Πρόβλημα εγκατάστασης FM 08

Έχετε τεχνικές δυσκολίες; Δε σας "τρέχει" με τίποτα; Βρήκατε bug και δεν ξέρετε που να το πείτε; Εδώ λοιπόν!
Forum rules
ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ

Πριν ανοίξετε οποιοδήποτε topic εντός του τομέα διαβάστε οπωσδήποτε τους ΚΑΝΟΝΕΣ-ΟΔΗΓΙΕΣ αναφοράς και ακολουθήστε τους πιστά. Από εδώ και πέρα θα θεωρείται το παρόν μήνυμα σαν προειδοποίηση, και θα κλειδώνονται, και αν κρίνεται σκόπιμο από τους mods/admins θα διαγράφονται, τα topics θα που δεν συμφωνούν, χωρίς δεύτερη προειδοποίηση γιατί δημιουργείται σοβαρό πρόβλημα στην προσπέλαση των topics από τους χρήστες.
Post Reply
User avatar
Sapsalomenos
Coach
Coach
Posts: 2740
Joined: Sat Mar 29, 2008 4:19 pm
Status: Believe it or not, I was not always as awesome as I am today.
Location: Σέρρες
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Mετά απο αρκετό καιρό είπα να θυμηθώ το FM 08.

Ξεκινάω να το κάνω εγκατάσταση και ανοίγει κανονικά το autorun...
Με το που φορτώνει όμως το install anywhere μου βγάζει το παρακάτω μήνυμα "Επιλέξτε άλλη θέση για την εξαγωγή του προγράμματος"
Όπου όμως και να επιλέξω να κάνει εξαγωγή μου βγάζει ακριβώς το ίδιο μήνυμα...
Any help?
"Even if there was a hand, it was the hand of God."

Mαγικές στιγμές...

Μαραντόνα: «Ο καλύτερος μετά από εμένα ο Πελέ!»

Image
Brujitas wrote: Επίσης αναρωτιεμαι πως σκατα τοσο καιρο βγαινουμε με ελληνιδες. Ρε. Η διαφορά στον χαρακτηρα, στην ευγενια, στο κεφι, στην πλακα, ειναι ΧΑΩΔΗΣ.
User avatar
badouvas11
Trialist
Trialist
Posts: 50
Joined: Sat Feb 14, 2009 12:34 pm
Football Manager της ομάδας: ολυμπιακος
Αγαπημένη Ομάδα: ολυμπιακος
Has thanked: 0
Been thanked: 0

mipws dn exeis arketo xwro?
Sharkakopoulos
Rotation
Rotation
Posts: 1072
Joined: Thu Oct 25, 2007 1:19 pm
Football Manager της ομάδας: BookManager
Αγαπημένη Ομάδα: Pao,ACDB
Status: την παλεύει!
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Παιδιά επειδή είμαι και old school και το FM10 δεν με ενθουσίασε ιδιαίτερα προσπάθησα να επιστρέψω πίσω στο 08.
Εγκαθιστώ κανονικά το παιχνίδι, έχω μέσα το δισκάκι αλλά δεν μου ανοίγει.Μου βγάζει "Παρακαλώ εισάγετε τον αυθεντικό δίσκο στη θέση του αντίγραφου. (4001)". και από κάτω μια ιστιοσελίδα να επισκεφτώ www.securom.com/message.

Το παιχνίδι αυθεντικό και είχα καεί ατελείωτες μέρες παλιά. Ίσως φταίει το γεγονός ότ άλλαξα υπολογιστή; Παλιά είχα XP ενώ τώρα Vista.

Κρίμα και έχω βρει αρκετά καλά γραφικά..
Post Reply

Return to “Τεχνικές Ερωτήσεις / Bugs FM2008”