Οι γουναράδες....επιστρέφουν......

Πείτε για τα πρωταθλήματα, τα κύπελλα, τις "κόντρες" στην Ευρώπη που ζείτε στον κόσμο του FM...Γράψτε ΙΣΤΟΡΙΑ!
Post Reply
User avatar
Josh91
Asst Researcher Καστοριάς
Asst Researcher Καστοριάς
Posts: 1156
Joined: Sat Mar 03, 2007 10:32 pm
Αγαπημένη Ομάδα: Καστοριά
Has thanked: 0
Been thanked: 0


THE END
Scout ΚΑΣΤ ΟΡΙΑ

http://kastoria-fcnews.blogspot.com/

To πρώτο ηλεκτρονικό ιστολόγιο που άπτεται των θεμάτων της ΠΑΕ Καστοριάς και της ευρύτερης αθλητικής ζωής του νομού βρίσκεται από σήμερα , Κυριακή 26 Ιουλίου 2009, στον αέρα και σας περιμένει...!
giolefpatceid
Trialist
Trialist
Posts: 3
Joined: Sun Feb 25, 2007 3:32 am
Location: Μπροστά από την οθόνη,παίζοντας FM
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Απόψε δεν είχα τι να κάνω και είπα να ρίξω μια ματιά στο thread...Πραγματικά πέρασα μια ώρα πολύ ευχάριστα με την ενδιαφέρουσα ιστορία σου που δεν είχε καλή αρχή, αλλά αίσιο τέλος..Μπράβο σου!
Lacking match practice...
User avatar
Tsakalaki
Asst Researcher ΠΑΟΚ - Story Teller
Asst Researcher ΠΑΟΚ - Story Teller
Posts: 48757
Joined: Sun Nov 30, 2003 12:00 am
Football Manager της ομάδας: Tottenham
Αγαπημένη Ομάδα: Dynamo Podilatou
facebook προφίλ: antonis.tsakaleas
twitter: Tsak_attaq
Status: I've never been clever, 'cause need it never
Location: Θεσσαλονίκη (Βόλος)
Has thanked: 6 times
Been thanked: 5 times
Contact:

Τι είναι αυτό που κρατάς απο αυτη την ιστορία και θα σου μεινει και στα επόμενα μανατζεροπαιχνίδια σου;
Για ποιο λόγο σταμάτησες όντας καβάλα στ' άλογο απο τη στιγμή που γάμεισες την Μπαρτσελόνα και ξαναπήρες το πρωτάθλημα;
Ποιος ήταν ο παίκτης που σε έβαγαλε απο κάποια δυσκολη στιγμή και δεν τον ξεχνάς;
θα συνεχίσεις στο μέλλον και με άλλες ιστορίες; Και αν οχι, θα το κανεις επειδή βαριέσαι η επειδή δεν έχει χρόνο;
Πόσο πονάει όταν η Ρεάλ γαμάη;;;
--------------------------------------------------------

Εσαεί Πρόεδρος ΠΑ.ΣΥ.ΣΠΑ PC | -2002

26.08.10 | All my FM Stories | Πώς το Football Manager έγινε κομμάτι της ζωής μου
Spoiler: show
RedArmy: «Το κακο με τον Τσακ, είναι ότι ποτέ δεν μπορείς να καταλάβεις αν κάνει πλάκα ή τα λέει σοβαρά :D»
ArK ass: «Aμαν ρε Τσακ...εκει που εμφανιζεται η ελπιδα, ερχεσαι εσυ και την εξαφανιζεις»
nirearas: «Γιατί, τσακ γεννιέσαι... Δεν γίνεσαι...»

My Twitch channel
matthew21
Director Of Football
Director Of Football
Posts: 7315
Joined: Sat May 05, 2007 10:21 am
Αγαπημένη Ομάδα: Πρόεδρος Εδεσσαϊκού
Location: Οn a plane (hopefully)
Has thanked: 0
Been thanked: 0

:snif: :snif: :snif: :snif: :snif: :snif:

:( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :(

Μακάρι να ξανακάνεις ιστορία!! :yea: :yea: πλζ πλζ πλζ πλζ πλζ!!!


Υ.Γ.=στο έχω ξαναπεί, στη θέση σου θα πήγαινα στην Καστοριά για να κλείσω την καριέρα :wink: , αλλά και έτσι όπως την έκλεισες (καβάλα στ άλογο) καλά ήταν :-)
User avatar
Josh91
Asst Researcher Καστοριάς
Asst Researcher Καστοριάς
Posts: 1156
Joined: Sat Mar 03, 2007 10:32 pm
Αγαπημένη Ομάδα: Καστοριά
Has thanked: 0
Been thanked: 0

[quote="Tsakalaki"]Τι είναι αυτό που κρατάς απο αυτη την ιστορία και θα σου μεινει και στα επόμενα μανατζεροπαιχνίδια σου;
Για ποιο λόγο σταμάτησες όντας καβάλα στ' άλογο απο τη στιγμή που γάμεισες την Μπαρτσελόνα και ξαναπήρες το πρωτάθλημα;
Ποιος ήταν ο παίκτης που σε έβαγαλε απο κάποια δυσκολη στιγμή και δεν τον ξεχνάς;
θα συνεχίσεις στο μέλλον και με άλλες ιστορίες; Και αν οχι, θα το κανεις επειδή βαριέσαι η επειδή δεν έχει χρόνο;
Πόσο πονάει όταν η Ρεάλ γαμάη;;;[/quote]


1.Απο την ιστορια θα μου μεινουν οι ΠΟΛΛΕΣ νικες εναντιον της Μπατσερλονα,η τριτη χρονια στη Ρεαλ κ φυσικα το τελευταιο πρωταθλημα...ηδη εχω ξεχασει τις αποτυχιες κ κραταω μονο τα καλα...
2.Σταματησα την ιστορια γιατι απλα δεν εχω πολυ ελευθερο χρονο...στοχος μου ηταν να συνεχισω αλλη μια χρονια αλλα με τα φροντιστηρια κλπ δεν εχω χρονο...
3.Ο παικτης που θα μου μεινει αξεχαστος απο την ιστορια ειναι ο Gonzalo Higuain...με εσωσε απειρες φορες...εκει που η ομαδα σερνοταν,με μια του κινιση επαιρνε ολο το παιχνιδι...
4.Θελω να πιστευω οτι στο μελλον θα ξαναδιαβασετε ιστορια μου...το ποτε ομως δεν το ξερω....
5.ΠΟΛΥ..... :D
Scout ΚΑΣΤ ΟΡΙΑ

http://kastoria-fcnews.blogspot.com/

To πρώτο ηλεκτρονικό ιστολόγιο που άπτεται των θεμάτων της ΠΑΕ Καστοριάς και της ευρύτερης αθλητικής ζωής του νομού βρίσκεται από σήμερα , Κυριακή 26 Ιουλίου 2009, στον αέρα και σας περιμένει...!
Post Reply

Return to “Ιστορίες FM2007”