Πρόβλημα με condition μετά το 70

Συζητήστε για το τρόπο που προπονείτε τους παίκτες! Τεστ, συγκρίσεις και αναλύσεις των προπονητικών προγραμμάτων του FM.
Post Reply
paokilaos
Trialist
Trialist
Posts: 72
Joined: Thu Oct 25, 2007 11:04 pm
Football Manager της ομάδας: PAOK
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Λοιπόν.σε ένα παιχνίδι μου με τον ΠΑΟΚ στην πρέμιερσιπ(ναι καλά ακούσατε)αντιμετωπίζω το εξής πρόβλημα.οι παίκτες μου,συνιθησμένοι στην ελληνική πραγματικότητα,μετά το 70 χάνονται.μιλάω για τραγικά ποσοστά,κάτω του 60% το condition.Θα σας ήμουν υπόχρεος αν βρίσκατε μια λύση στο πρόβλημα που με απασχολεί....
Prince#9
Manager
Manager
Posts: 4515
Joined: Sun Nov 21, 2004 10:47 am
Location: Aegean Airlines
Has thanked: 0
Been thanked: 0

1. Προετοιμασία
2. Εγκαταστάσεις
3. Workrate προπόνησης
4. Stamina
5. Σύστημα που παίζεις σε σχέση με ικανότητες παικτών σου.

Ξεκίνας με αυτά τα λίγα... (: (: και μετά εδώ είμαστε και πάλι...
6-12-2008

Success is like being pregnant, everyone congratulates you but no one knows how many times you 've been fucked to get there...
User avatar
Mad999p
Amateur
Amateur
Posts: 167
Joined: Mon Oct 22, 2007 8:05 pm
Αγαπημένη Ομάδα: Π.Α.Ο.Κ.
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Τα πρωτα 3 αρκουν για να δεις εντυπωσιακα αποτελεσματα αν ληφθουν υποψιν....Εβαλες το παοκ στην πρεμιερ μεσα απο τον εντιτορ; :D
paokilaos
Trialist
Trialist
Posts: 72
Joined: Thu Oct 25, 2007 11:04 pm
Football Manager της ομάδας: PAOK
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Mad999p wrote:Τα πρωτα 3 αρκουν για να δεις εντυπωσιακα αποτελεσματα αν ληφθουν υποψιν....Εβαλες το παοκ στην πρεμιερ μεσα απο τον εντιτορ; :D

ναι.

πληροφοριακά,χρησιμοποιώ την προπόνηση του padelos
User avatar
Mad999p
Amateur
Amateur
Posts: 167
Joined: Mon Oct 22, 2007 8:05 pm
Αγαπημένη Ομάδα: Π.Α.Ο.Κ.
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Εγω οταν επαιζα με τον παοκ δεν ειχα προβλημα με την pre season της fireblast στην superleague....Παρολα αυτα με τα (δυστυχως) αθλια training facilities του παοκ και τις πολλες αγωνιστικες απαιτησεις της πρεμιερ ειναι λιγο φυσιολογικο να το παθαινεις αυτο...Οποτε παρε 2 τρομερους fitness coaches και περιμενε να βγαλεις μερικα χρηματα για να ζητησεις improve training facilities...Ασε που με την παοκαρα σε 1-2 χρονια τα 30 μυρια της πρεμιερ θα σε καλυπτουν :D :D :D :D
Post Reply

Return to “Προπόνηση FM2008”