FMGreece's Next Top Model

Παιχνίδια μέσω post μέσα στο forum μας...
Locked
pantias28
Banned
Banned
Posts: 14568
Joined: Sat Feb 16, 2008 7:22 pm
Football Manager της ομάδας: BvB
Αγαπημένη Ομάδα: ΑΕΚ, Albiceleste, BvB
Status: Ζωάρα το δύο ενενήντα.
Location: Θεσσαλονίκη
Has thanked: 0
Been thanked: 0

ΤσιΚΙΤΑ Μπανανοπέρνοβα


Μαρή Crudelena μια φορά ακόνα να με γράψεις Τσιπίπα θα σου βγάλω το μαλλί τούφα-τούφα!! [/στημένος καυγάς] :D

Σκίσοβα παίζεις το κεφάλι σου μην ψηφίζοντας την ομιτζί-κάνω μπαμ-προσπάθησα να κρυφτώ αλλά δεν τα κατάφερα, την Eve Rest.

Εσένα Τιζιάνα στην αρχή σε υποψιαζόμουνα πολύ, αλλά τώρα, μακάρι να είμαι σωστός, έχεις αθωωθεί στα μάτια μου. Μακάρι να μην γίνει κάνα λάθος από τις Deborah και Abramova. Αν και νομίζω πως η δεύτερη κομμώτρια έχει φαγωθεί νωρίς, ίσως και το 2ο βράδυ. Γιατί αν ήταν η Καστροπιάνη, έτσι όπως το έπαιξε.. -ksilo

Και μετά σειρά έχουν πρώτα η Ταζζιάνα και μετά η Βούρτσες μπλέ, με αυτή τη σειρά.
ρε ΕΙΔΑ ΛΑΙΒ ΤΟ ΠΡΩΤΟ ΓΚΟΛ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΕΑ ρε

SupeRAFleague (click me, luv me)

1,171
User avatar
Sponis
Twitch Streamer
Twitch Streamer
Posts: 25743
Joined: Thu Oct 03, 2002 11:00 pm
Football Manager της ομάδας: Δόξα Δράμας
Αγαπημένη Ομάδα: Manchester United / Π.Α.Ο.
twitter: Sponis
Status: I'm coming... Keep running... Tormenting You!
Location: Under Your Wings and Into Your Arms
Has thanked: 1 time
Been thanked: 0
Contact:

Ντεμποραχ Τζαστ

Eve Rest may you Rest In Pieces...
Σκίσοβα ή αμολάς αετό κα-νο-νι-κο-τα-τα ή ξέρεις πάρα πολλά...
από εκεί και πέρα το χάος...
λογικά οι ανορεξικιές θα χωθούν στο πλήθος των ίδιων ψήφων άρα συμπέρασμα από εδώ δε θα βγει...
εκτός αν γίνει λάθος από καμία μας, κολλήσουν 3 ψήφοι με την προοπτική να τελειώσει το παιχνίδι από τώρα
Αν κάνουμε λάθος με την Eve, είμαστε απλά άξιοι της μοίρας μας.
User avatar
zidane72003
The God Of Football
The God Of Football
Posts: 62568
Joined: Wed Nov 26, 2003 12:00 am
Football Manager της ομάδας: Arsenal,Barca,OSFP,Juve
Αγαπημένη Ομάδα: BOUBOUZEL FC
facebook προφίλ: bill.sakkas.5
Status: Glasgow here i am
Location: Μεταξυ του πραγματικου και του δικου μου κοσμου
Has thanked: 3 times
Been thanked: 18 times

Σκισοβα...

Ξαναλεω...Εχω βρεθει σε παρομοια θεση.Ξερω οτι η Ιβ δειχνει ενοχη αλλα Τιτσιολίνακοριτσι μου και εσυ το ιδιο δειχνεις.Επειδη δε θελω να αλλαξω τη ψηφο μου προς το παρον μονο αν αλλαξει το ρευμα ως αυριο θα αλλαξω αποψη.Η Καστροπιανη ειχε δειξει Ταζζινα,η οποια ειναι ακομα ζωντανη.Μηπως Τιτσιολίνακοριτσι μου φοβηθηκατε μαζι με τα αλλα τσοκαρα και τη βγαλατε νωρις;

Οσον αφορα παλιο ξεκωλο Τιτσιολίνατην ψηφο μου στη Καστροπιανη εγω ειχα ειδοποιησει,οτι σε περιπτωση που γινοταν θα εδινα ψηφο στη Νικολ για να υπερασπηστει τη θεση της.Η παλιο τσουλα η Νικολ εχανε μεχρι τελευταια στιγμη εχανε αλλα αλαξε τσατσικα τη ψηφο της με αποτελεσμα να υπαρχει ισοψηφια.Δεν ημουν σιγουρη μεχρι τοτε ποια ηταν αθωα και ποια ενοχη απο τις 2(αποδειχτηκε φυσικα οτι το Φρικ η Νικολ ηταν το ενα απο τα 4 τσοκαρα που εφαγε τη Παρθενωπη).

Παρολα αυτα οπως και στο προηγουμε κυκλο,ημουν σιγουρη οτι εσυ Τιζιανα εισαι οπως και η Ιβ(και τελευταια πιθανοτατα η Ταζινα)ενοχες.Αν το ρευμα αλλαξει ξαναλεω δε θα επιτρεψω σε καμια δολοφονα να με φαει και θα αλλαξω τη ψηφο μου με σκοπο να προστατευτω(μαζι με τις υπολοιπες αθωες).

Απλα τα πραγμματα για μενα.Η Καστροπιανη εχει πιασει την Ταζζινα να παιρνει λιποαναροφητικα,εσυ αποφασιζεις μαζι της,παρεα με την Ιβ και με τη Νικολ να φατε τη Καστροπιανη και επειτα να ριχνεται flaim η μια στην αλλη(πλην ΙΒ η οποια την εχει βρει με τη Χαλι μπουρδα του Μπερι).

Βεβαια αν κανω λαθος και ουτε εσυ ουτε η ΙΒ δεν ειστε ενοχες τοτε το "αυριανο"βραδυ θα ειναι και το τελειταιο ολων μας.
Last edited by zidane72003 on Thu Oct 29, 2009 9:22 pm, edited 1 time in total.
Spoiler: show
Δεν γ@μ@με οχι επειδη δε θελουμε,αλλα απο ιδεολογια.

ΡΕ ΖΗΣΑΜΕ ΝΑ ΠΑΜΕ ΑΝΑΠΟΔΑ ΣΤΗ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥ ΡΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ.
Everest
Youth Team Manager
Youth Team Manager
Posts: 2137
Joined: Thu Dec 15, 2005 12:22 pm
Αγαπημένη Ομάδα: Ολυμπιακός
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Eve Rest

Καλημέρα τσόλια. Το λεπόν. Χάλια η πορεία μου ως τώρα. Γι'αυτό και παραμένω μέσα.
Κατά τα λοιπά Σκισοβα Πουτανοβιτς [zidane72003] θα επιλέξω την ασχετοσύνη μου με μεγάλη διαφορά. :-D
Σαφώς και καλά κάνετε και με υποπτεύεστε, απλά το μόνο που ζητάω είναι να πονηρευτείτε λίγο κάποια πράγματα και να δείτε πίσω από το "προφανές". Τι να πω; Να ζητήσω εγωιστικά να με αφήσετε μέσα και να με εμπιστευτείτε για ένα γύρο; Αυτό λογικά πρέπει να το πω, αφού ο χαμός ενός αθώου μας οδηγεί στο χαμό μας. Το αφήνω σε εσάς. Δεν έχω κάτι άλλο να πω για να αθωωθώ στα μάτια σας.

Μπράβο σε όσες πίστεψαν στην ενοχή της Νικόλ [silver arrow], ανάθεμα τη στραβομάρα μου νωρίτερα, σαφώς και δεν διεκδικώ μερίδιο από την επιτυχία. Και τώρα να είμασταν στο ίδιο σημείο και πάλι θα είχα αμφιβολίες. Κι ας είπε η Τσικίτα Μπανανοπέρνοβα [pantias28] χθες να χωθώ κι εγώ σε αυτές που κατηγορήσαν τη Νικόλ. Καλό. :wink:
Η Τσικίτα Μπανανοπέρνοβα [pantias28] πλέον έχει περάσει σε άλλο επίπεδο. Τόσο πολύ θέλει να πείσει για αθώα από'δώ κι απο'κεί, αλλά προσωπικά δεν πείθομαι.
Εδώ που είμαστε κι ένα βήμα πριν την καταστροφή, ξαναλέω ότι το μοτίβο μου για τις ένοχες αφορά τις: Χάλι Bούρτσα του Μπέρι [Jordi_7], Τσικίτα Μπανανοπέρνοβα [pantias28], Romana Abramova [chelseafan].
Με τη σειρά που τις αναφέρω.

Ακολουθώ όποια ρεύμα θέλετε ή απλά ξεκινώ το ρεύμα κατά της
Χάλι Bούρτσα του Μπέρι [Jordi_7] και βλέπουμε.

last minute info (δεν σας προλαβαίνω :P ): μετά και την ψήφο της Ντεμποραχ Τζαστ [sponis], ειλικρινά απορώ για το πόσο ένοχη δείχνω σε σχέση με τις υπόλοιπες. Τουλάχιστον αφήστε με μέσα σήμερα (εγωιστικά μεν, σωτήρια δε), αν είμαι τόσο "στάνταρ", αλλά και πάλι μην πεστε με τα μούτρα σε άλλη αθώα για να σωθώ. Το ίδιο αποτέλεσμα θα έχουμε. :|
User avatar
Jordi_7
The God Of Football
The God Of Football
Posts: 26807
Joined: Sun Jun 05, 2005 4:11 pm
Αγαπημένη Ομάδα: FC Barcelona
Location: Marinaleda
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Xάλι Βούρτσα-του-Μπέρι [Jordi_7]

Χμμ, δύσκολα τα πράγματα για την Εve Rest σε κρίσιμο χρονικό σημείο.
Προσπαθεί να μας πείσει οτι είναι αθώα, αλλά μάλλον δεν τα καταφέρνεις γλυκιά μου. Δεν είμαστε χαζές.
Ξυπνήσαμε κι εμείς τα μοντέλα και σε καταλάβαμε, αν και αργήσαμε λίγο έχω να πω.
Την προηγούμενη μέρα με ψήφισες, επειδή είπες οτι σε ψήφισα κι εγώ.
Γι αυτό κάνω και γω το ίδιο τώρα, μην έχοντας κάποια επικρατέστερη να δώσω την ψήφο μου.

Στα ωραία μάτια μου φαντάζουν κι άλλες ένοχες αλλά αυτά θα τα βρούμε εν καιρώ.
Ο καιρός γαρ εγγύς Eve. Πρέπει δυστυχώς να αποκαλυφθεί η ταυτότητα σου για το καλό των υπόλοιπων μοντέλων - υποψήφιων θύματων σου. -tsekouri
No deixem de jugar perquè ens fem vells, sinó que ens fem vells perquè deixem de jugar.

Il Pinturicchio • Il Fenomeno Vero • AdP 10

Everything will be ok in the end.If it's not ok, it's not the end.
tiziano
Football Demi-God
Football Demi-God
Posts: 16314
Joined: Tue May 15, 2007 11:57 pm
Status: I'm Pickle Rick // IMHO Mute him
Location: Ocean Beach
Has thanked: 0
Been thanked: 5 times


Off Topic:
ρε παιδιά δεν είμαι ο Ράιαν (Τιζιάνα) ο Μπράιαν είμαι (Τιτσιολίνα)



Πληροφοριακά μέχρι να ξαναποστάρω αν και δεν θα αλλάξω ψήφο
ΑΡΑΖΩ, Ἄρα ζῶ
Image
Everest
Youth Team Manager
Youth Team Manager
Posts: 2137
Joined: Thu Dec 15, 2005 12:22 pm
Αγαπημένη Ομάδα: Ολυμπιακός
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Eve Rest

Τόσο δύσκολο είναι να διακρίνετε τη γλίτσα που εκτοξεύει το στόμα της ανορεξικιάς Χάλι Bούρτσα του Μπέρι [Jordi_7];
Με την κοινή δικαιολογία ότι δεν πείθω, ότι δεν είστε χαζές κτλ κτλ, πορεύεσαι όμοια με με την Τσικίτα Μπανανοπέρνοβα [pantias28], αγαπητή Χάλι Bούρτσα του Μπέρι [Jordi_7]. Τουλάχιστον να ραδιουργείτε σωστά και να μην επαναλαμβάνεστε. Φαίνεστε. :wink:
Ξαναπές ότι είσαι μοντέλο, μήπως και γίνεις. :D
Την προηγούμενη μέρα άλλο είπα, αλλά δεν το κατάλαβες. Αυτό έλειπε να σε ψήφιζα επειδή με ψήφισες. Χεσούς δλδ, αν θες ανάτρεξε στο τι είπα.
Τουλάχιστον κορίτσια μαζευτείτε όλες εναντίον μου, μήπως οι αθώες καταλάβουν ότι είμαι αθώα. :wink:
Τι άλλο πρέπει να δείτε πέρα από τη μαζική στοχοποίησή μου, για να πειστείτε; :?
Άλλο λάθος δεν μας παίρνει αγάπες μου.

Κι όχι
Χάλι Bούρτσα του Μπέρι [Jordi_7], δεν θα υπάρξει άλλος καιρός. Αλλά ναι για το καλό (σας) καλό είναι να αποκαλυφθεί η ταυτότητα μου κι ας μας φέρει στο τελός μωρέ. Ψιλοπράματα. :D
Με κουράσατε :P , αααααααν έπεισα καμία, ας κάνει τα κουμάντα της κι ας ΔΕΙ τι συμβαίνει. Και ξαναλέω, αν είναι να αφήσετε εμένα και να πέσετε σε άλλη αθώα, τότε να το βράσω. Τελειώστε με να τελειώνουμε.
Αυτά και θα επανέλθω αργότερα η κουκλάρα. -georgeous
pantias28
Banned
Banned
Posts: 14568
Joined: Sat Feb 16, 2008 7:22 pm
Football Manager της ομάδας: BvB
Αγαπημένη Ομάδα: ΑΕΚ, Albiceleste, BvB
Status: Ζωάρα το δύο ενενήντα.
Location: Θεσσαλονίκη
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Τσικίκα Μπανανοπέρνοβα


Σιγά βρε κορίτσια, μην σκίσετε κάνα καλσόν..
Εντάξει, συννενοηθήκατε και οι 2 σας να ξαναμαλώσετε μπας και πείσετε κανέναν?
Εντάξει Χάλι_Βούρτσα? Το τσιμπήσαμε το άλλοθι για αύριο, να έχεις να λες "μα βρε Τσικίτα εγώ την είχα ψηφίσει την Eve Rest??
Εμένα δεν με πείθετε, είμαι σίγουρος ότι σωστά το κατάλαβα το παιχνιδάκι σας..

Eve Rest
σήμερα, Βούρτσα αύριο και Ταζζιάνα για γκραν φινάλε.
ρε ΕΙΔΑ ΛΑΙΒ ΤΟ ΠΡΩΤΟ ΓΚΟΛ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΕΑ ρε

SupeRAFleague (click me, luv me)

1,171
User avatar
chelseafan
Manager
Manager
Posts: 4961
Joined: Thu Oct 16, 2008 9:22 pm
Αγαπημένη Ομάδα: PAOK, Chelsea, Bayern M, Juve
Status: Αμπαλαέα-ing...
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Romana Abramova(Chelseafan)
Επιτέλους μια ανορεξικιά έφυγε... Πάμε για την αντεπίθεση οι παχουλοκομψές...
Πρέπει να σκεφτούμε ψύχραιμα και να μην βιαστούμε... Υπάρχει μεγάλη πιθανότητα η Τσιπίπα να είναι δολοφόνος και να μας παρασύρει...
Με μένα προσωπικά, το πέτυχε...
Ιβ Ρεστ απο μένα και αύριο βλέπουμε...
Proud member of "ΠΑΟΚ spammers worship Boloni 2011/2012" topic - Σελιδοcampeones 2011/2012
_____________________________________
Coach Ventouza wrote: Τσελσιφαν > μπαλντανφαν
Recognized
User avatar
zidane72003
The God Of Football
The God Of Football
Posts: 62568
Joined: Wed Nov 26, 2003 12:00 am
Football Manager της ομάδας: Arsenal,Barca,OSFP,Juve
Αγαπημένη Ομάδα: BOUBOUZEL FC
facebook προφίλ: bill.sakkas.5
Status: Glasgow here i am
Location: Μεταξυ του πραγματικου και του δικου μου κοσμου
Has thanked: 3 times
Been thanked: 18 times


Off Topic:
Sorry Τιζι...Μαϊ ρονγκ
Spoiler: show
Δεν γ@μ@με οχι επειδη δε θελουμε,αλλα απο ιδεολογια.

ΡΕ ΖΗΣΑΜΕ ΝΑ ΠΑΜΕ ΑΝΑΠΟΔΑ ΣΤΗ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥ ΡΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ.
Everest
Youth Team Manager
Youth Team Manager
Posts: 2137
Joined: Thu Dec 15, 2005 12:22 pm
Αγαπημένη Ομάδα: Ολυμπιακός
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Eve Rest

Hey babes! :D
Λοιπόν ... γ*μώ την Εύα (Rest) μου. :P Τι θα κάνουμε; Που χαθήκατε;
Έχουμε μια ευκαιρία να προχωρήσουμε ακόμα μια μέρα και να αυξήσουμε έστω και λίγο τις όποιες πιθανότητες επιτυχίας. Θα το ξαναπώ, μήπως και αλλάξει κάτι. Έκανα κι εγώ τα λάθη μου, τα οποία με έφεραν κι εμένα κι εσάς εδώ, μπροστά στο ξεμάλλιασμά μου. Εντελώς εγωιστικά αλλά αφού είμαστε ένα βήμα πριν από την ανορεξική κυριαρχία, σας ζητώ να με ακολουθήσετε κατά της Χάλι Bούρτσα του Μπέρι [Jordi_7]. Έλεος με την Τσικίτα Μπανανοπέρνοβα [pantias28], την απόλυτη καλοθελητή, που αφού φτάσαμε εδώ που φτάσαμε αρχίζει και "υποπτεύεται" την Χάλι.
Επίσης Χάλι δεν μου απάντησες κι εσύ και κάποιες άλλες αθώες ... πόσο πιο αθώα δείχνει η Romana Abramova [chelseafan] με 3 αθώες που ξεμάλλιασε σε σχέση με τις 2 δικές μου; Απάντηση καμία, μόνο ξανθιές δικαιολογίες για την κατηγορία μου. -thymwmenos

Τέλος!
Ακολουθείτε κατά της
Χάλι Bούρτσα του Μπέρι [Jordi_7] και συνεχίζουμε. Αλλιώς δεν υπάρχει "αύριο" και η κάθε ανορεξικιά θα γεμίσει ( πώς γένεν ατό; ) την πασαρέλα. Χρόνος υπάρχει, έστω και την τελευταία στιγμή. Last chance babes, ιt's up to you. :hello2:
Και προς θεού, δεν θα αντέξω η τζαζλή άλλη κουβέντα αποπροσανατολισμού από σένα Τσικίτα Μπανανοπέρνοβα [pantias28] =; :D
pantias28
Banned
Banned
Posts: 14568
Joined: Sat Feb 16, 2008 7:22 pm
Football Manager της ομάδας: BvB
Αγαπημένη Ομάδα: ΑΕΚ, Albiceleste, BvB
Status: Ζωάρα το δύο ενενήντα.
Location: Θεσσαλονίκη
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Τσικίτα Μπανανοπέρνοβα


Όσο ζω μωρή κατσίκα Eve Rest δεν θα αφήνω τίποτα από αυτά που λες να πέσει κάτω.
Εν τω μεταξύ ο επικήδειός σου μοιάζει πολύ με της Νικόλ-r.i.p.b.(rest in pieces bitch), μαζί τον γράψατε καλέ??

Α και επειδή λίγα τα βλέπω τα ψωμιά μου, αν είχα δίκιο (που κατά 95% έχω) και η κάμπια η αποπάνω είναι ανορεξικιά, αύριο ψηφίστε Χάλι Βούρτσα και μεθαύριο Ταζζιάνα.

-diatakste -diatakste -diatakste
ρε ΕΙΔΑ ΛΑΙΒ ΤΟ ΠΡΩΤΟ ΓΚΟΛ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΕΑ ρε

SupeRAFleague (click me, luv me)

1,171
Everest
Youth Team Manager
Youth Team Manager
Posts: 2137
Joined: Thu Dec 15, 2005 12:22 pm
Αγαπημένη Ομάδα: Ολυμπιακός
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Eve Rest

Προσωπικά δηλώνω ότι με έπεισες. -lol? :P Αυτό το 5% θα το συζητήσουμε αργότερα. :D

Το εντυπωσιακό όμως είναι ότι με κατηγορείς πως έχω ίδια "έξοδο" με την Νικόλ ενώ εσύ και η Χάλι Bούρτσα του Μπέρι [Jordi_7] είπατε τις ίδιες κατηγορίες για'μένα. ΟΚ, δεν πείστηκε καμία στραβή, αλλά τουλάχιστον τα αθώα τσόλια τα ενημέρωσα. Δικό σας το φταίξιμο, καλό άραγμα στα τζακούζια αδιάφορα μωρά μου.

Πάντως θα συμφωνήσω Τσικίτα ... αύριο το ένα, μεθαύριο το άλλο και σε μια βδομάδα το παράλλο. Ποιό αύριο όμως; :D
Και ναι, θα επαναλάβω (κι ας γίνομαι ενοχλητικιά) ότι στοχεύετε λάθος.
Για το τυπικό
Χάλι Bούρτσα του Μπέρι [Jordi_7] μπας και φιλοτιμηθείτε, αν βγείτε από το λήθαργο.
Coach Ventouza
Football Legend
Football Legend
Posts: 10384
Joined: Tue Feb 27, 2007 4:12 pm
Status: Same shit,different day
Location: United Emirates of Crete
Has thanked: 0
Been thanked: 0

ΤΕΛΟΣ ΗΜΕΡΑΣ



Μετα απο μια κουραστικη μερα και μια δυσκολη φωτογραφηση οι Ντεμποραχ Τζαστ - Deborah Just [sponis],Τσικίτα Μπανανοπέρνοβα [pantias28] και Romana Abramova [chelseafan] γυρισαν κατακοπες σπιτι

-Πολυ ησυχια δεν εχει?
-Ναι οντως,που ειναι οι αλλες?
-Παμε μεσα στα δωματια να δουμε

Τα κοριτσια μας πηγαν μεσα στα δωματια τους για να αφησουν τα πραγματα τους και να ψαξουν τις υπολοιπες

Η Ντεμποραχ ειπε να κοιταξει στο δωματιο της Eve (Εύα) Rest [Everest]......
Φρικη
Η Eve ηταν πεσμενη στο πατωμα με περασμενο στο κεφαλι της ενα στρινγακι
Ηταν προφανες οτι ειχε πεθανει απο ασφυξια!

ΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Η στριγκλια της εφερε και τις αλλες δυο στο δωματιο της Eve
-Βαι,βαι,βαι παει και αυτη
-Το χερι της δες

Στο χερι της Eve,υπηρχε ενα σημειωμα
Εντρομη η Τσικιτα το πηρε στα χερια της και το διαβασε

"Στην ντουλαπα κοιταξατε?"

Κοιταξαν και οι τρεις την ντουλαπα,τρομοκρατημενες απο την σκεψη του τι θα εβλεπαν μεσα

Η Ρομανα αποφασισε με δισταγμο να ανοιξει την ντουλαπα
Ανοιγωντας την,επεσε απο μεσα το νεκρο σωμα της Tiziolina με σφηνωμενο ενα μπουκαλι λακ στο λαιμο της

Οι στριγκλιες των τριων κοριτσιων μαζι με τη βιασυνη τους να φυγουν απο το δωματιο προδιδε τον τρομο τους
Τρεχοντας με οση δυναμη ειχαν τα παραλυμενα απο τον φοβο ποδια τους εφτασαν στο σαλονι

Εκει τις περιμεναν οι Ταζζιανα Κουβανοβα [Tazz_13],Σκισοβα Πουτανοβιτς [zidane72003] και Χάλι Bούρτσα του Μπέρι [Jordi_7]

-"Ωστε κοιταξατε και στην ντουλαπα...."ειπε η Σκισοβα
-"Αυτη ηταν και η τελευταια ντουλαπα που ειδατε",συνεχισε η Ταζζιανα
-"Παμε?"ρωτησε,κοιτωντας τις αλλες δυο συντροφισσες της η Χαλι Βουρτσα

Και προχωρησαν προς το μερος τους....
Μια μαυρη μερα για τα προτυπα της γυναικιας ομορφιας ξημερωνε

============================================================================================================================================

Καστινγκ

Μοντελα
Spoiler: show
3. Τσικίτα Μπανανοπέρνοβα [pantias28]
5. Ντεμποραχ Τζαστ - Deborah Just [sponis]
6. Tiziolina - Τιτσιολίνα [tiziano ex crudeli]
7. Έλενα Ζμπούτση [zbutsam7]
9. Γωγουλίνι Καστροπιάνη [Kastroman]
11. Αθηνά Παβλοβιτς [Inzaghi]
12.NikoLlorina [lloris]
13. Eve (Εύα) Rest [Everest]
15. Teodora Tsesova [theotses]
16. Romana Abramova [chelseafan]
Ανορεξικιες
Spoiler: show
1. Ταζζιανα Κουβανοβα [Tazz_13]
4. Σκισοβα Πουτανοβιτς [zidane72003]
8. Νικόλ [silver arrow]
14. Χάλι Bούρτσα του Μπέρι [Jordi_7]

Κομμωτριες
Spoiler: show
2. Αντόνοβα Τζόκοβα [Antonisjk]
10. Μούνικα Πουλό-Mounica Poulot [Bilyk_13]
============================================================================================================================================

Κινησεις στα παρασκηνια
Spoiler: show
1η μερα
πεθαινει ο Ιντζακι
1ο βραδυ
Ο Αντωνης ρωταει για καστρομαν,ο Μπιλυκ για τσελσιφαν και οι δολοφονοι τρωνε τον Μπιλυκ

2η μερα
Πεθαινει ο Θεοτσες
2ο βραδυ
Ο Αντωνης ρωταει για Σιλβερ και οι δολοφονοι τρωνε τον Ζμπουτσαμ

3η μερα
Πεθαινει στην παραταση ο Καστρομαν
3ο βραδυ
Ο Αντωνης ρωταει για τον Ταζζ και οι δολοφονοι τρωνε τον Αντωνη

4η μερα
Πεθαινει ο Σιλβερ
4ο βραδυ
οι δολοφονοι τρωνε τον Λιορι

5η μερα
ΠΕθαινει ο Εβερεστ και μαθηματικα ληγει το παιχνιδι
=========================================================================================================================================

THE END
~They can chew you up, but they gotta spit you out~

~There's no cure for being a cunt~
madmax7
National Manager
National Manager
Posts: 8258
Joined: Fri Mar 26, 2004 12:00 am
Αγαπημένη Ομάδα: Ολυμπιακος
facebook προφίλ: madmaxouris11
Status: τα ξυνει...
Location: Ηλιουπολαρα !!!
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Coach Ventouza wrote:Ανοιγωντας την,επεσε απο μεσα το νεκρο και χαμογελαστο σωμα της Tiziolina με σφηνωμενο ενα μπουκαλι λακ στον πωπο της
fixed 8)
ΥΓ ε, επρεπε να ποσταρω κατι σε ενα τοσο ενδιαφερον γκειμ :D
Mundolinks - Internet Directory PageRank5-δωρεαν καταχωρηση sites/blogs
Φθηνά Αεροπορικά Εισητήρια
Diego Maradona wrote:"Τωρα μπορειτε πλεον να το ρουφηξετε. Και να συνεχισετε να το ρουφατε."
Locked

Return to “Play by Post Games”