραυματισμών Kewell)Παιχτουρα περα απο αυτα θα οργωνει την δεξια πλευρα οπου πιστευω να ραβει διοτι o Balta απο πισω του σιγουρα θα κοβει -tsekouri

Lincoln: Δεκαρι παλαιας κοπης.Βασικος στον αξονα πιστευω να δημιουργησει ουκ ολιγα γκολ.

Ηasan Sas: Xωρις σχόλια προοριζεται για αρχηγος και για αρχοντας της φαπας στο Τουρκικο Πρωταθλημα.Θα παρει ευκαιριες σε ευκολα ματς λογω ηλικιας και μονο διοτι ειναι στις καρδιες μας και στο Hall Of Fame διπλα στον Dennis Rodman

Image

Image

FC

3 κριαρια απαρτιζουν την επιθεση μου...Θα ρισκαρω να πορευτω με αυτους διοτι προτειμω συστημα με 1 επιθετικο..αν και το μετανιωσα ηδη και θα πρεπει να κινηθουμε και για επιθετικο.Με σειρα σεβασμου

Baros=Nonda oποιος με πεισει στα φιλικα θα ξεκινησει τη σεζον βασικος.
Ο Umit Karan οντας και μεγαλουτσικος θα παρει λιγες ευκαιριες και ισως ενα τριχωτο ποδι.


Συνοψιζοντας χρειαζομαστε

1 DR
1 DMC
1 FC

Budget: 900k(oλα τα μαυρα να ξερα που πηγαινουν...)

Συνεχιζετε...
Μανα: Που Πας Αλέκο?
Γιος: Για καφέ μάνα στο Πασαλιμάνι

Μπατσος: H μανα του Αλεκου?
Μανα: Ναι...
Μπατσος: Σας καλώ απο την αστυνομική διεύθυνση Ξάνθης.Μπορείτε να ρθετε να πάρετε τον γιο σας διότι βρέθηκε στο γήπεδο να σπάει καθίσματα και να απειλεί οτι θα βάλει τα μυαλά του σε μπλέντερ?

http://fmgreece.gr/phpBB3/viewtopic.php?f=164&t=24868<-----EΝΑΣ ΣΑΠΙΟΣ ΣΤΗ ΤΟΥΡΚΙΑ
sapidis
Trialist
Trialist
Posts: 38
Joined: Mon Feb 23, 2009 3:49 pm
Football Manager της ομάδας: Aris
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Με το μηδαμινο budget που μου δοσαν οι κρετινοι εκανα μια κινηση για το μελλον με αποδεδειγμενα αποτελεσματα

Robert Lewandowski
Image

Κοστος 1.8Μ απο τα οποια τα 1.2 θα δοθουν σε 24(ατοκες ελπιζω) δοσεις.Ελπιζω το κανονι να πιασει στη αφιλοξενη Τουρκια

Λιτοτητα...
Image

Εν τω μεταξυ ηρθε η πρωτη προκληση στη Γαλατα για να αποδειξει εαν αξιζει τιποτα
Image

Φιλοδοξοι οι Σκωτσεζοι.Περασαν τρενο την ασημη Ταμπερε με 0-2 εκτος και 3-0 εντος.Αυτο που με ανυσηχει παντως ειναι οτι στο ενα παιχνιδι δυο γκολ σκοραρε ο Novo και στο αλλο χατ τρικ πετυχε ο Boyd.Αυτα τα λιγα μπορεις να πεις εκ πρωτης οψεως για τους Σκωτσεζους.

Παραλληλα ομως καναμε και ενα σκωτσεζικο ντους με αυτη τη ειδηση.(Λιγο πολυ αναμενομενο).
Image

Οh Harry...Χανει το ξεκινημα της σεζον...Και μεις ενα τεχνιτη αναμεσα στους παλαιστες...

Αρχίζει το ματς αδειάσαν οι δρόμοι
Η ώρα ζυγώνει αρχίζει το μάτς
Αρχίζει το ματς ερήμωσε η πόλη
Τρεχάτε κι αρχίζει το ματς
Πω πω γουστάρω να βλέπω κασκόλ
Να βλέπω σημαίες να μπαίνουνε γκολ
Πώς μας ενώνει και πως μας δονεί
Του Διακογιάννη η φωνή

Αρχίζει το ματς
Παράταμε τώρα
Πλησίασ' η ώρα
Αρχίζει το ματς
Αρχίζει το ματς
Κανείς μην κουνιέται σωπάστε
Κι αρχίζει το ματς



H Toυρκια περιμενει τον μεγαλο αγωνα.Το Ali Sami Yen εχει γεμίσει με ορκισμένους οπαδούς που θέλουν την Γαλατα στα ευρωπαικά σαλόνια.Oι Rangers εχουν φτασει ετοιμοι.

GALATASARAY- RANGERS FC

Image
Ενα ματς πολυ δυνατο,εξου και η κοκκινη στον Sabri, με τουλαχιστον 4 κλασσικες ευκαιριες χαμενες απο την Γαλατα.Στο 90+2 ο De Sanctis με εβγαλε ασπροπροσωπο με μια διπλη επεμβαση σε σουτ του Novo.Παμε στη Σκωτια για να τα παιξουμε ολα

Galatasaray-Kayserispor
Image
Ανυπαρκτοι ημασταν.Το γκολ ειναι μια τρελη γκελα που γινετε μια φορα στα χρονικα.Δικαια χασαμε.Πρωτος χαμενος τιτλος αυτο το Σουπερ Καπ αλλα ελπιζω σε ανακαμψη.


ΣΥΝΕΧΙΖΕΤΕ
Μανα: Που Πας Αλέκο?
Γιος: Για καφέ μάνα στο Πασαλιμάνι

Μπατσος: H μανα του Αλεκου?
Μανα: Ναι...
Μπατσος: Σας καλώ απο την αστυνομική διεύθυνση Ξάνθης.Μπορείτε να ρθετε να πάρετε τον γιο σας διότι βρέθηκε στο γήπεδο να σπάει καθίσματα και να απειλεί οτι θα βάλει τα μυαλά του σε μπλέντερ?

http://fmgreece.gr/phpBB3/viewtopic.php?f=164&t=24868<-----EΝΑΣ ΣΑΠΙΟΣ ΣΤΗ ΤΟΥΡΚΙΑ
Post Reply

Return to “Retire / Resign”