Πώς ανεβαίνει το Influence;

Συζητήστε για το τρόπο που προπονείτε τους παίκτες! Τεστ, συγκρίσεις και αναλύσεις των προπονητικών προγραμμάτων του FM.
o_kalos
Hot Prospect
Hot Prospect
Posts: 685
Joined: Fri Aug 17, 2007 7:10 am
Football Manager της ομάδας: Galatas (FML)
Αγαπημένη Ομάδα: Wigan
Location: Ηρακλειο-Αιγαλεω
Has thanked: 0
Been thanked: 0

εγω εβαλα τον guilerhme που ειναι 18 χρονων και μου ελεγε οτι νιωθει πιεση επειδη ειναι πολυ μικρος... :roll:
το παραπανω μυνημα πηγαινε στον zbutsam7,,,
:P :P :P
Image
User avatar
Antonis sketo
Manager
Manager
Posts: 4348
Joined: Tue Oct 10, 2006 10:40 am
Has thanked: 0
Been thanked: 0

o_kalos wrote:εγω εβαλα τον guilerhme που ειναι 18 χρονων και μου ελεγε οτι νιωθει πιεση επειδη ειναι πολυ μικρος... :roll:
το παραπανω μυνημα πηγαινε στον zbutsam7,,,
:P :P :P
Βάλε τις παλιοσειρές captain/vice captain & δώστου το περιβραχιόνιο σε 1 πιο χαλαρό ματς, την ώρα που το ξεκινάς από το tactics. Το δοκίμασα με τον Cavani στη Milan αυτό & έσκασε 2 παστέλια στο πρώτο ματς χωρίς πίεση...

Υ.Γ: σκέψου σε ποια θέση είναι απαραίτητα τα mental attributes: influence, determination, teamwork, work rate & θα καταλάβεις γιατί 6 στις 10 ομάδες παγκοσμίως έχουν για αρχηγό DM, 1 παίχτη που συνδέει την αμυντική με την επιθετική γραμμή & τραβά όλο το κουπί...
pandelisgreen13
First Team Regular
First Team Regular
Posts: 1344
Joined: Wed Dec 12, 2007 10:45 pm
Football Manager της ομάδας: ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ
Αγαπημένη Ομάδα: Panathinaikos,Real Mad,Chelsea
Location: Athens
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

ballas38 wrote:Τελος, το manual λεει οτι για να κανεις καλο offside trap πρεπει να εχεις εναν leader στην αμυνα.
π.χ Petri Pasanen(werder bremen) είναι leader στην άμυνα, έχει influence 19 και όλα τα χαρακτηριστικά για offside trap όμως τα χαλάει στο accelaration που έχει 13
BRYANT Kobe(10) 2Pnt throw, blocked by DIAMANTIDIS Dimitrios(13)
Η ΠΡΑΣΙΝΗ ΘΥΡΑPandelisGreen13
O Coach wrote:«Φίλε,το όνομά μου είναι Ζέλικο Ομπράντοβιτς ».
-ypoklinomai -ypoklinomai -ypoklinomai -ypoklinomai
Post Reply

Return to “Προπόνηση FM2008”