Τεχνικό Επιτελείο [2022/23]

Bοηθήστε, διορθώστε και πείτε τη γνώμη σας πάνω στο Research σχετικά με τον ΠΑΟΚ!
Post Reply
peritri
Head Researcher - Webmaster
Has thanked: 7 times
Been thanked: 13 times

Σε αυτό το topic ποστάρουμε ότιδήποτε σχετικό με το προπονητικό team της ομάδας.

Να μην ποστάρονται μασέρ, φροντιστές, γεωπόνοι αφού δεν υπάρχουν στο Football Manager, οπότε δεν μας αφορούν.
Arkas16
Asst Researcher Ηρακλή
Asst Researcher Ηρακλή
Has thanked: 1 time
Been thanked: 2 times

Ρε παιδιά μήπως τα στατς του Λουτσέσκου είναι πολύ υπερβολικά. Ακόμα και τα mental traits.Temperament, Sportsmanship και Loyalty Είναι πολύ υψηλά για αυτά που έχω δει.
Επίσης Coaching attacking 15 (που γίνεται 17) ενώ defending 6 που γίνεται 10. Mental μόνο 8 που γίνεται 12. Tactical knowledge 16 (που γίνεται 18).
Κατά την άποψη μου που σίγουρα μπορεί να είναι και λάθος, αλλά λέω να την πω, Temperament μονοψήφιο, sportsmanship μια μείωση γύρω στις 2 μονάδες όπως και Loyalty. Attacking θέλει μείωση τουλάχιστον 2 επίσης (αν και αναφέρεται περισσότερο στην προπόνηση, μου φαίνεται λάθος όταν αγωνιστικά κακά τα ψέματα παίζει αρκετά μονοδιάστατα με creative freedom σε 2, Max 3 ποδοσφαιριστές και από εκεί και πέρα στάνταρ πράγματα με οβερλαπ και υπόλοιποι disciplined.
Defending, Mental Και motivating αύξηση με παράλληλη μείωση και σε tactical knowledge. Μου μοιάζει λάθος προπονητής χωρίς αλλαγές συστήματος και τακτικής και να μην προσαρμόζεται σε τακτικές αλλαγές παρά μόνο προσώπων αναλόγως του αντιπάλου να έχει τόσο υψηλό tactical knowledge.
Ακού τις επισημάνσεις σας.
peritri
Has thanked: 7 times
Been thanked: 13 times

Επίσης, φέτος χρησιμοποιεί πολύ νεαρούς παίκτες σε αντίθεση με προηγούμενες σεζόν.
Post Reply

Return to “ΠΑΟΚ”