Always look on the spam side of Life

Εδώ οι γενικές συζητήσεις και ό,τι δεν μπαίνει κάτω από τις άλλες κατηγορίες...
Post Reply
periklis11
Director Of Football
Director Of Football
Posts: 5100
Joined: Tue Dec 20, 2011 8:38 pm
Αγαπημένη Ομάδα: Ολυμπιακός,Liverpool
Status: Spread your wings you can fly
Location: Νέα Φιλαδέλφεια
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Εγώ είμαι από τους " περίεργους " που ουδέποτε έφτιαξα λογαριασμό σε οποιοδήποτε μέσο κοινωνικής δικτύωσης

Βέβαια έχει και τα αρνητικά του αυτό, αφού πολλές φορές νιώθω εκτός πραγματικότητας και επικαιρότητας. Από την άλλη μακάριοι οι πτωχοί τω πνεύματι....

Στάλθηκε από το Mi 10 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

User avatar
Tsakalaki
Asst Researcher ΠΑΟΚ - Story Teller
Asst Researcher ΠΑΟΚ - Story Teller
Posts: 48757
Joined: Sun Nov 30, 2003 12:00 am
Football Manager της ομάδας: Tottenham
Αγαπημένη Ομάδα: Dynamo Podilatou
facebook προφίλ: antonis.tsakaleas
twitter: Tsak_attaq
Status: I've never been clever, 'cause need it never
Location: Θεσσαλονίκη (Βόλος)
Has thanked: 6 times
Been thanked: 5 times
Contact:

Αυτό το «νιώθω εκτός πραγματικότητας και επικαιρότητας» το νιώθω και εγώ που είμαι ενεργός στα social media, ειδικά στο twitter, που μπαίνω χαλαρός τα βράδια και όλοι γύρω μου μιλάνε όλοι για έναν κοψίδα και για κάποια ξινή που δε ξέρει να φτιάχνει γλυκό.
--------------------------------------------------------

Εσαεί Πρόεδρος ΠΑ.ΣΥ.ΣΠΑ PC | -2002

26.08.10 | All my FM Stories | Πώς το Football Manager έγινε κομμάτι της ζωής μου
Spoiler: show
RedArmy: «Το κακο με τον Τσακ, είναι ότι ποτέ δεν μπορείς να καταλάβεις αν κάνει πλάκα ή τα λέει σοβαρά :D»
ArK ass: «Aμαν ρε Τσακ...εκει που εμφανιζεται η ελπιδα, ερχεσαι εσυ και την εξαφανιζεις»
nirearas: «Γιατί, τσακ γεννιέσαι... Δεν γίνεσαι...»

My Twitch channel
User avatar
jasonas
Assistant Manager
Assistant Manager
Posts: 3883
Joined: Tue Apr 29, 2008 8:50 pm
Football Manager της ομάδας: ΑΕΚ
Αγαπημένη Ομάδα: ΑΕΚ, BOCA
Has thanked: 1 time
Been thanked: 7 times

πως στον πτσο καποιοι συνδυασαν το green given με συνωμοσίες δεν μπορω να καταλαβω πραγματικα... εχουμε ξεφυγει!
Geologos
Football Demi-God
Football Demi-God
Posts: 18242
Joined: Fri Nov 26, 2010 12:10 pm
Football Manager της ομάδας: AEK
Αγαπημένη Ομάδα: ΑΕΚ
Has thanked: 16 times
Been thanked: 7 times

Δεν έχουμε ξεφυγει. Οι θεωρίες συνωμοσιας υπάρχουν απειρα χρόνθα και διαδιδονται απο στομα σε στομα και πάντα ήταν απόστευτες παπαριες. Απλά τωρα έχει ο καθένας ίντερνετ στο χερι του με το κινητο και η καθε παπαρια φτανει ευκολοτερα στην οθονη μας.

Το αχτύπητο δίδυμο τζιπακια-οπαδοι του Αρεως όμως το ακούμε σε καθε του μορφή από όταν η τελευταία λεξη της τεχνολογίας ήταν ο Πεντιουμ στα 100

Sent from my SM-G935W8 using Tapatalk

User avatar
laugh
Assistant Manager
Assistant Manager
Posts: 3586
Joined: Sun Nov 06, 2005 3:41 am
Has thanked: 6 times
Been thanked: 15 times

Το έβερ το γκίβεν είχε μέσα στο κοντέινερς κρυμμένα μικρά παιδάκια που τα έχει απαγάγει η Χίλαρι και η καμπάλ της (θου κύριε!) μέσα απο την αλυσίδα τους με τις πιτσαρίες και τα πηγαίνανε στο εργοστάσιο να τους κλέψουν το αδερνοχρώμιο από τα δάκρυα τους. Αλλά ο πρόεδρος ο Πούτιν (που δεν είναι ο Πούτιν ο ίδιος, αλλά ο κλώνος του γιατί τον έχει συλλάβει ο Τραμπ και τώρα τον ελέγχει με τον υπερεθνικό στρατό και τους πρακτώρους του) του κατάλαβε και τους στρίμωξε στα στενά. Αυτοί λοιπόν οι πονηροί κάνανε ότι κόλησε εκεί το βαπόρι για να κατεβάσουνε τα παιδάκια, πιθανώς μέσω της μπουλντόζας (γι αυτό ήτανε μια ρε, ξυπνάτεεε) πριν τους συλλάβουν ολουνούς. Έχω εγώ ξάδερφο που είναι δεύτερο μηχανικός στη γραμμή Πάρο-Αντίπαρο και τα ξέρει αυτά τα ναυτικά και μου τα έιπε.


Επίσης για τα αντισηπτικά που ειπώθηκε πριν, εμένα μου έχουνε διαλύσει το δέρμα και τα χέρια μου είναι λες και με λένε Τζίμι Οκόνορ και τις Παρασκευές παίζω bare knuckle boxing σε υπόγειο στοιχηματζή.
User avatar
equi_gonzalez
National Manager
National Manager
Posts: 9541
Joined: Mon Mar 22, 2010 6:21 pm
Αγαπημένη Ομάδα: Παναθηναϊκός, Barca, Man Utd
Has thanked: 1 time
Been thanked: 4 times

Ρε φιλε το ειδα πολυ πρωι, ξεκιναω να διαβαζω κ λεω ρε γ@μωτο πολυ περιεργο ποστ, ας το δω πιο μετα που θα ξυπνησω καλα, θα θελει χρονο αυτο.

Καλη προσπαθεια.

Sent from my KB2005 using Tapatalk

pirovatis wrote:Τραβάει τις ακροαματικότητες και τα θηλυκά ο Εκι.
User avatar
Anton Kousnij
Football Legend
Football Legend
Posts: 12695
Joined: Sat Nov 03, 2007 6:29 pm
Football Manager της ομάδας: γιατι προλαβαίνω?
Αγαπημένη Ομάδα: spartak limassol
facebook προφίλ: antonis.bourlis
Status: είναι τα 4 στοιχειά και πανω απ'όλα η φωτιά
Has thanked: 0
Been thanked: 7 times

laugh wrote:Το έβερ το γκίβεν είχε μέσα στο κοντέινερς κρυμμένα μικρά παιδάκια που τα έχει απαγάγει η Χίλαρι και η καμπάλ της (θου κύριε!) μέσα απο την αλυσίδα τους με τις πιτσαρίες και τα πηγαίνανε στο εργοστάσιο να τους κλέψουν το αδερνοχρώμιο από τα δάκρυα τους. Αλλά ο πρόεδρος ο Πούτιν (που δεν είναι ο Πούτιν ο ίδιος, αλλά ο κλώνος του γιατί τον έχει συλλάβει ο Τραμπ και τώρα τον ελέγχει με τον υπερεθνικό στρατό και τους πρακτώρους του) του κατάλαβε και τους στρίμωξε στα στενά. Αυτοί λοιπόν οι πονηροί κάνανε ότι κόλησε εκεί το βαπόρι για να κατεβάσουνε τα παιδάκια, πιθανώς μέσω της μπουλντόζας (γι αυτό ήτανε μια ρε, ξυπνάτεεε) πριν τους συλλάβουν ολουνούς. Έχω εγώ ξάδερφο που είναι δεύτερο μηχανικός στη γραμμή Πάρο-Αντίπαρο και τα ξέρει αυτά τα ναυτικά και μου τα έιπε.


Επίσης για τα αντισηπτικά που ειπώθηκε πριν, εμένα μου έχουνε διαλύσει το δέρμα και τα χέρια μου είναι λες και με λένε Τζίμι Οκόνορ και τις Παρασκευές παίζω bare knuckle boxing σε υπόγειο στοιχηματζή.
Με το μόνο που διαφωνώ είναι με τη λέξη ΠΡΑΚΤΩΡΟΥΣ. που νομίζω αποδίδει καλύτερα εάν γραφτεί ως ΠΡΩΚΤΟΡΟΙ

Στάλθηκε από το STK-LX1 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Γίνε μαντέμι πρώτα
User avatar
jasonas
Assistant Manager
Assistant Manager
Posts: 3883
Joined: Tue Apr 29, 2008 8:50 pm
Football Manager της ομάδας: ΑΕΚ
Αγαπημένη Ομάδα: ΑΕΚ, BOCA
Has thanked: 1 time
Been thanked: 7 times

ΝΑΙ ΑΛΛΑ δεν ειπες οτι τα χερια σου εχουν διαλυθει επειδη στο αντισυπτικο το οποιο το βγαζει ο Μπιλ Γκειτς ελληνιστί Βασιλης Θυρας, εχει βαλει τσιπακια για να σε ελεγχουν και αυτα για να εισχωρήσουν μεσα σου, σου σκιζουν το δερμα! Γιατι το εκρυψες? Μηπως εισαι απο αυτους??11!!!?
Geologos
Football Demi-God
Football Demi-God
Posts: 18242
Joined: Fri Nov 26, 2010 12:10 pm
Football Manager της ομάδας: AEK
Αγαπημένη Ομάδα: ΑΕΚ
Has thanked: 16 times
Been thanked: 7 times

*Βασιλης ΘΥΡΕΣ
*τζιμπακια
*εισΓωρήσουν

Ασχετο, το bill βγαίνει (και?) από το William.



Sent from my SM-G935W8 using Tapatalk

User avatar
mojotzotzo
Moderator
Moderator
Posts: 14488
Joined: Sun Dec 23, 2007 3:45 pm
Αγαπημένη Ομάδα: GB Packers
Status: WIP
Location: thessaloniki
Has thanked: 19 times
Been thanked: 4 times

Geologos wrote: Mon Mar 29, 2021 8:25 pm Ασχετο, το bill βγαίνει (και?) από το William.
Νομίζω πάντα είναι υποκοριστικό τού.
User avatar
zidane72003
The God Of Football
The God Of Football
Posts: 62575
Joined: Wed Nov 26, 2003 12:00 am
Football Manager της ομάδας: Arsenal,Barca,OSFP,Juve
Αγαπημένη Ομάδα: BOUBOUZEL FC
facebook προφίλ: bill.sakkas.5
Status: Glasgow here i am
Location: Μεταξυ του πραγματικου και του δικου μου κοσμου
Has thanked: 3 times
Been thanked: 18 times

Ναι είναι.

William
Billiam
Bill.

Sent from my GM1913 using Tapatalk

Spoiler: show
Δεν γ@μ@με οχι επειδη δε θελουμε,αλλα απο ιδεολογια.

ΡΕ ΖΗΣΑΜΕ ΝΑ ΠΑΜΕ ΑΝΑΠΟΔΑ ΣΤΗ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥ ΡΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ.
User avatar
equi_gonzalez
National Manager
National Manager
Posts: 9541
Joined: Mon Mar 22, 2010 6:21 pm
Αγαπημένη Ομάδα: Παναθηναϊκός, Barca, Man Utd
Has thanked: 1 time
Been thanked: 4 times

https://twitter.com/thedukeoriginal/sta ... 19042?s=19

ΓΙΑ ΑΥΤΑ ΠΩΛΕΜΙΣΕ Ο ΚΟΛΟΚΟΤΡΟΝΙΣ? ΝΑ ΕΧΕΤΑΙ ΕΣΙΣ ΕΛΕΦΘΕΡΙΑ ΑΛΟΓΟΥ ΚΑΙ ΝΑ ΦΩΡΑΤΑΙ ΜΑΣΚΕΣ?

Sent from my KB2005 using Tapatalk

pirovatis wrote:Τραβάει τις ακροαματικότητες και τα θηλυκά ο Εκι.
User avatar
skerzos
Football Demi-God
Football Demi-God
Posts: 16071
Joined: Wed Jul 30, 2008 6:42 pm
Αγαπημένη Ομάδα: Celtic, Liverpool
Has thanked: 0
Been thanked: 19 times

Έκτακτη επιχορήγηση για την ενίσχυση του φιλανθρωπικού έργου της Εκκλησίας και την κάλυψη έκτακτων αναγκών της λόγω κορονοϊού προβλέπει η τροπολογία που κατέθεσαν στη βουλή οι υπουργοί Οικονομικών Χρήστος Σταϊκούρας και Παιδείας και Θρησκευμάτων Νίκη Κεραμέως.

Το ύψος της επιχορήγησης που θα καλυφθεί από τον κρατικό προϋπολογισμό θα καθοριστεί με Κοινή Υπουργική Απόφαση. Αίσθηση προκαλεί το γεγονός πως δεν αποκαλύπτεται το ύψος της επιχορήγησης αυτής.

Σύμφωνα με την τροπολογία που θα ψηφιστεί στη Βουλή, η εφάπαξ επιχορήγηση θα είναι αφορολόγητη και ακατάσχετη και δεν συμψηφίζεται με βεβαιωμένα χρέη προς το Δημόσιο.
-rofl
User avatar
themistoklis7
Football Legend
Football Legend
Posts: 14771
Joined: Thu Nov 06, 2008 8:37 pm
Αγαπημένη Ομάδα: Ολυμπιακος
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Οταν καταλαβαινεις οτι αυτο γινεται για εκλογικους λογους,αντι για γελια βαζεις τα κλαματα -tsekouri
Bouzouxis7 wrote:ΥΣ: Για να κράζει και ο Θέμης, τότε μάλλον δεν υπάρχει ελπίδα :D
Tsakalaki wrote:Αν νομίζεις οτι το Football Manager "είναι ένα παιχνίδι μωρέ..." δε θα με καταλάβεις ποτέ. Αν νομίζεις οτι το fmgreece.gr "είναι ένα σάιτ που κατεβάζεις γραφικά" δε θα με καταλάβεις ποτέ.
Spartakus
Football Legend
Football Legend
Posts: 13675
Joined: Tue Aug 09, 2005 10:23 am
Αγαπημένη Ομάδα: η δικιά μου
Location: Σε ένα κόσμο δικό μου, οπού μένω εγώ κι ο εαυτός μου
Has thanked: 0
Been thanked: 4 times

Τους πυροπαθεις στο Μάτι όμως τους πετάμε στο δρόμο γιατί έτσι... Επειδή μπορούμε...
Γεωργέας forecer (και με περιβραχιόνιο)
--------------------------------------------
Kastroman wrote:Από τους αντίπαλους, ο Σπάρτακος εξελίσσεται σε λατρεία. :notworthy:
Όταν έβρεχε ο Θεός agression, bravery και determination είχε βγάλει κουβαδάκι και τα μάζευε. :D
nikos55 wrote:Φίλε Spartakus,
Και εσύ στον αγώνα μας. Οπως ο Σπάρτακος της αρχαιότητας ηγήθηκε των σκλάβων εναντίον των Ρωμαίων, εσύ οδήγησέ μας στη μάχη εναντίον της SI. Η θέση του αρχηγού είναι ανοικτή...
Post Reply

Return to “Επικαιρότητα - Άσχετα”