Άντε ρε Ευοσμάρα!!!!(ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ)

Πείτε για τα πρωταθλήματα, τα κύπελλα, τις "κόντρες" στην Ευρώπη που ζείτε στον κόσμο του FM...Γράψτε ΙΣΤΟΡΙΑ!
Post Reply
User avatar
iraklara1908
Amateur
Amateur
Posts: 113
Joined: Mon May 28, 2007 4:47 pm
Football Manager της ομάδας: -
Αγαπημένη Ομάδα: Iraklis,Barcelona,ManCity
Location: ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ / ΕΥΟΣΜΟΣ
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Αγωνιζόμουν με την φανέλα του αγροτικού αστέρα , αν και ξεκίνησα από την ομάδα του ΗΡΑΚΛΗ , η τότε διοίκηση με έκρινε ότι δεν μπορούσα να βοηθήσω και με άφησε ελεύθερο.
Έτσι σαν κάτοικος και δημότης Ευόσμου και σε συνενόηση με τον μάνατζερ μου πήγα στον Αγροτικό Αστέρα .
Σε έναν φιλικό αγώνα ένα σκληρο μαρκάρισμα με άφησε εκτός ποδοσφαιρικής αγωνιστικότητας και ποτέ δεν κατάφερα να γυρίσω στο επίπεδο που ήμουν , έτσι η αγάπη μου για τον δήμο μου και την όμαδα της περιοχής με όθησε να ασχοληθώ περισσότερο με την ομάδα ως παράγοντας
της ομάδας!
Όσπου ένα πρωί πίνοντας τον καφέ μου στο ΙΛ Ποστο στην πλατεία με τηλεφώνισε ο πρόεδρος.
-Καλημέρα Μάριε.
-Πρόεδρε καλημέρα ,σε τι οφείλω αυτό το ευχάριστω πιστεύω τηλεφώνημα
-Μάριε υπάρχει πρόβλημα , ο προπονητής θέλει να αποχωρήσει για προσωπικούς λόγους και στην μέση της χρονιάς δεν μπορώ να βρω αντικαταστάτη , τα οικονομικά είναι στενά , μπορείς να βοηθήσεις έστω γιαυτην την χρονιά? Έστω να μείνουμε στην κατηγορία.
-Μπορώ και ευχαριστώ που με σκέφτηκες και για την πρόταση... Θα βάλω τα δυνατά μου...
-Πέρασε αύριο από το γραφείο μου για να μιλήσουμε και από κοντά.

Η ομάδα ανέβηκε δύσκολα μεν αλλά τα καταφέραμε , έτσι ανανεώθηκε το συμβόλαιο...
Στην σούπερ λίγκα τερματήσαμε στην 5η θέση και βγήκαμε στο ΟΥΕΦΑ και περάσαμε και στους ομίλους , όσπου αποκλειστήκαμε βγαίνοντας 4οι με ισοβαθμία με την τουλούζ.

Image
Image
Η επιστροφή ενός θρύλου
viewtopic.php?f=222&t=30121&p=1043126#p1043126
User avatar
Tsakalaki
Asst Researcher ΠΑΟΚ - Story Teller
Asst Researcher ΠΑΟΚ - Story Teller
Posts: 48757
Joined: Sun Nov 30, 2003 12:00 am
Football Manager της ομάδας: Tottenham
Αγαπημένη Ομάδα: Dynamo Podilatou
facebook προφίλ: antonis.tsakaleas
twitter: Tsak_attaq
Status: I've never been clever, 'cause need it never
Location: Θεσσαλονίκη (Βόλος)
Has thanked: 6 times
Been thanked: 5 times
Contact:

Αυτή είναι η ιστορία;;;;;


αν δεν έχει συνέχεια, να τη μεταφέρω στο "ιστορίες μικρού μήκους"



Και κάτι άλλο....βάλε πιο μικρή φωτογραφία στην υπογραφή, απαγορεύεται τόσο μεγάλη...
--------------------------------------------------------

Εσαεί Πρόεδρος ΠΑ.ΣΥ.ΣΠΑ PC | -2002

26.08.10 | All my FM Stories | Πώς το Football Manager έγινε κομμάτι της ζωής μου
Spoiler: show
RedArmy: «Το κακο με τον Τσακ, είναι ότι ποτέ δεν μπορείς να καταλάβεις αν κάνει πλάκα ή τα λέει σοβαρά :D»
ArK ass: «Aμαν ρε Τσακ...εκει που εμφανιζεται η ελπιδα, ερχεσαι εσυ και την εξαφανιζεις»
nirearas: «Γιατί, τσακ γεννιέσαι... Δεν γίνεσαι...»

My Twitch channel
Post Reply

Return to “Ιστορίες FM2007”