προπονησεις για ολες τις θεσεις

Συζητήστε για το τρόπο που προπονείτε τους παίκτες! Τεστ, συγκρίσεις και αναλύσεις των προπονητικών προγραμμάτων του FM.
Post Reply
KOSTAS PAOK
Amateur
Amateur
Posts: 107
Joined: Sun May 01, 2005 8:52 pm
Has thanked: 0
Been thanked: 0

παιδια αν δεν εχω κανει λαθος στο upload οι προπονησεις βρισκονται εδω. οι προπονησεις αυτες ειναι για καθε θεση. εχουν σφηρηλατηθει επι 14 χρονια στη chelsea με αριστα training facilities τους καλυτερους coach και φυσικα τους καλυτερους παιχτες!!! σχολια, παρατηρησεις επισημανσεις δεκτα!!!




http://www.sendspace.com/file/b8t5ws
User avatar
Akyla
Twitch Streamer
Twitch Streamer
Posts: 11087
Joined: Sun Jan 23, 2005 1:48 am
Football Manager της ομάδας: Chester FC
Αγαπημένη Ομάδα: Leeds
Status: Weekends are overrated
Location: Νέο Ηράκλειο
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Mε κάποια άλλη ομάδα τις δοκίμασες?
Είναι πολυτέλεια για πολλούς από εδώ μέσα να έχουν top facilities και 5άστερους προπονητές :wink:
User avatar
Jordi_7
The God Of Football
The God Of Football
Posts: 26807
Joined: Sun Jun 05, 2005 4:11 pm
Αγαπημένη Ομάδα: FC Barcelona
Location: Marinaleda
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Για καθε θεση ξεχωριστα ρε θηριο? :shock: :shock:

Δικιο εχει ο akyla.. Εστω οτι βγαζεις 5 *****... Πως θα φτιαξεις τελειες εγκαταστασεις?? 8)
No deixem de jugar perquè ens fem vells, sinó que ens fem vells perquè deixem de jugar.

Il Pinturicchio • Il Fenomeno Vero • AdP 10

Everything will be ok in the end.If it's not ok, it's not the end.
Φώτης Ζάντζας
Trialist
Trialist
Posts: 12
Joined: Thu Jan 18, 2007 1:38 pm
Location: Κομοτηνή
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Για μικρές ομάδες κάνει ; Εγώ έχω μια τρέλλα με τις μικρές ομάδες . Να τις ξεκινάς από τις μικρές κατηγορίες και να τις ανεβάζω... Αλλά συνήθως δεν μπορώ να βρω ούτε 5άστερους προπονητές ούτε η διοικηση μου δίνει λεφτά για εγκαταστάσεις...
KOSTAS PAOK
Amateur
Amateur
Posts: 107
Joined: Sun May 01, 2005 8:52 pm
Has thanked: 0
Been thanked: 0

πιστευω να ταιριαζει σε ολες τις ομαδες. γιατι οχι. οσον αφορα αλλες ομαδες οχι δεν τις εχω δοκιμασει! τις εγκαταστασεις μετα απο τοσα request λογικο δεν εινα να μου τις κανει ο ρομαν?
ειδες τι κανει φιλε Boixos Nois '81 η τελειομανεια! αν δεν εχεις cheat training... σχεδον τις φτιαχνεις!!!
pxgjon
Youth Pro
Youth Pro
Posts: 432
Joined: Fri Nov 03, 2006 4:13 pm
Αγαπημένη Ομάδα: πορτοχελιακος - ολυμπιακος
Location: Πορτο Χελι-Κορινθος
Has thanked: 0
Been thanked: 0

αν δεν εχετε καλες εγκαταστασεις και προπονητες καλο 8α ηταν πιστευω να κατεβαζατε λιγο το workload
daffymaria
Trialist
Trialist
Posts: 2
Joined: Tue Mar 20, 2007 12:35 pm
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Μου φένεται αρκετά καλή η προπόνηση αλλά έχω 1 ερωτησούλα.
Η at mid με την winger, τι παίχτες παίρνει η κάθε μια? Δλδ, οι AMR, AML AMRLC, σε ποιά απο τις 2 πάνε ?? Και αντίστοιχα ποιοί πάνε σε αυτή που μένει.

Ευχαριστώ προκαταβολικά!!!

Daffy

x
daffymaria
Trialist
Trialist
Posts: 2
Joined: Tue Mar 20, 2007 12:35 pm
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Λοιπόν δεν έχω πάρει απάντηση ακόμα, αλλά θέλω να πω κάποια πράγματα που παρατήρησα όσον αφορά την προπόνηση αυτή. Τις πρώτες εβδομάδες οι παίχτες ανεβάζουν κάποια στατιστικά και μετα απο ΛΙΓΟ καιρό παίρνουν μεγάλο κατήφορο. Να σημειώσω πως έχω Liverpool.
Ας απαντήσει κάποιος στην προηγουμενή μου ερώτηση και ας σχολιάσει και αυτό please..Δωρεάν είναι :cry:

Φιλικά,

Daffy
freddy adu/guarin
Youth Pro
Youth Pro
Posts: 332
Joined: Tue May 30, 2006 2:52 am
Has thanked: 0
Been thanked: 0

at mid : AMC
winger : AMR, AML
KOSTAS PAOK
Amateur
Amateur
Posts: 107
Joined: Sun May 01, 2005 8:52 pm
Has thanked: 0
Been thanked: 0

εγω την winger την χρησιμοποιω για τους DR, DL. Ενω την at.mid για AMC, AML, AMR. και αυτο λογω της τακτικης που χρησιμοποιω. τους θελω φορτσατους
Post Reply

Return to “Προπόνηση FM2007”