Cebollitas - Pero seguimos juntos, unidos hasta el fin!

Χωρίς νερό μπορώ, χωρίς ιστορία όχι...Συνεχίστε ακάθεκτοι
Post Reply
User avatar
Jordi_7
The God Of Football
The God Of Football
Posts: 26807
Joined: Sun Jun 05, 2005 4:11 pm
Αγαπημένη Ομάδα: FC Barcelona
Location: Marinaleda
Has thanked: 0
Been thanked: 0

tasosbin wrote:μας ταξιδεύεις πολλά χρόνια πίσω -ypoklinomai
Mαζί με σας ταξιδεύω και γω Τάσο, και γουστάρω απίστευτα! :snif:
happyyy1986 wrote:παλια καλα χρονια!τι με θυμισεις τωρα!

αντε τωρα και με καρουζελ! :D
Χμμμμ, δίνεις ιδέες! :P
Antonisjk wrote:Αήττητοι θα το σηκώσουμε!!!
Εντάξει, δεν είναι τόσο εύκολο γιατί αν μας τύχουν 2-3 τραυματισμοί δεν έχουμε back-up!
Kwstas12345 wrote:Τρένο οι Ατρόμητοι...Πραγματικά ασυναγώνιστη ομάδα.
Θέλουμε περισσότερα βιντεάκια,να θυμηθούμε τα παλιά... -gioupi -gioupi -gioupi -gioupi -gioupi -gioupi -gioupi -gioupi
Τα είπα και πιο πάνω περι τρένων κλπ.
Όσο για τα βιντεάκια, όσα βρίσκω θα τα ποστάρω :wink:
vitriolis192837465 wrote:Μπραβο στην ομαδα... (οχι ρε γαμωτο τελειωσε.. τωρα πρεπει να παω να διαβασω για αυριο.. :snif: )
Έεεεεεετσι, όπως παλιά. Διάβασμα -διακοπή για να δούμε Ατρόμητους - και πάλι διάβασμα! -puppie
Sapsalomenos wrote:Τραίνο... -gioupi

Ο Γκαστόν(ήταν ο αγαπημένος μου :D ) σκίζει... -gay
Αιντε πάλι με τα τρένα :D

Ο Γκαστόν κάνει θαύματα και μαζί με τον Κόκι πετάει η επίθεση! :idea:
chris792 wrote:Νταξ τι να λέμε τώρα η ιστορία πετάει....
Πάντως σκάω στα γέλια με τις λεπτομέρεις που θυμάσαι για τη σειρά (το μάτε,η απόσυρση του Ράτα,ο παππούς και τα κρύα ανέκδοτα του Κάροντ,η λέσχη της 25ης Μαίου κτλ. -rofl -rofl -rofl -rofl -rofl )....
Ήμουν κι εγώ Ατρομητάκιας (Τετάρτη-Πέμπτη Δημοτικού γαρ...) και θα στηρίζω ανελλιπώς την ιστορία!!!
Φουλ για Απερτούρα-Κλαυζούρα η ομάδα!!!!

Υ.Γ.Αυτό για την κόρη του Μαραντόνα ισχύει πάντως, αυτή ήταν.Όσο για τον Φέντε-Μάξι Λόπεζ ήταν ο αγαπημένος μου από τη σειρά κ είχα χαλαστεί όταν είχα ακούσει ότι δεν είναι ο γνωστός Μάξι Λόπεζ...
Μην ξεχνάς επίσης ότι τον Λουτσέρο τον είχαν σκοτώσει σε κάποια φάση αλλά μετά δε θυμάμαι τι απέγιναν....
Στο λέω για να αλλάξεις προφίλ αργότερα αν είναι...
Ευχαριστώ για τα καλά σου λόγια.
Οι λεπτομέρειες είναι όσα μπορώ να θυμάμαι μετά απο σχεδόν 10 χρόνια που το είδα τελευταία φορά! -pappous
Να αλλάξω προφίλ ΑΠΟΚΛΕΙΕΤΑΙ. Long live Luchero! :!:
Aν θυμάμαι καλά μετά την ομάδα ανέλαβε ο ανηψιός του Λουτσέρο;; -skepsh

ΥΓ: Αν θυμάστε λεπτομέρειες σχετικά με τη σειρά ή έστω μικρά γεγονότα όπως είπε παραπάνω ο chris [ (το μάτε,η απόσυρση του Ράτα,ο παππούς και τα κρύα ανέκδοτα του Κάροντ,η λέσχη της 25ης Μαίου κτλ.] κάντε τον κόπο και στείλτε ενα πμ. να τα έχω στα υπόψην μου να εμπλουτίσω την ιστορία. :oops:
No deixem de jugar perquè ens fem vells, sinó que ens fem vells perquè deixem de jugar.

Il Pinturicchio • Il Fenomeno Vero • AdP 10

Everything will be ok in the end.If it's not ok, it's not the end.
User avatar
TWEEK
First Team Regular
First Team Regular
Posts: 1427
Joined: Sun Mar 23, 2008 1:32 pm
Football Manager της ομάδας: OM
Αγαπημένη Ομάδα: Man.Utd, Juventus
Location: 3men
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Φιλε την διαβασα απ' την αρχη την ιστορια σου...
-ypoklinomai -ypoklinomai -ypoklinomai
Μολις απεκτησες αλλον εναν φανατικο αναγνωστη!!
Για τις λεπτομερειες που λες, η μονη που θυμαμαι και δεν την ειδα μεχρι τωρα στην ιστορια ειναι που εβγαζε ενα παιδακι(ο Alex, Axel κατι τετοιο :?: ) το παπουτσι του και λιποθυμουσαν ολοι!! :D

Τους ''Δυναμιτες'' γιατι δεν τους εφτιαξες;; :D
Θα ειχε φαση στα μεταξυ τους παιχνιδια..!
Καλη συνεχεια!
Tsakalaki wrote:Μπάρμπι μαμιόλα, ο Μπομπ πάνω απ' όλα...
thanasis10 wrote:Αν κλείσει ο Πιάττι,3 μέρες θα κλειστώ σπίτι και θα τον παίζω χωρίς έλεος.
Bilyk_13
Banned
Banned
Posts: 8496
Joined: Tue Jun 10, 2008 3:46 pm
Αγαπημένη Ομάδα: Παναθήναϊκος
Status: χαλαρααααααααααααα
Location: Αθηνα/Μυτιληνη
Has thanked: 0
Been thanked: 0

μια χαρα...πεταει η ομαδα...


δε νομιζω να υπαρχει προβλημα στο να ανεβεις... :-D
ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΜΕΓΑΛΟΣ ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΑΛΛΟΣ...
Παναθηναϊκός Αθλητικός Όμιλος: ο μεγαλύτερος σύλλογος στην Ελλάδα και ένας από τους μεγαλύτερους στην Ευρώπη
Image
User avatar
Jordi_7
The God Of Football
The God Of Football
Posts: 26807
Joined: Sun Jun 05, 2005 4:11 pm
Αγαπημένη Ομάδα: FC Barcelona
Location: Marinaleda
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Image

«Και τώρα τι θα κάνουμε Ροζέλιο;; Όλα τα παιδιά εκτός από 2-3 λείπουν με τις εθνικές τους! Πως θα κατεβάσουμε ομάδα;;»

«Μην ανησυχείς Ρόκι, ομάδα θα κατεβάσουμε, τι σόι ομάδα θα είναι αυτή. Μάζεψα μερικά παιδιά που παίζαν μπάλα στο βοηθητικό της λέσχης και είχαν μια δικιά τους ομάδα και την είχαν ονομάσει μάλιστα Cebollitas B?!»

«Άντε να δούμε Ροζέλιο! Φαντασματάκι, Ταρούσα, Φέντε κι εσύ Λούκας είστε οι μόνοι από την ομάδα μας, οπότε πρέπει να δώστε τον καλύτερο σας εαυτό!»

Image

«ΚΑΘΑΡΜΑΤΑ! ΚΑΘΑΡΜΑΤΑ! ΚΑΘΑΡΜΑΤΑ!»


«Ηρέμησε Ρόκυ!» προσπάθησε να με συνεφέρει ο Ροζέλιο! «Ότι μπορούσανε κάνανε τα παιδιά!»

«Το ξέρω Ροζέλιο! Για την Ομοσπονδία λέω που δεν ανέβαλλε το παιχνίδι! Με 15 παίκτες διεθνείς κι όμως παίξαμε! Και δυστυχώς ηττηθήκαμε»


Image

«Εγώ φταίω κύριε Λουτσέρο» είπε ο Ταρούσα! «Έχασα μια καλή ευκαιρία στο 0-0! Αν την είχα βάλει θα κερδίζαμε!»

«Τι λες μικρέ μου;; Δεν φταίτε εσείς, ούτε εγώ! Παρά μόνο η ομοσπονδία

Ο Ροζέλιο και τα παιδιά έμειναν να με κοιτάνε με γουρλωμένα μάτια! Δεν με είχανε ξαναδεί σε τέτοια κατάσταση αλλά κι εγώ δικαιολογούμαι! ΚΑΤΑΡΑΜΕΝΗ ΟΜΟΣΠΟΝΔΙΑ!!

=====================================================================

Το επόμενο παιχνίδι ήταν η ευκαιρία μας να ρεφάρουμε για την βαριά ήττα!

«Μας συγχωρείτε κύριε Λουτσέρο για την βαριά ήττα»
είπε ο Κόκι. «Εμείς φταίμε που πήγαμε να παίξουμε με την Εθνική και αφήσαμε τους Ατρόμητους!»

«Μην το ξανακούσω αυτό Κόκι! Άλλο Ατρόμητοι άλλο Εθνική Αργεντινής!
Εδώ εμείς είμαστε μια παρέα, εκεί έξω εκπροσωπείτε ολόκληρο το έθνος! Να είσαι περήφανος που κλήθηκες να αγωνιστείς!
Και τώρα , vamos! Vamos Cebollitas!»


«VAAAAAMOOOOOOOS!»


Image

«Κύριε Λουτσέρο να λείψω για λίγο;;»

«Τι έπαθες Άξελ;; Έχασες κάτι;;»

«Κάπου ξέχασα τα παπούτσια μου! Πρέπει να τα άφησα στον πάγκο!»


«Τα βρήκα εγώ ασβε! Τα είχες αφήσει πίσω από το τέρμα μου!» είπε ο Μπόκα

«Γι αυτό δεν πατήσανε στην περιοχή οι αντίπαλοι;;» είπε ο Κάροντ και τα αποδυτήρια σείστηκαν από τα δυνατά γέλια.

Εμείς πάντως συνεχίζουμε ακάθεκτοι με νίκες, πολλά γκολ και όμορφο ποδόσφαιρο!

==========================================================================

Η ζωή πλέον κυλάει ήρεμα μετά την τελευταία νίκη και ο μόνος μου πονοκέφαλος είναι ο Ταρούσα!

«Σας παρακαλώ κύριε Λουτσέρο, αφήστε με να παίξω! Σας παρακαλώ!»

«Αν κάτσεις ήσυχος Ταρούσα μέχρι να τελειώσω μπορεί να παίξεις!»

«Αλήθεια λέτε;; αλήθεια;;»

Image

Τελικά τον χρησιμοποίησα τον μικρό χωρίς να κάνει τίποτα ιδιαίτερο.
Ευχάριστη έκπληξη ο Τομάς που χρησιμοποιήθηκε πρώτη φορά ως βασικός και βγήκε MVP!


«Ωραίο ματς, ?σκατζοχoιρε?! Και συ Ταρουσίτο καλά τα πήγες!»
είπε ο Κόκι στα παιδιά δείχνοντας ότι είναι ο φυσικός ηγέτης της ομάδας!

«Ναι καλά, ψέμματα λέτε, δεν θα με ξαναβάλει ο κύριος Λουτσέρο τώρα!!» κλαψούρισε ο Ταρούσα!
No deixem de jugar perquè ens fem vells, sinó que ens fem vells perquè deixem de jugar.

Il Pinturicchio • Il Fenomeno Vero • AdP 10

Everything will be ok in the end.If it's not ok, it's not the end.
Apollon_18
Youth Team Manager
Youth Team Manager
Posts: 2197
Joined: Fri Apr 30, 2004 11:00 pm
Football Manager της ομάδας: Bayern
Αγαπημένη Ομάδα: Inter-OSFP-Barca-Liverpool
Status: World Cup 2010 mode on
Location: Αγιος Δημητριος
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Τα σπασε η ατακα με τον Αξελ -rofl -rofl -rofl -rofl -rofl

'Τανα Ομοσπονδια :twisted: :twisted:
And following our will and wind we may just go where no one's been.
We'll ride the spiral to the end and may just go where no one's been.
Spiral out. Keep going...
Image

This forest....is growing faster than i can tell.....
Image

Image
User avatar
tasosbin
National Manager
National Manager
Posts: 9254
Joined: Thu Oct 18, 2007 12:02 pm
Αγαπημένη Ομάδα: Παναθηναϊκός, Liverpool F.C.
facebook προφίλ: tasosbin
Location: Κυπαρισσία
Has thanked: 5 times
Been thanked: 7 times
Contact:

μια χαρά πας, την έχεις την άνοδο ,μην φοβάσαι. :wink:
:liverpool:
User avatar
raw
Amateur
Amateur
Posts: 224
Joined: Wed Feb 06, 2008 2:34 pm
Αγαπημένη Ομάδα: ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ
Has thanked: 0
Been thanked: 0

το προβλημα με τους διεθνεις το ειχα και εγω με την μποκα και μαλιστα επειδη δεν μπορουσα να συμπληρωσω την αποστολη εμφανιστηκαν απο το πουθενα κατι καινουργιοι παιχτες οι οποιοι μετα εξαφανιστηκαν!!!μαλλον εχουν κανει καποια -jerk εκει στην si...οσο για την ανοδο πρεπει να τη θεωρουμε δεδομενη :wink:
ΕΙΣΑΙ ΤΡΕΛΑ ΜΕ ΤΟ 5ο ΑΣΤΕΡΙ ΣΤΗ ΦΑΝΕΛΑ!!!

Image

Image

Image
Kwstas12345
Director Of Football
Director Of Football
Posts: 7330
Joined: Wed Nov 14, 2007 4:09 pm
Football Manager της ομάδας: -
Αγαπημένη Ομάδα: Oλυμπιακός, Man Utd,Milan
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Η ομοσπονδία της Αργεντινής μάλλον δε θέλει να προοδεύσει αυτή η ομάδα.Αυτό σου δίνει ενα επιπλέον κίνητρο να τους διαλύσεις.
Forza Cebollitas!!!!!
“Never forget what you are, for surely the world will not. Make it your strength. Then it can never be your weakness. Armor yourself in it, and it will never be used to hurt you.”

Tyrion Lannister
User avatar
Sapsalomenos
Coach
Coach
Posts: 2740
Joined: Sat Mar 29, 2008 4:19 pm
Status: Believe it or not, I was not always as awesome as I am today.
Location: Σέρρες
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Jordi_7 wrote:«Γι αυτό δεν πατήσανε στην περιοχή οι αντίπαλοι;;» είπε ο Κάροντ και τα αποδυτήρια σείστηκαν από τα δυνατά γέλια.
LOL LOL LOL LOL

Έλιωσα...

Την εξάρα την αφήνω ασχολίαστη :x
"Even if there was a hand, it was the hand of God."

Mαγικές στιγμές...

Μαραντόνα: «Ο καλύτερος μετά από εμένα ο Πελέ!»

Image
Brujitas wrote: Επίσης αναρωτιεμαι πως σκατα τοσο καιρο βγαινουμε με ελληνιδες. Ρε. Η διαφορά στον χαρακτηρα, στην ευγενια, στο κεφι, στην πλακα, ειναι ΧΑΩΔΗΣ.
User avatar
chris792
Director Of Football
Director Of Football
Posts: 7158
Joined: Mon Dec 29, 2008 1:04 am
Football Manager της ομάδας: Newcastle United
Αγαπημένη Ομάδα: Ολυμπιακός
Location: Sky Valley
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Jordi_7 wrote:«Τα βρήκα εγώ ασβε!
-rofl -rofl -rofl
Mια μικρή σημείωση:
Aπ' ότι θυμάμαι, όταν κάτι δεν πήγαινε καλά,ο Λουτσέρο έλεγε:''Mα που να πάρει....''

Η άνοδος φαίνετα παιχνιδάκι..... :D :D :D
When a man lies, he murders some part of the world.
These are the pale deaths which men miscall their lives.
All this I cannot bear to witness any longer.
Cannot the kingdom of salvation take me home?



ImageImage

Hypocrisy made paramount, paranoia the law.
User avatar
ArAgoK
Youth Pro
Youth Pro
Posts: 448
Joined: Mon Jun 09, 2008 10:02 pm
Football Manager της ομάδας: Παναθηναικός
Αγαπημένη Ομάδα: Ρεάλ Μαδρίτης , Παναθηναικός
Status: Getting high.....
Location: *Αθήνα*
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

-ypoklinomai -ypoklinomai -ypoklinomai -ypoklinomai -ypoklinomai -ypoklinomai -ypoklinomai -ypoklinomai -ypoklinomai -ypoklinomai Πο Ρε Φιλε τι μου θιμησες τωρα .. Πριν 6-7 Χρονια που εβλεπα Ατρομητους , Καρουζελ ( :D ) , Τσικιτιτας .. Θεικη σειρα οι Ατρομιτοι ... -ypoklinomai -ypoklinomai -ypoklinomai Καλη Συνεχεια ρε Παλικαρε και σαρωσε τα ολα ! -kavala -kavala -kavala
*CATCH A "HO" AND ANOTHER "HO" ,
MERRY CHRISTMASS*
User avatar
Jordi_7
The God Of Football
The God Of Football
Posts: 26807
Joined: Sun Jun 05, 2005 4:11 pm
Αγαπημένη Ομάδα: FC Barcelona
Location: Marinaleda
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Τελευταία προπόνηση πριν τον επόμενο αγώνα με την All Boys και μας περίμενε μια μεγάλη έκπληξη. Μια έκπληξη που δεν θα την περιμέναμε ούτε στα πιο τρελά μας όνειρα.
Τα παιδιά έμειναν να κοιτάνε αποσβολωμένα και δεν μπορούσαν από το σοκ να προχωρήσουν και να μπουν στο γήπεδο, που μας περίμενε Εκείνος.

Κάποιοι ψίθυροι, λόγια κοφτά και δέος.

«Αυτός είναι;;, Δεν μπορεί, κάποιος που θα του μοιάζει! Αποκλείεται να ήρθε Αυτός εδώ!» ήταν κάποια από τα λόγια των παιδιών.

Αλλά κι εγώ δεν το πίστευα ότι είχε έρθει Εκείνος στη «Λέσχη της 25ης Μαΐου» μια μέρα μάλιστα πριν τον αγώνα μας, ενώ θα είχε τόσους αγώνες να παρακολουθήσει στην Ευρώπη.

Ξαφνικά γύρισε και μας κοίταξε και μας είπε γελώντας: «Ελάτε, δεν θα προπονηθείτε σήμερα;; Ρόκι, πάρε τα παιδιά κι ελάτε που θέλω να σας μιλήσω!»

Αυτή ήταν η χαριστική βολή, μπορούσα πλέον να πεθάνω ήσυχος, το ίδιο πιστεύω και τα παιδιά. Ήρθε να παρακολουθήσει προπόνηση, να μας μιλήσει και μάλιστα μου μίλησε στον ενικό!

«Ερχόμαστε κύριε!» είπαν με μια φωνή όλα τα παιδιά αλλά Αυτός τους ?έκοψε τον αέρα.

«Τι κύριε και αηδίες παιδιά;; Σε κάνα χρόνο το πολύ θα σας προπονώ, και με λέτε κύριο;; Για σας θα είμαι ο Ντιέγκο!
Και τώρα ελάτε να σας πω αυτό που θέλω προτού ξεκινήσετε την προπόνηση.Mου επιτρέπεις Ρόκυ;;»


«Μα τι λες τώρα Ντιέγκο, η χαρά είναι όλη δική μου!»

Και ξεκίνησε το λόγο Του.

Image

«Λοιπόν παιδιά όπως ήδη γνωρίζετε είμαι προπονητής της Εθνικής ομάδας της χώρας. Κάποιοι από σας αγωνιστήκατε με την Ολυμπιακή ομάδα και φέρατε το χρυσό μετάλλιο στο Μπουένος Άιρες, συγχαρητήρια! Πολλοί από σας κλήθηκαν στην ομάδα των Ελπίδων, κάτι που φανερώνει ότι έχετε ταλέντο, αλλά το ταλέντο από μόνο του δεν φτάνει για να γίνει κάποιος μεγάλος ποδοσφαιριστής! Χρειάζεται σκληρή δουλειά, αφοσίωση κι υπομονή για να πετύχει κάποιος, γι αυτό όσοι δεν έχετε κληθεί ακόμα με σκληρή δουλειά θα τα καταφέρετε Κι Εγώ ξεκίνησα από αυτή εδώ την ομάδα, τους Cebollitas, και τώρα 40 χρόνια μετά είμαι εδώ που βλέπετε! Και θυμηθείτε, μακριά από τις καταχρήσεις και hasta la Victoria siempre!»

Τα παιδιά τον κοιτούσαν σαν να μίλαγε ο ίδιος ο Θεός, αλλά γι αυτούς ήταν ήδη ο Θεός τους.
«Ρόκυ να σου πω κι εσένα μια μεγάλη συγγνώμη εκ μέρους της ομοσπονδίας για τους παίκτες που σας στέρησε στο μας με την Def y Justicia!»

«Το έχω ξεχάσει ήδη Ντιέγκο! Και σου οφείλω ένα μεγάλο ευχαριστώ για την σημερινή σου επίσκεψη που θα δώσει άλλον αέρα στα παιδιά από δω και μπρος.»

«Η χαρά είναι δική μου Ρόκυ!»

«Μόνο μια τελευταία χάρη πριν φύγεις! Μια φωτογραφία με τα παιδιά, για να θυμούνται όταν μεγαλώσουν κάποτε, ότι κι αν έχουν καταφέρει, ότι σε συνάντησαν.
Ότι συνάντησαν τον μεγαλύτερο ποδοσφαιριστή που έβγαλε ο πλανήτης!»


Image

=================================================================


Η ατμόσφαιρα στα αποδυτήρια μετά την επίσκεψη Του ήταν φανταστική και το μόνο που περίμενα ήταν νίκη.

«Παιδιά σήμερα θέλω να παίξετε και για τους φίλους σας που ταξίδεψαν μέχρι εδώ για να σας δουν!»

«ΝΑΙ ΚΥΡΙΕ ΛΟΥΤΣΕΡΟΟΟΟΟΟΟ»

Image

Παίξαμε σχεδόν τέλεια και συντρίψαμε την All Boys! Είχαμε βέβαια δύο μικροτραυματισμούς, του Κάροντ και του Φελίπε αλλά μέχρι το επόμενο παιχνίδι θα είναι ετοιμοπόλεμοι.

Τέλειωσε και ο Σεπτέμβρης και μας βρίσκει πρώτους στην βαθμολογία με 4 β. μπροστά από την Μπελγκράνο!

Image

Ορίστε και με μια γρήγορη ματιά κάποια στατιστικά!

Image
Image
No deixem de jugar perquè ens fem vells, sinó que ens fem vells perquè deixem de jugar.

Il Pinturicchio • Il Fenomeno Vero • AdP 10

Everything will be ok in the end.If it's not ok, it's not the end.
vitriolis192837465
Indispensible
Indispensible
Posts: 1596
Joined: Mon Nov 17, 2008 3:19 am
Αγαπημένη Ομάδα: Άρης
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Jordi_7 wrote:Image
-ypoklinomai -ypoklinomai -ypoklinomai -ypoklinomai -ypoklinomai -ypoklinomai -ypoklinomai

Ε αφου τους μιλησε και ο Diegito πλεον η ανοδος ειναι θελημα Θεου
So this is how liberty dies... with thunderous applause

29.10.2001 - 19.07.2013
MaxKarapro
Assistant Manager
Assistant Manager
Posts: 3059
Joined: Thu Feb 07, 2008 10:27 am
Football Manager της ομάδας: Liverpool
Αγαπημένη Ομάδα: Ολυμπιακός, Barca, Liverpool
Location: Πειραιάς
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Τώρα μόλις πήρα χαμπάρι την ιστορία σου .... δεν την έβλεπα την σειρά και δεν τα πιάνω κάποια πράγματα ... είναι όμως σούπερ το σενάριο σου ... γουστάρω και κάργα την Αργεντινή οπότε θα είμαι εδώ από τώρα και στο εξής ....
Kwstas12345
Director Of Football
Director Of Football
Posts: 7330
Joined: Wed Nov 14, 2007 4:09 pm
Football Manager της ομάδας: -
Αγαπημένη Ομάδα: Oλυμπιακός, Man Utd,Milan
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Τα ratings του πρωταθλήματος τα λένε όλα...Επίθεση φωτιά,καλή άμυνα,κέφι για ποδόσφαιρο.....
Diego -ypoklinomai -ypoklinomai
“Never forget what you are, for surely the world will not. Make it your strength. Then it can never be your weakness. Armor yourself in it, and it will never be used to hurt you.”

Tyrion Lannister
Post Reply

Return to “Real managers don' t need food”