Ελα μωρη ΟΜΑΔΑΡΑ! [END]

Ήρθαν εδώ και άφησαν το στίγμα τους...Η ξεκούραση των πολεμιστών...
Locked
King Kong
Rotation
Rotation
Posts: 1062
Joined: Wed Jan 31, 2007 4:16 pm
Football Manager της ομάδας: Pari Saint Germain
Αγαπημένη Ομάδα: Οlympiakos
Location: Hρακλειο Αττικης
Has thanked: 0
Been thanked: 0

French Cup
Qtr Final,Stade Yves Allainmat


Lorient-P.S.G 0-2(Sychev 10',22')

Eυκολη προκριση και πλεον βρισκομαστε στους ''4'' της διοργανωσης και εκει θα συναντησουμε την Le Man




Ligue 1 Orange
Game 34,Stade de la Route de Lorient


Rennais-P.S.G 2-5(Lafita 25',Briand 32'-Lafita,own goal 17',Elmander 29',Fernandez 52',70',Luyindula 57')

Mεινανε αλλα 4 ματς.Το πρωτο τεστ θετικο και το σημαντικοτερο ειναι οτι ανεβαζει την ψυχολογια των παικτων για τη συνεχεια.



Ligue 1 Orange
Game 35,Parc des Princes


P.S.G-Lens 2-0(Elmander 1',Luyindula 90')

2x2 την ωρα που οι αντιπαλοι μας χανουνε βαθμους και πλησιαζουμε τον στοχο μας



Ligue 1 Orange
Game 36,Stade Armand Cesari


Bastia-P.S.G 1-2(Lorenzi pen.90'-Castillo 10',Sychev 54')

Ακομα μια νικη.Η ομαδα εχει παρει τα πανω της στο καλυτερο σημειο και σε περιπτωση που νικησουμε τα επομενα 2 ματς θα ειμαστε σιγουρα στο Uefa την επομενη σεζον ενω με συνδυασμο αποτελεσματων μπορουμε να προκριθουμε και στο Champions League,
emo sucksssss
King Kong
Rotation
Rotation
Posts: 1062
Joined: Wed Jan 31, 2007 4:16 pm
Football Manager της ομάδας: Pari Saint Germain
Αγαπημένη Ομάδα: Οlympiakos
Location: Hρακλειο Αττικης
Has thanked: 0
Been thanked: 0

French Cup
Semi Final,Stade Leon Bollee


Le Mans-P.S.G 1-3(Maiga 53'-Elmander 45',Armand 85',Fernandez 90')


Προκριση στον τελικο του κυπελου οπου θα διεκδικισουμε το τροπαιο με την Βοrdeaux...


Ligue 1 Orange
Game 37,Parc des Princes


P.S.G-Le Mans 0-0

Aυτο δεν χρειαζοταν.Σιγουρα.Μετα απο αυτην την νεα απωλεια χαιρεταμε το Champions League και εχουμε παρει και μαθηματικα πλεον το εισητηριο για το κυπελλο Uefa.

Ligue 1 Orange
Game 38,Stade Auguste Bonal


Sochaux-P.S.G 1-0(Quercia 24')

Mατς χωρις βαθμολογικο ενδιαφερον και με ελαχιστα κινιτρα νικης.Αποτελεσμα αυτων;Μια ανωδυνη ηττα.Μας περιμενει πλεον ο τελικος του κυπελλου.Η κατακτηση του θα ειναι η τελεια κατακλειδα για μια οχι αποτυχημενη χρονια.


French Cup
Final,Stade de France


P.S.G-Bordeaux 1-4(Gallardo 11'-Chamakh 14',25',Rochemback 42',Cavenaghi 86')

H χρονια δεν εκλεισε ετσι οπως περιμεναμε.Διασυρμος στον τελικο απο την Bordeaux που πηρε ρεβανς για την βαρια της ηττα στο πρωταθλημα.Πλεον οι παικτες πανε διακοπες και γω περιμενω να ειδοποιηθω απο την διοικηση για να μου ανακοινωσει τι προκειτε να γινει με το συμβολαιο μου που ληγει.
emo sucksssss
King Kong
Rotation
Rotation
Posts: 1062
Joined: Wed Jan 31, 2007 4:16 pm
Football Manager της ομάδας: Pari Saint Germain
Αγαπημένη Ομάδα: Οlympiakos
Location: Hρακλειο Αττικης
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Παρακατω ακολουθουν η τελικη βαθμολογια στην Γαλλια,στατιστικα του πρωταθληματος αλλα και οι βαθμολογιες των ''μεγαλων'' πρωταθληματων της Ευρωπης οπως και οι τελικοι των 2 μεγαλων ευρωπαικων διοργανωσεων


Image


Image


Image



Image



Image



Image


Image


Image
emo sucksssss
User avatar
Tsakalaki
Asst Researcher ΠΑΟΚ - Story Teller
Asst Researcher ΠΑΟΚ - Story Teller
Posts: 48757
Joined: Sun Nov 30, 2003 12:00 am
Football Manager της ομάδας: Tottenham
Αγαπημένη Ομάδα: Dynamo Podilatou
facebook προφίλ: antonis.tsakaleas
twitter: Tsak_attaq
Status: I've never been clever, 'cause need it never
Location: Θεσσαλονίκη (Βόλος)
Has thanked: 6 times
Been thanked: 5 times
Contact:

Καλή χρονιά στο πρωτάθλημα αν σκεφτείς οτι νωρίς έχασες έδαφος και μπόρεσες να κρατηθείς όταν πιέστηκες, αλλά πίκρα ο τελικός του κυπέλλου. είναι φαρμάκι σκέτο....Ετοίμασε την ομάδα για τη νέα χρονιά και βουρ....
--------------------------------------------------------

Εσαεί Πρόεδρος ΠΑ.ΣΥ.ΣΠΑ PC | -2002

26.08.10 | All my FM Stories | Πώς το Football Manager έγινε κομμάτι της ζωής μου
Spoiler: show
RedArmy: «Το κακο με τον Τσακ, είναι ότι ποτέ δεν μπορείς να καταλάβεις αν κάνει πλάκα ή τα λέει σοβαρά :D»
ArK ass: «Aμαν ρε Τσακ...εκει που εμφανιζεται η ελπιδα, ερχεσαι εσυ και την εξαφανιζεις»
nirearas: «Γιατί, τσακ γεννιέσαι... Δεν γίνεσαι...»

My Twitch channel
King Kong
Rotation
Rotation
Posts: 1062
Joined: Wed Jan 31, 2007 4:16 pm
Football Manager της ομάδας: Pari Saint Germain
Αγαπημένη Ομάδα: Οlympiakos
Location: Hρακλειο Αττικης
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Ενω οι παικτες μου βρισκονται σε διακοπες εγω εχω αναλαβει τον σχεδιασμο της ομαδας.Προταση ανανεωσης δεν μου εχει γινει αλλα αφου το συμβολαιο μου ισχυει μεχρι τις 30/6 εγω θα συνεχισω να εργαζομαι οπως θα εργαζομουν αν ηξερα οτι και την επομενη σεζον θα εργαζομαι στην ομαδα.

Εχουμε κλεσει ηδη καποιους παικτες τον οποιων τα συμβολαια ληγουν τον Ιουνιο και συνεχιζουμε τις συζητησεις για περεταιρω αυξηση δυναμικου.

Μεγαλη απωλεια για την ομαδα ειναι η υπογραφη συμβολαιου του Landreau με την Real Madrit.Προσπαθησαμε να ανανεωσουμε μαζι του αλλα δεν τα καταφεραμε.

Απο το τεχνικο επιτελειο αποτελει παρελθον ο βοηθος μου και στη θεση του ηρθε ενας Ελληνας.Ο Μακης Παπαδοπουλος.

10 μερες πριν την ληξη του συμβολαιου μου αποφασισαν να μου προτεινουν νεο συμβολαιο!Μπορει να με εφαγε η αγωνια αλλα τελικα τελος καλο ολα καλα.


Image


Και αφου εφυγε και αυτο το αγχος απο πανω μου συνεχιζω την δουλεια μου και τον σχεδιασμο της ομαδας για την νεα χρονια.

Οι μεταγραφες της ομαδας αυτο το καλοκαιρι...


Image


Πολλα τα καινουργια προσωπα στην ομαδα.Αποκτησαμε κυριως παικτες των οποιων τα συμβολαια εληγαν,αλλα καναμε και 2 πολυ μεγαλες μεταγραφες.Την ιδια στιγμη 10 παικτες αποχαιρετησαν την ομαδα.
emo sucksssss
King Kong
Rotation
Rotation
Posts: 1062
Joined: Wed Jan 31, 2007 4:16 pm
Football Manager της ομάδας: Pari Saint Germain
Αγαπημένη Ομάδα: Οlympiakos
Location: Hρακλειο Αττικης
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Mπηκαμε στον Αυγουστο και το πρωταθλημα κοντοζυγωνει.Πρεπει να μπουν καποιοι στοχοι.Περσυ τερματισαμε στην 5η θεση και προκριθηκαμε στο κυπελλο Uefa.Θα ηταν πολυ ωραιο να αρχισω τις γραφικοτητες σε παικτες και διοικηση αλλα εφοσον ειμαι σοβαρο ατομο(γκουχου, γκουχου) αποφασισα οτι και φετος ο στοχος μας ειναι η προκριση σε καποιο ευρωπαικο κυπελλο.Τωρα αν αυτο θα ειναι το Uefa ,θα ηθελα να ειναι με περισσοτερη ανεση απ'οτι περσυ ενω αν αυτο ειναι το Champions League θα ειμαστε μπροστα σε μια πολυ επιτυχημενη χρονια.


Ligue 1 Orange
Game 1,Parc des Princes


P.S.G-Chateauroux 4-0(Perrin 10',Falcao 13',Castillo 25',Elmander 90')


Πολυ καλο ξεκινημα.Καταφεραμε να επιβαλουμε το ρυθμο μας και ο κοσμος που ηρθε στο γηπεσο ευχαριστηθηκε μπαλα.Μακαρι να παμε ετσι ολη τη σεζον



Ligue 1 Orange
Game 2,Stade Louis II


Monaco-P.S.G 2-1(Munari 35',Zeefuik 48'-Elmander 56')


Δυστυχως δεν καταφεραμε να συνεχισουμε στο ρυθμο που τελιεωσαμε το προηγουμενο ματς αν και το παλεψαμε.Το σκορ θα μπορουσε να ειναι και αντιθετο.


Ligue 1 Orange
Game 3,Parc des Princes


P.S.G-Toulouse 1-1(Falcao 64'-Cortes 18')


Aπογοητευση!Ενω πιεζαμε συνεχως την Toulouse, καταφεραμε να διμιουργησουμε φασεις, δεν καταφεραμε να παρουμε την νικη.Επιθετικα λειτουργησαμε πολυ καλα αλλα αμυντικα ενα λαθος του Sakho μας εβαλε πισω στο σκορ.Κριμα....


Ligue 1 Orange
Game 4,Stade de Gerland


Lyon-P.S.G 2-0(Benzema 13',Barnetta 63')


Η ομαδα εχει παρει τα κατω της και δεν μπορει να σηκωσει κεφαλι.Σε 4 αγωνιστηκες εχουμ μολις 4 βαθμους.Βεβαια σε αυτες τις αγωνιστηκες εχουμε παιξει με Lyon,Toulouse και Μοnaco, που ειναι πολυ δυσκολοι αντιπαλοι.Κατι πρεπει να αλλαξει
emo sucksssss
User avatar
Griyio
Backup
Backup
Posts: 819
Joined: Thu Mar 10, 2005 4:41 pm
Football Manager της ομάδας: RCD Mallorca
Αγαπημένη Ομάδα: PAO
Status: Astatus
Location: Brahames
Has thanked: 0
Been thanked: 0

μάλλον οι πολλοί καινούριοι παίχτες... Θα ισιώσει που θα πάει? καλή αρχή μαν
King Kong
Rotation
Rotation
Posts: 1062
Joined: Wed Jan 31, 2007 4:16 pm
Football Manager της ομάδας: Pari Saint Germain
Αγαπημένη Ομάδα: Οlympiakos
Location: Hρακλειο Αττικης
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Ligue 1 Orange
Game 5,Parc des Princes



P.S.G-Lille 0-1(Hazard 59')


Απο το κακο στο χειροτερο.Αλλη μια ηττα.Κοιτα να δεις!Δεν περιμενα πριν την αρχη του πρωταθληματος οτι μετα απο 5 αγωνιστηκες θα βρισκομαι στην ζωνη του υποβιβασμου.


Μεταγραφη της τελευταιας στιγμης λογω των τλευταιων εμφανισεων


Image


Και το ροστερ με το τελος της μεταγραφικης περιοδου


Image


Ligue 1 Orange
Game 6,Stade Du Roudourou


Guingamp-P.S.G 0-0

Ενας βαθμος.Κατι ειναι κι αυτο.Εχω δοκιμασει τα παντα!Εχω αλλαξει συστημα εχω βαλει αναπληρωματικους,τα παντα και παλι το αποτελεσμα ιδιο....


Ligue 1 Orange
Game 7,Parc des Prnces



P.S.G-Metz 2-0(Elamnder 90',90')


Mε 2 γκολ στις καθυστερησεις πηραμε το 2ο μας τριποντο.Μακαρι αυτη να ειναι η αρχη για ενα καλυτερο μελλον.
emo sucksssss
King Kong
Rotation
Rotation
Posts: 1062
Joined: Wed Jan 31, 2007 4:16 pm
Football Manager της ομάδας: Pari Saint Germain
Αγαπημένη Ομάδα: Οlympiakos
Location: Hρακλειο Αττικης
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Ligue 1 Orange
Game 8,Stafe Auguste Bonal


Sochaux-P.S.G 1-2(Mathis 44'-Welliton 12',66')


Πρωτη εκτος εδρας νικη και δευετρη συνεχομενη.Περιεργα πραγματα...

Μετα το τελος του αγωνα ο Bourillon,που βρισκοταν στον παγκο, ηρθε να με βρει και να μου μιλησει....


Coach?
Ελα...
Το καλοκαιρι ληγει το συμβολαιο μου και...
Τι?Θες να ανανεωσουμε απο τωρα?Ακομα δεν αρχισε η σεζον!
Οχι coach.Θελω να φυγω απο την ομαδα.Δεν με βαζεις να παιζω και εχω γυαλισει τον παγκο φετος!
Οk φερε προταση και παγαινε οπου θες.


Image


Παει κι αυτος.Ευτυχως με εβγαλε απο τη δυσκολη θεση γιατι καποιο αμυντικο χαφ θα εφευγε ετσι κι αλλιως τον Ιανουαριο


Uefa Cup
1st leg,Parc des Princes


P.S.G-Young Boys 3-1(Welliton 17',Elmander 31',Perez 74'-Perret 84')


Πρωτο μου ευρωπαικο ματς.Ξεχωριστη εμπειρια που ειχα την τυχη να συνοδευτει απο νικη.Μας περιμενει το παιχνιδι στην Ελβετια οπου πιστευω οτι δεν θα χουμε προβλημα.Ακοπουθει ενα πολυ δυσκολο ματς.Παιζουμε με την Μarseille μεσα στο γηπεδο μας και το μονο που απομενει για να εξοργισουμε τους φιλαθλους μας ειναι να χασουμε απο την μισητη αντιπαλο.
emo sucksssss
King Kong
Rotation
Rotation
Posts: 1062
Joined: Wed Jan 31, 2007 4:16 pm
Football Manager της ομάδας: Pari Saint Germain
Αγαπημένη Ομάδα: Οlympiakos
Location: Hρακλειο Αττικης
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Πριν απο το ματς οι οπαδοι μας εχουν διμιουργησει πολυ ιδιαιτερο κλιμα.


Image
Image

Image

Ligue 1 Orange
Game 9,Parc des Princes


P.S.G-Marseille 3-1(Falcao 53',56',Perrin 82'-Delpierre 90')


Ολο το ματς μπορει να περιγραφει με μια και μονο λεξη....


VICTORY!!!



Coupe de la Ligue
3nd Rnd,Parc des Princes



P.S.G-Auxerre 1-0(Falcao 85')


Προκριση με αγχος και συνεχεια στα καλα αποτελεσματα.


Ligue 1 Orange
Game 10,Antares


Le Mans-P.S.G 3-2(Matsui 45',Bellon 61',72'-Castillo 13',Falcao 25')


Oι καλες εμφανισεις μας στα τελευταια ματς εφεραν την επαρση στην ομαδα.Ενω καταφεραμε να προηγηθουμε με 0-2 τελικα χαλαρωσαμε και χασαμε το ματς.Καλο μαθημα για την συνεχεια....
Μας περιμενει μια προκριση που πρεπει να κλειδωσουμε στην Ελβετια...



Εuro Cup
1st Round 2nd leg,Neufeld


Young Boys-P.S.G 0-3(Castillo 4',Falcao 21',40')


Ευκολα και με ομορφο ποδοσφαιρο περασαμε στους ομιλους του Ουεφα και μετα απο 1 χρονο απουσιας η Pari Saint Germain επιστρεφει στα ευρωπαικα σαλονια!


Image
emo sucksssss
King Kong
Rotation
Rotation
Posts: 1062
Joined: Wed Jan 31, 2007 4:16 pm
Football Manager της ομάδας: Pari Saint Germain
Αγαπημένη Ομάδα: Οlympiakos
Location: Hρακλειο Αττικης
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Image

Παλι καναμε πολυ μεστο και επιθετικο παιχνιδι αλλα η μπαλα δεν μας ηθελε.Ειχαμε πολλες ευκαιριες να σκοραρουμε αρκετες φορες αλλα με το που το καταφεραμε κλειστικαμε πισω και απο δυο γελοια λαθη του τερματοφυλακα μας χασαμε το ματς.Κριμα...


Ligue 1 Orange
Game 12,Parc des Princes


P.S.G-Saint-Etienne 3-0(Elmander 14',Sakho 23',Welliton 59')


Ευκολο τριποντο απεναντι στην Saint-Etienne.Mε το νεο συστημα η ομαδα φαινεται να αποδιδει πολυ καλυτερα.



Euro Cup
Group D 1st match,Easter Road



Hibernian-P.S.G 0-2(Welliton 5',31')


Πρωτη νικη για τους ομιλους.Καθε βαθμος σε αυτον τον δυσκολο ομιλο ειναι σημαντικος.Δεν πιστευω παντως πως θα εχουμε προβλημα.Η Ευρωπη ειναι ενας πολυ καλος στοχος για αυτην την ομαδα.Ενω εχει δειξει ανα περιοδους οτι μπορει να διεκδικησει τον τιτλο στην Γαλλια δεν εχει την σταθεροτητα πουυ χρειαζεται γι αυτο και νομιζω οτι η Ευρωπη μας ταιριαζει περισσοτερο.



Coupe de la Ligue
4th Rnd,Stade Jules Deschaseaux


Le Havre-P.S.G 0-1(Fernandez 80')


Παει κι αυτος ο γυρος.Προκριθηκαμε και θα αντιμετωπισουμε στα προημητελικα την Sedan.
emo sucksssss
King Kong
Rotation
Rotation
Posts: 1062
Joined: Wed Jan 31, 2007 4:16 pm
Football Manager της ομάδας: Pari Saint Germain
Αγαπημένη Ομάδα: Οlympiakos
Location: Hρακλειο Αττικης
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Ligue 1 Orange
Game 13,Parc des Princes



P.S.G-Nice 3-3(Falcao 18',Perrin 27',Welliton 90'-Bazile 16',Dalmat 47',84')


Ματς με πολλες συγκινησεις.Βρεθηκαμε πισω στο σκορ,το γυρισαμε,μετα ξαναβρεθηκαμε πισω στο σκορ και κααφεραμε να ισοφαρισουμε στο τελος


Euro Cup
Group D 2nd match,Parc des Princes



P.S.G-Sevilla 4-2(Falcao 13',34',Welliton 48',Castillo-Morientes 1',Kanoute 6')


O επιμενων νικα!Μετα απο μια πολυ δυσκολη αρχη ειμαι πεπισμενος οτι η ομαδα εχει το ρυθμο της και κανει νικες που περσυ δεν θα εκανε με τιποτα.Νικησαμε την Marseille και τωρα καταφεραμε να νικησουμε ενα απο τα μεγαθηρια της Ευρωπης.Τωρα για το ματς.Πριν καλα-καλα μπουμε στο γηπεδο βρεθηκαμε να χανουμε με 2-0.Η ομαδα εδειξε ομως χαρακτηρα και γυρισε το ματς με αποτελεσμα να βρισκομαστε με το ενα ποδι στους 32' του θεσμου...



Ligue 1 Orange
Game 14,Stade de La Meinau



Strasbourg-P.S.G 2-0(Peretz 55',Gargorov 58')


Aδικο αποτελεσμα.Αποφασισα να κανω λιγο rotation και το πληρωσα.Το παιχνιδι ηταν μοιρασμενο και το πιο δικαιο αποτελεσμα θα ηταν η ισοπαλια.


Ligue 1 Orange
Game 15,Stade Nungesser II


Valenciennes-P.S.G 0-0

Αλλοι 2 χαμενοι βαθμοι.Μετα απο το ξεκινημα που ειχαμε δεν επιτρεπονται τετοια αποτελεσματα...
emo sucksssss
AntonisAigio
Amateur
Amateur
Posts: 130
Joined: Fri Nov 21, 2003 12:00 am
Football Manager της ομάδας: Ολυμπιακος
Αγαπημένη Ομάδα: Παναιγιαλειος
Location: Αθηνα/Αιγιο
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

Ωραια ιστορια φιλε μου. Αλλα ο τιτλος δεν ειναι τοσο πιασαρικος και για αυτο τοσο καιρο δε μου εκανε αισθηση να την αρχισω. Βεβαια, μπορει εγω να ειμαι ο ιδιοτροπος :drinking:
κατα τα αλλα, μπορεις να μου πεις ποσα πρωταθληματα φορτωσες; Επισης, τι θεση εχει η Ελλαδα στη βαθμολογια της UEFA kai τελος παιξε λιγο μπαλα και στο πρωταθλημα ρε παλικαρι!! :drinking:
King Kong
Rotation
Rotation
Posts: 1062
Joined: Wed Jan 31, 2007 4:16 pm
Football Manager της ομάδας: Pari Saint Germain
Αγαπημένη Ομάδα: Οlympiakos
Location: Hρακλειο Αττικης
Has thanked: 0
Been thanked: 0

AntonisAigio wrote:Ωραια ιστορια φιλε μου. Αλλα ο τιτλος δεν ειναι τοσο πιασαρικος και για αυτο τοσο καιρο δε μου εκανε αισθηση να την αρχισω. Βεβαια, μπορει εγω να ειμαι ο ιδιοτροπος :drinking:
κατα τα αλλα, μπορεις να μου πεις ποσα πρωταθληματα φορτωσες; Επισης, τι θεση εχει η Ελλαδα στη βαθμολογια της UEFA kai τελος παιξε λιγο μπαλα και στο πρωταθλημα ρε παλικαρι!! :drinking:

Ανοικτά πρωταθλήματα:Αγγλια,Γαλλια,Γερμανια,Ισπανια,Ιταλια,(πρωτες κατηγοριες)Ελλαδα(Α'Εθνικη,Β'Εθνικη)

Η Ελλαδα βρισκεται στην 15η θεση.Για το πρωταθλημα εχεις δικιο,δεν την παλευουμε καθολου,ευτυχως που ειναι και το Uefa
emo sucksssss
King Kong
Rotation
Rotation
Posts: 1062
Joined: Wed Jan 31, 2007 4:16 pm
Football Manager της ομάδας: Pari Saint Germain
Αγαπημένη Ομάδα: Οlympiakos
Location: Hρακλειο Αττικης
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Ligue 1 Orange
Game 16,Parcs des Prince


P.S.G-Montpellier 2-0(Welliton 48',Falcao 90')


Μετα απο 3 διαδοχικα ματς χωρις νικη στο πρωταθλημα,επιτλους τα καταφεραμε.Παρολα αυτα εχουμε μεινει πολυ πισω και ακομα και το Uefa φανταζει μακρινο...


Uefa Cup
Group Stage 3rd Game,OAKA


AEK-P.S.G 1-5(Mentoza 51'-Welliton 10',53',61',Armand 65',Falcao 74')


Μπορει να μην ηταν τοσο σημαντικο ματς οπως τα αλλα 2 που προηγηθηκαν στον ομιλο αλλα ειναι αυτο που μας εδωσε και μαθηματικα το εισητηριο για την επομενη φαση.Η ομαδα ξεσπασε και νομιζω οτι την επομενη φορα που θα παιξουμε με καποια ομαδα αναλογου βελινεκους της ΑΕΚ θα δωσω πρωτα στους παικτες μου να διαβασουν το Savoir Vivre...


Ligue 1 Orange
Game 17,Stade de la Route de Lorient


Rennais-P.S.G 3-1(Johansson 40',54',Briand 48'-Falcao)


Σκ@τ@!Εκειω που παμε να σηκωσουμε κεφαλι ερχεται μια τετοια ηττα και μας ξαπλωνει κατω!


Ligue 1 Orange
Game 18,Felix Bollaert


Lens-P.S.G 1-0 (Lacourt 79')


Kαταστροφη!Τελειως ομως.2η συνεχομενη ηττα.Φαινεται οτι οι καποιες επιτυχιες που ειχαμε στο πρωταθλημα ηταν απλως φωτοβολιδες.Ευτυχως παμε καλα
emo sucksssss
Locked

Return to “Retire / Resign - Ιστορίες που έφτασαν στο τέλος”