FMGreece's Next Top Model

Παιχνίδια μέσω post μέσα στο forum μας...
Locked
User avatar
Sponis
Twitch Streamer
Twitch Streamer
Posts: 25743
Joined: Thu Oct 03, 2002 11:00 pm
Football Manager της ομάδας: Δόξα Δράμας
Αγαπημένη Ομάδα: Manchester United / Π.Α.Ο.
twitter: Sponis
Status: I'm coming... Keep running... Tormenting You!
Location: Under Your Wings and Into Your Arms
Has thanked: 1 time
Been thanked: 0
Contact:

Coach Ventouza wrote:


Μετα απο τους μαζικου θανατους μοντελων λογω ανορεξιας,οι μεγαλοι οικοι μοδας αποφασισαν να σταματησουν να προσλαμβανουν ανορεξικα μοντελα για τις επιδειξεις τους

Στο πλαισιο αυτης της αποφασης το ελληνικο τμημα της Victoria's Secret αποφασισε να κανει ενα διαγωνισμο για να αναδειξει ενα νεο μοντελο που θα προμοταρει τα εσωρουχα της διασημης εταιριας

Δεν συμφωνησαν ομως ολοι με αυτη την αποφαση
Τα πρακτορεια μοντελων που πληττονται αμεσα απο αυτη την αποφαση αποφασισαν να παρουν ακραια μετρα και να σαμποταρουν τον διαγωνισμο

===========================================================================================================


16 ζουμερα κοριτσια βρισκονται στην αφετηρια για το FMGreece's Next Top Model
ολα ειναι ετοιμα για την λαμπερη εναρξη

Για την παρουσιαση του σοου επιλεχθηκε η Παρθενωπη Ουσταμπασιδου,με μεγαλη καριερα στο εξωτερικο,αναμφισβητητα το πιο επιτυχημενο μοντελο στην Ελλαδα
Οι ξενοι μοδιστροι πεφτουν στα γονατα για να συμμετασχει στα ντεφιλε τους ενω τα περιοδικα μοδας την χαρακτηριζουν ως την "Γαζελα απο το Κοπανακι Τριφφυλιας"


Και ομως......
Η Παρθενωπη λιγες ωρες πριν ξεκινησει το live show,βρεθηκε με πολτοποιημενο το προσωπο στο καμαρινι της
Ως φονικο οπλο οι αδιστακτοι δολοφονοι χρησιμοποιησαν ενα 30ποντο ομοιωμα πεους με το οποιο την χτυπουσαν επι ωρες

Ομως το ποταμι δεν γυριζει πισω
Το σοου θα ξεκινησει κανονικα προς τιμην της Ελληνιδας Πρεσβειρας της ομορφιας


===========================================================================================================

ΟΙ ΣΥΜΜΕΤΕΧΟΥΣΕΣ
1. Ταζζιανα Κουβανοβα [Tazz_13]
2. Αντόνοβα Τζόκοβα [Antonisjk]
3. Τσικίτα Μπανανοπέρνοβα [pantias28]
4. Σκισοβα Πουτανοβιτς [zidane72003]
5. Ντεμποραχ Τζαστ - Deborah Just [sponis]
6. Tiziolina - Τιτσιολίνα [tiziano ex crudeli]
7. Έλενα Ζμπούτση [zbutsam7]
8. Νικόλ [silver arrow]
9. Γωγουλίνι Καστροπιάνη [Kastroman]
10. Μούνικα Πουλό-Mounica Poulot [Bilyk_13]
11. Αθηνά Παβλοβιτς [Inzaghi]
12.NikoLlorina [lloris]
13. Eve (Εύα) Rest [Everest]
14. Χάλι Bούρτσα του Μπέρι [Jordi_7]
15. Teodora Tsesova [theotses]
16. Romana Abramova [chelseafan]

===========================================================================================================

ΟΙ ΡΟΛΟΙ

Μοντελο
Εισαι ενα απλο μοντελο,wannabe supermodel για την Victoria's secret.You are fabulous.Δουλεια σου ειναι να μεινεις ζωντανη και να μπορεσεις να βρεις τις κακες ανορεξικες
Το πρωι ψηφιζεις για την εκτελεση μιας υποπτου
Το βραδυ βαζεις την κρεμα νυκτος σου και κανεις στον σταυρο σου

Ανορεξικια
Εισαι δολοφονος,θυμα της μανιας σου στο size 0.Σκοπος σου ειναι να σταματησει η Victoria's secret να παιρνει ζουμερα μοντελα σκοτωνοντας τα.
Το πρωι συμπεριφερεσαι ως μοντελο
Το βραδυ εκτελειτε μυστικα ενα μοντελο.ΔΕΝ μαθαινετε αν ηταν απλο μοντελο ή σπιουνος

Κομμωτρια
Εισαι ο σπιουνος.Σκοπος σου ειναι να αποτρεψεις την δολοφονια των ζουμπουρλουδικων μοντελων μας απο τις ψωνισμενες ανορεξικες.Ειστε δυο αλλα δεν γνωριζεστε μεταξυ σας
Το πρωι συμπεριφερεσαι σαν μοντελο
Το βραδυ ρωταει η καθε κομμωτρια για ενα μοντελο.Αν πετυχεις την αλλη κομμωτρια,συνεργαζεστε και ανταλασσετε πιστολακια και ρολλει (ακα ινφο)


========================================================================================================

ΤΗΣ ΝΥΧΤΑΣ ΤΑ ΚΑΜΩΜΑΤΑ
Την "Νυχτα" θα συνεδριαζουν οι δολοφονοι και θα αποφασιζουν ποιο μοντελο θα εκτελεσουν
Καθε σπιουνος θα με ρωταει για ενα ατομο εκαστος
Εαν γνωριστουν,θα με ρωτανε για ενα ατομο συνολικα



ΘΕΡΜΗ ΠΑΡΑΚΛΗΣΗ
Επειδη ειστε λιγα ατομα προσπαθηστε να ποσταρετε αρκετα,τουλαχιστον 2 ποστ ανα ημερα
Αποφυγετε το μσν και τα πμ αν δεν τα απαιτει ο ρολος σας
Κρατειστε τον rpg χαρακτηρα του παιχνιδιου οσο το δυνατον περισσοτερο
Αυτα
Ξεμαλλιαστητε λυσσαρες!!!!

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=WQDFEv72e3U[/youtube]
User avatar
theotses
Director Of Football
Director Of Football
Posts: 6914
Joined: Mon May 29, 2006 12:15 pm
Football Manager της ομάδας: Reading
Αγαπημένη Ομάδα: Παναθηναϊκος, Man Utd, T.F.F.
Status: Non-stop projecting!!!
Location: Stockholm
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Αυτη η πρωινη αποτριχωση ειναι θεσπεσια... Ειδικα στο μπικινι ειναι σκετη απολαυση...

Εχω τωρα να βγαλω τα φριδια μου -gioupi ...

Ποιος παει το απογευμα κομμωτηριο??? Το τσολι η κομμωτρια λεει δεν ερχεται σπιτι...

Αχχχ... Τρομαξα απο το κουδουνι...Σας αφηνω κοριτσια... Ηρθε η πεντικιουριστα...

Φιλακια
Form Follows Function Follows Financing
User avatar
TazZ
The God Of Football
The God Of Football
Posts: 25477
Joined: Fri Dec 17, 2004 12:00 am
Football Manager της ομάδας: Chelsea
Αγαπημένη Ομάδα: Panathinaikos
Status: I intend to spam forever. So far, so good.
Location: Ηράκλειο
Has thanked: 0
Been thanked: 2 times

Ααχ τι μας βρηκε; Το ειδωλο μου Παρθενωπη Ουσταμπασιδου ειναι νεκρη;

Ελπιζω να καταφερω να κερδισω τον διαγωνισμο για εκδικηση εις το προσωπον της!
Tsakalaki wrote:Όσο σε ταξιδεύει ένα γκολ στο FM δε σε ταξιδεύει τίποτε άλλο.
Kastroman
National Manager
National Manager
Posts: 9295
Joined: Thu Jul 03, 2003 11:00 pm
Status: Come at the king, you best not miss.
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Γωγουλίνι Καστροπιάνη [Kastroman]

Αχ αγάπες μου, τι κακό ήταν αυτό που μας βρήκε πάνω στα ντουζένια μας;
Ούτε τότε που πηδιόσαντο η Καιτούλα με το Λεονάρδο, και είχε γεμίσει ατμούς η αντίκα, και πάνω στο καλύτερο πήγε ο ατζαμής και τον έριξε πάνω στο παγόβουνο τον Τιτανικό, τέτοια ξενέρα χρυσά μου....


Είμαι βέβαιη ότι πίσω απ'όλα αυτά κρύβονται οι ΣΤΡΑΤΕΥΜΕΝΟΙ ΜΙΣΕΛΛΗΝΕΣ ΜΟΓΓΟΛΟΙ ΛΑΘΡΟΜΕΤΑΝΑΣΤΕΣ ΦΙΛΙΠΠΙΝΕΖΟΙ, ΟΙ ΟΠΟΙΟΙ ΕΧΟΥΝ ΕΙΣΒΑΛΛΕΙ ΜΑΖΙΚΩΣ ΕΙΣ ΤΗΝ ΕΛΛΑΔΑ ΑΠΟ ΤΙΣ ΑΡΧΕΣ ΤΗΣ ΔΕΚΑΕΤΙΑΣ ΤΟΥ 1990, ΑΠΟΤΕΛΩΝΤΑΣ ΤΗΝ ΕΜΠΡΟΣΘΟΦΥΛΑΚΗ ΤΩΝ ΜΙΣΕΛΛΗΝΩΝ ΣΑΥΡΟΜΟΡΦΩΝ ΑΣΙΑΤΙΚΩΝ ΟΡΔΩΝ.

Και κάτι τελευταίο....το όργανο του εγκλήματος το έχουν κρατήσει οι μπατσίνες ως αποδεικτικό στοιχείο; Μπορούμε να το πιάσουμε στα χέρια μας;
Μια μέρα θα σηκωθώ, θα τον χτυπήσω φιλικα στην πλάτη, και θα τον ρωτήσω:
"Κυρ Αντρέα, με όλο το θάρρος. Γαμείς καθόλου;"
~.~.~.~.~.~.~.~.~.~.~.~.~.~.~.~.~.~.~
- Πονάω!
- Δεν πονάς. Φοβάσαι.
User avatar
zidane72003
The God Of Football
The God Of Football
Posts: 62573
Joined: Wed Nov 26, 2003 12:00 am
Football Manager της ομάδας: Arsenal,Barca,OSFP,Juve
Αγαπημένη Ομάδα: BOUBOUZEL FC
facebook προφίλ: bill.sakkas.5
Status: Glasgow here i am
Location: Μεταξυ του πραγματικου και του δικου μου κοσμου
Has thanked: 3 times
Been thanked: 18 times

Σκισοβα Πουτανοβιτς [zidane72003]

Η μερα υπεροχη.Σημερα πρεπει να βγω εξω και να σκισω στο διαγωνισμο.Για χαρη και της Παρθενωπης,την οποια θα γνωριζα για 1η φορα απο κοντα μιας και εγω ειμαι μολις 18 ενω εκεινη ειχε πατησει τα 20.

Θα παω να παρω λιγα καλυντικα στα Macys στη ΝΥ Image

Επειτα λιγο απο Harrods στο Λονδινο:
Image

Και στο τελος μιας και θα ειμαι εκει να επισκεφτω τον καλο μου τον Τονι να μου φτιαξει το μαλι:Image

Αχχχ...Θα γινω μουρλια για αλλη μια φορα.Ας τους δειξουμε πως μοντελο δε γινεσαι...Αλλα γενιεσαι.

Αχ το βραδυ θα ειναι και ο Θεμος.Ελπιζω να με ξανακαλεσει στην εκπομπη.
Last edited by zidane72003 on Wed Oct 21, 2009 1:29 pm, edited 1 time in total.
Spoiler: show
Δεν γ@μ@με οχι επειδη δε θελουμε,αλλα απο ιδεολογια.

ΡΕ ΖΗΣΑΜΕ ΝΑ ΠΑΜΕ ΑΝΑΠΟΔΑ ΣΤΗ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥ ΡΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ.
User avatar
Antonisjk
National Manager
National Manager
Posts: 7512
Joined: Thu Dec 11, 2003 12:00 am
Αγαπημένη Ομάδα: AEK
Location: Κύπρος
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

Αντόνοβα Τζόκοβα

Ήμαρτον, ποιό ανελλέητο σκουλίκι σκότωσε την αγαπημένη μου φιλινάδα, την Παρθενώπη;! Η Παρθενώπη με βοήθησε όταν ήρθα από την Ουκρανία να παντρευτώ έναν Έλληνα και να πάρω την Ελληνική υπηκοότητα. Ακόμα θυμάμαι το κρύο φορτηγό που είμουνα χωμένη για 5 ολόκληρες ημέρες και με τι ανακούφηση άκουσα τον οδηγό να λέει "?? ????, ?? ?? ???????!" που σε απλά ελληνικά σημαίνει "Yes bitches, περάσαμε τα σύνορα!".

Τότε όμως ακούστηκαν οι σειρήνες της αστυνομίας. Εγώ από τον φόβο μου πήδηξα από τη καρότσα του φορτηγού και έτρεξα όσο ποιό γρήγορα μπορούσα. Τελικά και ενώ πίστευα ότι είχα φτάσει πολλά χιλιόμετρα μακριά, έκανα λάθος. Έπεσα στα χέρια του σκοπού των συνόρων, έναν τσολιά ίσαμε εκεί πάνω. Εκεί που πίστευα ότι θα με παρέδιδε και η μοίρα μου ήταν να πάω πίσω, ο τσολιάς τελικά με ερωτεύτηκε με την πρώτη ματιά. Με έκρυψε και όταν τελείωσαν οι φασαρίες με έστειλε στην φιλενάδα του, την Παρθενώπη μαζί με ένα σημείωμα. Εκεί τις εξηγούσε όλες τις λεπτομέρειες. Η Παρθενώπη με φρόντισε, με έμαθε ελληνικά και τελικά με πάντρεψε με τον Τσολιά μου. Έτσι πήρα την υπηκοότητα!

Αυτή με έπεισε να λάβω μέρος στον διαγωνισμό. Και πρέπει να τον κερδίσω πάση θυσία για την μνήμη της και μόνο! ? ? ????!!! (μετάφραση: and I will!!!)


Off Topic:
Η ιστορία και τα πρόσωπα είναι τυχαία. Οποιαδήποτε σχέση με την πραγματικότητα είναι εντελώς συμπτωματική.
User avatar
Sponis
Twitch Streamer
Twitch Streamer
Posts: 25743
Joined: Thu Oct 03, 2002 11:00 pm
Football Manager της ομάδας: Δόξα Δράμας
Αγαπημένη Ομάδα: Manchester United / Π.Α.Ο.
twitter: Sponis
Status: I'm coming... Keep running... Tormenting You!
Location: Under Your Wings and Into Your Arms
Has thanked: 1 time
Been thanked: 0
Contact:

Ντεμποραχ Τζαστ

Oh well
Κοίτα τι πάθαμε... Γκιρισα στο Ελλάντα από το Ενγλαντ για να conquer [πως το λέτε εδώ] τις πασαρέλες και τα catwalks. Και η αγκαπιμένη μου Παρτενόπη βρίσκεται dead. Bloody hell ντιλαντι. Αλλά ντεν έχουμε τσάμπα τα παράσημα από την Scotland Yard... εμείς πιάνουμε πουλιά στον αέρα εκεί στο Ενγλαντ ντάρλινγκς. Και θα βρω ποια το έκανε και θα την τσου-ρο-μα-ντη-σω...
tiziano
Football Demi-God
Football Demi-God
Posts: 16314
Joined: Tue May 15, 2007 11:57 pm
Status: I'm Pickle Rick // IMHO Mute him
Location: Ocean Beach
Has thanked: 0
Been thanked: 5 times

Tiziolina

Mamma mia! Παρτενόπη ε μόρτα! Ma che cazzo?! Το ήξερα ότι εδώ πέρα κάποια μπιτσόνια είναι βουλιμικές ανορεκτικές με εξτένσιον και ακμή, αλλά το παρακάνανε!

Ως μοναδική εκπρόσωπος της Μεσογειακής ομορφιάς και της Ιταλικής φινέτσας πρέπει να προσέχω τις αυτές τις άγουστες αντρογυναίκες που φάγανε τη μέντορά μου... Ωχ διάολε θα φύγει η μασκάρα από το κλάμα :evil: CAZZO!
ΑΡΑΖΩ, Ἄρα ζῶ
Image
User avatar
silver arrow
Football Legend
Football Legend
Posts: 12347
Joined: Tue Oct 31, 2006 10:28 am
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Nicole

Oh my God, τι φρίκη, μόλις έμαθα τη έπαθε η Παρθενώπη, can't believe it
Μάλλον κάποιοι θέλουν να -πως το λένε- να μας κάνουν κακό, εμένα δεν μου τα είπαν αυτά όμως...εγώ είμαι απλά το πιο sexy μοντέλο όχι private investigator
Σίγουρα αυτές οι χαζοξανθιές το έκαναν, fuck off :twisted:

Αχ πέρασε και η ώρα, κορνάρει και ο άλλος
Αντρες αγάπη μου, άντρες
Σας αφήνω κορίτσια, have a nice day
Kastroman
National Manager
National Manager
Posts: 9295
Joined: Thu Jul 03, 2003 11:00 pm
Status: Come at the king, you best not miss.
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Γωγουλίνι Καστροπιάνη [Kastroman]

Μωρή τσουτσουνοαρπάχτρα Nicole, κάτω τα χέρια σου από το Bon Jovi, γιατί θα σε πιάσω και θα σου βγάλω το φρύδι σαν του Μήτρογλου μωρή....
Last edited by Kastroman on Wed Oct 21, 2009 1:58 pm, edited 1 time in total.
Μια μέρα θα σηκωθώ, θα τον χτυπήσω φιλικα στην πλάτη, και θα τον ρωτήσω:
"Κυρ Αντρέα, με όλο το θάρρος. Γαμείς καθόλου;"
~.~.~.~.~.~.~.~.~.~.~.~.~.~.~.~.~.~.~
- Πονάω!
- Δεν πονάς. Φοβάσαι.
User avatar
nicklloris
National Manager
National Manager
Posts: 9335
Joined: Wed Nov 14, 2007 12:44 pm
Football Manager της ομάδας: Ao KARAVAS/Ano Neapoli
Αγαπημένη Ομάδα: Olympiakos
Status: 90/96/37
Location: Νίκαια
Has thanked: 0
Been thanked: 0

NikoLlorina

Ποια πληρωμενη πορνη απο ολες σας το εκανε...Εδω να το πει να βγαλουμε τα βυζια μας να και να μετρησουμε τα χλμ στις πασαρελες...

Parles vous francais καμια;;;;;Καμια....που εχω βαλει τα αρωματα μου;;;Α νατα,ευτυχως που ειμαι μαζι με την Ολιβια κοριτσι της βικτωρια σικρετ εκτος απο ολα τα αλλα και εχω τσαμπα αρωματα....


Ουφ συγχιστηκα παω να φαω...
Inzaghi
Backup
Backup
Posts: 853
Joined: Mon May 25, 2009 3:40 pm
Status: Πλάτων
Location: Chania City
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Αθηνά Παβλοβιτς [Inzaghi]
Μάλιστα. Πραγματικά με ξαφνιάζει ο θάνατος αγαπητής μου Παρθενώπης. Να ΄ναι καλά εκεί που βρίκσεται. Προς τι όμως η αντίδραση της Γωγουλίνι αμέσως μετά το θάνατο της αγαπητής μας Παρθενώπης; Το κλίμα που επικρατεί μετά το θάνατο δεν είναι και το καλύτερο. Αν αρχίσει ο καθένας να εκτοξεύει τις υποψίες του χωρίς λόγο νομίζω δεν κάνουμε δουλειά. Απ' ότι φαίνεται θα πρέπει να ακυρώσω το κωμμοτήριο. Εδώ πέρα έχουμε να κάνουμε με δολοφόνους.
Πιστεύω στο Θεό, μόνο που τον λέω Φύση!
Frank Lloyd Wright
Everest
Youth Team Manager
Youth Team Manager
Posts: 2137
Joined: Thu Dec 15, 2005 12:22 pm
Αγαπημένη Ομάδα: Ολυμπιακός
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Eve Rest [Everest]

Αχ είμαι μια θεά. Τι χυμώδης παρουσία που είμαι. Αχ, πώς με θαυμάζω. :P
Τσουλάρες και σκύλες της λύσσας ... ποιά θα ξεμαλιάσσω; Ποιές καθάρισαν την Παρθενώπη, την top of the top models;
Ακόμα τρέμω κι έχω γίνει με το lip gloss σαν τον γλυκούλη Joker "why so serious" ...
Θα έχουμε τσουρουμαδήματα -oxi
Πάω να φρεσκαριστώ -georgeous
User avatar
Antonis sketo
Manager
Manager
Posts: 4348
Joined: Tue Oct 10, 2006 10:40 am
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Έλενα Ζμπούτση [zbutsam7]

Λυσσάρες σκύλες & ψωνισμένα γατάκια,

Καταρχήν περιοριστείτε στις υπόλοιπες πενιχρές θέσεις του βάθρου, καθότι οι θεόχτιστες αναλογίες που με προίκισε η φύση δεν αφήνουν περιθώρια στην κριτική επιτροπή να κοιτάξουν πέρα από μένα & να στρέψουν το βλέμμα τους σε χλεπονιάρικες σανίδες & πορτοκαλιές που παράγουν καρπούς στο μέγεθος μπιζελιού.

Κατά δεύτερον, οι κομμωτές, μανικιουρίστες, στυλίστες & ο λοιπός πισογλέντικος περίγυρος φαντάζομαι πως γνωρίζει από πρώτο χέρι ότι σκύλα που γαυγίζει δεν δαγκώνει κατά κανόνα. Αντιθέτως οι έχουσες σουβλερά δόντια & γαμψά νύχια, ξεκινάνε πρακτική εξάσκηση πριονίζοντας καρέκλες & ξύνοντας τα 2 τους μπαλκονάκια. Και είναι λογικό αφού μόλις αυτά άρχισαν να φουσκώνουν, τα πέρασαν για σπυράκια ακμής & ένιωσαν τη φαγούρα της σιλικόνης να τις πλημμυρίζει. Σανίδες γεννήθηκαν, σανίδες θα πεθάνουν. Η κατάρα της αδικοχαμένης Παρθενώπης θα κατατρώει τα σωθικά τους & είναι ζήτημα χρόνου να ξεμπροστιαστούν από μόνες τους, αφού καμιά από μας δεν μπορεί να κρυφτεί από τη γυμνή αλήθεια μόλις πέσουν πάνω της τα φώτα της πασαρέλας.
pantias28
Banned
Banned
Posts: 14568
Joined: Sat Feb 16, 2008 7:22 pm
Football Manager της ομάδας: BvB
Αγαπημένη Ομάδα: ΑΕΚ, Albiceleste, BvB
Status: Ζωάρα το δύο ενενήντα.
Location: Θεσσαλονίκη
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Τσικίτα Μπανανοπέρνοβα

Δεν το χωράει το μυαλό μου..
Η νάμμπερ ουάν, η άλτιμετ, η σουπεργαμάου μεντόρισσά μας νεκρή..
Ακόμα θυμάμαι τότε που με ανακάλυψε στα γκούντις και μου πρότεινε να γίνω μοντέλα, δίνωντας νόημα στη φαγανή ζωή μου..

Και δεν είναι μόνο αυτό. Είναι ο τρόπος που πέθανε..
Το αγαπημένο gadget όλης της παρέας μας σκότωσε την Παρθενόπη μας.
Είμαι σίγουρη πως οι ένοχες είναι από την παρέα του next top model, αφού μόλις το προηγούμενο βράδυ το απαλό χτύπημα του πέους στα πρόσωπα της καθεμιάς ήταν το... "παιχνιδάκι" μας.
Αυτό το πέος ήταν το σούπερ όπλο για τα κρύα, μοναχικά βράδια του χειμώνα, για όλη την παρέα... -nerd
Και τώρα έγινε φονικό εργαλείο στα χέρια αυτωνών των ξερακιανών..

Αλλά δεν θα περάσει έτσι, θα σας δείξω εγώ, θα δείτε τι θα πάθετε. :!:

Θα σας βρούμε και θα πληρώσετε με το ίδιο νόμισμα: θα πάρουμε ένα ομοίωμα, όχι πέους, αλλά κάκτου, και θα το χρησιμοποιήσουμε πάνω σας σαν δονητή.
Μπρρρρρρρρρ -puppie
ρε ΕΙΔΑ ΛΑΙΒ ΤΟ ΠΡΩΤΟ ΓΚΟΛ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΕΑ ρε

SupeRAFleague (click me, luv me)

1,171
Locked

Return to “Play by Post Games”