Tα καλυτερα staffs

Εδώ μπορείτε να κάνετε τις προτάσεις σας για staff που βρίσκετε!
[Ass. Managers, Coaches, Scouts, Physios]
Forum rules
  1. Topic Name: "Staff Name" [ειδικότητα]
    π.χ. Τοπαλίδης [Αss. Manager]
  2. Staff που θα προτείνετε, θα πρέπει απαραιτήτως να έχουν τα εξής στοιχεία:
    ·Ονοματεπώνυμο :
    ·Θέση :
    ·Ηλικία :
    ·Ομάδα :
    ·Εθνικότητα :
    ·Αξία αγοράς :
  3. Και καλό θα ήταν για μια πιο ολοκληρωμένη άποψη να ποστάρετε και κάποια ή όλα από τα παρακάτω.
    ·FM Scout rating :
    ·PA:
    ·CA:
  4. Θα ανοίγετε ένα τόπικ για κάθε staff. Δεν θα ποστάρετε πολλά άτομα σε ένα.
Post Reply
AEKERGO
Hot Prospect
Hot Prospect
Posts: 686
Joined: Thu Jul 05, 2007 2:36 pm
Football Manager της ομάδας: Αdelaide United
Αγαπημένη Ομάδα: AEK F.C.
Location: Αθηνα
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

Κατ αρχας να πω οτι δεν μπορουσα να βαλω αυτο το θεμα στην ενοτητα "παιχτες προπονητες". Δεν ξερω γιατι. Αν παντως δεν κολαει εδω μετακινιστε το στην ενοτητα "παιχτες προπονητες".
Λοιπον σκεφτηκα να συγκεντρωσω κατα τη γνωμη μου τους καλυτερους staff(ή αυτους τουλαχιστον που θα ηθελα να εχω) για μεγαλες ομαδες(barca,inter,milan κλπ) . Καθε ομαδα staff αποτελειτε απο 1assistant manager 10coaches(youth fitness, goalkeeping...) 5physios και 5scouters. Παμε λοιπον

Για μεγαλες ομαδες με γερο budget
Assistant Manager: Pako Ayestaran 15.000-20.000per week

Coaches:Gerd Muller(Attaking)2.000per week, Robert Duverne(First team) 6.250per week, Fabio Mahseredijian(General) 10.000per week, Eduardo Dominguez(Fitness) 7.000per week, Franco Tancredi(Goalkeeping) 7.500per week, Fulvio Fiorin(General) 18.000per week, Fillipo Galli(General) 12.000per week, David Parnaby(Youth) 4.000per week, Jim Fraser(Youth) 2.900per week, Adolfo Abad(Youth) 6.250per week

Physio: Gianni Nanni 4.200per week, Lieven Maesschalk 3.800per week, Gary Lewin 4.900per week, Robert Swire 5.750per week, Juan Jose Brau 4.700per week

Scouters: Leonardo 21.500per week, Julen Lopotegi 19.500per week, German Vaya 19.000per week, Jacques Lichtenstein 2.400per week, Wolfgang Dremmler 13.000per week

Συνολο(κρατηθητε).........200.000per week για ολους. Δηλαδη σα να εχεις τη milan και να παρεις επιπλεον ενα ronaldinho!!!!!!!
Περιμενω και τις δικες σας γνωμες. Καποια στιγμη θα κανω το αντιστοιχο για μικρες ομαδουλες!!!!
Να 'ταν ο υπνος για δουλεια, τα ονειρα αγγαρεια, μωρο μου στο κρεβατι σου να κανω υπερωρια
sindarta wrote:Κοίτα, από την στιγμή που δεν σπουδάζεις με δικά σου λεφτά αλλά υπάρχει μια οικογένεια κάπου που στερείται για να μπορείς εσύ να πηγαίνεις πανεπιστήμιο, τότε ναι, δουλειά σου είναι να σπουδάζεις και όχι να "περνάς καλά".
AEKERGO
Hot Prospect
Hot Prospect
Posts: 686
Joined: Thu Jul 05, 2007 2:36 pm
Football Manager της ομάδας: Αdelaide United
Αγαπημένη Ομάδα: AEK F.C.
Location: Αθηνα
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

Οπως σας υποσχεθηκα, εκανα το αντιστοιχο και για μικρομεσαιες ομαδουλες με οχι και τοσο ισχυρο budget. Παμε λοιπον΄

Αssistant Manager: Krzysztof Dowhan 975p/week

Coaches: Laurent Chatrefoux(GK)400p/week, Paulo Paixao(General)3500p/week, Darlan Schneider(First team coach)3500p/week, Zafer Koc(General)2000p/week, Giovanni Andreini(Youth)550p/week, Raffaele Schicchi(Youth)575p/week, Wim van Zwam(General)525p/week, Dave Carolan(Fitness)750p/week ή Simon Clifford(Fitness)575p/week[αλλα τρεξτε να τον προλαβεται γιατι θα τον παρει καμια roma και θα του κανει συμβολαιαρα]

Physios:Jose Luis Runco575p/week, Rodrigo Lasmar400p/week, Karel Malis1500p/week

Scouters:George Foster1200p/week, Michel Pavon1600p/week, Matteo Sereni550p/week, Mark Edusei550p/week, Hans-Peter Lehnhoff 2200p/week

Συνολο.........21.350p/week!!!!!! Καθολου ασχημα!!!! Δοκιμαστε τους με την προπονηση του Παντελη!!!! Περιμενω γνωμες :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D
Last edited by AEKERGO on Sat Jan 26, 2008 4:42 pm, edited 1 time in total.
Να 'ταν ο υπνος για δουλεια, τα ονειρα αγγαρεια, μωρο μου στο κρεβατι σου να κανω υπερωρια
sindarta wrote:Κοίτα, από την στιγμή που δεν σπουδάζεις με δικά σου λεφτά αλλά υπάρχει μια οικογένεια κάπου που στερείται για να μπορείς εσύ να πηγαίνεις πανεπιστήμιο, τότε ναι, δουλειά σου είναι να σπουδάζεις και όχι να "περνάς καλά".
soterakis
First Team Regular
First Team Regular
Posts: 1379
Joined: Wed Dec 26, 2007 9:55 am
Football Manager της ομάδας: Fiorentina
Αγαπημένη Ομάδα: Anorthosis
Has thanked: 0
Been thanked: 0

μπράβο φίλε μου, αυτό για τις μικρές ομάδες είναι τέλειο. Εντάξει αυτό με τις μεγάλες ... άστο καλύτερα!
πάντως ο assistant manager dowhan τα σπάει!
User avatar
EricTheGreat
Backup
Backup
Posts: 867
Joined: Tue Oct 17, 2006 12:29 pm
Αγαπημένη Ομάδα: Man Utd/Ο.Φ.Η/Π.Ο.Α
Location: Sir Matt Busby Way
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Ωραίες λίστες και οι 2!!! :drinking: :drinking: Πάντως εαν ψάξετε στο search ---> staff μπορείτε να βρείτε και πιο φτηνές λύσεις, συνήθως randoms. Εγώ για παράδειγμα είχα πετύχει τους παλιούς του ΟΦΗ, Ρίζνιτς και Μίτιτς, σε ένα save, και έβγαζαν 7αρια σε defensive - attacking αντίστοιχα. Αλλά δυστυχώς μόνο σε αυτό το save... :evil:
1966 was a great year for England, Eric "The King" Cantona was born


You are my Solskjaer, my Ole Solskjaer you make me happy, when skies are grey
Oh Alan Shearer was F***ing dearer, so please please don't take my Solskjaer away

boukoumtsa wrote:Ο ΟΦΗ είναι πολύ μεγάλη ομάδα για να χωράει σε μισή καρδιά
il_biscione
Assistant Manager
Assistant Manager
Posts: 3717
Joined: Sat Aug 04, 2007 10:05 am
Football Manager της ομάδας: Polisportiva Alghero
Αγαπημένη Ομάδα: F.C. Internazionale Milano
Status: Eh.
Location: South Of Heaven.
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Πάρα πολύ καλές οι λίστες αλλά ανακάλυψα (εαν δεν κάνω λάθος) ενα ελλάτωμα.. :|

Μερικοί απο αυτούς είναι παίκτες αλόμη όταν αρχίζει το παιχνίδι ή είναι regens.. (επαναλαμβάνω εαν θυμάμαι καλά.. Αν κάνω λάθος πες μου :wink: )
Insieme per sempre 1998 - 2008Eterno Amore.
jeffhardy17
Amateur
Amateur
Posts: 101
Joined: Sat Jan 19, 2008 1:41 pm
Football Manager της ομάδας: Milan
Αγαπημένη Ομάδα: Ολυμπιακός/Πανθρακικός
Has thanked: 0
Been thanked: 0

φίλε με βοήθησες πάρα πολλή και ο Dowhan είναι ο καλήτερος!!!!


Συνέχισε την καλή δουλειά :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D
Image

Image
AEKERGO
Hot Prospect
Hot Prospect
Posts: 686
Joined: Thu Jul 05, 2007 2:36 pm
Football Manager της ομάδας: Αdelaide United
Αγαπημένη Ομάδα: AEK F.C.
Location: Αθηνα
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

Il_biscione πες μου ποιοι συγκεκριμενα νομιζεις οτι εχουν αυτο το προβλημα για να το ερευνησω!!!!!!!!!!!!!!

Αν και το τσεκαρα και δεν βρηκα τιποτα -gioupi


Υ.Γ. Σας ευχαριστω ολους για τα καλα σας λογια!!!!!!!!!!!!! -traino -traino
Να 'ταν ο υπνος για δουλεια, τα ονειρα αγγαρεια, μωρο μου στο κρεβατι σου να κανω υπερωρια
sindarta wrote:Κοίτα, από την στιγμή που δεν σπουδάζεις με δικά σου λεφτά αλλά υπάρχει μια οικογένεια κάπου που στερείται για να μπορείς εσύ να πηγαίνεις πανεπιστήμιο, τότε ναι, δουλειά σου είναι να σπουδάζεις και όχι να "περνάς καλά".
il_biscione
Assistant Manager
Assistant Manager
Posts: 3717
Joined: Sat Aug 04, 2007 10:05 am
Football Manager της ομάδας: Polisportiva Alghero
Αγαπημένη Ομάδα: F.C. Internazionale Milano
Status: Eh.
Location: South Of Heaven.
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Λοιπόν τους Jose Luis Runco, Luca Bergamaschi, David Parnaby, Julen Lopotegi, Matthew Bower, Roberto Baldelli, Juan Antonia Arenas δεν τους βρίσκει καν το search.. Οπότε εαν μπορείς φίλε δώσε μου 2-3 στοιχεία (ομάδα, καριέρα) για να δω μήπως και δεν έχω φορτώσει το Πρωτάθλημα στο οποίο βρίσκονται ή μήπως έχεις κάνει κάποιο λάθος στα ονόματα (μάλλον απίθανη περίπτωση) :wink:

Όσον αφορά τους Matteo Sereni και Mark Edusei τους είδα το Σάββατο στο γήπεδο με την Torino και την Catania οπότε υποθέτω οτι έχεις προχωρήσει το παιχνίδι αρκετά για να είναι scouters πλέον :D :D :D
Insieme per sempre 1998 - 2008Eterno Amore.
AEKERGO
Hot Prospect
Hot Prospect
Posts: 686
Joined: Thu Jul 05, 2007 2:36 pm
Football Manager της ομάδας: Αdelaide United
Αγαπημένη Ομάδα: AEK F.C.
Location: Αθηνα
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

·Ονοματεπώνυμο : Jose Luis Runco
·Θέση :Physio
·Ηλικία :52years old
·Ομάδα :Flamengo
·Εθνικότητα :Brasilien
·Αξία αγοράς :575 p/week

·Ονοματεπώνυμο: Luca Bergamaschi-Αυτος πραγματι ειναι regen :wink:

·Ονοματεπώνυμο :Dave Parnaby
·Θέση :Youth Coache
·Ηλικία : 47years old
·Ομάδα : Middlesbrough
·Εθνικότητα : English
·Αξία αγοράς :4.000p/week

·Ονοματεπώνυμο : Julen Lopotegi,
·Θέση : Scouter
·Ηλικία : 41years old
·Ομάδα :R. Madrid
·Εθνικότητα : Spanish
·Αξία αγοράς : 19.500 p/week

·Ονοματεπώνυμο: Matthew Bower-Αυτος πραγματι ειναι regen :wink:

·Ονοματεπώνυμο: Roberto Baldelli-Αυτος πραγματι ειναι regen :wink:

·Ονοματεπώνυμο: Juan Antonia Arenas-Αυτος πραγματι ειναι regen :wink:

Λοιπον τσεκαρα σε καινουριο save αυτους που μου ειπε ο il_biscione και βρηκα τα παραπανω αποτελεσματα. Μην ανησυχητε ομως αυτοι που ειναι regen θα αντικατασταθουν αμεσα!!!!!!!

Τhanks il_biscione
Να 'ταν ο υπνος για δουλεια, τα ονειρα αγγαρεια, μωρο μου στο κρεβατι σου να κανω υπερωρια
sindarta wrote:Κοίτα, από την στιγμή που δεν σπουδάζεις με δικά σου λεφτά αλλά υπάρχει μια οικογένεια κάπου που στερείται για να μπορείς εσύ να πηγαίνεις πανεπιστήμιο, τότε ναι, δουλειά σου είναι να σπουδάζεις και όχι να "περνάς καλά".
soterakis
First Team Regular
First Team Regular
Posts: 1379
Joined: Wed Dec 26, 2007 9:55 am
Football Manager της ομάδας: Fiorentina
Αγαπημένη Ομάδα: Anorthosis
Has thanked: 0
Been thanked: 0

δεν πειράζει, δεν είναι ανάγκη να αντικαταστιθούν.
Απλά πρόσθεσε και κάποιους αληθινούς που ξεκινούν το παιχνίδι :wink: .
AEKERGO
Hot Prospect
Hot Prospect
Posts: 686
Joined: Thu Jul 05, 2007 2:36 pm
Football Manager της ομάδας: Αdelaide United
Αγαπημένη Ομάδα: AEK F.C.
Location: Αθηνα
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

Aντικατεστησα τους regen με αυτους τους καινουριο, που ειναι πραγματικοι, στον πρωτο post κανοντας και τις κατταληλες αλλαγες στα wages. Ελπιζω να σας αρεσουν οι καινουριοι.

Υ.Γ. Αν μου εχει ξεφυγει τιποτα πειτε μου. -doublekiss
Last edited by AEKERGO on Sat Jan 26, 2008 4:45 pm, edited 1 time in total.
Να 'ταν ο υπνος για δουλεια, τα ονειρα αγγαρεια, μωρο μου στο κρεβατι σου να κανω υπερωρια
sindarta wrote:Κοίτα, από την στιγμή που δεν σπουδάζεις με δικά σου λεφτά αλλά υπάρχει μια οικογένεια κάπου που στερείται για να μπορείς εσύ να πηγαίνεις πανεπιστήμιο, τότε ναι, δουλειά σου είναι να σπουδάζεις και όχι να "περνάς καλά".
soterakis
First Team Regular
First Team Regular
Posts: 1379
Joined: Wed Dec 26, 2007 9:55 am
Football Manager της ομάδας: Fiorentina
Αγαπημένη Ομάδα: Anorthosis
Has thanked: 0
Been thanked: 0

ένα λεπτό, το άρχισες πολύ ωραία το τόπικ και θα ήταν καλύτερα να μείνει οργανωμένο, όπως ξεκίνησε :wink: .
αν μπορείς κάνε edit το πρώτο σου ποστ ή το δεύτερο(ανάλογα με την τιμή του staff) και συμπλήρωσε με τις νέες ανακαλύψεις.
αν δεν μπορείς να το κάνεις αυτό, τουλάχιστον γράφε μας και μια τιμή, δίπλα, θα ήταν πολύ βοηθητικό!
costasbalas
First Team Regular
First Team Regular
Posts: 1364
Joined: Tue Nov 20, 2007 8:37 pm
Football Manager της ομάδας: Arsenal
Αγαπημένη Ομάδα: ΠAO, Arsenal, A.C. Milan
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Συμφωνώ και επαυξάνω, πολύ καλά staff. Με βοήθησαν πολύ.
User avatar
Asvos21
Assistant Manager
Assistant Manager
Posts: 3564
Joined: Mon Jan 07, 2008 9:41 pm
Football Manager της ομάδας: ΚΩ.ΜΗΤ.Η.Σ
Αγαπημένη Ομάδα: A.E.K & AC Fiorentina
Status: Πολιτική Ανασύνθεση ΚΩ.ΜΗΤ.Η.Σ
Location: Μπουρνάζι
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

Πολύ χρήσιμα members, τον Ali Bilgici τον έχερε αναφέρει? Τούρκος προπονητής και scout. Απλά Φανταστικός. Ο Dowhan είναι όλα τα λεφτά
Με παπί δανεικό_στους Χημικούς Μηχανικούς!

Πώς να καταλάβουν τι σημαίνεις εσύ;
AEKERGO
Hot Prospect
Hot Prospect
Posts: 686
Joined: Thu Jul 05, 2007 2:36 pm
Football Manager της ομάδας: Αdelaide United
Αγαπημένη Ομάδα: AEK F.C.
Location: Αθηνα
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

Δεν τον εχω συμπεριλαβει φιλε μου........Αν τον εψαξα μετα που μου τον ειπες και δεν τον βρηκα :(
Να 'ταν ο υπνος για δουλεια, τα ονειρα αγγαρεια, μωρο μου στο κρεβατι σου να κανω υπερωρια
sindarta wrote:Κοίτα, από την στιγμή που δεν σπουδάζεις με δικά σου λεφτά αλλά υπάρχει μια οικογένεια κάπου που στερείται για να μπορείς εσύ να πηγαίνεις πανεπιστήμιο, τότε ναι, δουλειά σου είναι να σπουδάζεις και όχι να "περνάς καλά".
Post Reply

Return to “Staff”