Φρανκ, ΑΠΛΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ!!!

Παιχνίδια μέσω post μέσα στο forum μας...
Locked
matthew21
Director Of Football
Director Of Football
Posts: 7315
Joined: Sat May 05, 2007 10:21 am
Αγαπημένη Ομάδα: Πρόεδρος Εδεσσαϊκού
Location: Οn a plane (hopefully)
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Δημήτρης Μουστακοχαλβαδομανωλάκης [mat]

Δεν πάει άλλο, εδώ και πάρα πολλές μέρες, πλακωνόμαστε, αγαπητοί σύνεδροι για τον Πέφο Λάρνακα [zidane]. Σύμπτωση που επαναλαμβάνεται δεν είναι σύμπτωση .-

Είπε και ήπιε απο το νερό ζαρος του.

Δεν γίνεται να προχωρήσουμε απο τη στιγμή που υπάρχει στη μέση ένας δολοφόνος, που επικαλείται εδώ και κάτι γύρους σκευωρία εναντίον του και μας το παίζει μυξοπαρθένα .- Αν είναι αυτός, κάτι το οποίο πιστεύω, αρχίζει να ξεμπερδεύει το κουβάρι.

Επίσης και ο Κύριος Κροίσος δεν μας τα λέει καλά....
FM_MaNI@C
National Manager
National Manager
Posts: 8332
Joined: Wed May 18, 2005 7:54 pm
Football Manager της ομάδας: Getafe Club de Fútbol S.A.D
Αγαπημένη Ομάδα: Α.Ε.Κ.
Location: Thessalonique
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Απόστολος Ισοσκελίδης [FM_Mani@C]

Αν ο καημένος ο Ασημένιος [silver] ήταν ο Μπασινάς, μερικοί άλλοι από εδώ μέσα αγγίζουμε τα επίπεδα του Διγκόζη. -toixos2

Για σήμερα ήθελα πρώτα να σκεφτώ και μετά να μιλήσω. Έκατσα χθες και προσπάθησα να είμαι όσο το δυνατόν περισσότερο αναλυτικός για τις σκέψεις μου. Με βάση το συλλογισμό ότι ο Λάρνακας είναι αθώος κατέληξα στο να ψηφίσω τον Μελά [iceburn]. Ως προς το δεύτερο σκέλους του συλλογισμού αποδεικνύομαι τραγικά λάθος, όσον αφορά το πρώτο δεν ξέρω τι να πω. Το πιστεύω ακόμα, αλλά πλέον τα πάντα περνάνε από το μυαλό μου. Το θέμα είναι ότι αυτή η κόντρα Μπάρμπη-Λάρνακα άρχισε να με βάζει σε μεγάλες υποψίες, για το κατα πόσο είναι αυθόρμητη ή στημένη.

Τα πολλά λόγια είναι φτώχεια, το πράγμα μάλλον θα πάει ανάμεσα σε Χομεϊνή [Kos] και Μπαρμπή [Spartakus]. Ανέκαθεν μου φαινόταν πιο ύποπτος ο δεύτερος, αν και ούτε για τον πρώτο είμαι σίγουρος μετά τον τελευταίο γύρο, ελπίζω να μην κάνω λάθος σ'αυτήν την τόσο κρίσιμη στιγμή.

:arrow: Kastroman - ΗΡΑΚΛΕΙΟ-7 - Η ΚΡΗΤΗ ΕΙΝΕ ΚΟΚΙΝΟΙ [Kastroman]

Μεγάλε στα λόγια είσαι πολύ αλάνι και μάγκας, αλλά στην πράξη μου βγαίνεις Ευάγγελος Αντώναρος. Από την αρχή του παιχνιδιού μόνο ανώδυνες ψήφους βλέπω από σένα και ποτέ δεν έχεις προσπαθήσει να κρίνεις το αποτέλεσμα. Πραγματικά απορώ πόσο θέλεις να μας βοηθήσεις και εσύ και κάτι άλλα πετούμενα που περιδιαβαίνουν το συνέδριο. :D
Spoiler: show
04/03/2009- Παναθηναϊκός-Πανσερραϊκός 2-3

(75' Χριστοδουλόπουλος, 90+3' Παπάζογλου(αυτ)-23' Μπαϊκαρά, 55' Τσέχ (ΠΕΝ), 71' Τσέχ)

27/10/2009- Πανσερραϊκός - Ολυμπιακός 3-1

(17' Λεοζίνιο, 52' Αθανασιάδης, 84' Ριμόλντι (Πεν.) - 66' Μήτρογλου)
User avatar
Stonecity3
Youth Team Manager
Youth Team Manager
Posts: 2460
Joined: Tue Nov 07, 2006 1:22 pm
Αγαπημένη Ομάδα: Αιολικός,Ολυμπιακός, Ατλέντικο
Location: Πετρούπολη
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

Τάκης Στοουνσίτης.

Δεν μπορώ να ασχοληθώ με όλους εδώ.Πραγματικά.Έχω τις υποψίες μου και ο κύκλος έχει στενέψει για Λάρνακα και Σερ Άλεξ.Ένας από τους 2 ή και οι 2 για μένα είναι ένοχοι.

Σε αυτόν τον γύρο ψηφίζω Λάρνακα με εναλλακτική τον Σερ Άλεξ.
http://west-dev-team.blogspot.gr/



I always tell the truth. Even when I lie.
Man0lios
Director Of Football
Director Of Football
Posts: 5311
Joined: Sat Nov 17, 2007 2:21 pm
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Μανος Κιαμος[Man0lios]



Αγαπητοι συνεδροι, βρισκομαστε εν μεσω κρισιμοτατων στιγμων.

Η συγκεκριμενη ψηφοφορια εχει ειδικο βαρος, καθως αν αστοχησουμε και παλι, τα πραγματα θα γινουν ιδιαιτερα δυσκολα.

Κατ'αρχας, θα ηθελα να αναφερθω στον Βασιλη Αναστοπουλο[bill_xanthi], που μεχρι τωρα η πλειοψηφια αγνοει και να τονισω πως τηρει σταση που αρμοζει σε δολοφονο εδω και πολλους γυρους.Γι'αυτο, θεωρω πως πρεπει να δειχνουμε μια προσοχη στο προσωπο του.

Τρια ρευματα υπαρχουν αυτη τη στιγμη και εχουν ως στοχο τους Πεφο Λαρνακα, Χομεινη, Αναξιμανδρο Μπαρμπη.

Ο πρωτος αιωνιος επιζων, ο 2ος αινιγματικη φιγουρα με αρκετα λαθη και ο 3ος ''κολλημενος'' στον Πεφο Λαρνακα.

Ο Λαρνακας στα ματια μου φανταζει ως μια αθωα φιγουρα, πρωταγωνιστης απο τους πρωτους γυρους και γενικως συμπεριφορα που δε νομιζω να αρμοζει σε δολοφονο.

Μεταξυ των αλλων 2, θα διαλεξω τον Χομεινη.
Λαθη στους πρωτους γυρους και μεταμελεια στους επομενους, γεγονος ομως δεν αναστρεφει τις αποφασεις του.
Περαν αυτου, με ενδιαφερον παρατηρω μια ομοιοτητα, οτι ο Χομεινης μαζι με τους Αποστολο Ισοσκελιδη, Παντελεημων Κροισος, αποτελουν ενα ρευμα που σημερα κατηγορει τον Μπαρμπη και χθες τον αποδεδειγμενα αθωο Αρη Μελα.

Χομεινης
με την ελπιδα να φυγει ο πρωτος δολοφονος...
costasbalas
First Team Regular
First Team Regular
Posts: 1364
Joined: Tue Nov 20, 2007 8:37 pm
Football Manager της ομάδας: Arsenal
Αγαπημένη Ομάδα: ΠAO, Arsenal, A.C. Milan
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Κώστας Γαβρέας (costasbalas)

Τα πολλά λόγια είναι φτώχια. Ψηφίζω Κορνέ-λιος (Pirovatis). Ένας από τους τρεις που έφαγαν τον Λόρδο ήταν σίγουρα δολοφόνος. Ο Φοξ και ο Μελάς έφυγαν και αποδείχθηκαν αθώοι, ποιός μας μένει; Ο Κορνέ-λιος. Στον δεύτερο γύρο ψήφισε τελευταίος από όλους τον Φοξ. Και άμα το δείτε ποστάρει μόνο για να ψηφίσει. Σε κάθε δεν κάνει παραπάνω από ένα, άντε δύο, ποστ. Δεν είναι λίγο ύποπτο αυτό;
User avatar
KosKarVen
National Manager
National Manager
Posts: 9761
Joined: Sun Mar 20, 2005 4:40 pm
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Χομεινής [kos]

Κούνια που σε κούναγε Κιάμο.

Αστείο να με κατηγορούν για λάθος αποφάσεις, μεταμέλειες και διάφορα παραμύθια, άνθρωποι που σουτάρουν στα πουλιά από την αρχή και δεν έχουν καν την πρόθεση να πετύχουν το τέρμα. Για το μόνο πράγμα που μετάνιωσα, Κιάμο, είναι που έβαλα ένα λιθαράκι για να σωθεί ο Σερ Άλεξ. Βασικά κοτρώνα έβαλα, το λιθαράκι το προσέθεσε ο Αναξίμανδρος Μπαρμπής[Spartakus].

Αναξίμανδρος Μπαρμπής[Spartakus], Sir Alex, Κορνέ-λιος (Pirovatis), Μανος Κιαμος[Man0lios] και ίσως Νίκος Κλάιν [Dal-]. Μία υπέροχη 5άδα από την οποία ένας έχει πάρει την πρωτοβουλία και κάνει παιχνίδι προσπαθώντας να εξοντώσει έναν εύκολο στόχο όπως ο Λάρνακας και οι υπόλοιποι σημαδεύουν πουλιά στον αέρα, καλύπτωντας όποτε χρειαστεί κάποιο σύντροφό τους.

Λάρνακα[zidane], σόρρυ ρε αλλά καταλαβαίνεις. :D
Oh, I know that guy, he's a nihilist.
Bill_xanthi
Director Of Football
Director Of Football
Posts: 5131
Joined: Sat Oct 27, 2007 5:28 pm
Football Manager της ομάδας: Man United
Αγαπημένη Ομάδα: Glory
twitter: iBillxan
Status: As the Reds go marching, on, on, on!
Location: Glory
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

Βασίλης Αναστόπουλος - Πρόεδρος Λέσχης Φίλων Ολυμπιακού Ξάνθης

Δεν τα λέτε, δεν γράφεται που λέει κι ο Νικόλας αλλά ο πρόεδρος θα έχει κατεβάσει καντήλια από κει πάνω...


Χομεινή-Kos , φτάνουν πια οι αστείς δικιολογίες...έχεις στείλει κόσμο και κοσμάκη ψηλά στον ουρανό...
κ. Λάρνακα δεν ξέρω τι να πω για σας..έχετε σίγουρα δολοφονικό στυλ, αλλά κάτι με κρατάει...

Εντιτ: Αγαπητέ κ. Κιάμο ακριβώς δεν τα ίδια θα μπορούσα να έλεγα και εγώ για το πρόσωπα σας δεν νομίζετε;
Στην κολυμπήθρα ρίξανε νερό αλκοολούχο
και τ' όνομα που μου 'δωσαν ήταν χαμένο ρούχο..♪♫
User avatar
KosKarVen
National Manager
National Manager
Posts: 9761
Joined: Sun Mar 20, 2005 4:40 pm
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Χομεινής[Kos]

Αυτό είναι το κρίμα μου λοιπόν. Συγχαρητήρια ΑΝΑΣΤΟΠΟΥΛΕ που περίμενες να με καταδικάσεις 5' πριν το τέλος. Θα δώ τη δική σου δικαιολογία από εκεί ψηλά και θα γελάω με τα αδέρφια. Κάποια στιγμή θα έρθετε κι εσείς...

Μπαρμπής [spartakus] ξερωγώ για τελευταίο ποστ... :roll:
Oh, I know that guy, he's a nihilist.
tiziano
Football Demi-God
Football Demi-God
Posts: 16314
Joined: Tue May 15, 2007 11:57 pm
Status: I'm Pickle Rick // IMHO Mute him
Location: Ocean Beach
Has thanked: 0
Been thanked: 5 times

Ακόμα αντηχούσαν στα αυτιά του οι κραυγές του αδικοχαμένου Χομεϊνή-Κος... "ΝΤΟΥΟΥΟΥΟΥΣΑΑΑΑΑΝ!! ΝΤΟΥΟΥΟΥΟΥΟΥΣΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΝ!!!"

Το μηνυμα στο κινητο του απο τον αγνωστο αποστολεα ηταν σαφες:

Εισαι ο επομενος στοχος των δολοφονων
Εχεις δεκα λεπτα για να φυγεις με το ελικοπτερο που ερχεται για σενα στην ταρατσα του κτιριου

Ο Βασίλης Αναστόπουλος - Bill Xanthi ετρεξε σαν αλλος Ντιντιε Ντομι που οργωνει την αριστερη πλευρα του Ολυμπιακου και εφτασε στην ταρατσα ακριβως την ωρα που εφτανε το μεσον της διαφυγης του
Μπηκε μεσα αλαφιασμενος,χωρις να προσεξει τους μασκοφορεμενους συνεπιβατες του
Απογειωθηκαν βιαστικα και εβαλαν πορεια προς Φαληρο

"Απορω πως κερδιζετε τοσα χρηματα χωρις να εχετε κουκουτσι μυαλο εσεις οι πλουσιοι"
ειπε ο ενας απο τους 7,την ωρα που ο Αναστόπουλος συνειδητοποιουσε εντρομος οτι αυτες θα ηταν οι τελευταιες στιγμες της ζωης του

Το μαλακο καταπρασινο χορταρι στο κεντρο του Γηπεδου Καραισκακη ηταν αυτο που υποδεχτηκε απο τον ουρανο,δευτερολεπτα αργοτερα,το τσακισμενο κορμι του...


ΖΩΝΤΑΝΟΙ
Spoiler: show
2. Coach Ventouza - Μανουσος Βεντουζομανωλακης
3. FM Maniac - Απόστολος Ισοσκελίδης
4. Kastroman - ΗΡΑΚΛΕΙΟ-7 - Η ΚΡΗΤΗ ΕΙΝΕ ΚΟΚΙΝΟΙ
5. Spartacus - Αναξίμανδρος Μπαρμπής
7. Mat - Δημήτρης Μουστακοχαλβαδομανωλάκης
8. Chelseafan - Ευτύχιος Μαρέγκας
9. Zidane72003 - Πεφος Λαρνακας
10. Pantias28 - Παντελεήμων Κρόισος
11. Sir___Alex - Sir Alex
14. Stonecity3 - Tάκης Στόουνσιτης
15. zbutsam7 - Νίκος Κούκος
16.costasbalas - Κώστας Γαβρέας
17. pirovatis - Κορνέ-λιος
18. Dal- - Νίκος Κλάιν
19. Bilyk_13 - Επαμεινώνδας Κολομπούρδας
24. Manolo - Μανος Κιαμος
ΝΕΚΡΟΙ
Spoiler: show
1. Lord_Marks - Λόρδος - Πολίτης
2. Antonisjk - Φράνκος Φράνκου - Πολίτης
3. Inzaghi - William Fox ? Πολίτης
4. Tazz_13 ? Ντίνος ο Μεζές - Πολίτης
5. John_Afras - Ιωάννης Αφριώτης - Πολίτης
6. Jordi - Γιώργος Καραπιάλης - Πολίτης
7. Brizolakias - Κώστας Νικολακόπουλος - Πολίτης
8. Sponis - Αναξίμανδρος Φαλτσέτας - Πολίτης
9. Everest - Γιώργος Βουνός - Πολίτης
10.Άις - Άρης Μελάς -Πολίτης
11.Silver arrow - Μάκης Ασημένιος - Πολίτης
12.KosKarVen - Χομεϊνής - Πολίτης
13.Bill Xanthi - Βασίλης Αναστόπουλος - Πολίτης

Ίσως η τελευταία μέρα...
Last edited by tiziano on Sun Sep 20, 2009 12:54 pm, edited 1 time in total.
ΑΡΑΖΩ, Ἄρα ζῶ
Image
Bilyk_13
Banned
Banned
Posts: 8496
Joined: Tue Jun 10, 2008 3:46 pm
Αγαπημένη Ομάδα: Παναθήναϊκος
Status: χαλαρααααααααααααα
Location: Αθηνα/Μυτιληνη
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Επαμεινώνδας Κολομπούρδας [Bilyk_13]



ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΔΥΝΑΤΟΝ... -toixosmesh

δεν εχουμε βρει ουτε ενα δολοφονο...δε παει αλλο...αν δε βρουμε και τωρα...παπαλα..καταστραφηκε ο ολυμπιακος μας...πρεπει να κανουμε ενα σερι και να βρισκουμε μονο δολοφονους...και δε ξερω αν θα μας φτασει...


ενα ατομο που το ειχα υποψιαστει και στις πρωτες μερες...ο sir_alex .

θα εμπιστευτω το ενστικτο μου...καθως καμια φορα μια απο τις πρωτες σκεψεις ειναι και η σωστη συνηθως...
ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΜΕΓΑΛΟΣ ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΑΛΛΟΣ...
Παναθηναϊκός Αθλητικός Όμιλος: ο μεγαλύτερος σύλλογος στην Ελλάδα και ένας από τους μεγαλύτερους στην Ευρώπη
Image
User avatar
zidane72003
The God Of Football
The God Of Football
Posts: 62651
Joined: Wed Nov 26, 2003 12:00 am
Football Manager της ομάδας: Arsenal,Barca,OSFP,Juve
Αγαπημένη Ομάδα: BOUBOUZEL FC
facebook προφίλ: bill.sakkas.5
Status: Glasgow here i am
Location: Μεταξυ του πραγματικου και του δικου μου κοσμου
Has thanked: 3 times
Been thanked: 18 times

Πεφος Λαρνακας.

Ειχα μεινει μακρια απο Kos-Χομεινη.

Ηταν σιγουρο το γεγονος οτι δεν ειχα πετυχει δολοφονο τη πρωτη μου νυχτα που ψηφισα στη τυχη,εξαλου ηταν και αυτος που ειχα την καλυτερη σχεση.Rip στον φιλο και αδερφο που εβλεπε μπαλα οσο λιγοι.

Ψηφος στο Sparakus-Μπαρμπη μιας και ειναι ο μονος σιγουρος δολοφονος που ξερουμε
Spoiler: show
Δεν γ@μ@με οχι επειδη δε θελουμε,αλλα απο ιδεολογια.

ΡΕ ΖΗΣΑΜΕ ΝΑ ΠΑΜΕ ΑΝΑΠΟΔΑ ΣΤΗ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥ ΡΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ.
User avatar
Antonis sketo
Manager
Manager
Posts: 4375
Joined: Tue Oct 10, 2006 10:40 am
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Νίκος Κούκος [zbutsam7]

Το βασικό μου ένστικτο & η τετράγωνη λογική μου υπαγορεύει να υπακούσω τη φωνή της συνείδησης.

Επαμεινώνδα Κολομπούρδα [Bilyk_13], προλαβαίνουμε να βάλουμε το γκολ της τιμής ή τελικά η παρθενιά είναι αδιαπραγμάτευτο αγαθό των μοχθηρών μεγαλοκαρχαρίων την σήμερον ημέρα;
FM_MaNI@C
National Manager
National Manager
Posts: 8332
Joined: Wed May 18, 2005 7:54 pm
Football Manager της ομάδας: Getafe Club de Fútbol S.A.D
Αγαπημένη Ομάδα: Α.Ε.Κ.
Location: Thessalonique
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Απόστολος Ισοσκελίδης [FM_Mani@C]


Κάτι μου λέει ότι έχουμε φάει το παραμύθι του αιώνα, ειδικά αυτοί που χθες ψηφίσατε Χομεϊνή. Κάτι μου λέει ότι πρέπει να το πάρουμε αλλιώς. Είναι ήδη πολύ αργά και οι δολοφόνοι του θείου μας είναι έτοιμοι να μας αποτελειώσουν στο επόμενο λάθος.

Ένας ο Σκόφιλντ και ένας ο Πέφος Λάρνακας [zidane72003] στις αποδράσεις! Χθες το ρεπερτόριο περιλάμβανε μαγική διάσωσή του 5 λεπτά πριν το τέλος από τον Αναστόπουλο [bill_xanthi], που δυστυχώς εξαπατήθηκε και έπεσε στην παγίδα. Μετανιώνω πραγματικά για το ολέθριο λάθος μου να θεωρήσω δεδομένο αθώο τον Λάρνακα και με το σκεπτικό μου να βοηθήσω να αθωωθεί στα μάτια πολλών. Πλέον μάλιστα έχω αρχίσει να ασπάζομαι τα προτελευταία λόγια του Χομεινή[Kos], για το κατα πόσο είναι αυθόρμητη η κόντρα Μπάρμπη [Spartakus] και Λάρνακα [zidane72003]. Μου φαίνεται ότι παίζεται στις πλάτες μας ένα παιχνίδι που τους συμφέρει απόλυτα, καθώς μεταφέρουν από γύρο σε γύρο μια ένταση μεταξύ τους και στη συνέχεια δημιουργούν έξυπνα έναν τρίτο πόλο (πολλές φορές και με τη δική μας βοήθεια) και στέλνοντας εκεί ψήφους μένουν μόνιμα αθώοι μέχρι αποδείξεως του εναντίου. Όταν ικανότατοι συναγωνιστές μας όπως ο Φαλτσέτας [Sponis] ψηφίστηκαν για πολύ πιο ασήμαντους λόγους, δυσκολεύομαι πλέον να πιστέψω ότι ο Λάρνακας [zidane72003] τα καταφέρνει τόσους γύρους χωρίς τις πλάτες των 6 συμπαικτών του. Μεγάλη η ευθύνη και αυτών που τους βοηθήσαμε, φυσικά, όπως εγώ που διαδήλωνα υπέρ της αθωότητάς του. Νομίζω ότι επιτέλους πρέπει να κάνουμε το αυτονόητο, δηλαδή να σπάσουμε τη φούσκα της σκευωρίας και να τον οδηγήσουμε στην αγχόνη, για να πάρουν μετά σειρά και οι συνέταιροί του, όπως ο κύριος Μπάρμπης [Spartakus].

Αρκετούς θρηνήσαμε νομίζω. Νισάφι.

Πέφος Λάρνακας [zidane72003]


-stavrwsh
Spoiler: show
04/03/2009- Παναθηναϊκός-Πανσερραϊκός 2-3

(75' Χριστοδουλόπουλος, 90+3' Παπάζογλου(αυτ)-23' Μπαϊκαρά, 55' Τσέχ (ΠΕΝ), 71' Τσέχ)

27/10/2009- Πανσερραϊκός - Ολυμπιακός 3-1

(17' Λεοζίνιο, 52' Αθανασιάδης, 84' Ριμόλντι (Πεν.) - 66' Μήτρογλου)
Kastroman
National Manager
National Manager
Posts: 9295
Joined: Thu Jul 03, 2003 11:00 pm
Status: Come at the king, you best not miss.
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Kastroman - ΗΡΑΚΛΕΙΟ-7 - Η ΚΡΗΤΗ ΕΙΝΕ ΚΟΚΙΝΟΙ

Πεφος Λαρνακας [Zidane72003] kai Sir Alex [Sir___Alex] einai magioroi kai xigimenoi!!!
δε θα ξεχασο το 93 στο Γερακα που πιραμε μαζι κινιγι τους βαζελοι, και ιντουνε οι προτοι μαγκεσ!! Μπραβο ρε αλανια, ειχε o Pefo tote ti ropalo kai to drepani kai toys therisame toys aderfares!!



Εγο , για μενα δλδ, ειναι βαζελος ο Δημήτρης Μουστακοχαλβαδομανωλάκης [Mat the pat pat] και και ο Απόστολος Ισοσκελίδης [FM Maniac] και ο xamoytzis o Παντελεήμων Κρόισος[Pantias28] ke mazi o Επαμεινώνδας Κολομπούρδας [Bilyk_13], που δεν εινε βαζελος, αλα akoma xirotera MPAOGKi kai parartima noymeroII !!
Μια μέρα θα σηκωθώ, θα τον χτυπήσω φιλικα στην πλάτη, και θα τον ρωτήσω:
"Κυρ Αντρέα, με όλο το θάρρος. Γαμείς καθόλου;"
~.~.~.~.~.~.~.~.~.~.~.~.~.~.~.~.~.~.~
- Πονάω!
- Δεν πονάς. Φοβάσαι.
costasbalas
First Team Regular
First Team Regular
Posts: 1364
Joined: Tue Nov 20, 2007 8:37 pm
Football Manager της ομάδας: Arsenal
Αγαπημένη Ομάδα: ΠAO, Arsenal, A.C. Milan
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Κώστας Γαβρέας (costasbalas)

Μου θυμίζετε όλοι σας την πρώτη μέρα που ο ένας ψήφιζε τον άλλον, χωρίς να έχει γίνει τίποτα ουσιαστικό. Βλέπω ότι τώρα δεν έχει δημιουργηθεί ρεύμα σε κανέναν. Εμένα όμως η ψήφος μου θα πάει στον Κορνέ-λιος(Pirovatis).
Ένας από τους τρεις που έφαγαν τον Λόρδο ήταν σίγουρα δολοφόνος. Ο Φοξ και ο Μελάς έφυγαν και αποδείχθηκαν αθώοι, ποιός μας μένει; Ο Κορνέ-λιος. Στον δεύτερο γύρο ψήφισε τελευταίος από όλους τον Φοξ. Και άμα το δείτε ποστάρει μόνο για να ψηφίσει. Σε κάθε γύρο δεν κάνει παραπάνω από ένα, άντε δύο, ποστ. Δεν λέω πως πρέπει να κάνουμε περισσότερα, αλλά και αυτοί που ψηφίζει έχουν βγει αθώοι. Δεν είναι λίγο ύποπτο αυτό;
Locked

Return to “Play by Post Games”