"Ζούμε ανάμεσα ΣΑΣ"

Εδώ μπαίνουν οι συζητήσεις σχετικά με τη μουσική...
User avatar
Wolfpack
Trialist
Trialist
Posts: 30
Joined: Sun Oct 10, 2004 10:09 pm
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Ακιβως εκει ειναι η φορμα για τις προτιμησεις. Προς το παρον ερχονται στο δικο μου mail αλλα θα τις διαβαζουμε και οι 2. Σε λιγες μερες θα ανεβασουμε και ενα site αποκλειστικα για το "ΖΟΥΜΕ ΑΝΑΜΕΣΑ ΣΑΣ" και θα εχουμε και απο εκει τις φορμες για τις προτιμησεις.

Λοιπον, αυτη τη Σολωμου δεν την εχω δει, αλλα φανταζομαι τι χυλοπιτες εχει φαει (1,57 ειναι οπως με πληροφορησαν) για να βγαζει τετοιο αχτι. Θελει να περασει ενα στυλακι "Κανω σταυροφορια υπερ των γυναικων και ειμαι η μπροσταρησα που ολες με σεβονται και με υποστηριζουν" αλλα μου φαινεται οτι ΚΑΙ ΠΑΛΙ καθε βραδυ στην καλυτερη περιπτωση παρεα με το μαξιλαρι της θα ειναι (οπως ειναι απο τα 19 που θα ξεπαρθενιαστηκε!)

Εξαλλου, αν ειμαι κουραδα οπως λεει... πριν με βγαλει καπου μεσα της ημουν στο πισω μερος του ανεραστου κορμιου της!

(χαρ χαρ χαρ χαρ!)

Wolfpack

Υ.Γ.: Βρε haidarifc, γιατι να της κανεις την χαρη και να την βγαλεις απο τη μιζερια της α....ς? Σιγουρα παιζουν καλυτερα μωρα στο Χαιδαρι!
http://www.soundfm.net Καθε Κυριακη 23:00-01:00 ΖΟΥΜΕ ΑΝΑΜΕΣΑ ΣΑΣ. Greco & Lykos live with passion and fashion!
User avatar
d4m13n
Banned
Banned
Posts: 2028
Joined: Sat May 10, 2003 11:00 pm
Location: Portsmouth Uk - Thiva
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Γιατί ρε σεις μια χαρά γκόμενα είναι η Μαρία..

Δείτε τη Φούσκα..

PS. Θα πόσταρα φώτο αλλά είναι λίγο extreme
haidarifc
Asst Researcher - Good Players' Expert
Asst Researcher - Good Players' Expert
Posts: 2858
Joined: Tue Dec 14, 2004 4:32 pm
Location: 214 χλμ. Δυτικά της Αθήνας
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

Να σου πω κάτι; Δεν ξέρω τι είναι από χαρακτήρα πάντως ως γυναίκα ρε παιδιά είναι πολύ καλή. Αντικειμενικά! Και όντως έχουμε πολλές καλές στα μέρη μου! :wink:
Scout [url=http://www.fmgreece.com/phpBB2/viewtopi ... 2:3f7tv4ko][b:3f7tv4ko][color=blue:3f7tv4ko]Χ[/color:3f7tv4ko][color=red:3f7tv4ko]Α[/color:3f7tv4ko][color=blue:3f7tv4ko]Ϊ[/color:3f7tv4ko][color=red:3f7tv4ko]Δ[/color:3f7tv4ko][color=blue:3f7tv4ko]Α[/color:3f7tv4ko][color=red:3f7tv4ko]Ρ[/color:3f7tv4ko][color=blue:3f7tv4ko]Ι[/color:3f7tv4ko][/size:3f7tv4ko][/b:3f7tv4ko][/url:3f7tv4ko]

" ...Εχω μια θλίψη που 'ναι τόσο μεγάλη
Που όλο φοβάμαι μη τυχόν και ξεσπάσει
Κι ισορροπώ μέσα σ' του ονείρου τη ζάλη
Μ' ένα κεφάλι γεμάτο χρυσάφι... "
User avatar
Greco
Director Of Football
Director Of Football
Posts: 6528
Joined: Fri Nov 15, 2002 12:00 am
Location: Athens
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Eντάξει ρε Χαϊδάρι. Καλή είναι.... Αλλά κυκλοφορούν πολύ καλύτερες και με λιγότερη λαμακία στον εγγέφαλο. Τώρα εάν το κοριτσάκι το έχουν στραβομαμήσει, δεν φταίμε εμείς να ακούμε την κάθε αμπελοφιλοσοφία, που πετάει....


Μην υποτιμάτατε τους ευατούς σας ρε... Αξίζεται πολύ καλύτερα κομμάτια με το μυαλό που κουβαλάτε. Μην θεοπιείτε τα τσόλια της Ελληνικής show-biz...

Tέσπα... Το θέμα μπορεί να συνεχιστεί αλλού. Έχουμε και άλλους να κράξουμε live :-P
Ο Γκεκας ειναι ευκαιρια και πινακιδα, ευκαιρια και πινακιδα, ευκαιρια και γκολ
User avatar
Nickpes21
Asst Researcher Αιολικού
Asst Researcher Αιολικού
Posts: 6412
Joined: Tue May 27, 2003 11:00 pm
Αγαπημένη Ομάδα: ΑΕΚ, Αιολικος Μυτιληνης
Status: Δε γινεται Δε γινεται τη διαιτα ν'αρχισω, μπροστα στη πρωτη λιχουδια θα σπάσω θα λυγίσω
Location: Άγιος Νικόλαος Αναβύσσου (και 15 μέρες το χρόνο στη πατρίδα!!)
Has thanked: 0
Been thanked: 0

11. konspir2
7. red
9. dforlan9.
13.dimosdial
4. Kastroman - αν καταφέρω να μπω
10.greekmnager
21.Nickpes1805
"Μετά από τις ανακοινώσεις των δυο μεγάλων του Ελληνικού ποδοσφαίρου για τον παραιτηθέντα πρόεδρό της ΕΠΟ κ Γκαγκάτση, η ΠΑΕ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟΥ εκπροσωπώντας μία μεγάλη μερίδα φιλάθλων δεν μπορεί να παραμείνει αμέτοχη.

Ως εκ τούτου, συμπάσχουμε για την αποχώρηση του κ. Γκαγκάτση και τρανή απόδειξη αυτού του γεγονότος είναι ότι τα χαρτομάντιλα στην περιοχή της Μαγνησίας ...τελείωσαν!

Ο δε πρόεδρος μας κήρυξε πενθήμερη απεργία πείνας λόγω της ...απρόσμενης κατάθλιψής του".
User avatar
RedArmy
Banned
Banned
Posts: 12177
Joined: Fri Jun 27, 2003 11:00 pm
Αγαπημένη Ομάδα: OΛΥΜΠΙΑΚΟΣ, BARCA
Location: Κηφισιά
Has thanked: 0
Been thanked: 0

ΩΩΩ ελα ρε Ηλια, η Μαρια η κολλητη σου? Παντως οντως κ μενα μ’αρεσει αρκετα σε ολες τις ταινιες που εχει παιξει(καλα δεν είναι κ πολλες) Είναι καλο που εχει τετοιες αποψεις(αμα εχει) γιατι στο τελος η ηδονη είναι μεγαλυτερη :D . Αυτές που κ καλα βριζουν τους αντρες, εχουν ξεχωριση ευχαριστιση. χεχε
No, mean is when I made Jess Mancini ride her bike home after I ass fucked her
User avatar
geckham
Football Demi-God
Football Demi-God
Posts: 17522
Joined: Tue Jun 17, 2003 11:00 pm
Location: North Bank, Highbury.
Has thanked: 0
Been thanked: 1 time

Κάπου είχα κάνει ένα ποστ. Τι απόγινε? :-k

Anyway...
Aπλά ανέφερα ότι ο Νικόπες μου έφαγε το νούμερο.... :wink:
Το 21 το έχω εγώ...

έτσι πάει η λίστα:11. konspir2
7. red
9. dforlan9.
13.dimosdial
4. Kastroman - αν καταφέρω να μπω
10.greekmnager
21. gecks
12.Nickpes1805
I fart in your general direction.Image
User avatar
Greco
Director Of Football
Director Of Football
Posts: 6528
Joined: Fri Nov 15, 2002 12:00 am
Location: Athens
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Any Given Sunday...

Όπως τις 2 τελευταίες Κυριακές, έτσι και αυτή όσοι μας προτιμήσετε θα μας λουστείτε. Υπάρχει μια περίπτωση να μας περνάνε αναμετάδοση στα FM. Αυτό δεν το ξέρουμε ακόμα αλλά μιας και είμαστε technology oriented από το net θα παίζουμε.

Κάτι πήρε το αυτί μου ότι το cosmopolitan έβγαλε ΕΥΑΓΓΕΛΙΟ για το πως σκέφτονται οι "άντρες"...

Ε, ρε και έχω διάθεση :evil: :-P :shock: :)
Ο Γκεκας ειναι ευκαιρια και πινακιδα, ευκαιρια και πινακιδα, ευκαιρια και γκολ
User avatar
Greco
Director Of Football
Director Of Football
Posts: 6528
Joined: Fri Nov 15, 2002 12:00 am
Location: Athens
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Αυτή η εκπομπή ήταν ακόμα πιο σαλάτα. Μουσικά έπαιξε τα πάντα. Αυτή τη Κυριακή φορά θα είμαστε πιο τυπικοί με τις αφιερώσεις που μας στείλατε :-P

Βγάλαμε γούστα τόσο στον αέρα, όσο και στο chat room. Τα νούμερα που έρχονται στον server είναι ΤΡΟΜΑΚΤΙΚΑ, και ήδη έχουνε κάνει αίσθηση στην radio ελληνική κοινότητα. Μπορεί να είναι και νούμερο 1 σαν συγκέντρωση κόσμου. Άλλοι μπορεί να έχουν περισσότερο κόσμο αλλά πιο διάσπαρτο κατά την διάρκεια της ημέρας. Είναι πάντως όλες αξιόλογες προσπάθειες.

Η συμμετοχή των παιδιών του fmgreece είναι συγκλονιστική και σαν αριθμός και σαν παρουσία. Χαίρομαι ιδιαίτερα που όταν κάνω εκπομπή την κάνω και την ακούνε άτομα από εδώ που τους θεωρώ φίλους. Παρόλα αυτά θα σας μιλήσω τίμια όχι σαν Greco αλλά σαν Γιώργος. Θα σας ευχαριστίσω πρώτα για την συμπαράσταση σας αλλά θα σας τραβήξω το αυτάκι για κάτι άλλο... :-P

Χθες μπήκε μια ακροάτρια με το nick Kelly στο chatroom. Aπό ότι μας είπε μπήκαν κάποιοι και της την έπεσαν ( :D ) στο prive. Δεν θα είχα κανένα πρόβλημα και ίσως σε μια εκπομπή που ΕΓΩ ήμουν ακροατής θα έκανα ακριβώς το ίδιο. Αλλά πέρα από την μεγάλη μας παρέα και τα κοινά μας χαρακτηριστικά θα πρέπει σε αυτό το χώρο να δεχόμαστε και τους άλλους fans.

Θα μου πείτε. Μα ρε Greco Κυριακή είναι δεν θα μιλήσουμε για μπάλα, ή θα δούμε τον κολλητό από το fmgreece και δεν θα πιάσουμε κουβέντα; Να τα κάνετε όλα απλά προσπαθείστε να βάλετε και τους καινούργιους στην παρέα. Ορισμένοι, και ειδικά οι κοπέλες δεν έχουν τον δικό σας τσαμπουκά και τον δικό σας αυθορμητισμό που με δική σας πρωτοβούλια χτίσατε ένα προφίλ στην internet σκηνή. Βοήθηστε τους και αυτούς να γίνουμε ΚΑΙ σε αυτό το κομμάτι σαν fmgreece υπόδειγμα :wink:

Μπορούσα να αποφύγω να τα πω όλα τα παραπάνω. Να μείνω στα νούμερα, να σας λέω ελάτε να ακούσετε και να το παίζω μάγκας. Τσάμπα μάγκας δεν θέλω να γίνω όμως. Πολλοί από εσάς που διαβάσατε αυτές τις γραμμές μπορεί να ξενερώσατε, άλλοι μπορείτε να μου βρείτε δίκιο. Εγώ σας μίλησα όσο πιο τίμια μπορώ, σε άτομα που θεωρώ φίλους.

Ευχαριστώ και ΠΑΛΙ για την στήριξη, και γουστάρω όταν ακούω ότι το διασκεδάζετε...

Η ΧΑΡΑ ΕΙΝΑΙ ΑΠΕΡΙΓΡΑΠΤΗ.
Ο Γκεκας ειναι ευκαιρια και πινακιδα, ευκαιρια και πινακιδα, ευκαιρια και γκολ
User avatar
dforlan9
Graphics' Expert
Graphics' Expert
Posts: 15589
Joined: Tue Apr 29, 2003 11:00 pm
Football Manager της ομάδας: Ολυμπιακός
Αγαπημένη Ομάδα: Ολυμπιακός / Arsenal
facebook προφίλ: dforlan9
twitter: dforlan9
Location: Piraeus
Has thanked: 1 time
Been thanked: 1 time
Contact:

[quote="Greco"]


Χθες μπήκε μια ακροάτρια με το nick Kelly στο chatroom. Aπό ότι μας είπε μπήκαν κάποιοι και της την έπεσαν ( :D ) στο prive. Δεν θα είχα κανένα πρόβλημα και ίσως σε μια εκπομπή που ΕΓΩ ήμουν ακροατής θα έκανα ακριβώς το ίδιο. Αλλά πέρα από την μεγάλη μας παρέα και τα κοινά μας χαρακτηριστικά θα πρέπει σε αυτό το χώρο να δεχόμαστε και τους άλλους fans.

[/quote]
Λέω και γω. Νόμιζα ότι τη πείραξε αυτό:
[quote]
* kelly has joined #soundfm
<greek_manager> bye
<Greco-Lykos> adios !!!!!!!!!
<Small_alex> posa eurwpaika exete?
<greek_manager> 3
* Alias^^ is now known as fredarmy
<Greco-Lykos> Kalimera Kelly!
<dimosdial> re 8 pontous plati vlepeis.. :p
<dforlan9> áíôå ñå
<Greco-Lykos> pws eimaste?
<dforlan9> Fredarmy
<Small_alex> katarxin
<Small_alex> exete lao???
* haidarifc has quit IRC (Quit: Leaving )
<DoctorBalendar> XOXOXOX
<kelly> kalimera!!!
<fredarmy> :P
<dimosdial> nai alla oxi sto torino
<Small_alex> gia sto torino OLOI TORINO EINAI
<dforlan9> âáëå dannyCl :P
<geckham> xwnei
<fredarmy> xaxaxa
<Small_alex> pou exete?
<fredarmy> stt
<fredarmy> stfu
<Small_alex> stin cosenza?
* kelly is now known as XXX-12638285279693
<dforlan9> ti stfu ñå?
<dforlan9> ñåæéëé
<fredarmy> stfu re
[/quote]
:)
User avatar
RedArmy
Banned
Banned
Posts: 12177
Joined: Fri Jun 27, 2003 11:00 pm
Αγαπημένη Ομάδα: OΛΥΜΠΙΑΚΟΣ, BARCA
Location: Κηφισιά
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Odws,eimastan ligo kafroi... :D Alla to katalava egw, me goustare. Fanike to prama...

Bravo re Aki me ta ellinika sou sto irc, tpt den fainetai... Akou ellinika sto irc. :roll:
No, mean is when I made Jess Mancini ride her bike home after I ass fucked her
User avatar
dforlan9
Graphics' Expert
Graphics' Expert
Posts: 15589
Joined: Tue Apr 29, 2003 11:00 pm
Football Manager της ομάδας: Ολυμπιακός
Αγαπημένη Ομάδα: Ολυμπιακός / Arsenal
facebook προφίλ: dforlan9
twitter: dforlan9
Location: Piraeus
Has thanked: 1 time
Been thanked: 1 time
Contact:

Γιατί ρε? Δίνουν κύρος και επίπεδο στη συζήτηση :P.
User avatar
Greco
Director Of Football
Director Of Football
Posts: 6528
Joined: Fri Nov 15, 2002 12:00 am
Location: Athens
Has thanked: 0
Been thanked: 0

LOL, καλα είστε απίστευτοι έτσι :) :) :) :) :)

Bγάλατε το log στη φόρα...

Εμ, είδατε...
Σας είπε μια καλημέρα και να τι τσίμπησε το κορίτσι... :cry: :cry: :cry:

ΜΕΡΑ ΠΟΥ ΒΡΗΚΕ ΚΑΙ ΑΥΤΗ ΝΑ ΜΙΛΗΣΕΙ

Η ΚΥΡΙΑΚΗ ΕΙΝΑΙ ΓΙΑ ΜΠΑΛΑ
Ο Γκεκας ειναι ευκαιρια και πινακιδα, ευκαιρια και πινακιδα, ευκαιρια και γκολ
greek_manager
Webmaster
Webmaster
Posts: 11864
Joined: Fri Dec 06, 2002 12:00 am
Αγαπημένη Ομάδα: Παναθηναϊκός
facebook προφίλ: thkouk
twitter: thkouk
Location: Τρίκαλα
Has thanked: 1 time
Been thanked: 0
Contact:

:D
Ίσως θα πρέπει να είναι άλλη η μέρα της μπάλας και άλλη η μέρα της "κοινωνικής συζήτησης και κριτικής" :wink:
haidarifc
Asst Researcher - Good Players' Expert
Asst Researcher - Good Players' Expert
Posts: 2858
Joined: Tue Dec 14, 2004 4:32 pm
Location: 214 χλμ. Δυτικά της Αθήνας
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

Το ντοκουμέντο με δικαιώνει κατάφορα! Βλέπετε όλοι πεντακάθαρα δύο γραμμές πάνω από το καλημέρα της Κέλλυς το log off μου!! :D :D Ρε γαμώτο έφυγα την κατάλληλη στιγμή και από την παράθεση δεν κατάλαβα τι έγινε! Πάντως ντροπή σας! :D :D

Υ.Γ. Πολύ δημοσιογραφικό το ποστ μου! :-D
Υ.Γ 2 Καλά πως έκανες παράθεση;; Το είχες κρατήσει;;
Scout [url=http://www.fmgreece.com/phpBB2/viewtopi ... 2:3f7tv4ko][b:3f7tv4ko][color=blue:3f7tv4ko]Χ[/color:3f7tv4ko][color=red:3f7tv4ko]Α[/color:3f7tv4ko][color=blue:3f7tv4ko]Ϊ[/color:3f7tv4ko][color=red:3f7tv4ko]Δ[/color:3f7tv4ko][color=blue:3f7tv4ko]Α[/color:3f7tv4ko][color=red:3f7tv4ko]Ρ[/color:3f7tv4ko][color=blue:3f7tv4ko]Ι[/color:3f7tv4ko][/size:3f7tv4ko][/b:3f7tv4ko][/url:3f7tv4ko]

" ...Εχω μια θλίψη που 'ναι τόσο μεγάλη
Που όλο φοβάμαι μη τυχόν και ξεσπάσει
Κι ισορροπώ μέσα σ' του ονείρου τη ζάλη
Μ' ένα κεφάλι γεμάτο χρυσάφι... "
Post Reply

Return to “Μουσική”