Συνδέσεις Internet / Βοήθεια / Απόψεις

Σχετικά με το internet καθώς και τα online παιχνιδάκια...
Post Reply

Ποιος είναι ο καλύτερος παροχέας internet στην ελλάδα?

OTE
87
41%
OTENET
34
16%
VIVODI
10
5%
ON TELECOM
9
4%
FORTHNET
72
34%
 
Total votes: 212
User avatar
Sup
Football Legend
Football Legend
Posts: 12594
Joined: Wed Nov 23, 2005 10:49 pm
Football Manager της ομάδας: King Y.B.W
Αγαπημένη Ομάδα: ΠΑΟΚ - St. Pauli
facebook προφίλ: kostassup
Status: So walk away and close the door , and let my life be as it was before
Location: Θεσσαλονίκη
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Με αφορμή ενός post που είδα της uptight αν δεν κάνω λάθος αποφάσισα να κάνω ένα topic (χρειάζεται άδεια εδώ η μονο στην εξέδρα?) για βοήθεια περί internet συνδέσεων και τα σχετικά. Διάβασα σε ένα άλλο forum το σχετικό δημοσίευμα.. έχει και βιντεάκι για μια συγκεκριμένη εταιρία.. (Τσακαλάκη ο ΠΟΤΕΣ τουλάχιστον δεν κάνει τέτοιες βλακείες)


Το βρηκα σε ενα αλλο φορουμ!Διαβαστε προσεχτικα!Thanks to Jimmy_MC.

[quote]
Paidia prosoxi megali osoi exete balei ON, i exete katathesi aitisi gia energopoiisi, alla eidika osoi exete eidi energopoiithei.

Edo kai merikes meres exei ginei gnosto pos to router PIRELLI pou dinoun exei ta ekseis problimata:

1. Einai kleidomeno kai den exeis admin access
2. Den mporeis synepeia tou 1 na kaneis PORT FORWARD diladi na anoikseis thyres epikoinonias programmaton, eidikotera p2p opos utorrent,limewire ktlp
3. Gia ton idio parapano logo den mporeis na ekmetaleuteis kapoies ypiresies VOIP opos px skype, voipbuster,sipdiscount,voipdiscount ktlp
4. Exei kseklidoto to wireless network kai fisika gia ton idio logo den mporeis na mpeis kai na to kleidoseis. Koinos olokliri i geitonia tha pairnei internet apo esena.
5. To pio symantiko sas to fyllaga gia to tellos. Exei anoixto to REMOTE ACCESS stin thyra 8080 gia na mporei o ypalilos tis ON na epembainei sto router sas opote krinei autos anagkaio. Epidi omos to username kai pass tis on einai idio gia olous ON/ON mporei akomi kai o opoiosdipote thelei, gnorizontas tin IP sas (to poio eukolo pragma ston kosmo) na mpei sto router sas kai na parei pliri elenxo tou kai tis syndesis sas, opos episis na dei kai to local network sas kai fisika olous tous fakelous pou exete shared.

Eidi polloi xristes exoun kanei akyrosi tis syndesis tous kai arketoi akomi etoimazoun kataggelia. Episis einai synistomeno na epikinonisete ektos apo tin etaireia me tin EETT kai tin arxi prostasias prosopikon dedomenon.

Gia perissoteres leptomeries mporeite na deite kai sto parakato link
http://www.adslgr.com/forum/forumdisplay.php?f=161

Elpizo na min exei kaneis sas problima, mias kai dystixos alli mia etaireia pou etaze lagous me petraxilia, apodeixtike lamogia

kai gia tou logou to alithes oriste ki ena video gia to pos na kanete hack ton router tis ON

http://www.youtube.com/watch?v=ghqGws9hdRQ

To dokimasane kapioi oi opoioi entopisan arxika to problima kai gyrisane to video gia na to exoun os apodeiktiko stoixeio[/quote]



Περιμένω απόψεις σχετικά με την σύνδεση σας και τα λοιπά. ίσως βοηθήσουμε κάποιους να αποφασίσουν καλύτερα και να μην την πάθουν όπως παρα πολλοί.

Εγώ έχω βάλει ADSL "ΟΤΕΝΕΤ" ON DSL KIT 2048 και μετά από 7 μήνες χρήσης επιτέλους πιάνει παραπάνω από 100kb/sec το μεσημέρι! Ναι καλά ακούσατε. Μπορεί να κατηγορούμε τον οτε αλλα εγώ έβαλα OTENET γιατί πάντα οι κρατικές υπηρησίες είναι καλύτερες από τις ιδιωτικές.

Ψηφίστε αν δεν σας κάνει κόπο και στο Poll.

ΟΤΕ και OTENET τις ξεχωρίζω γιατί ναι μεν ανήκουν στον ίδιο όμιλο αλλα η OTENET είναι θυγατρική του ΟΤΕ
Dal- wrote:Άρης και δεν βλεπώ καλά.
Tsakalaki wrote:Αν κάνεις ντου και δεν πετύχει, θα χάσεις μια γκόμενα...Αν δεν κάνεις ντου και απλά κάθεσαι, θα χάσεις χρόνο. Και ο χρόνος είναι πιο πολύτιμος απο κάθε γκόμενα....
Spoiler: show
Konstantinos Superior says: (21:48:55)
lol greek referee
Si J says: (21:49:13)
lmao
Si J says: (21:49:20)
that mafia gets everywhere[/b]
Spoiler: show
Sebastien Finck says: (17:15:40)
yep or do a terrorism attack at SI Towers
-ypoklinomai
User avatar
Jordi_7
The God Of Football
The God Of Football
Posts: 26807
Joined: Sun Jun 05, 2005 4:11 pm
Αγαπημένη Ομάδα: FC Barcelona
Location: Marinaleda
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Μα ειναι δυνατον να εμπιστευεσαι router με ονομα απο λαστιχα?? :D

Σοβαρα και γω εχω παρει Vivodi 4mpbs αλλα @@ μεντολες...

Πιανει μεν την ταχυητητα αλλα χανεται η συνδεση που και που..

Δλδ δεν μ ανοιγει ολα τα στιοιχεια απο τις σελιδες π.χ εδω δεν βλεπω ολα τα αβαταρ εκτος αν κανω 2-3 refresh...

Αν ειμαι σε παραθυρο συνομιλιας πολλων ατομων στο ΜΣΝ με πεταει καποιες φορες επειδη λεει εχω προβληματα δικτυου..

Επισης στο ΜΣΝ δεν λαμβανω καποιες φορες μηνυματα...
Δεν βλεπω καποιες φορες αν θελουν να μου στειλουν κατι..
Κοινως δεν βλεπεις ποτε το 100% αυτων που θελεις..
Refresh και refresh..

Δεν μπορω να κανω forward ports... Θελει να εισαι ο Αινσταιν..

Bασικα για τη forthet δεν εχω ακουσει παραπονα ακομα...

Οποτε κρατικες υπηρεσιες... :wink: :roll:
No deixem de jugar perquè ens fem vells, sinó que ens fem vells perquè deixem de jugar.

Il Pinturicchio • Il Fenomeno Vero • AdP 10

Everything will be ok in the end.If it's not ok, it's not the end.
User avatar
Sup
Football Legend
Football Legend
Posts: 12594
Joined: Wed Nov 23, 2005 10:49 pm
Football Manager της ομάδας: King Y.B.W
Αγαπημένη Ομάδα: ΠΑΟΚ - St. Pauli
facebook προφίλ: kostassup
Status: So walk away and close the door , and let my life be as it was before
Location: Θεσσαλονίκη
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Βασικά για αυτό ήθελα να γίνει ένα topic για να μην την πατήσουν και άλλοι σαν και εμάς. ΕΙΔΙΚA ΑΥΤO ΜΕ ΤΗΝ ON ΕIΝΑΙ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΉ ΑΠAΤΗ και μπορούν να σου κάνουν μεγάλη ΖΗΜΙΑ. Πραγματικά πολύ μεγάλη ζημια....Δες το βιντεάκι που είναι στο quote και θα καταλάβεις!

Y.Γ καποιος moderator ας βαλει στο poll και την TELLAS γιατι εγω δεν ξερω πως γινεται. (δεν μου εμφανιζει οταν παω να κανω edit στο πρωτο μου ποστ το add option)
Last edited by Sup on Sun Apr 01, 2007 1:07 am, edited 1 time in total.
Dal- wrote:Άρης και δεν βλεπώ καλά.
Tsakalaki wrote:Αν κάνεις ντου και δεν πετύχει, θα χάσεις μια γκόμενα...Αν δεν κάνεις ντου και απλά κάθεσαι, θα χάσεις χρόνο. Και ο χρόνος είναι πιο πολύτιμος απο κάθε γκόμενα....
Spoiler: show
Konstantinos Superior says: (21:48:55)
lol greek referee
Si J says: (21:49:13)
lmao
Si J says: (21:49:20)
that mafia gets everywhere[/b]
Spoiler: show
Sebastien Finck says: (17:15:40)
yep or do a terrorism attack at SI Towers
-ypoklinomai
User avatar
Jordi_7
The God Of Football
The God Of Football
Posts: 26807
Joined: Sun Jun 05, 2005 4:11 pm
Αγαπημένη Ομάδα: FC Barcelona
Location: Marinaleda
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Φυσικα και το ειδα και κατευθειαν το ειπα σε εναν φιλο μου που θελει να βαλει.. :wink:

Εγω το εχω πει.. Με το που τελειωσει η Vivodi βαζω ΟΤΕΝΕΤ :wink:
No deixem de jugar perquè ens fem vells, sinó que ens fem vells perquè deixem de jugar.

Il Pinturicchio • Il Fenomeno Vero • AdP 10

Everything will be ok in the end.If it's not ok, it's not the end.
padeloswp8
Training Engineer
Training Engineer
Posts: 4259
Joined: Fri Jun 09, 2006 12:31 pm
Αγαπημένη Ομάδα: Άρης, Juventus, Chelsea
Location: Μπουγατσοφραπεδούπολη
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Παίδες το 'χω ξαναπεί σε πάρα πολλά ποστ και το ξαναλέω. Η καλύτερη επιλογή για internet είναι η forthnet. Απολύτως κανένα πρόβλημα με τις συνδέσεις, τρομερή εξυπηρέτηση, πάρα πολύ καλές προσφορές και το κυριότερο ΔΕΝ ΣΟΥ ΠΙΑΝΟΥΝ ΤΟΝ ΚΩΛΟ. 8)


Εγώ τώρα περιμένω να λήξει η συνδρομή μου με το ADSL in a Box (wireless) για να βάλω 2play. Άκρως συμφέρουσες προσφορές :wink:


Υ.Γ : Αυτές τις πστιες τις ON τις γνώριζα. Δεν είναι εταιρία άξια εμπιστοσύνης. Γι αυτό όποιος μου έλεγε ότι το σκέφτεται για ON, τον έβριζα :D


΄Ενας ακόμη λόγος για να εμπιστευθείτε την forthnet: Οι ιδιοκτήτες της είναι ξένοι. Σουηδοί αν δεν κάνω λάθος. Γι αυτό και είναι σοβαρή εταιρία :P
H2O Polo


When I'm Good
I'm Really Good

When I'm Bad
I'm Better!

User avatar
Akyla
Twitch Streamer
Twitch Streamer
Posts: 11087
Joined: Sun Jan 23, 2005 1:48 am
Football Manager της ομάδας: Chester FC
Αγαπημένη Ομάδα: Leeds
Status: Weekends are overrated
Location: Νέο Ηράκλειο
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Forthnet
Αυτή ξέρω,αυτή εμπιστεύομαι


Boixos αυτό με τα refresh ίσως φταίνε το antivirus ή το firewall που έχεις εγκαταστήσει :wink:
User avatar
Jordi_7
The God Of Football
The God Of Football
Posts: 26807
Joined: Sun Jun 05, 2005 4:11 pm
Αγαπημένη Ομάδα: FC Barcelona
Location: Marinaleda
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Ρε Αkyla και με την ISDN γιατι δεν γινοταν? Απο τη μερα που εβαλα το DSL εγινε... :x :wink:
No deixem de jugar perquè ens fem vells, sinó que ens fem vells perquè deixem de jugar.

Il Pinturicchio • Il Fenomeno Vero • AdP 10

Everything will be ok in the end.If it's not ok, it's not the end.
uptight
Indispensible
Indispensible
Posts: 1777
Joined: Mon Jun 28, 2004 11:00 pm
Football Manager της ομάδας: Εργοτέλης/MTK/Egypt/Watford
Αγαπημένη Ομάδα: Notts County/ Α. Νικοπολίδης
Location: Πειραιάς
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

παιδιά εγώ μόλις έβαλα την ΟΝ χτες. LImewire έχω ήδη χρησιμοποιήσει σήμερα με απόλυτη επιτυχία (έχω κατεβάσει 4 albums :D ), wireless ΔΕΝ έχω έτσι κι αλλοιώς... και shared μόνο μουσική έχω. τσαντίστηκα χοντρά βέβαια με το video που λόγω απόστασης από την τηλεόραση δεν μπορώ να το χρησιμοποιήσω... αλλά κάντε το πιο λιανά, πως αλλοιώς κινδυνεύω; τα τεχνικά των networks δεν τα κατέχω καθόλου. :wink:
I'd tell all my friends but they'd never believe me
They'd think that I'd finally lost it completely
I'd show them the stars and the meaning of life
They'd shut me away
But I'd be alright
Alright
I'm just uptight
Uptight
360°
Amateur
Amateur
Posts: 147
Joined: Mon Dec 04, 2006 1:45 pm
Location: Τρίπολη / Αθήνα
Has thanked: 0
Been thanked: 0

[quote="Padeloswp8"]Παίδες το 'χω ξαναπεί σε πάρα πολλά ποστ και το ξαναλέω. Η καλύτερη επιλογή για internet είναι η forthnet. Απολύτως κανένα πρόβλημα με τις συνδέσεις, τρομερή εξυπηρέτηση[/quote] ROFL! :D
Δε μπορεί... ή είσαι Σουηδός ή κάνεις πλάκα...


(& εγώ 4thnet ψήφισα...)
Form is temporary,
Class is permanent
padeloswp8
Training Engineer
Training Engineer
Posts: 4259
Joined: Fri Jun 09, 2006 12:31 pm
Αγαπημένη Ομάδα: Άρης, Juventus, Chelsea
Location: Μπουγατσοφραπεδούπολη
Has thanked: 0
Been thanked: 0

@360 Όποτε τους χρειάστηκα, η εξυπηρέτησή τους ήταν άμεση :wink:


@ uptight Αυτό το video δείχνει πόσο εύκολα μπορεί κάποιος να αποκτήσει πρόσβαση στον router σου και να σου αλλάξει όλα τα settings έτσι ώστε να σου προκαλέσει ζημία. Οταν είδα πως δεν μπορούσες να αλλάξεις το password του login για να μπεις στο setup του router, δεν το πίστευα. Δηλαδή ποια εταιρεία δεν αφήνει τους users της να το αλλάξουν??? Και γιατί να το κάνει αυτό? :?

Τεσπα, forthnet rulez :victory:

Και στο πακέτο ADSL in a box (wireless) η forthnet σου έδινε από τους καλύτερους router της αγοράς (linksys) και όχι λάστιχο αυτοκινήτου :D
H2O Polo


When I'm Good
I'm Really Good

When I'm Bad
I'm Better!

Alexos
Director Of Football
Director Of Football
Posts: 5359
Joined: Mon Dec 27, 2004 9:51 pm
Αγαπημένη Ομάδα: PAO B.C.- Chicago Bulls
Status: Η μειοψηφία μπορεί και να έχει δίκιο, η πλειοψηφία πάντα κάνει λάθος.
Location: Καρδίτσα/Θεσσαλονικη
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

Πάντως και η OTENET που χρησιμοιώ εγώ είναι μια χαρά.

Άμεση εξυπηρέτηση για αν μου δώσουν κωδικό που έχασα,καλή τεχνική υποστήριξη.

Μια χαρά,ως τώρα κανένα πρόβλημα...
Ιστορία NBA 2K14 Association - Jazzing for the Title

viewtopic.php?f=392&t=40536&p=1859597#p1859597
User avatar
zidane72003
The God Of Football
The God Of Football
Posts: 62568
Joined: Wed Nov 26, 2003 12:00 am
Football Manager της ομάδας: Arsenal,Barca,OSFP,Juve
Αγαπημένη Ομάδα: BOUBOUZEL FC
facebook προφίλ: bill.sakkas.5
Status: Glasgow here i am
Location: Μεταξυ του πραγματικου και του δικου μου κοσμου
Has thanked: 3 times
Been thanked: 18 times

Παντως δε καταλαβαινω γιατι φωναζετε για τις ταχυτητες που καποιοι πιανετε...η ταχυτητα που σας εχουνε δωσει(2Mbps,1Mbps κτλ)ειναι ονομαστικη...Το γραφει και στο χαρτακι που σας εχουνε βαλει να υπογραψετε.Κανενας δεν ειπε οτι θα εχετε αυτη τη ταχυτητα.Αυτα προς αποφυγη παρεξηγησεων επειδη στο 1ο ποστ βλεπω για 100kb/s(μια χαρα ταχυτητα σε ωρα αιχμης)

Vivo εχει συμπεριφερθει αψογα σε μενα και μου κανει και μια χαρα δουλεια.Το δικτυο της ειναι μακραν καλυτερο σε ολα απο τα υπολοιπα...Οποιος ειναι στο δικτυο vivo(το οποιο βεβαια ειναι μικρο)μου εχει πει ΜΟΝΟ καλα λογια κα ιτουμπανο ταχυτητες.Μονο προβλημα τα παιδια που πασχουνε απο μπετοβλακιαση στο τμημα εξυπηρετησης πελατων.

Vivo for me
Spoiler: show
Δεν γ@μ@με οχι επειδη δε θελουμε,αλλα απο ιδεολογια.

ΡΕ ΖΗΣΑΜΕ ΝΑ ΠΑΜΕ ΑΝΑΠΟΔΑ ΣΤΗ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥ ΡΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ.
akis13
Πρωταθλητής Προγνωστικών
Πρωταθλητής Προγνωστικών
Posts: 4312
Joined: Wed Apr 16, 2003 11:00 pm
Football Manager της ομάδας: Palermo
Αγαπημένη Ομάδα: Παναθηναικος,Palermo
Location: Χαλάνδρι,Αθήνα
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

[quote="zidane72003"]
Vivo εχει συμπεριφερθει αψογα σε μενα και μου κανει και μια χαρα δουλεια.Το δικτυο της ειναι μακραν καλυτερο σε ολα απο τα υπολοιπα...Οποιος ειναι στο δικτυο vivo(το οποιο βεβαια ειναι μικρο)μου εχει πει ΜΟΝΟ καλα λογια κα ιτουμπανο ταχυτητες.Μονο προβλημα τα παιδια που πασχουνε απο μπετοβλακιαση στο τμημα εξυπηρετησης πελατων.

Vivo for me[/quote]

+1
User avatar
Sup
Football Legend
Football Legend
Posts: 12594
Joined: Wed Nov 23, 2005 10:49 pm
Football Manager της ομάδας: King Y.B.W
Αγαπημένη Ομάδα: ΠΑΟΚ - St. Pauli
facebook προφίλ: kostassup
Status: So walk away and close the door , and let my life be as it was before
Location: Θεσσαλονίκη
Has thanked: 0
Been thanked: 0

[quote="uptight"]παιδιά εγώ μόλις έβαλα την ΟΝ χτες. LImewire έχω ήδη χρησιμοποιήσει σήμερα με απόλυτη επιτυχία (έχω κατεβάσει 4 albums :D ), wireless ΔΕΝ έχω έτσι κι αλλοιώς... και shared μόνο μουσική έχω. τσαντίστηκα χοντρά βέβαια με το video που λόγω απόστασης από την τηλεόραση δεν μπορώ να το χρησιμοποιήσω... αλλά κάντε το πιο λιανά, πως αλλοιώς κινδυνεύω; τα τεχνικά των networks δεν τα κατέχω καθόλου. :wink:[/quote]


Μπορεί οποιος θέλει (ακόμα και εγώ που έχω OTENET) να μπω στο σύστημα σου και να καταστρέψω ότι θέλω. στο λέω με πολύ απλά λόγια για να το καταλάβεις.
και αυτό γιατί πολύ απλά όλοι οι users τις ON έχετε ίδιο id και ίδιο password. και όταν τα έχεις αυτά ΕIΝΑΙ πολύ εύκολο να μπούν στο σύστημα σου. όπου σύστημα εννοώ το router.

Εκτος αυτού επειδή όλοι έχετε ίδιο id και ίδιο password και επειδή ο καθένας μπορεί να μπει στο router/modem σου μπορεί να σου κλέβει γραμμή. ποσα έχεις? (6mbit λογικά) άρα μπορούν να σε κάνουν να έχει 384 η και πολύ χειρότερα κλέβοντας σου ταχύτητα.

Έχει και αλλα προβλήματα αλλα από το βιντεάκι που είδα αυτά κατάλαβα. αν είναι κάποιος τεχνικός η κάτι άλλο ας εξηγήσει κιόλας τα πιο βαθιά προβλήματα.. γιατί είμαι σίγουρος ότι υπάρχουν


zidane έχεις δίκιο αλλα δεν είναι άθλιο να έχει 384 forthnet και να πιάνεις 40kb/sec και να έχεις OTENET 2mbit και να πιάνει 10kb/sec και με δυσκολία να σου ανοίγει τον IE? σε ώρα αιχμής μιλάω πάντα. ξέρω ότι είναι ονομαστική (το γραφει και στο συμβόλαιο πίσω). δεν διαμαρτυρήθηκα αλλα νταξή όταν παίρνεις πενταπλάσια ταχύτητα ΔΕΝ περιμένεις να έχεις κατώτερη σύνδεση από την 384. πήγαινε στην αρχή λες και είχα 56..

εδώ και 2 μήνες πλέον έχει διορθωθεί και πιάνω full ταχύτητες ακόμα και σε ώρες αιχμής. απλά να προσέχουν τις προσφορες που βγάζουν γιατί όταν μια περιοχή μπορεί να δώσει 100mbit και δίνουν προσφορες 2mbit αν το πάρουν 200 άτομα θα είναι σαν να έχουν 512..είναι και αυτό μια κοροϊδία έτσι δεν είναι? (που εδώ στους αμπελοκηπους τον 90.000++ κατοίκων σίγουρα δεν βάλαν μονο 200 άτομα)
Dal- wrote:Άρης και δεν βλεπώ καλά.
Tsakalaki wrote:Αν κάνεις ντου και δεν πετύχει, θα χάσεις μια γκόμενα...Αν δεν κάνεις ντου και απλά κάθεσαι, θα χάσεις χρόνο. Και ο χρόνος είναι πιο πολύτιμος απο κάθε γκόμενα....
Spoiler: show
Konstantinos Superior says: (21:48:55)
lol greek referee
Si J says: (21:49:13)
lmao
Si J says: (21:49:20)
that mafia gets everywhere[/b]
Spoiler: show
Sebastien Finck says: (17:15:40)
yep or do a terrorism attack at SI Towers
-ypoklinomai
uptight
Indispensible
Indispensible
Posts: 1777
Joined: Mon Jun 28, 2004 11:00 pm
Football Manager της ομάδας: Εργοτέλης/MTK/Egypt/Watford
Αγαπημένη Ομάδα: Notts County/ Α. Νικοπολίδης
Location: Πειραιάς
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

κάτσε, τα firewalls και όλα αυτά δεν μπορούν να μου εξασφαλίσουν ότι κάποιος δεν θα μπει;

για να είμαι ειλικρινής έχω χαρεί τόσο πολύ με την ταχύτητα που κατεβάζω - κυρίως μουσική που με ενδιαφέρει και περισσότερο - που δεν θα έμπαινα με τίποτα αυτή τη στιγμή σε διαδικασία νέας αλλαγής. ήδη περίμενα 1 μήνα γι'αυτό, (συν 10 χρόνια :D ) δεν θέλω άλλο.

πάντως ξαναλέω ότι το Limewire το χρησιμοποίησα μια χαρούλα... :roll:

edit - είδα το βιντεάκι. συγγνώμη αλλά που βρήκε ο τύπος τις IP των χρηστών; επιπλέον, είναι εντελώς ανώνυμο. οποιοσδήποτε από μια άλλη εταιρία μπορεί να το έχει φτιάξει... :roll:
Last edited by uptight on Sun Apr 01, 2007 11:15 am, edited 1 time in total.
I'd tell all my friends but they'd never believe me
They'd think that I'd finally lost it completely
I'd show them the stars and the meaning of life
They'd shut me away
But I'd be alright
Alright
I'm just uptight
Uptight
Post Reply

Return to “Internet - Online Games”