Η μεγαλυτερη σας μεταγραφικη αποτυχια

Συζητήστε για τη νέα έκδοση του Football Manager!
Forum rules
Καλώς Ήρθατε στη Γενική Συζήτηση για το Football Manager 2009.
Παρακαλούμε, διαβάστε πρώτα τους κανόνες του site - http://www.fmgreece.gr/forumrules.php
Σημαντικά θέματα:

Football Manager 2009 info (Patch v9.1.0 - v9.2.0 - v9.3.0)
Δε μπορώ να ενεργοποιήσω το FM2009 / λάθος κωδικός.
Γενικές Απορίες FM09
Ελληνική Περιγραφή Αγώνα!!!
Σε περίπτωση που δε μπορείτε να ξεχωρίσετε τα 0 - O και Ι-1 από το κωδικό ενεργοποίησης, πατήστε εδώ για να δείτε πως φαίνονται οι χαρακτήρες, πάνω στο manual.
Post Reply
crisis
Trialist
Trialist
Posts: 30
Joined: Mon Feb 09, 2009 5:24 am
Football Manager της ομάδας: Argentina
Αγαπημένη Ομάδα: Olympiakos
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Matias Fernandes, από Βιγιαρεάλ στη Μ.Σίτι τη δεύτερη χρονιά, 25 εκατομμύρια. Τον κράτησα 2 χρονιές, τον είχαν στη φυσική του θέση, και αυτός σε 50+ συμμετοχές σημείωσε τον ιλιγγιώδη αριθμό των ...4 γκόλ σε όλες τις διοργανώσεις... Έβγαλε και 5-6 ασίστ... Average rating 6.40 την πρώτη του χρονιά και 6.60 τη δεύτερη... Τον έστειλα με 15 μύρια άκλαυτο στην Ατλέτικο και αγόρασα Alex Texeira... :D
User avatar
badouvas11
Trialist
Trialist
Posts: 50
Joined: Sat Feb 14, 2009 12:34 pm
Football Manager της ομάδας: ολυμπιακος
Αγαπημένη Ομάδα: ολυμπιακος
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Fanni με μεσο ορο 5.85.Αν και φενοταν καλος
adreasR21
Trialist
Trialist
Posts: 14
Joined: Sat Apr 26, 2008 9:21 pm
Football Manager της ομάδας: ΑΕΚ
Αγαπημένη Ομάδα: ΑΕΚ,Παναιγιαλειος
Has thanked: 0
Been thanked: 0

fellaini στην newcastle..φοβερα στατιστικα αλλα απο μπαλα 0 για ενα χρονο τωρα -meaculpa
User avatar
Jordi_7
The God Of Football
The God Of Football
Posts: 26807
Joined: Sun Jun 05, 2005 4:11 pm
Αγαπημένη Ομάδα: FC Barcelona
Location: Marinaleda
Has thanked: 0
Been thanked: 0

O Gignac πάει να μου βγεί το μεγαλύτερο παλτό που έχω πάρει σε αναλογιά τιμής-απόδοσης :|
No deixem de jugar perquè ens fem vells, sinó que ens fem vells perquè deixem de jugar.

Il Pinturicchio • Il Fenomeno Vero • AdP 10

Everything will be ok in the end.If it's not ok, it's not the end.
pandelakis
Youth Pro
Youth Pro
Posts: 344
Joined: Tue Jan 27, 2009 5:39 pm
Football Manager της ομάδας: hsv-hamburger
Αγαπημένη Ομάδα: panatha - lazio
Status: ONE LOVE(homosexuals are not included)
Has thanked: 0
Been thanked: 0

μαλλον θα βγει παλτο οπως το βλεπω ο Humberto suazo. μπορει να μην ειναι γνωστος αλλα αν τον ψαξετε θα δειτε οτι εχει πολλα κοκκινα στα στατιστικα του.. και δυστυχως το παλιο@@ ,ο παλιοδημοσιος υπαλληλος σε 15 συμμετοχες μονο ενα γκολ και σχεδον ποτε δεν εχει παιξει πανω απο εφτα! :evil:
"the only guys that wear hawaiian shirts are gay guys and big fat party animals"
Kwstas12345
Director Of Football
Director Of Football
Posts: 7330
Joined: Wed Nov 14, 2007 4:09 pm
Football Manager της ομάδας: -
Αγαπημένη Ομάδα: Oλυμπιακός, Man Utd,Milan
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Σε δύο σέιβ έχω πάρει Ακουίνο και στα δύο απέδειξε πως δεν κάνει.Δεν το κατέχει,πώς να το κάνουμε;
“Never forget what you are, for surely the world will not. Make it your strength. Then it can never be your weakness. Armor yourself in it, and it will never be used to hurt you.”

Tyrion Lannister
User avatar
lgotzy02
Hot Prospect
Hot Prospect
Posts: 602
Joined: Fri Oct 03, 2003 11:00 pm
Football Manager της ομάδας: Gateshead
Αγαπημένη Ομάδα: Ολυμπιακός, Μπαγερν,Αγιαξ,Ρομα
Location: Αγ.Παρασκευη
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Εγω που εχω την Γκειτσχεντ και ξεκινησα απο την 6η κατηγορια εφερα μετα βαιων και κλαδων τον Μαρκ Λερντ (Marc Laird,MC,22)

Τελικα ο 22χρονος τυπας σε 1,5 σαιζον εχει παιξει μολις 3 ματς και αυτα αλλαγη και στοιχισε 240.000 ευρω τον μισο προυπολογισμο καθως με περιπου 270.000 ευρω αγορασα αλλους 27 παικτες εκ των οποιων οι 16 ελευθεροι και εχουν παιξει πολυ παραπανω.Πιαστηκα κοροιδο...αυτος τα χει γραψει στα παλια του τα παπουτσια?,φταιω εγω που δεν του εχω δωσει αλλες ευκαιριες? τι να πω....τωρα η τιμη του ειναι 27.000 ευρω και περνει καθε εβδομαδα 800,00 ευρωπουλακια και απλα κανει προπονησεις.....

Μιλαμε για παλτο που φοριεται και το καλοκαιρι....

Μεγαλη απατη ο τυπος....με 240.000 θα αγοραζα καμια 10αρια παιχτρονια...
Πατήστε το παρακάτω λίνκ να οδηγηθείτε στην μαγεία που μόνο το ποδόσφαιρο προσφέρει
Καλοκαίρι στην Αγγλία για μια νέα ευκαιρία.GATESHEAD story
Η ιστορία μου με την Γκέιτσχεντ εμπνευσμένη από την πραγματικότητα..?
steroum
Hot Prospect
Hot Prospect
Posts: 585
Joined: Sun Jan 04, 2009 2:59 am
Football Manager της ομάδας: Panathinaikos, Manchester City
Αγαπημένη Ομάδα: Panathinaikos
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Αν και στο παιχνιδι ο μεσος ορος που βγαζει ειναι κοντα στο 7,1 θεωρω οτι ο Sergio Aguero μου προεκυψε μεγιστη παλτουδια. Βρε να μην μπορει να μπει η μπαλα στα διχτυα; Εδωσα 50.000.000 για εναν παικτη που το μονο που κανει ειναι να τρεχει πολυ γρηγορα; Με πολυ λιγοτερα εφερνα τον Ribery και θα εβαζε περισσοτερα απο τα 5 γκολο που κιαταφερε να βαλει ο Aguero σε μια χρονια σε ολες τις διοργανωσεις.
ΟΙ ΙΣΤΟΡΙΕΣ ΜΟΥ:
(FM2009) Η επανάσταση μόλις ξεκίνησε (Εδώ που άρχισαν όλα)
(FM2010) Η επανάσταση μόλις ξεκίνησε 2 (Mία γυναίκα συνεχίζει την παράδοση)
(FM2011) Ένα μεγαλόπνοο σχέδιο (Με 7/11 Έλληνες παίχτες παλεύω για την καταξίωση)
(FM2012) Ένα μεγαλόπνοο σχέδιο κόντρα στην οικονομική κρίση (Mπορώ με πενιχρά οικονομικά να φτάσω στην κορυφή της Ευρώπης; )
(FM2013) Στον δρόμο για την καταξίωση (Τα πρώτα προπονητικά βήματα στην Ιταλική Serie B με σκοπό την δόξα)
Babaklas7
Backup
Backup
Posts: 979
Joined: Tue Jun 17, 2008 6:13 pm
Football Manager της ομάδας: Internationale
Αγαπημένη Ομάδα: Olympiakos
Location: Thessaloniki
Has thanked: 0
Been thanked: 0

απίστευτο ο Αγκουέρο σε μια χρονιά μόνο 5 γκολ... στον δικό μου σέιβ, μαζί με τον Ακουίνο πετάνε φωτιές... ειδικά ο Αγκουέρο, σε 2+3/4 χρονιές έχει 50 γκολ και 20 ασίστ...

τέσπα για να είμαστε στο θέμα, ο Κεϊρρίσον με 12Μ ήρθε και δεν άγγιξε, με 10 γκολ σε όλες τις διοργανώσεις σε μια χρονιά, έφυγε σούμπιτος Βαλένθια την αμέσως επόμενη χρονιά...
[quote="zidane72003"]Μη λες παπαριες παρακολουθει η εφορια το φορουμ ρε[/quote]

These are 8)
jk313
Trialist
Trialist
Posts: 88
Joined: Fri Jan 25, 2008 10:09 pm
Status: Θέλω να κοιμηθώ αλλά βαριέμαι να περιμένω μέχρι να με πάρει ο ύπνος...
Location: Κέρκυρα, Αθήνα
Has thanked: 0
Been thanked: 0

NerantzisV wrote:David Gigliotti ευτυχως δανεικος σε 25+ συμμετοχες 7 γκολ και τα 4 τα εβαλε στο ντεμπουτο του -sfougaristra

αγορασμενος πρωτη χρονια σε ολυμπιακο 36 ματς 19 γκολ 6 ασιστ και μ.ο 6.80 πρωτος σκορερ α' εθνικη. καλα ηταν για 3Μ
βεβαια πηρε μπρος απο δεκεμβρη και μετα
User avatar
donchristo
Trialist
Trialist
Posts: 91
Joined: Sun Dec 16, 2007 3:51 pm
Football Manager της ομάδας: Larisa F.C
Αγαπημένη Ομάδα: ΑΕΛΑΡΑ!!!
Location: ΛΑΡΙΣΑ/κομοτηνη
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Μario Balloteli το 2016 στην Αστον Βιλα για 30 μυρια...και στα μεσα της χρονιας εχει βαλει 1 μολις γκολ -toixos2 -toixos2 -toixos2
...ΜΟΝΑΧΑ ΛΑΡΙΣΑ...
User avatar
koboud
Amateur
Amateur
Posts: 114
Joined: Fri Nov 21, 2008 9:23 pm
Football Manager της ομάδας: olympiakos
Αγαπημένη Ομάδα: olympiakos
Has thanked: 0
Been thanked: 0

αποτι φαινεται στα μεσα της 2ης χρονιας ο Μοριεντες εξελισεται σε μεγαλης κοπης παλτο
κα8ε εβδομαδα τραυματιας και σε 8 αγωνες 2 γκολ και 2 ασιστ. Free βεβαια στο γαυρο αλλα με 1,5 εκατομιριο σιμβολεο.
Tromanos
Trialist
Trialist
Posts: 33
Joined: Thu Mar 19, 2009 3:21 pm
Football Manager της ομάδας: panathinaikos
Has thanked: 0
Been thanked: 0

gymnastis22 wrote:Απο παιχτες που δεν επιασαν σε εμενα ηταν οι

Marcelo Salas 975k μονο 2 γκολ

Keyrisson 6Μ μονο 1 γκολ σε 17 παιχνιδια
keirisson πήρα κι εγώ με 12,5 εκ και τραυματίστηκε στον 5ο αγώνα για 6-7 μήνες με σπασμένο πόδι. Τουλάχιστον πρόλαβε να βάλει και τρία γκολάκια...
Tromanos
Tromanos
Trialist
Trialist
Posts: 33
Joined: Thu Mar 19, 2009 3:21 pm
Football Manager της ομάδας: panathinaikos
Has thanked: 0
Been thanked: 0

mitsakoc wrote:javier saviola 5Μ στον παο -titanikos το παλικαρι δν την παλευει με τπτ
kerzhakov 3.5M... -jerk o πετροπουλος εχει περισοτερα γκολ!!! :drinking:
Ο Πετρόπουλος βάζει όλες τις κεφαλιές ιδίως από κόρνερ. Για καβάτζα είναι καλό παικτάκι...
Tromanos
pilot
Trialist
Trialist
Posts: 12
Joined: Fri Feb 01, 2008 11:18 pm
Football Manager της ομάδας: panathinaikos
Has thanked: 0
Been thanked: 0

cvitanic απο ajax στην παναθα!7 m euros και δεν εβαζε γκολ με τιποτα ο τυπος!συνεχεια στο 6.5 επαιζε.το τρελο ειναι πως και στον ajax αλλα και μετα που τον πουλησα στην almeria με 6 m euros εβαζε 15-20 γκολ τουλαχιστον καθε χρονια.ευτυχως δεν μπηκα και πολυ μεσα!μονο 1 m euros!
Post Reply

Return to “Γενική συζήτηση για το Football Manager 2009”