Το θαυμα της Πραγας

Το πρώτο βήμα προς τη δόξα γίνεται εδώ
Post Reply
Lazaros1990
Trialist
Trialist
Posts: 13
Joined: Tue Aug 04, 2009 11:53 pm
Football Manager της ομάδας: Sparta Prague
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Πρωι....Σε ενα ξενοδοχειο στην Πραγα,την Πρωτευουσα της Τσεχιας,ενα τηλεφωνο χτυπα......
-Ο κυριος Φάνιτσεχ?Τρόντο Φανιτσεχ?
-Ο ίδιος.Ποιος είναι παρακαλώ?(ποιος με ξυπναει τετοια ώρα,σκεφτηκα.....)
-Κυριε Τροντο,ονομαζομαι Σμος Ελντερ,καταγομαι απο την Γερμανια και ειμαι ο ιδιοκτητης μιας ομάδος εδώ στην Τσεχία,θα ήθελα να σας μιλήσω ιδιαιτέρως,αλλα οχι απο το τηλέφωνο....Γνωρίζετε την καφετέρια Antico Greco,στο κέντρο της πόλης?
-Φυσικά!
-Ωραια!Συναντηστε με εκεί σε μισή ώρα.....τουυυτ,τουυυτ,τουυυτ...

Εκλεισα το τηλεφωνο.Ποιος ήταν αυτός ο παράξενος τύπος?τι με ήθελε?Μπορούσα να τον εμπιστευτώ?
Οι αποριες μου θα λυνόταν σε μιση ώρα...σε μισή ωρα θα ήξερα....
antonis93
Youth Pro
Youth Pro
Posts: 399
Joined: Mon Dec 31, 2007 3:44 pm
Football Manager της ομάδας: Διάφορες
Αγαπημένη Ομάδα: Παναθηναικος
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Φιλαράκο μου καλή αρχή αλλά πρόσεχε λίγο τους κανόνες γιατί δεν ξεκίνησες εκεί που έπρεπε.....έπρεπε να γράψεις στο Middly Addicted......
Πάμε όπως άλλοτε, πάμε σαν πάντοτε....

My stories.... viewtopic.php?f=392&t=39873 , viewtopic.php?f=388&t=39955
Lazaros1990
Trialist
Trialist
Posts: 13
Joined: Tue Aug 04, 2009 11:53 pm
Football Manager της ομάδας: Sparta Prague
Has thanked: 0
Been thanked: 0

ουπς,λαθος,πως το διορθωνω?
User avatar
Snk
Director Of Football
Director Of Football
Posts: 6539
Joined: Mon Dec 08, 2003 12:00 am
Αγαπημένη Ομάδα: Parma, Liverpool
twitter: Snk013
Has thanked: 0
Been thanked: 2 times

Διορθώθηκε :wink:
drosatos
Youth Pro
Youth Pro
Posts: 479
Joined: Mon Jun 22, 2009 10:57 pm
Football Manager της ομάδας: Α.Σμύρνης
Αγαπημένη Ομάδα: Ολυμπιακος,Ατρόμητος,Ναπολι
Status: Μπροstatus :P
Location: Παντού
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

Καλη αρχη φιλε μου.
Lazaros1990
Trialist
Trialist
Posts: 13
Joined: Tue Aug 04, 2009 11:53 pm
Football Manager της ομάδας: Sparta Prague
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Ευχαριστω...συνεχιζω λοιπον....

Εφτασα στο καφέ....πολυς κόσμος,πολυ φασαρία,σε μια πόλη που θεωρείται απο τις ομορφοτερες της Ευρώπης....Τον Ελντερ Σμος,τον Γερμανο,τον ήξερα πολυ καλα...ολη η Τσεχία τον ήξερε....Ηταν ο ανθρωπος που δημιουργησε την μεγαλη περσυνη ομαδα της Σπαρτα Πραγας,της ομαδας που αγαπησα απο παιδι....και τώρα κατι με ήθελε...τί αραγε....
Απο τις σκέψεις μου με έβγαλε ο ίδιος...
-Κυριε Φάνιτσεχ?
-Γεια σας κυριε Σμος,τιμή μου που σας γνωρίζω απο κοντα!
-Και εγώ χαιρομαι που γνωρίζω το μεγαλύτερο ταλέντο που έβγαλε η σχολή προπονητικής της Πράγας φέτος!
-Τα παραλέτε κυριε Σμος!
-Καθόλου!Συνδυαζεις Τσέχικη κουλτούρα και Ελληνική μαγκιά!(ο ηρωας μας ειναι τσέχος με ελληνιδα μαμά,οπως και ο jankulovski δηλαδη).Για αυτό σε διάλεξα να αναλαβεις την ομαδα :shock:
- :shock: :shock: :shock: Την ομάδα?Την Σπάρτα Πράγας?
-Εμ ποιά?Την Μπαρτσελόνα?
-Μπα,που τετοια τύχη....
-Τι πραγμα?
-Τιιποτα...συνεχιστε
-Λοιπον.οι στοχοι είναι να πάρεις το πρωτάθλημα στη Τσεχία και, καθώς δεν βγήκαμε στην Ευρώπη(γκρρρρρ)θα ηθελα και το κύπελλο.
-Συμφωνοι....απο μαρούλι τι γινεται?
-1000 ευρώ μηνιαιως για εσένα και....
-Ωραια....και για μεταγραφές?
-Κάθεσαι?
-Εδω και μισή ώρα..
-Φετος θέλω την υπέρβαση...οπότε θα σου δώσω 20.000.000 ευρώ για μεταγραφές.....
-Ποοοοοοοοοοοοοοοοοοοσα?

Μετα απο αυτο το σόκ.γυρισα στο ξενοδοχείο μην πιστευοντας οτι αυτο συνέβη.....Εγω,προπονητης της Σπαρτα Πραγα....της μεγαλυτερης ομαδος στην Τσεχια.Τοσο καλά ειχα να κοιμηθώ για χρόνια

(επειδή και εγω και ο πρωταγωνιστης της ιστοριας μου ειμαστε Τσεχοι,να με συμπαθάτε αν δειχνω υπερβαλοντα ζήλο με εκφρασεις του τυπου μεγαλυτερη ομαδα και ετσι...οι συμπαθεις βλεπετε!) :D :-D (: :P :-P
Lazaros1990
Trialist
Trialist
Posts: 13
Joined: Tue Aug 04, 2009 11:53 pm
Football Manager της ομάδας: Sparta Prague
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Παρουσιαση ομάδας,μεταγραφές και συνεντευξη τύπου.


Την επομενη μερα,μαζι με τον προεδρο,συναντησα για πρωτη φορά την ομάδα της Σπάρτα.Εμεινα εξαιρετικά ικανοποιημένος απο το υλικό και πείστηκα να κάνω μονο 3 μεταγραφές πρωτοκλασάτες.Θα έπαιρνα ενα μεγάλο επιθετικό,εναν αμυντικό μέσο -tsekouri και εναν μεγάλο κεντρικό αμυντικό...Φετος η Σπαρτα θα έκανε την εκπληξη!!!!Να σας παρουσιασω όμως πρώτα τους τωρινούς παίκτες....


2 DF Tom?? ?epka
3 DF Manuel Pami?
4 DF Niklas Hoheneder
5 DF Jan Krob
6 DF Roman Hubn?k
7 MF Marek St?e?t?k
8 MF Patrik Berger
9 FW Alexander Prudnikov
10 FW Martin Jirou?
11 MF Igor ?of??k
12 FW Bony Wilfried
13 DF Ond?ej Ku?n?r
14 FW V?clav Kadlec
15 MF Ji?? Kladrubsk?
16 MF Martin Sus
No. Position Player
17 FW Jan Holenda
18 DF Martin Kuncl
19 MF Lubo? Kalouda
20 MF Juraj Kucka
21 FW Ji?? Jesl?nek
22 MF Martin Zeman
23 MF Denis Kovba
24 GK Mat?? Koz??ik
25 MF Kamil Vacek
26 GK Milan ?venger
27 MF Lubo? Hu?ek
28 MF Zden?k Folprecht
29 GK Jarom?r Bla?ek
30 DF Luk?? Hejda
Αυτοι οι παικτες με 3 προσθήκες ακόμα,θα γινόταν ενα δυνατό σύνολο....
Lazaros1990
Trialist
Trialist
Posts: 13
Joined: Tue Aug 04, 2009 11:53 pm
Football Manager της ομάδας: Sparta Prague
Has thanked: 0
Been thanked: 0

ΣΥΝΕΝΤΕΥΞΗ ΤΥΠΟΥ


Π.=Προεδρος
Δ.=Δημοσιογραφοι
Ε.=Εγώ


Π-Κυριοι,καλησπερα σας.Εχω την τιμή να σας παρουσιάσω τον νέο προπονητή της ομάδας,τον κύριο Τρόντο Φάνιτσεχ,ο οποίος εχει υπογράψει μαζί μας για τα επόμενα 2 χρόνια.Και τώρα,τον αφήνω στα χέρια σας....
Δ-Κυριε Φάνιτσεχ,ποιοί είναι οι στόχοι της ομάδας για φέτος?
Ε-Το πρωτάθλημα και το κύπελλο στην Τσεχία,καθώς η ομάδα δεν συμμετέχει στην Ευρώπη.
Δ-Απο το υλικό είστε ικανοποιημένος?
Ε-Πολύ!!!!Αλλά σας έχω και μια έκπληξη!Σημερα θα σας παρουσιάσουμε τα 3 καινούργια αποκτήματα της ομάδας.
Δ-Θα χαρούμε πολύ να σας ακούσουμε,καθώς δεν έχουμε αλλες ερωτήσεις

Ε-Λοιπόν,η πρώτη μας μεταγραφή είναι ο Ματίας Λέκι,αγωνίζεται στην θέση του κεντρικού αμυντικού,και θα είναι ο παρτενέρ του Manuel Pamic στο κέντρο της άμυνας μας.Ήρθε ως ελεύθερος.
Δεύτερος στην λίστα είναι η μεγάλη μεταγραφή μας για φέτος,ο Fernando Gago,αγωνίζεται στην θέση του αμυντικού χάφ,και αποκτήθηκε απο την Ρεαλ Μαδρίτης για 12.000.000.Πιστεύω οτι θα βοηθήσει πολύ φέτος.
Ηθελα το ρόστερ να κλείσει με εναν μεγάλο επιθετικό,και τι καλύτερο απο τον σερβο Kezman,αποκτήθηκε απο την Φενερμπαχτσε για 8.000.000.

Επισης θα ήθελα να σας ενημερώσω οτι εχουμε κλεισει μεγαλα φιλικά αυτο το καλοκαίρι με τις κάτοθι ομάδες.
Fenerbache,Chelsea,Atromitos,Olympiakos,Panathinaikos,Sevilla,Trabzonspor,Malaga,Manchester United,Trond Oslo.Συνολο 10 φιλικά.Θα χρησιμοποιήσουμε το 4-4-2,και θα γίνεται rotation σχεδον σε κάθε παιχνίδι,οπότε δεν αξίζει να σας αναφέρω τώρα ποιοι θα είναι βασικοί και ποιοί όχι...Θα προσπαθήσουμε να παιξουν ολοι!
Δ-Σας ευχαριστούμε και καλή επιτυχια!
User avatar
sta8erman
Manager
Manager
Posts: 4258
Joined: Mon Sep 08, 2003 11:00 pm
Αγαπημένη Ομάδα: ΠΑΟΚ (Χωρίς τελείες)
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Καλη ιστορια!! Γιρι κλαντρουμπσκυ... Μεγαλο αμυντικο χαφ! Τον περνω οπου παιζω... Αυτον κ τον μπαρμποιανου, τον ρουμανο δεξιο χαφ.
nickjour23
First Team Regular
First Team Regular
Posts: 1370
Joined: Sun Jan 18, 2009 11:58 am
Αγαπημένη Ομάδα: Leeds,Roma
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Πολυ καλες μεταγραφες!!
Καλη συνεχεια!!
Lazaros1990
Trialist
Trialist
Posts: 13
Joined: Tue Aug 04, 2009 11:53 pm
Football Manager της ομάδας: Sparta Prague
Has thanked: 0
Been thanked: 0

ΦΙΛΙΚΑ


Sparta Prague-Fenerbache 0-3 (Lugano 16',45',88')
Ενας σέντρε μπάκ(αλέφαντος!)μας εβαλε 3 γκόλ!στα θετικά οτι είναι αρχή ακόμα και η εξαιρετική παρουσία του Gago (mr 8.00)
Sparta Prague-Chelsea 1-0 ( Patrick Berger 3')
Είμασταν ανώτεροι,μονο αυτό.Man of the mach ο Πάτρικ με mr 8.00.Η ομάδα αρχίζει να στρώνει!
Sparta Prague-Atromitos 4-0 ( Kezman 22',34',Matias Lequi 77',Patrick Berger 90+3)
Ο Berger δείχνει γιατί ειναι ο ηγέτης σε αυτήν την ομάδα,και ο kezman βρίσκει επιτέλους δίχτυα!Ο Gago,τραγικός...
Olympiakos Piraeus-Sparta Prague 0-0
Χαλια μάτσ.απο 3 φάσεις η κάθε ομάδα,μια κλασική ευκαιρια εμείς.
Panathinaikos-Sparta Prague 3-0 (Karagounis 33',Rukavina 80',Gilberto silva 90+3(p)
Καρμπον του χθεσινού αγώνα,χασαμε τα αυγα και τα πασχάλια.....μονο 2 σούτ!
Sparta Prague-Sevilla 4-1 ( Berger 22',56',78',Gago 84')
Δεν μπορώ να την καταλάβω αυτην την ομάδα.Χανει απο τον Πάο 3-0 και διαλύει την Σεβίλλη 4-1...τι να πώ :drinking:
Sparta Prague-Trabzonspor 2-1 ( Lequi 20',Gago 44'-Selcuk 90+3)
Η ομάδα δείχνει οτι μπορεί να σκοράρει απο νωρίς,και αυτό ειναι θετικό,κατα τα άλλα μέτριο ματς...
Sparta Prague-Malaga 3-0 (Berger 33',Kezman 78',Hohender 87')
Δεν συγκρίνεται η ποιότητα των δύο ομάδων
Sparta Prague-Manchester United 1-0 ( Martin Sus 90+3)
Ειμαι απίστευτα απογοητευμένος για ένα λόγο....Η μάντσεστερ κατεβηκε με τα 18α και καναμε 3 σουτ σε ολο το ματς!

Στο επομενο πόστ η αρχή της χρονιάς και η μεγάλη έκπληξη!
Lazaros1990
Trialist
Trialist
Posts: 13
Joined: Tue Aug 04, 2009 11:53 pm
Football Manager της ομάδας: Sparta Prague
Has thanked: 0
Been thanked: 0

1η αγωνιστική.

Το απολυτο ντέρμπι,η απολυτη μονομαχία,ο απόλυτος αγώνας στην Τσεχια.Slavia Prague vs Sparta Prague.Αρχίζαμε εκτός έδρας,στην ποιο καυτή έδρα της Τσεχίας,το Stadion Eden,χωριτικότητας 21.000.Κατέβηκα απο το λεωφορείο με πολύ άγχος.Το έβλεπαν και τα παιδιά,ήξεραν οτι έπρεπε να νικήσουμε,ηξερα οτι, αν έχανα,ο πρόεδρος θα απογοητευόταν πολύ....Αποφάσισα να μιλήσω πρώτα στον αρχηγό,τον Patrick Berger,χώρια απο τους υπόλοιπους...
-Patrick,ξες οτι σήμερα είναι το μεγαλύτερο παιχνίδι της χρονιάς...
-Ναι κοουτσ...
-Και ξες οτι πρέπει να κερδίσουμε πάση θυσία.Σας θέλω λιονταρια....
(Αργοτερα,στα αποδυτήρια)
-Λοιπον παλικάρια τέρμα τα ψέματα,εκει έξω σας περιμένουν 11 καμικάζι,11 αποφασισμένοι ποδοσφαιριστές,αλλα για εμενα αυτοί είναι 11 γατάκια και εσείς 11 λιοντάρια...ξέρετε τι πρέπει να κάνετε....οι 11 που ξεκινάτε είστε οι εξής...
GK Kozacik
RB Kuncl
LB Hubnik
CB Lequi
CB Pamic
DM Gago
DM Kladrubsky
AMR Zofcak
AML Berger
ST Kezman
ST Jeslinek
ΠΑΜΕ ΓΕΡΑ ΡΕ!!!!!!!!
Και πήγαμε!!!!!

Slavia Prague-Sparta Prague 2-3 ( Senkerik 33',Tafat 66'-Kezman 12',Berger 38',Kladbrubsky 90+3)

Το μεγάλο αμυντικό χαφ μας έδωσε την νίκη!!!!!

Η επληξη που σας έλεγα ειναι οτι τελικά η Σπάρτα παίζει Προκριματικά Τσουλού...το παιχνίδι ειχε bug και δεν μας έβγαζε στην κληρωτιδα....διορθωθηκε πάντως και κληρωθήκαμε με -toixos2 -toixos2 -toixos2 -toixos2 -toixos2 -toixos2 -toixos2 -toixos2 -toixos2 αν είναι δυνατόν,με Παναθηναικό!!!!!! Αυτα δεν γίνονται!!!!!!!!!! :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock:


































CB
Lazaros1990
Trialist
Trialist
Posts: 13
Joined: Tue Aug 04, 2009 11:53 pm
Football Manager της ομάδας: Sparta Prague
Has thanked: 0
Been thanked: 0

2η αγωνιστικη,αντιμετωπιζουμε στην εδρα μας, το Axa Arena,20.000 θεσεις,την FC Bohemians Praha,μια μικρομεσαια ομαδα...

Sparta Prague-FC Bohemians Praha 2-0 (Κezman 49',Pamic 90+3')

3η αγωνιστικη FK Teplice-Sparta Prague γηπεδο Na St?nadlech
18,221

FK Teplice-Sparta Prague 0-2 (Patrick Berger 22',Kezman 55')

4η αγωνιστικη Sparta Prague -FC Ban?k Ostrava 3-0 (Βerger 18',44',70')χατ τρικ του αρχηγου!

Champions League Second Qual. Round First Leg

Panathinaikos Athens-Sparta Prague 0-4 ( Kezman 55',78'(p).Berger 85(p),Gago 90+3(p)
Εντελως παράγκα,3 πέναλτυ,αλλα πρόκριση (μαλλον)

5η αγωνιστικη Sigma Olomouc-Sparta Prague Andr?v stadion
12,072 0-3 (Berger 44',Kezman 67',Kladbrusky 88')

Champions league Second Qual Round Second Leg

Sparta Prague-Panathinaikos 2-3 ( Berger 3',15'-Karagounis 66',Salpigidis 82',Goumas 88') Παρα την ήττα περάσαμε και περιμένουμε κλήρωση!

Η πρώτη τριάδα στο πρωτάθλημα μετά απο 5 αγώνες...
1) Sparta Prague 15
2)Slavia Prague 11
3)Bohemians Prague 10

Οπως βλέπετε η Πράγα εχει και τις 3 ομάδες της πρώτες...επισης παρατηρήστε οτι η ομάδα σκοράρει απο πολυ νωρίς...

Το επομενο πρωι,στα γραφεια της ομάδας,με επισκέφτηκε ο πρόεδρος..
-Συγχαρητήρια για την πρόκριση.
-Ευχαριστώ πρόεδρε.
-Ήθελα να σε ρωτήσω...Θες να κάνεις αλλη μια μεγάλη μεταγραφή να τρελάνεις τον κόσμο στο σάιτ,εεεε,στην Πράγα εννοώ?
-Και βέβαια!!!!Εχω ήδη καποιον στο μυαλό μου!!!!Θα του τηλεφωνήσω!!!!!!
-οκ,προχώρα απο εμένα εχεις το ελεύθερο...

Ντριιιιιιιν,Ντριιιιιιν
-Παρακαλώ?
-Ο κύριος Ζε Ρομπέρτο?
-Ο ιδιος.Ποιος είναι παρακαλώ?
-Λεγε με Τροντο.Είμαι ο προπονητής της Σπάρτα Πράγα και τις τελευταίες μέρες είδα ότι έχεις μαλώσει με τον Γιουργκεν Κλινσμανν,γιατι δεν σε χρησιμοποιει....Σήμερα ειναι η τελευταία μέρα των μεταγραφών,και θέλω να σε πάρω στην ομάδα μου.Εδώ θα γίνεις ήρωας,ολη η Πραγα θα μιλάει για εσένα,μαζί με τον Πατρικ Μπεργκερ θα αποτελείτε φονικο δίδυμο,και αν έρθει καλή πρόταση για εσένα,δεν θα σε εμποδίσω να φύγεις στο τέλος της χρονιάς.Επίσης θα έχεις και ρόλο προπονητη-βοηθού μεσα στο γήπεδο μαζι με κάποιον άλλο που θα πάρω μετα...Λοιπον,τι λές?
-Κυριε Τροντο με έπεισες...Ποτε υπογράφω?

Το ίδιο βράδυ,στις ειδήσεις...
Άισθηση εχει προκαλέσει η μεταγραφή του Ζε Ρομπέρτο,του διάσημου χαφ της Βραζιλίας,στην Σπαρτα Πραγας.Χιλιάδες κόσμου υποδέχτηκαν τον Βραζιλιάνο άσσο στο αεροδρόμιο μέσα σε έξαλλους πανηγυρισμούς.Η Σπαρτα με αυτη την μεταγραφή και με την πρόσληψη του Ιέρο,του πρώην διεθνούς Ισπανου ποδοσφαιριστή, σε ρολο βοηθου προπονητη,ανεβάζει επίπεδα κατακόρυφα.


Ανακοίνωση!!!!
Η Σπαρτα Πραγας ανακοινώνει την απόκτηση του Ζε Ρομπέρτο απο την Μπαγερν Μονάχου με ελεύθερη μεταγραφή.Καλωσορίζουμε τον παίκτη στην ομάδα μας και του δηλώνουμε οτι τον πιστέυουμε(μα τι κλισε εκφραση και αυτη που λενε....δηλαδή αν δεν τον πίστευες,θα τον έπαιρνες στην ομάδα?)

Επισης καλωσορίζουμε τον Ιερο στο τεχνικό επιτελείο της ομάδας,στον ρόλο του Βοηθού προπονητή
User avatar
eukarpioths
Youth Team Manager
Youth Team Manager
Posts: 2001
Joined: Sat Apr 11, 2009 1:17 pm
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

πολυ καλ αρχη μπραβο!!!
καλα ρε ποσα γκολ εχει ο μπεργκερ?
ο ggo που εχεις ειναι της ρεαλ?
Lazaros1990
Trialist
Trialist
Posts: 13
Joined: Tue Aug 04, 2009 11:53 pm
Football Manager της ομάδας: Sparta Prague
Has thanked: 0
Been thanked: 0

berger 9 goal σε πεντε ματσ....ναι,αυτος είναι...!συνεχιζω....

6η αγωνιστικη

FC Slovan Liberec-Sparta Prague 0-1 ( Ze roberto 33')

7η αγωνιστικη
Sparta Prague -1. FK P??bram 5-0 ( Κezman 44',67',Gago 72',Berger 90+3)

8η αγωνιστικη
1. FC Slov?cko-Sparta Prague 0-1 ( Kladbrusky 88') μας βγηκε η πίσστη αλλα σκοράραμε

9η αγωνιστικη
Sparta Prague -FC Brno 1-0 ( Κezman 55')και εδω μας βγήκε η πίστη αλλα 8 μιλιον δεν τα έδωσα τσάμπα...σωστός/

10η αγωνιστικη
FC Viktoria Plze?-Sparta Prague 0-1 ( Ze Roberto 80')αρχισε η κοιλιά.....
Στο 3ο προκριματικο κληρωθήκαμε με Μίλαν -toixos2 -toixos2 -toixos2 -toixos2 -toixos2 -toixos2 -toixos2

11η αγωνιστικη
Sparta Prague-Bohemians 1905 2-0 ( Berger 22',70') Α ρε μεγαλε αρχηγε μορφή εισαι!

12η αγωνιστικη
SK Dynamo ?esk? Bud?jovice-Sparta Prague 0-1 ( Pamic 6')

Champions League Thirh Qual Round First Leg

A.C Milan-Sparta Prague 5-1 ( Kaka 22',33',70,Pato 90+3-Berger 78')Αναμενομενο.....

13η αγωνιστικη

Sparta Prague -FK Jablonec 97 2-0 ( Berger 45+3,Lequi 68')

14η αγωνιστικη

FK Mlad? Boleslav-Sparta Prague 0-3 ( Berger 55',Santana 68(p),Kuncl 85')

Champions League Thirh Qual Round Second Leg
Sparta Prague -A.C Milan 3-0 ( Kezman 30',Jirous 45+3,Berger 72')Ενα ακόμα γκολ θέλαμε....καλά πήγαμε πάντως εεε?

15η αγωνιστικη
SK Kladno-Sparta Prague 4-0 -ksilo -ksilo -ksilo -ksilo -ksilo -ksilo -ksilo -ksilo -ksilo -ksilo
Post Reply

Return to “Mildly addicted”