Do it like Diego

Χωρίς νερό μπορώ, χωρίς ιστορία όχι...Συνεχίστε ακάθεκτοι
Post Reply
Kwstas12345
Director Of Football
Director Of Football
Posts: 7330
Joined: Wed Nov 14, 2007 4:09 pm
Football Manager της ομάδας: -
Αγαπημένη Ομάδα: Oλυμπιακός, Man Utd,Milan
Has thanked: 0
Been thanked: 0

vavas457 wrote:Πότε απολύεσαι είπαμε; :D
Δείξε ένα ss με τα οικονομικά.Εγώ προτίνω να την κάνεις με ελαφρά πηδηματάκια,διότι 40εκ για Μακίνιος είναι αρκετά...
Στην ερώτησή σου δεν θα απαντήσω.Για το καλό σου. :D
Δεν έχω κρατήσει ss αλλά μπορώ να σου πω ότι σε αυτό το σημείο η ομάδα έχει balance -3Μ kai profit -24M...
Δεν θα φύγω...Εξαιτίας μου έχουν βρεθεί σε αυτό το σημείο...Κι ούτε θα πουλήσω Μαρκίνιος...Θα τα βγάλει τα λεφτά του του χρόνου που
θα πωληθεί ούτως ή άλλως (ε,μη δώσουμε και τα άλλα 50 για τα γκολ του :D )...


MaxKarapro wrote:Κρίμα ... όταν είδα την 6αρα προετοιμάστηκα για διθυράμβους ... αλλά μετά προσγειωθήκαμε ανώμαλα ... δεν πειράζει ... κάνε τα κουμάντα σου και πάμε την νέα χρονιά για να βγάλουμε την ομάδα στο Τσου Λου ... μπορείς να τα καταφέρεις ...

Με τα υπάρχοντα οικονομικά δεδομένα είναι πολύ δύσκολο...Χρειάζονται πολλές μεταγραφές και τα χρήματα θα είναι ελάχιστα (μόνο από πωλήσεις ποδοσφαριστών).
Πρέπει να κάνουμε καλές επιλογές...

DrGonzo wrote:Αναμένω το χτίσιμο μιας καινούργια ποδοσφαιρικής αυτοκρατορίας.
Πάρε μυστρί και καλέμι, μαν. :D
Καλά ανέμενε εσύ. :D
Στόχος είναι να βγούμε ξανά στο Ουέφα.Μετά βλέπουμε...

philip21 wrote:Αυτή η μεταγραφή του Μαρκίνος σε έχει κάψει τα οικονομικά!
Δεν νομίζω...Εϊναι by far ο καλύτερος παίκτης της ομάδας,χάρη σ'αυτόν θα παίξουμε στο ουέφα,χάρη σε αυτόν ελπίζω να ξαναβγούμε Ευρώπη...
Και υπάρχουν προτάσεις γύρω στα 40Μ.Εχω μπει σε πειρασμό να τον πουλήσω,αλλά μάλλον θα το κάνω του χρόνου,απλά για να μη βγούμε χαμένοι...

mitsakoc wrote:Η διοικηση τι λεει για ολα αυτα? :D
Παρε το 1ο αεροπλανο που θα βρεις πριν μας αφησεις χρονους αγαπητε Diegito! :D

Για να δουμε αναμενουμε τη νεα σεζον! :wink:
Η διοίκηση δεν έχει δώσει σημεία ζωής...Η μαφία κάνει κουμάντο κι αυτά δεν της αρέσουν.
Κακό σκυλί,ψόφο δεν έχει. :D


xks wrote:πολη καλη χρονια
Συμφωνώ...Απλά η επόμενη πρέπει να είναι,έστω λίγο,καλύτερη...
“Never forget what you are, for surely the world will not. Make it your strength. Then it can never be your weakness. Armor yourself in it, and it will never be used to hurt you.”

Tyrion Lannister
seloner
Indispensible
Indispensible
Posts: 1607
Joined: Wed Dec 10, 2008 6:49 pm
Football Manager της ομάδας: liverpool
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Αντε πρωτο ποστ στην ιστορια για να αρχισει καλα η χρονιααααα
Spoiler: show
βγαλε την ομαδα στα αστερια λεμεε -kavala
Kwstas12345
Director Of Football
Director Of Football
Posts: 7330
Joined: Wed Nov 14, 2007 4:09 pm
Football Manager της ομάδας: -
Αγαπημένη Ομάδα: Oλυμπιακός, Man Utd,Milan
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Ξεκινάει η προετοιμασία ενόψει της σεζόν 2010-2011,της δεύτερης που θα κοουτσάρω την ομάδα...

Τα οικονομικά προβλήματα που μας βασανίζουν μας αναγκάζουν να κάνουμε πολύ δουλειά,να πουλήσουμε ορισμένους ποδοσφαιριστές
και να προσπαθήσουμε να αγοράσουμε παίκτες που η ομάδες τους θέλουν να τους παραχωρήσουν.


Τα άθλια οικονομικά μας ανάγκασαν τον πρόεδρο να βάλει ορισμένα χρήματα από την τσέπη του....Για την ακρίβεια 14Μ...
Επίσης,κλείστηκε μία εμπορική συμφωνία για χορηγία στη φανέλα μας,που θα μας αποφέρει 6,25Μ την επόμενη τριετία...




Πάμε στα μεταγραφικά...Ίσως κάποιοι να περίμεναν πιο εντυπωσιακά πράγματα,αλλά δεν υπήρχαν τα απαραίτητα χρήματα...Τελικά,χάρη στη
γεναιοδωρία του προέδρου,καταφέραμε να ξοδέψουμε 6 εκατομμύρια περισσότερα από όσα πήραμε...


Αναλυτικά οι μεταγραφές μας....



1.Davide Succi ST




Δεν πρόκειται ακριβώς για μεταγραφή...Τον είχαμε 50-50 με τη Ραβέννα και τον αποκτήσαμε εξ'ολοκλήρου,από τη στιγμή που κανείς από τους
δύο δεν κατέθεσε πρόταση.Πιστεύω οτι μπορεί να βοηθήσει,έστω και λίγο...




Image






2.Cristian Nasuti DC




Εληγε το συμβόλαιό του με τη Ρίβερ και τον κλείσαμε ως ελεύθερο.Πολύ σημαντική προσθήκη,πιστεύω πως μπορεί να προσφέρει,έστω και σαν
εναλλακτική...







Image







3.Jorge Ribeiro DL





Εμπειρός αριστερός μπακ που αποκτήθηκε με το γνωστό τέχνασμα...Δεν πληρώνουμε τίποτα και υποσχόμαστε λεφτά μετα από συμμετοχές και γκολ...
Δεν πρόκειται να παίξει πάνω από δέκα παιχνίδια,οπότε δεν ανησυχούμε ιδιαίτερα....







Image







4.Marco Zambelli DR







Πολυεργαλείο...Πιστεύω ότι μπορεί να κάνει καλό δίδυμο με τον Cassani στα δεξιά της άμυνας και να δώσει λύσεις και στο κέντρο,αν χρειαστεί...







Image






5.Mascio MC



Γνωστός σε όλους ο ....ανύπαρκτος Ιταλός. :D
Επένδυση για το μέλλον,αλλά θα πάρει και φέτος ευκαιρίες....






Image





6.Vincent Enyeama GK





Ακρως αξιόπιστη λύση για τη θέση του τερματοφύλακα.Θα δώσει μεγάλη μάχη με τον Αμέλια για τη θέση του βασικού.
Τελειωνε το συμβόλαιό του με τη Γιουβέντους,όπου δεν έπαιζε πολύ λόγω Μπουφόν,και τον τσιμπήσαμε...Εχει μεγάλη μεταπωλητική αξία...







Image






7.Aquivaldo Mosquera DC



Εξαιρετικός κεντρικός αμυντικός που αποκτήθηκε με μόλις 1,3Μ,μετά από πολλά παζάρια με τη Σεβίλλη που είχε θέσει ως τιμή εκκίνησης τα 2Μ...
Προορίζεται για βασικούρα....








Image





8.Robert Lewandowski ST




Η μεγαλύτερη καλοκαιρινή επένδυση.Θα πλαισιώσει τον Μαρκίνιος στην επίθεση και πιστεύω ότι θα προσφέρει πολλά...





Image




9.Andrea Russoto ΑΜR




Μεταγραφή εμπνευσμένη από την ιστορία του δόκτωρα...Προορίζεται για μπακ απ του Πέπε....







Image






10.Vasilis Koutsianikoylis AML






Λύση ανάγκης και τίποτα παραπάνω...Δεν υπήρχε άλλος παίκτης που να πίστευα ότι μπορεί να βοηθησει με τα λεφτά που μπορούσαμε να διαθέσουμε
και πήραμε το ρίσκο.Θα δίνει ανάσεις στον Ντι Μαρία...






Image




11.Mauro Milano ST


Αποκτήθηκε ως ελεύθερος από τον Αστέρα...Όλο και κάπου θα βοηθήσει. :D

Spoiler: show
Δεν έχω ss.Sorry :D











Συνολικά οι μεταγραφές







Image




Μην παρασυρθεί κανείς από τα 100Μ του Ριμπέιρο.Όπως είπα και πριν δεν πρόκειται να τα δώσουμε...















Το ρόστερ







Image















Europa League 4th Qual Round

Spoiler: show
Image






Image





Πρώτο τεστ για την ομάδα απέναντι στους αδύναμους Κροάτες...Περιμένω επιβλητική εμφάνιση...









Image









Well done guys!!!Τώρα αρχίζουν τα δύσκολα......












Ακολουθούν.....
1)Τα πρώτα παιχνίδια του πρωταθλήματος.
2)Ο επαναληπτικός και η κλήρωση (αν περάσουμε) της φάσης των ομίλων του Europa League.
3)Οι 4 δρόμοι για Μαρκίνιος....
“Never forget what you are, for surely the world will not. Make it your strength. Then it can never be your weakness. Armor yourself in it, and it will never be used to hurt you.”

Tyrion Lannister
philip21
Assistant Manager
Assistant Manager
Posts: 3525
Joined: Wed Jan 09, 2008 6:05 pm
Αγαπημένη Ομάδα: AEK,Barca
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Έχεις πολύ καλούς παίχτες μου φαίνεται θα τα πας καλά αυτή τη χρονιά!
Οι μεταγραφές ήταν καλές,φθηνές και αξιόπιστες αλλά πιστεύω έπρεπε να φέρεις κανένα όνομα...Θα άρεσε στον κόσμο :|
seloner
Indispensible
Indispensible
Posts: 1607
Joined: Wed Dec 10, 2008 6:49 pm
Football Manager της ομάδας: liverpool
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Καλες μεταγραφες για τα οικονομικα της ομαδας :D
καλη συνεχειααα σου ευχομαι οτι το καλυτερο -falaina
Edge
National Manager
National Manager
Posts: 8634
Joined: Sun Dec 28, 2008 9:01 pm
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Πολυ καλες μεταγραφες με βαση τα οικονομικα μας!
Τι να εννοει ο ποητης οταν λεει οι 4 δρομοι του Μαρκινιος?
-skepsh
User avatar
Sapsalomenos
Coach
Coach
Posts: 2740
Joined: Sat Mar 29, 2008 4:19 pm
Status: Believe it or not, I was not always as awesome as I am today.
Location: Σέρρες
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Αφού έφερες και τον Μέσι των φτωχών... 8)
Για εξήγησε αυτό με τον Μαρκίνιος :?
"Even if there was a hand, it was the hand of God."

Mαγικές στιγμές...

Μαραντόνα: «Ο καλύτερος μετά από εμένα ο Πελέ!»

Image
Brujitas wrote: Επίσης αναρωτιεμαι πως σκατα τοσο καιρο βγαινουμε με ελληνιδες. Ρε. Η διαφορά στον χαρακτηρα, στην ευγενια, στο κεφι, στην πλακα, ειναι ΧΑΩΔΗΣ.
xks
Manager
Manager
Posts: 4939
Joined: Tue Sep 09, 2008 3:55 pm
Football Manager της ομάδας: At.Madrid
Αγαπημένη Ομάδα: Paok Liverpool Barca Dormund
Status: καμενος!!!!!!!
Has thanked: 0
Been thanked: 0

παρα πολλες μεταγραφες
Καλοκαιρινή Ιστορία!!!!

Πρώτη Φορά!

Στη Γαλλία!!!!
User avatar
vavas457
Manager
Manager
Posts: 4071
Joined: Tue Sep 09, 2008 8:08 pm
Αγαπημένη Ομάδα: Olympiakos,Chelsea,Mainz
Location: Κατερίνη
Has thanked: 1 time
Been thanked: 0

Νομίζω τον Ριμπέιρο θα τον πληρώσεις έστω κι αν πάρει μεταγγραφή...
Μπορεί να μην παίξει 10 ματς με εσενα,αλλά εάν παίξει με μία άλλη ομάδα....Θα πληρώσεις!
User avatar
DrGonzo
The God Of Football
The God Of Football
Posts: 28004
Joined: Sat Nov 24, 2007 1:09 pm
Football Manager της ομάδας: Aberdden FC
Status: Seemed deep in thought
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Άντε ρε μαν...Καλή νέα χρονιά...
Καλές οι μεταγραφές εκεί που χρειαζόταν...
Φεύγει ο Μαρκίνιος;;;;;; :?
'Το Κράτος στην Ελλάδα παραδοσιακά κινητοποιείται πάντα και μόνο σε βάρος του Ολυμπιακού''
Καρπετόπουλος Αντώνης 23-12-2019

And I m up while the dawn is breaking, even though my heart is aching.
I should be drinking a toast to absent friends instead of these comedians.


How you expect to run with the wolves come night
when you spend all day sparring with the puppies?
User avatar
Ionikaras
Director Of Football
Director Of Football
Posts: 5188
Joined: Wed Jun 11, 2008 1:35 pm
Αγαπημένη Ομάδα: Ιωνικος, Barcelona, Stoke
Has thanked: 0
Been thanked: 0

vavas457 wrote:Νομίζω τον Ριμπέιρο θα τον πληρώσεις έστω κι αν πάρει μεταγγραφή...
Μπορεί να μην παίξει 10 ματς με εσενα,αλλά εάν παίξει με μία άλλη ομάδα....Θα πληρώσεις!
δεν ισχυει αυτο
Κωστα μην το δεις και τρομαξεις :D
Xavi Hernandez Creus
* Spanish League (8): 1998–99, 2004–05, 2005–06, 2008–09, 2009–10, 2010-11, 2012-13, 2014-15
* Spanish Cup (3): 2008–09, 2011-12, 2014-15
* Spanish Supercup (6): 2005, 2006, 2009, 2010, 2011, 2013
* UEFA Champions League (4): 2005–06, 2008–09, 2010-11, 2014-15
* UEFA Super Cup (2): 2009, 2011
* FIFA Club World Cup (2): 2009, 2011
* UEFA European Football Championship(2): 2008 , 2012
* FIFA World Cup(1): 2010
MaxKarapro
Assistant Manager
Assistant Manager
Posts: 3059
Joined: Thu Feb 07, 2008 10:27 am
Football Manager της ομάδας: Liverpool
Αγαπημένη Ομάδα: Ολυμπιακός, Barca, Liverpool
Location: Πειραιάς
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Καλά ρε απάλευτε ... αφού ήθελες ρεζέρβα και δεν πρόκειται να παίξει ο άνθρωπος γιατί σώνει και ντε να πάρεις αυτόν και να του δίνεις τα λεφτά μιας μεταγραφής κάθε δίμηνογια μισθό? Μου το εξηγείς αυτό? Δεν έβρισκες δηλαδή κανέναν ελεύθερο αριστερό αμυντικό για ρεζέρβα? Δεν το κατάλαβα ... αλλά εσυ ξέρεις ...

Κατά τα άλλα πολύ καλές και δοκιμασμένες λύσεις μιας και είμαστε σε μια φάση που πρέπει να πάρουμε τα πάνω μας .. οπότε κρίνω ότι καλά έκανες ...

Αν δώσεις τον Μαρκίνιος πιστεύω ότι θα κάνεις λάθος ...

Εννοείται ότι έχουμε περάσει στην επόμενη φάση ...
Kwstas12345
Director Of Football
Director Of Football
Posts: 7330
Joined: Wed Nov 14, 2007 4:09 pm
Football Manager της ομάδας: -
Αγαπημένη Ομάδα: Oλυμπιακός, Man Utd,Milan
Has thanked: 0
Been thanked: 0

philip21 wrote:Έχεις πολύ καλούς παίχτες μου φαίνεται θα τα πας καλά αυτή τη χρονιά!
Οι μεταγραφές ήταν καλές,φθηνές και αξιόπιστες αλλά πιστεύω έπρεπε να φέρεις κανένα όνομα...Θα άρεσε στον κόσμο :|
Δεν υπήρχαν λεφτά ρε Φίλιππε...Κι εγώ ήθελα όνομα αλλά και κάποιον φθηνό να έβρισκα,θα μας γωνάτιζαν οι απολαβές του...

seloner wrote:Καλες μεταγραφες για τα οικονομικα της ομαδας :D
καλη συνεχειααα σου ευχομαι οτι το καλυτερο -falaina
Ευχαριστώ...Ο,τι μπορούμε κάνουμε....




mitsakoc wrote:Πολυ καλες μεταγραφες με βαση τα οικονομικα μας!
Τι να εννοει ο ποητης οταν λεει οι 4 δρομοι του Μαρκινιος?
-skepsh
Θα καταλάβεις σύντομα...Υπάρχουν τέσσερις επιλογές,που έχουν να κάνουν με το αν θα τον κρατήσουμε ή αν θα τον πουλήσουμε και ποια θα είναι
τα οικονομικά δεδομένα για κάθε περίπτωση...

Sapsalomenos wrote:Αφού έφερες και τον Μέσι των φτωχών... 8)
Για εξήγησε αυτό με τον Μαρκίνιος :?
Ο Μέσι των φτωχών δε θα πέρναγε ούτε έξω από το προπονητικό κέντρο μας αν είχαμε 1Μ περισσότερο και αν δε ναυαγούσαν όλες οι υπόλοιπες
περιπτώσεις.Για τον Μαρκίνιος,στο επόμενο ποστ αναλυτικά....


xks wrote:παρα πολλες μεταγραφες
Έπρεπε να μειωθούν οι μισθοί και να ξεφορτωθούμε παίκτες που δεν μπορούσαν να βοηθήσουν...Κι αυτό αναγκαστικό....

vavas457 wrote:Νομίζω τον Ριμπέιρο θα τον πληρώσεις έστω κι αν πάρει μεταγγραφή...
Μπορεί να μην παίξει 10 ματς με εσενα,αλλά εάν παίξει με μία άλλη ομάδα....Θα πληρώσεις!
Δεν τον πληρώνω αν πάρει μεταγραφή...Και η συμφωνία λέει 50 ματς όχι 10...10 είπα εγώ ότι θα παίξει το πολύ....Ίσως να παίξει και παραπάνω,αλλά
οταν χρειαστεί θα τον πουλήσω....


DrGonzo wrote:Άντε ρε μαν...Καλή νέα χρονιά...
Καλές οι μεταγραφές εκεί που χρειαζόταν...
Φεύγει ο Μαρκίνιος;;;;;; :?

Ευχαριστώ...Παίζει να φύγει ο Μαρκίνιος,αλλά τουλάχιστον μέχρι το Γενάρη θα παίζει σε μας...Περιμένω και τη γνώμη σας,αφού παραθέσω τα δεδομένα στο επόμενο ποστ....

IONIKARAS wrote:
vavas457 wrote:Νομίζω τον Ριμπέιρο θα τον πληρώσεις έστω κι αν πάρει μεταγγραφή...
Μπορεί να μην παίξει 10 ματς με εσενα,αλλά εάν παίξει με μία άλλη ομάδα....Θα πληρώσεις!
δεν ισχυει αυτο
Κωστα μην το δεις και τρομαξεις :D

Το ξέρω...Προς στιγμήν ανησύχησα,αλλά μετα θυμήθηκα ότι το είχαμε ψάξει και πρέπει να χες ρωτήσει και τον Τάσο...Ετσι γύρισε η καρδιά μου στη θέση της... :D


MaxKarapro wrote:Καλά ρε απάλευτε ... αφού ήθελες ρεζέρβα και δεν πρόκειται να παίξει ο άνθρωπος γιατί σώνει και ντε να πάρεις αυτόν και να του δίνεις τα λεφτά μιας μεταγραφής κάθε δίμηνογια μισθό? Μου το εξηγείς αυτό? Δεν έβρισκες δηλαδή κανέναν ελεύθερο αριστερό αμυντικό για ρεζέρβα? Δεν το κατάλαβα ... αλλά εσυ ξέρεις ...

Κατά τα άλλα πολύ καλές και δοκιμασμένες λύσεις μιας και είμαστε σε μια φάση που πρέπει να πάρουμε τα πάνω μας .. οπότε κρίνω ότι καλά έκανες ...

Αν δώσεις τον Μαρκίνιος πιστεύω ότι θα κάνεις λάθος ...

Εννοείται ότι έχουμε περάσει στην επόμενη φάση ...

Οχ...Ακόμα δεν άρχισε η χρονιά κι ο Μαξ ξεκίνησε να κράζει...Όχι κύριε δεν έβρισκα...Λογικά θα μείνει ένα χρόνο και είναι δοκιμασμένη λύση.Στοίχισε 750 χιλιάρικα,δηλαδή μόνο το συμβόλαιό του,ενώ κάποιος αλλος θα μπορούσε να στοιχίσει περισσότερα.Και λογικά θα τα πάρω πίσω αν τον βγάλω "στο σφυρί"....

Για Μαρκίνιος,η γνώμη σου θα μετρήσει πολύ...Αλλά πρέπει να δεις πόσα θα πρέπει να πληρώσουμε...Φαντάζομαι ότι θα είσαι ο μοναδικός υποστηριχτής του σχεδίου μου... :(
“Never forget what you are, for surely the world will not. Make it your strength. Then it can never be your weakness. Armor yourself in it, and it will never be used to hurt you.”

Tyrion Lannister
User avatar
netshaft
Youth Team Manager
Youth Team Manager
Posts: 2317
Joined: Sat Feb 04, 2006 11:12 pm
Football Manager της ομάδας: A.E.K.
Αγαπημένη Ομάδα: A.E.K.
Location: Θεσσαλονίκη
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

Κατα τη γνωμη μου ο Μarquinos απο τη στιγμη που ηρθε στη ομαδα θα πρεπει να φυγει στα βαθια γεραματα -pappous Απλα τα πραγματα. Οποιος τον εχει παρει στην ομαδα του και τον εχει δει τι κανει...με ποσους τροπους σκοραρει και γενικα κανει το γκολ να φαινεται τοσο ευκολο, δε θα τολμουσες να σκεφτεις να τον πουλησεις.

Βεβαια ειναι δικη σου επιλογη. Εεεεεεεεεεσυ αποφασίζεις
Kwstas12345
Director Of Football
Director Of Football
Posts: 7330
Joined: Wed Nov 14, 2007 4:09 pm
Football Manager της ομάδας: -
Αγαπημένη Ομάδα: Oλυμπιακός, Man Utd,Milan
Has thanked: 0
Been thanked: 0

netshaft wrote:Κατα τη γνωμη μου ο Μarquinos απο τη στιγμη που ηρθε στη ομαδα θα πρεπει να φυγει στα βαθια γεραματα -pappous Απλα τα πραγματα. Οποιος τον εχει παρει στην ομαδα του και τον εχει δει τι κανει...με ποσους τροπους σκοραρει και γενικα κανει το γκολ να φαινεται τοσο ευκολο, δε θα τολμουσες να σκεφτεις να τον πουλησεις.

Βεβαια ειναι δικη σου επιλογη. Εεεεεεεεεεσυ αποφασίζεις
Εχεις απόλυτο δίκιο σχετιικά με τον Μαρκίνιος κι αποφάσισα να τον κρατήσω πληρόνοντας σύνολο 87,5Μ για συμμετοχές και γκολ και ξεπουλώντας μερικούς από τους υπόλοιπους παίκτες...
ΑΛΛΑ...Είμαι αναγκασμένος να βάλω ένα τέλος στην ιστορία...Φεύγω αύριο,δεν ξέρω πότε θα γυρίσω,αλλά και όταν γυρίσω δεν ξέρω αν θα συνεχίσω...Γι'αυτό καλύτερα να την κλειδώσει ο Τσακ...
Σας ευχαριστώ όλους για τη στήριξη...Θα τα ξαναπούμε σύντομα...(το τελευταίο αν θέλετε πάρτε το σαν απειλή :D )
“Never forget what you are, for surely the world will not. Make it your strength. Then it can never be your weakness. Armor yourself in it, and it will never be used to hurt you.”

Tyrion Lannister
Post Reply

Return to “Real managers don' t need food”