A murderer' s story

Πείτε για τα πρωταθλήματα, τα κύπελλα, τις "κόντρες" στην Ευρώπη που ζείτε στον κόσμο του FM...Γράψτε ΙΣΤΟΡΙΑ!
User avatar
Snk
Director Of Football
Director Of Football
Posts: 6539
Joined: Mon Dec 08, 2003 12:00 am
Αγαπημένη Ομάδα: Parma, Liverpool
twitter: Snk013
Has thanked: 0
Been thanked: 2 times

FA Cup 4rd Round
Liverpool ? Manchester City: 2-2
(Crouch 24?, 40? ? Felipe own goal 49?, Vassell 70?)

Άντε πάλι από 2-0 να γυρνάει το παιχνίδι σε 2-2. Ο Felipe είναι στην ομάδα μόλις λίγους μήνες αλλά έχει προλάβει και έχει κάνει τα πάντα. Κόκκινες παίρνει, αυτογκόλ βάζει, χάλια απόδοση (rating 4,5) έχει σε ορισμένους αγώνες, ε τι άλλο να ζητήσει ο κάθε αντίπαλος μετά ;


Premier League
Liverpool ? Newcastle: 4-0
(Kuyt 16?, 53?, Cardozo 17?, Delgado 38?)



Δυο μέρες πριν τελειώσει το μεταγραφικό παζάρι η Chelsea μας έκανε πρόταση με 20m για τον Sissoko και ήταν δύσκολο να μην την κάνω αποδεκτή. Αντικαταστάτης του Sissoko ήρθε ο Makoun από την Lille.

Image Image

Το μεγαλύτερο όμως νέο στο τέλος της μεταγραφικής περιόδου ήταν η σκανδαλώδης άρνηση της Αγγλικής ομοσπονδίας να μην δώσει στον Ochoa άδεια εργασίας αναγκάζοντας μας στην ουσία να παίζουμε με τον Reina. Αλλά δεν φταίει κάνεις άλλος, εγώ φταίω, γιατί έπρεπε να είχα καθαρίσει 1-2 από κει μέσα να έβλεπα μετά αν θα έλεγαν όχι :evil:

Image



Premier League
West Ham ? Liverpool: 2-2
(Kepa 9?, Tevez 64?, Kepa missed penalty 11? ? Luis Garcia pen 33?, Crouch 67?, Luis Garcia missed penalty 89?)



FA Cup 4rd Round replay
Manchester City ? Liverpool: 3-4
(Ball 7?, Mpenza 40?, Vassell 49? ? Xabi Alonso 45?, Kuyt 57?, Luis Garcia penalty 81?, 86?)


Έγινε ένα από τα καλύτερα παιχνίδια από τότε που έγινα προπονητής της Liverpool, το μόνο κακό ήταν και πάλι η απόδοση των Reina και Felipe που είχαν άψογη συνεργασία μεταξύ τους και βοήθησαν στο να δεχτούμε τρία γκολ.


Premier League
Liverpool ? Sheffield United: 1-1
(Caraggher 36? ? Stead 87?)



Έτος 2007
Μέρα,Ώρα: 9:22 μμ
Μέρος: Δωμάτιο ξενοδοχείου


Γύρισα στο δωμάτιο του ξενοδοχείου και έτσι κουρασμένος που ήμουν από την απογευματινή προπόνηση φόρεσα κάτι να είμαι πιο άνετα και έπεσα κατευθείαν για ύπνο.


Μέρα,Ώρα: 2:18 μμ
Μέρος: Δωμάτιο ξενοδοχείου


Ένας δυνατός θόρυβος έσπασε την ησυχία της νύχτας, σηκώθηκα γρήγορα από το κρεβάτι και έτρεξα προς την πόρτα του δωματίου να δω τι συμβαίνει. Φτάνοντας εκεί ένας άντρας πετάχτηκε από το σκοτάδι σημαδεύοντας με , με ένα όπλο στα χέρια.

Image


- Ακίνητος!!!! μου είπε.
- Κατέβασε το όπλο αμέσως γιατί θα έχουμε άσχημα ξεμπερδέματα. Δεν ξέρεις με ποιον τα βάζεις.
- Ξέρω, πως δεν ξέρω. Είσαι ο Sakis Killeridis και σκότωσες την Jennifer.
- Ε, για περίμενε, δεν σκότωσα καμία Jennifer, αν και το ήθελα δηλαδή. Όταν έφτασα στο σπίτι της ήταν σχεδόν ετοιμοθάνατη.
- Και γιατί να σε πιστέψω ;
- Γιατί είμαι Sakis Killeridis και δεν λέω ποτέ ψέματα.
- Καλά τότε σε πιστεύω.
Ο άντρας κατέβασε το όπλο και με πλησίασε με μετανιωμένο ύφος
- Με συγχωρείς για όλη αυτή την φασαρία.
- Δεν πειράζει, μου άρεσε. Είχαν καιρό να με απειλήσουν έτσι και μου είχε λείψει.
- Λέγομαι Paker και είμαι ο άντρας της Jennifer.
- Την αγαπούσες πολύ, ε ;
- Καθόλου δεν την αγαπούσα, απλά είχε μεγάλη περιουσία και περίμενα να με γράψει στην διαθήκη της, αλλά βλέπεις δεν πρόλαβα.
- Την πάτησες φίλε, αλλά έτσι είναι η ζωή, σκληρή και άδικη. Για πες μου τώρα μήπως ξέρεις γιατί μου ζήτησε να πάρω το ρολόι της όταν πέθανε ;
- Μπα.. όχι, δεν ξέρω. Νομίζω όμως ότι την άκουσα μια φορά να μιλάει στο τηλέφωνο με κάποιον για ένα χωριό στην Ζάμπια και του έλεγε μην ανησυχείς θα το φέρω. Τώρα τι θα του πήγαινε δεν ξέρω.
- Καλά μάλλον θα πρέπει να πάω εκεί να το ερευνήσω. Αν θέλεις μπορώ να σε ειδοποιήσω αν βρω κανένα στοιχείο οικονομικής φύσεως που θα μπορούσε να σε βοηθήσει.
- Σε ευχαριστώ Saki, να σε έχει ο Θεός καλά. Τελικά έχουν δίκιο όσοι λένε ότι πίσω από έναν δολοφόνο κρύβετε μια αγγελική ψυχή.


Image
Last edited by Snk on Thu Oct 18, 2007 11:47 am, edited 1 time in total.
FM_MaNI@C
National Manager
National Manager
Posts: 8332
Joined: Wed May 18, 2005 7:54 pm
Football Manager της ομάδας: Getafe Club de Fútbol S.A.D
Αγαπημένη Ομάδα: Α.Ε.Κ.
Location: Thessalonique
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Τρομερός :D

Συνέχισε έτσι :yea:
User avatar
Snk
Director Of Football
Director Of Football
Posts: 6539
Joined: Mon Dec 08, 2003 12:00 am
Αγαπημένη Ομάδα: Parma, Liverpool
twitter: Snk013
Has thanked: 0
Been thanked: 2 times

FA Cup 5th Round
Luton ? Liverpool: 2-2
(Boyd 67?, Morgan 84? ? Makoun 10?, 24?)


Champions League
First Knockout Round Leg 1
Roma ? Liverpool: 1-1
(De Rossi 39?, De Rossi sent off 68? ? Crouch 90?)

Τα νεύρα του De Rossi και το λάθος της άμυνας της Roma στο τέλος του αγώνα διαμόρφωσαν αυτό το καλό για μας αποτέλεσμα.


Premier League
Reading ? Liverpool: 1-0
(Lita 60?)


FA Cup 5th Round replay
Liverpool ? Luton: (2-2) Penalties 3-0
(Zaccardo 59?, Kuyt 69? ? Boyd 47?, Parkin 75?)


Premier League
Liverpool ? Everton: 0-0

Image



Μέρα,Ώρα: 6:48 πμ
Μέρος: Δωμάτιο ξενοδοχείου


Πολύ χρήσιμα τα παιχνίδια που δίνουν οι εθνικές ομάδες, βρίσκεις και χρόνο να κάνεις και ότι άλλες δουλειές έχεις. Πρέπει να φύγω όσο πιο γρήγορα γίνετε για Ζάμπια για να ανακαλύψω τι συμβαίνει τελικά σε όλη αυτή την ιστορία που έχω μπλέξει.
Βούτηξα στα γρήγορα ότι όπλο είχα έτοιμο και με το αυτοκίνητο μου κατευθύνθηκα για το αεροδρόμιο όπου πέταξα για την Ζάμπια.

Image


Μέρα,Ώρα: 4:30 πμ
Χώρα: Ζάμπια



Image


Φτάνοντας στην Ζάμπια και με τις πληροφορίες που είχα μαζέψει πήγα σε ένα χωριό που πιθανόν να ήταν το σημείο όπου η Jennifer θα συναντούσε τον άνθρωπο που είχε ακούσει ο Paker να μιλάει στο τηλέφωνο.
Μιλώντας με τους ανθρώπους του χωριού οι πληροφορίες που πήρα ήταν ότι ο άνθρωπος αυτός αφού είδε ότι κάνεις δεν εμφανίστηκε στο ραντεβού, κατευθύνθηκε προς την ζούγκλα όπου και χάθηκε εντελώς.
Ακολουθώντας το μονοπάτι με βάση τις οδηγίες των χωρικών και περνώντας μέσα από την αφιλόξενη και άγρια ζούγκλα στο τέλος βρέθηκα σε έναν λόφο κοιτάζοντας ένα εντυπωσιακό θέαμα?


Image


Κατέβηκα εκεί όπου τα νερά από τους καταρράκτες δημιουργούσαν ένα ποτάμι και διαπίστωσα ότι υπήρχε μια μεγάλη σπηλιά?.

Image

?μπαίνοντας μέσα, υπήρχε μια μεγάλη επιβλητική και σιδερένια πόρτα που έκλεινε την είσοδο της σπηλιάς. Προσπάθησα να την ανοίξω αλλά ήταν μάταιο, κάποιος μηχανισμός υπήρχε που την κρατούσε κλειστή. Προσέχοντας λίγο καλύτερα τον χώρο είδα ότι στα δεξιά της υπήρχε μια σχισμή στον βράχο, έτσι έβαλα το χέρι μου και τράβηξα έναν κρυφό μηχανικό μοχλό που υπήρχε εκεί.

Image


Ξαφνικά η πόρτα κάνοντας ένα δυνατό και εκκωφαντικό θόρυβο άνοιξε οδηγώντας με σε μια μεγάλη γέφυρα που περνούσε πάνω από μία μεγάλη τάφρο.

Image


Ο ήχος του νερού που κυλούσε από κάτω ήταν τόσο δυνατός που αντηχούσε σε όλη την σπηλιά.
Προχώρησα προσεχτικά και το μονοπάτι με οδήγησε στην είσοδο μίας δεύτερης σπηλιάς που όσο πλησίαζα προς το μέρος της δυνάμωνε και ο ήχος του τρεχούμενου νερού?.

Image
Last edited by Snk on Thu Oct 18, 2007 11:48 am, edited 1 time in total.
User avatar
Snk
Director Of Football
Director Of Football
Posts: 6539
Joined: Mon Dec 08, 2003 12:00 am
Αγαπημένη Ομάδα: Parma, Liverpool
twitter: Snk013
Has thanked: 0
Been thanked: 2 times

Μέρα,Ώρα: 10:20 πμ
Μέρος: Σπηλιά



Image


Μπαίνοντας μέσα στην δεύτερη σπηλιά διαπίστωσα ότι το νερό είχε πλημυρίσει τα πάντα. Προσέχοντας να μην γλιστρήσω πουθενά, συνέχισα τον δρόμο μου και έφτασα μπροστά σε μία σκάλα που στο τέλος της λίγο φως έκανε την εμφάνιση του. Προχώρησα με θάρρος χωρίς να σκέφτομαι τι άλλο θα αντιμετωπίσω και όταν έφτασα είδα κάτι που δεν περίμενα με τίποτα?.

Image

?ένα δωμάτιο πλήρως εξοπλισμένο, υπήρχε εδώ κάτω. Τα πράγματα ήταν ταχτοποιημένα και στο τραπέζι υπήρχε λίγο φαγητό που άχνιζε, κάτι που σήμαινε ότι κάποιος είχε φύγει πολύ βιαστικά από εδώ μέσα, λίγο πριν κατέβω εγώ.
Κοίταξα όλο τον χώρο μήπως βρω κάτι που θα με βοηθήσει αλλά μάταια. Ώσπου το μάτι μου πήρε έναν πίνακα που βρισκόταν στον τοίχο και ήταν λίγο στραβός.
Αμέσως κατάλαβα τι σήμαινε αυτό. Κατέβασα τον πίνακα γρήγορα και από πίσω του φάνηκε μια κρυφή κρύπτη με ένα αριθμητικό πληκτρολόγιο δίπλα της.

Image Image

Για να την ανοίξω χρειαζόμουν έναν τετραψήφιο κωδικό, όμως όσο και να έψαξα δεν τον βρήκα πουθενά. Το μόνο που μπορούσα να κάνω αυτή τη στιγμή ήταν να αφήσω το μέρος όπως είναι και να γυρίσω στην Αγγλία, κάτι μου έλεγε ότι εκεί θα έβρισκα τις απαντήσεις που ζητούσα.


Champions League
First Knockout Round Leg 2 (Leg1 1-1)
Liverpool ? Roma: 2-2
(Delgado 37?, Crouch 54? ? Taddei 20?, Milosevic 25?)

Δεν παίξαμε καθόλου καλά και από εκεί που βρεθήκαμε να χάνουμε 0-2 τουλάχιστον το παλέψαμε και ισοφαρίσαμε το παιχνίδι.


FA Cup 6th Round
Liverpool ? Reading: 2-1
(Harper own goal 30?, Kuyt 40? ? Kitson 90?)


Premier League
Chelsea ? Liverpool: 4-1
(Terry 32?, Ballack penalty 35?, penalty 71?, Shevchenko 67? ? Kuyt 86?)

Image Image

Είμαστε σε κακή κατάσταση και αυτό φάνηκε και στο αγώνα με την Chelsea. Δεν ξέρω τι έχουν πάθει οι παίχτες μου αλλά πρέπει να τους τρίξω λίγο τα δόντια για να ξυπνήσουν.

Image



Πριν αρχίσουμε τον αγώνα με την Manchester City μάζεψα τους παίχτες στα αποδυτήρια και τους ενημέρωσα ότι θα μείνω στην ομάδα και την επόμενη χρονιά. Μόλις το άκουσαν αυτό επικράτησε μεγάλη παγωμάρα στο χώρο, κατάλαβαν ότι δεν τους έπαιρνε πλέον να μην δείχνουν ενδιαφέρον στους αγώνες. Μόνο ο Delgado στο άκουσμα της είδησης έτρεξε και με αγκάλιασε αλλά με αυτόν έχουμε μια ιδιαίτερη σχέση.

Image



Premier League
Liverpool ? Manchester City: 2-0
(Delgado 36?, 69?)

Ο Delgado δεν μπόρεσε αν κρύψει την χαρά του που θα μείνω και του χρόνου έτσι σκόραρε δυο γκολ που τα πανηγύρισε με έναν μοναδικό τρόπο, δείχνοντας τα φονικά μαχαίρια που του είχα πάρει δώρο τα Χριστούγεννα στον κόσμο που βρισκόταν στο γήπεδο.

Image
Last edited by Snk on Thu Oct 18, 2007 11:48 am, edited 1 time in total.
User avatar
Snk
Director Of Football
Director Of Football
Posts: 6539
Joined: Mon Dec 08, 2003 12:00 am
Αγαπημένη Ομάδα: Parma, Liverpool
twitter: Snk013
Has thanked: 0
Been thanked: 2 times

Μέρα,Ώρα: 12:30 μμ
Μέρος: Δωμάτιο ξενοδοχείου



Δεν μπορούσα με τίποτα να βγάλω από το μυαλό μου την κρύπτη που είχα βρει στην Ζάμπια και τον κωδικό που χρειαζόμουν για να την ανοίξω. Έτσι σκέφτηκα να περάσω πάλι από τα μέρη που μου συνέβη κάτι σημαντικό μήπως και καταφέρω και βρω τίποτα στοιχεία που θα με βοηθήσουν να ανακαλύψω τον κωδικό.


Μέρος: Οδός Arlington

Πρώτα επισκέφτηκα την οδό Arlington. Εδώ ήταν το πρώτο μέρος που συνάντησα τότε την Jennifer, όταν είχα έρθει ήταν νύχτα και δεν είχα δει τίποτα περίεργο. Παρατήρησα τον τοίχο δίπλα από τον κάδο σκουπιδιών που υπήρχε εκεί και είδα ένα μεγάλο αριθμό να είναι ζωγραφισμένος

Image


Ας γράψω κάπου τον αριθμό ?22? να μην τον ξεχάσω. Ίσως να σημαίνει κάτι αλλά και πάλι μπορεί να μην είναι τίποτα, θα δούμε.


Μέρος: Σπίτι Voukefala

Επόμενη στάση ήταν στο σπίτι του Voukefala, του πρώτου ανθρώπου που ήταν να φύγει από τη μέση με βάση την λίστα μου. Ευτυχώς τα πράγματα εδώ ήταν πολύ εύκολα γιατί στην είσοδο του σπιτιού του, στα δεξιά υπήρχε ο αριθμός ?121? μάλιστα μου φάνηκε περίεργο πως δεν τον είχα παρατηρήσει την πρώτη φορά που είχα έρθει εδώ.

Image


Μέρος: Σπίτι Priksa

Με φόβο μήπως το αγριεμένο σκυλί γύρισε πίσω, έψαξα και στο σπίτι του Priksa, δυστυχώς χωρίς αποτέλεσμα γιατί τίποτα χρήσιμο δεν υπήρχε εδώ.

Μέρος: Σπίτι Jennifer

Εδώ είναι και το τελευταίο μέρος που είχα να επισκεφτώ. Μπήκα στο σπίτι, έψαξα τα πάντα όμως ούτε εδώ βρήκα κάτι χρήσιμο και ακόμα μου έλειπαν τα δυο τελευταία στοιχεία. Φεύγοντας απογοητευμένος παρατήρησα κάτι να γυαλίζει στο κουτί για τα γράμματα που υπήρχε κοντά στον δρόμο. Πήγα κοντά του και με μεγάλη χαρά κατάλαβα ότι αυτό που γυάλιζε ήταν ο αριθμός πάνω στο γραμματοκιβώτιο ?8172?.

Image


Ωραία τώρα μου λείπει μόνο ένα στοιχείο, που θα το βρω άραγε ; Πήγα παντού. Ε, για μια στιγμή! Το ρολόι!! Αυτό είναι!!! Έβγαλα το ρολόι της Jennifer από την τσέπη μου και σημείωσα την ώρα που είχε σταματήσει ?8:38? και επέστρεψα στο ξενοδοχείο μου


Μέρα,Ώρα: 7:12 μμ
Μέρος: Δωμάτιο ξενοδοχείου



Λοιπόν, τώρα πρέπει να αποκωδικοποιήσω αυτούς τους αριθμούς για να βρω τον μυστικό κωδικό της κρύπτης.
Έχω βρει:

Οδός Arlington=?22?
Σπίτι Voukefala=?121?
Γραμματοκιβώτιο Jennifer=?8172?
Ρολόι Jennifer=?8:38?

Στο αριθμητικό πληκτρολόγιο που υπήρχε στη σπηλιά κάτω από τους αριθμούς υπήρχαν κάποια γράμματα, θα μπορούσα να αποκωδικοποιήσω τους αριθμούς με βάση τα γράμματα αυτά αλλά τέτοια πράγματα μόνο στα adventure games γίνονται. Θα κάνω κάτι πιο απλό, θα προσθέσω τα ψηφία των αριθμών....
22=2+2=4
121=1+2+1= 4
8172=8+1+7+2=18=8+1=9
Το 8:38 όμως πως θα το κάνω ;;;
Τώρα που το κοιτάω καλύτερα μάλλον είναι το πιο εύκολο από όλα. Δεν θέλει πρόσθεση διαίρεση θέλει και θα το διαιρέσω ανάποδα γιατί ανάποδα βρήκα το ρολόι τότε.
38:8=4,75 δηλαδή περίπου 5

Ουφ, τελείωσα. Ο μυστικός κωδικός είναι 4-4-9-5
Έχουν μείνει μόνο λίγες αγωνιστικές μέχρι το τέλος του πρωταθλήματος, αν είναι θα περιμένω να τελειώσει και θα πάω μετά στην Ζάμπια να τον δοκιμάσω.



Premier League
Arsenal ? Liverpool: 4-3
(Rosicky 9?, Henry 53?, Van Persie 63?, Adebayor 82? ? Kuyt 19?, Gonzalez 37?, Cardozo 65?)

Image

Κάναμε πολύ καλό παιχνίδι αλλά δυστυχώς η Arsenal έκανε καλύτερο. Βέβαια αν δεν έβαζε δυο γκολ από θέση offside ίσως το αποτέλεσμα να ήταν διαφορετικό.
Image


Premier League
Liverpool ? Wigan: 2-2
(Crouch 10?, Kuyt 21? ? Aghahowa 19?, Camara 77?)


Premier League
Aston Villa ? Liverpool: 2-1
(Angel 47?, Ridgewell 51? ? Makoun 85?)


Έτσι όπως τα καταφέραμε τέσσερις αγωνιστικές πριν το τέλος κινδυνεύουμε να χάσουμε και την έξοδο στο Champions League

Image
Last edited by Snk on Thu Oct 18, 2007 11:48 am, edited 1 time in total.
User avatar
geckham
Football Demi-God
Football Demi-God
Posts: 17522
Joined: Tue Jun 17, 2003 11:00 pm
Location: North Bank, Highbury.
Has thanked: 0
Been thanked: 1 time

[quote][img]http://img176.imageshack.us/img176/7276/mourinhoju2.jpg[/img][/quote]


Τι κοιλιά είναι αυτή?
Ντροπή?
Ο Killeridis?

Τσκ, τσκ. :nono:
I fart in your general direction.Image
User avatar
Snk
Director Of Football
Director Of Football
Posts: 6539
Joined: Mon Dec 08, 2003 12:00 am
Αγαπημένη Ομάδα: Parma, Liverpool
twitter: Snk013
Has thanked: 0
Been thanked: 2 times

FA Cup Semi Final
Manchester United ? Liverpool: (3-3) Penalties 4-3
(Hargreaves 67?, 90?, Saha 80? ? Delgado 1?, Kuyt 36?, 76?)

Δυο φάουλ του Hargeaves στην κανονική διάρκεια του αγώνα μας στέρησαν τη νίκη και την πρόκριση στον τελικό του FA Cup, ειδικά το γκολ στο 90? λεπτό έπρεπε να το περιμένω με την τύχη που έχει η United πάντα στα τελευταία λεπτά.


Image Image


Premier League
Liverpool ? Blackburn: 3-0
(Kuyt 15?, Luis Garcia penalty 45?, penalty 89?)


Premier League
Watford ? Liverpool: 2-1
(Dica 39?, Priskin 86? ? Gerrard 8?)


Premier League
Liverpool ? Middlesbrough: 2-0
(Xabi Alonso 68?, Luis Garcia 74?)


Με τη νίκη αυτή εξασφαλίσαμε την πρόκριση στο Champions League και τελευταία αγωνιστική είμαστε εντελώς αδιάφοροι.


Premier League
Charlton ? Liverpool: 1-2
(Holland penalty 53? ? Delgado 45?, Kuyt 55?)


Τελείωσε κι αυτό το πρωτάθλημα βρίσκοντας πρωταθλήτρια την Manchester United και εμάς να ολοκληρώνουμε μια άκρως αποτυχημένη χρονιά. Το σίγουρο είναι ότι του χρόνου θα αλλάξουν πολλά στην ομάδα μας και κανείς δεν θα δει πάλι τα χάλια που είχαμε φέτος.
Το βραβείο που μου απονεμήθηκε, του τρίτου καλύτερου προπονητή του Αγγλικού πρωταθλήματος δεν μου έκανε εντύπωση γιατί είχα ασκήσει πολλές πιέσεις εκεί που έπρεπε και το είχα σίγουρο.

Image Image Image



Άντε τώρα που δεν έχω υποχρεώσει είναι ώρα να πάω να δοκιμάσω τον μυστικό κωδικό που βρήκα?.




Μέρα,Ώρα: 10:00 πμ
Χώρα: Ζάμπια


Έφτασα στην Ζάμπια και κατευθύνθηκα προς το ξεχασμένο χωριό. Αφού έφτασα εκεί, πέρασα πάλι μέσα από την ζούγκλα και μετά από αρκετές ώρες και αφού προηγουμένως έβγαλα και αναμνηστικές φωτογραφίες περνώντας από τους καταρράκτες, μπήκα στην σπηλιά και έφτασα πάλι στο δωμάτιο που υπήρχε η κρύπτη.
Αμέσως έτρεξα στο αριθμητικό πληκτρολόγιο και έβαλα τον κωδικό?4-4-9-5??Τότε ένα συνεχόμενο ?μπιιιιπ? ακούστηκε και η κρύπτη άνοιξε αποκαλύπτοντας το μυστικό της?

Image

?. μέσα υπήρχε ένα μαύρο τριαντάφυλλο!!!. Το μαύρο τριαντάφυλλο συμβολίζει τον θάνατο, το θέμα είναι πως βρέθηκε εδώ και για πιο λόγο ;
Πριν προλάβω να τελειώσω την σκέψη μου κάτι με χτύπησε στο κεφάλι αφήνοντας με αναίσθητο?????.
Last edited by Snk on Thu Oct 18, 2007 11:48 am, edited 1 time in total.
User avatar
Sponis
Twitch Streamer
Twitch Streamer
Posts: 25743
Joined: Thu Oct 03, 2002 11:00 pm
Football Manager της ομάδας: Δόξα Δράμας
Αγαπημένη Ομάδα: Manchester United / Π.Α.Ο.
twitter: Sponis
Status: I'm coming... Keep running... Tormenting You!
Location: Under Your Wings and Into Your Arms
Has thanked: 1 time
Been thanked: 0
Contact:

Η αγωνία στο κατακόρυφο... ούτε η Δυναστεία [και όχι αστεία] στα καλά της δεν είχε τόσο σασπένς...
User avatar
Snk
Director Of Football
Director Of Football
Posts: 6539
Joined: Mon Dec 08, 2003 12:00 am
Αγαπημένη Ομάδα: Parma, Liverpool
twitter: Snk013
Has thanked: 0
Been thanked: 2 times

Μέρα,Ώρα: Άγνωστη
Μέρος: Κελί



Image


Ξύπνησα βρισκόμενος σε ένα κελί και το κεφάλι μου πονούσε υπερβολικά από το χτύπημα, τουλάχιστον δεν με είχαν δέσει. Όποιος με χτύπησε θα το πληρώσει αυτό. Τον Saki δεν το αγγίζει κανείς :evil:
Η πόρτα του κελιού άνοιξε και ένας άγριος άνθρωπος μπήκε μέσα?

Image


- Πες μου που το έχεις κρύψει!!! Με ρώτησε αγριεμένα.
- Δεν σου λέω 8)
- Σε ρωτάω για τελευταία φορά, λέγε που το έκρυψες!!!
- Εσύ που το έκρυψες ;
- Για να σου πω, μην με μπερδεύεις. Είμαι ο αρχηγός της αστυνομίας της Ζάμπια και θα μου απαντήσεις, άντε λέγε.
- Δεν ξέρω γιατί πράγμα μιλάς. Είμαι ο Sakis Killeridis και απαιτώ να μου εξηγήσει κάποιος τι συμβαίνει.
- Killeridis είπες, ε ;;;:-k Δεν μου λες, τον Stongo Killeridi τι τον έχεις ;
- Ξέρεις τον πατέρα μου ;;;;
- Α, ώστε πατέρας σου ήταν ; Ναι, τον ξέρω. Τον είχα πιάσει μια φορά παλιότερα, τότε που ήμουν νέος και υπηρετούσα ακόμα στην Γουινέα.
- Ωραία μια και έχουμε και κοινό γνωστό, δεν μου εξηγείς τι συμβαίνει να καταλάβω κι εγώ ;
- Χτες το απόγευμα τηλεφώνησε κάποιος δίνοντας μας οδηγίες και μας είπε ότι ο κλέφτης του μαύρου τριαντάφυλλου είναι σε μια σπηλιά που είναι κρυμμένη μέσα στον καταρράκτη. Ε, φτάσαμε εκεί και σε βρήκαμε λιπόθυμο.
- Καλά, δεν κατάλαβες ότι αν ήμουν ο κλέφτης δεν θα βρισκόμουν εκεί λιπόθυμος.
- Τώρα που το λες, σαν να έχεις δίκιο.
- Αν θέλεις μπορώ να σε βοηθήσω. Άσε με να φύγω και σου υπόσχομαι ότι θα βρω και τον κλέφτη αλλά και το μαύρο τριαντάφυλλο.
- Εντάξει, συμφωνία. Να ξέρεις όμως ότι αν εξαφανιστείς θα σε κυνηγήσω.
- Μην ανησυχείς ο Killeridis τον κρατάει τον λόγο του.

Έφυγα από το αστυνομικό τμήμα και πήγα προς το αεροδρόμιο για να προλάβω την τελευταία πτήση για Αγγλία. Έχω πάρα πολύ δουλειά, πρέπει οπωσδήποτε να βρω αυτόν που κρύβετε πίσω από όλες αυτές τις καταστάσεις που έχω ζήσει του τελευταίους μήνες. Όταν τον βρω θα τον κάνω να καλοπεράσει?.8)

Image




Γύρισα στην Αγγλία και πρώτα είπα να ασχοληθώ με την ενίσχυση της Liverpool και μετά με όλα τα υπόλοιπα θέματα που με απασχολούν.
Κάναμε δυνατές μεταγραφές και φέραμε πίσω στην ομάδα τον Μιχαλάκη τον Owen, έναν παίχτη που όλοι τον αγαπάνε εδώ στο Liverpool. Έφυγαν βέβαια και αρκετοί παίχτες με σημαντικότερους τον Reina και τον Felipe που ήταν μεγάλο βάρος για την ομάδα.

Image


Player?s inn

Image


Player?s out

Image


Champions League Qual.3 Leg 1
Liverpool ? KF Tirana: 2-1
(Gerrard 48?, Petrov 83? ? Merkoci 75?)


Νικήσαμε στον πρώτο προκριματικό αγώνα για το Champions League με τον Cisse και τον Owen να είναι εντελώς εκτός κλίματος και να κάνουν ένα κακό παιχνίδι.



Premier League
Fulham ? Liverpool: 0-0
(Delgado injured 23?)


Champions League Qual.3 Leg 2
KF Tirana ? Liverpool: 0-2
(Owen 8?, 28?)

Με τον Owen σε μεγάλη μέρα περάσαμε στους ομίλους και παίζουμε με τις Celtic. AZ και Hertha.

Image


Premier League
Liverpool - Manchester City: 2-0
(Owen 13?, Xabi Alonso 64?, Zaccardo injured 81?)


Ακόμα δεν άρχισε η χρονιά ξεκίνησαν τα προβλήματα και αυτό χάρη στον Iaquinta που θέλει να φύγει από την ομάδα γιατί δεν του αρέσει η Αγγλία.
Last edited by Snk on Thu Oct 18, 2007 11:49 am, edited 1 time in total.
User avatar
Snk
Director Of Football
Director Of Football
Posts: 6539
Joined: Mon Dec 08, 2003 12:00 am
Αγαπημένη Ομάδα: Parma, Liverpool
twitter: Snk013
Has thanked: 0
Been thanked: 2 times

Champions League
Celtic ? Liverpool: 0-0


Premier League
Arsenal ? Liverpool: 1-2
(Rosicky 9? ? Cardozo 49?, Gerrard 62?, Riise injured 36?)

Image

Πήραμε μια τεράστια νίκη μέσα στο Emirates Stadium και αυτό το οφείλουμε στον Frey γιατί με τις επεμβάσεις του μας γλύτωσε πολλές φορές από το να δεχτούμε περισσότερα γκολ.


Premier League
Liverpool ? Newcastle: 3-0
(Iaquinta 34?, 90?, Owen 76?)


Champions League
Liverpool ? AZ: 3-2
(Iaquinta 7?, 72?, Cisse 65? - Pisculishi 3?, Dembele 21?)


Μέρα,Ώρα: 5:00μμ
Μέρος: Στο αμάξι μου


Μετά τον αγώνα γυρίζοντας με το αυτοκίνητο μου για το ξενοδοχείο, παρατήρησα κοιτάζοντας στον καθρέφτη ότι κάποιος με μια μαύρη μηχανή με παρακολουθούσε. Έκανα στην άκρη του δρόμου και τότε ο άντρας αυτός σταμάτησε ακριβώς από πίσω μου. Βγήκα από το αυτοκίνητο και πήγα αγριεμένος προς το μέρος του, πριν προλάβω να μιλήσω και να βγάλω το μαχαίρι μου, σήκωσε το χέρι του και έβγαλε έναν κλειστό φάκελο τον οποίο μου παρέδωσε.

Image

Τον κοίταξα απορημένος αλλά αυτός βιαστικά έβαλε μπροστά την μηχανή και αφού με χαιρέτισε με ένα κούνημα του χεριού, εξαφανίστηκε μέσα στην κίνηση.
Άνοιξα τον φάκελο και είδα ότι μέσα είχε ένα σημείωμα που έλεγε:

?Αύριο το μεσημέρι στις 1:00μμ πήγαινε στο παλιό κοιμητήριο του Liverpool και θα σε περιμένει μια έκπληξη. Κάτσε κάπου κρυμμένος και παρακολούθησε?.
Ένας φίλος?


Μέρα,Ώρα: 12:42
Μέρος: Liverpool Cemetery


Image

Ακλουθώντας αυτό που έλεγε το σημείωμα, έφτασα μεταμφιεσμένος για να μην δίνω στόχο, στο παλιό κοιμητήριο του Liverpool και κρύφτηκα πίσω από κάτι τάφους.

Image

Μόλις η ώρα πήγε ?1:00?, δυο άντρες μπήκαν μέσα και στάθηκαν μπροστά από ένα τάφο συνομιλώντας. Δυστυχώς δεν μπορούσα να δω καθαρά τα πρόσωπα τους, όμως από τις κινήσεις των χεριών τους κατάλαβα ότι υπήρχε μια ένταση μεταξύ τους. Σε μια στιγμή ο πιο κοντός από του δύο έσπρωξε τον άλλο, αυτός αμέσως έβγαλε το όπλο του και τον πυροβόλησε σκοτώνοντας τον εν ψυχρό και ύστερα εξαφανίστηκε τρέχοντας.
Χωρίς να μου κάνει εντύπωση ο φόνος που μόλις είδα, πλησίασα κοντά για να δω ποιος ήταν ο νεκρός. Κοιτάζοντας τον, ένα αίσθημα τεράστιας έκπληξης σχηματίστηκε στο πρόσωπο μου??..??Paker ;;;;;;;;? :shock:
O άντρας της Jennifer ήταν αυτός που βρισκόταν εκεί σκοτωμένος μπροστά μου, με το αίμα του να λερώνει τα καινούρια μου παπούτσια. Έψαξα το πτώμα του μήπως βρω τίποτα χρήσιμο αλλά ήταν μάταιο, έτσι επέστρεψα στο ξενοδοχείο σκεπτόμενος το πώς έπρεπε να κινηθώ από δω και πέρα.

Image
Last edited by Snk on Thu Oct 18, 2007 11:49 am, edited 1 time in total.
User avatar
martkonsta
Youth Pro
Youth Pro
Posts: 322
Joined: Tue Mar 13, 2007 5:18 pm
Football Manager της ομάδας: Βέροια
Αγαπημένη Ομάδα: Ολυμπιακός
Location: Βέροια
Has thanked: 0
Been thanked: 0

[quote]Ακλουθώντας αυτό που έλεγε το σημείωμα, έφτασα μεταμφιεσμένος για να μην δίνω στόχο, στο παλιό κοιμητήριο του Liverpool και κρύφτηκα πίσω από κάτι τάφους.

[img]http://img511.imageshack.us/img511/3443/krypsonazb5.jpg[/img][/quote]

Είσαι θεός :yea: :yea: :yea: :yea: :yea: :yea: :yea:
Enjoy.
ImageDrogbaImage
User avatar
Snk
Director Of Football
Director Of Football
Posts: 6539
Joined: Mon Dec 08, 2003 12:00 am
Αγαπημένη Ομάδα: Parma, Liverpool
twitter: Snk013
Has thanked: 0
Been thanked: 2 times

Premier League
West Ham ? Liverpool: 1-2
(Aston 12? ? Owen 23?, Gerrard 41?)


Premier League
Liverpool ? Portsmouth: 4-0

(Iaquinta 11?, 30?, 90? Owen 38? ? Davis sent off 47?)

Μπορεί ο Iaquinta να μην είναι ευχαριστημένος με την ζωή στην Αγγλία, αυτό όμως δεν τον σταματάει από το να σκοράρει συνέχεια.


Champions League
Liverpool - Hertha: 2-2
(Delgado 5?, Owen 36? ? Pantelic 75?, penalty 83?)


Είπα να βάλω βασικό τον Carragher μετά από τόσο καιρό και πήγε και μας έκαψε. Δεν φτάνει που άφησε αμαρκάριστο τον Pantelic και μείωσε στο 75?, έκανε και πέναλτι χτυπώντας την μπάλα με το χέρι στο 82?.

Image


Premier League
Reading ? Liverpool: 1-2
(Halford 23? ? Owen 6?, 53?)


Carling Cup 3rd Round
Hull ? Liverpool: 1-3
(Bridges 80? - Cisse 2?, 16?, 37?)


Premier League
Liverpool ? Coventry: 4-1
(Owen 21?, 37?, 90?, Cardozo 81? ? Touma 5?)

Πετύχαμε την έβδομη συνεχόμενη νίκη μας στο πρωτάθλημα και είμαστε πρώτοι τρεις βαθμούς μπροστά από την Arsenal.

Image



Μέρα,Ώρα: 11:00πμ
Μέρος: Σπίτι Paker



Image

Ο μόνος τρόπος να μάθω τι ήθελε ο Paker στο κοιμητήριο και με ποιον μιλούσε ήταν να έρθω στο σπίτι του και να ψάξω για στοιχεία.
Όσο και να κοίταξα στα δωμάτια του σπιτιού δεν βρήκα κάτι χρήσιμο κι έτσι η μόνη μου ελπίδα ήταν να κοιτάξω στα αρχεία του υπολογιστή του. Κοιτάζοντας πάνω στο πληκτρολόγιο είδα ότι υπήρχαν ίχνη από ξεραμένο αίμα. Ίσως την ίδια σκέψη με μένα να έκανε και ο άγνωστος άντρας και μόλις σκότωσε τον Paker να πέρασε από δω για να βρει ότι έψαχνε.

Image

Άνοιξα τον υπολογιστή αλλά δυστυχώς χρειαζόμουν κωδικό για να μπω στα αρχεία του Paker. Χωρίς να χάσω χρόνο έβγαλα από την τσάντα μου το PDA που είχα μαζί μου και το σύνδεσα στην θήρα USB του υπολογιστή. Μέσα σε λίγα λεπτά παρέκαμψα το σύστημα ασφαλείας και ο υπολογιστής παραδόθηκε άνευ όρων.

Image Image

Στα αρχεία του Paker βρήκα έναν χάρτη τον οποίο εκτύπωσα και μια αναφορά για το γνωστό και μυστηριώδες μέρος που βρίσκετε στη Γαλλία το Rennes-le-Chateau.
Το καλό ήταν ότι ο μυστηριώδης άντρας δεν κατάφερε να προσπελάσει το κλείδωμα στον υπολογιστή, έτσι βρισκόμουν ένα βήμα μπροστά του, όμως έπρεπε να μην χάσω χρόνο και να φύγω για το Rennes-le-Chateau αμέσως.
Last edited by Snk on Thu Oct 18, 2007 11:49 am, edited 1 time in total.
User avatar
Snk
Director Of Football
Director Of Football
Posts: 6539
Joined: Mon Dec 08, 2003 12:00 am
Αγαπημένη Ομάδα: Parma, Liverpool
twitter: Snk013
Has thanked: 0
Been thanked: 2 times

Μέρα,Ώρα: 9:00πμ
Μέρος: Rennes-le-Chateau



Image


Το Rennes-le-Chateau είναι μία από τις πιο μυστηριώδης πόλεις σε όλη την Ευρώπη, Πάρα πολλοί μύθοι σχετίζονται με αυτό το μέρος και σίγουρα ο χάρτης θα οδηγεί σε κάτι σημαντικό. Αφού λοιπόν νοίκιασα το συνεργείο ανεύρεσης θησαυρών της πόλης, και με βάση τις οδηγίες του χάρτη, φτάσαμε μπροστά σε έναν περίεργο βράχο.
?Παιδιά εδώ είμαστε!!! Κατεβείτε από τα οχήματα και αρχίστε το σκάψιμο!!!? Οι άντρες του συνεργείου ακούγοντας το πρόσταγμα μου στρώθηκαν στη δουλειά.


Μέρα,Ώρα: 7:00μμ

?Από το πρωί είμαστε εδώ και ακόμα δεν έχουμε βρει τίποτα. Φοβάμαι ότι μάλλον την πάτησα, δεν εξηγείτε διαφορετικά, όλο και κάτι θα βρίσκαμε με τόσο σκάψιμο.?
Απογοητευμένος πήγα κοντά σε έναν θάμνο, να κόψω κανένα φύλλο να μασουλίσω και πίσω από τις φυλλωσιές είδα κάτι να γυαλίζει.
?ΕΛΑΤΕ ΓΡΗΓΟΡΑΑΑ!!!!! ΚΑΤΙ ΒΡΗΚΑΑ!!!!!? Φώναξα στους άλλους, δείχνοντας με το χέρι μου το σημείο που είχα δει.

Image


Όλοι μαζευτήκαν στο σημείο που τους έδειξα και άρχιζαν να σκάβουν σαν παλαβοί. ?Ε, αφεντικό, κάτι βρήκα? είπε ένας εργάτης μετά από λίγο. Τότε όλοι παραμέρισαν αφήνοντας με να πάω κοντά του.
Πραγματικά, μια μικρή μπιζουτιέρα ήταν θαμμένη κάτω από το χώμα. Την πήρα στα χέρια μου και ανοίγοντας την βρήκα μέσα το μαύρο τριαντάφυλλο που είχαν κλέψει στην Ζάμπια.
Αυτό σημαίνει ότι πιθανότατα ο Paker ήταν αυτός που με χτύπησε αφήνοντας με λιπόθυμο στην Ζάμπια, κλέβοντας μέσα από τα χέρια μου το μαύρο τριαντάφυλλο με σκοπό να το πουλήσει στον άντρα που συνάντησε στο κοιμητήριο. Εκεί μάλλον ζήτησε περισσότερα χρήματα κι έτσι ο άλλος εκνευρίστηκε και τον πυροβόλησε.
Αφού έδωσα τον λόγο μου στον αρχηγό της αστυνομίας πρέπει να το επιστρέψω εκεί που ανήκει, όμως αυτό θα πάρει λίγο χρόνο γιατί έχω και μια ομάδα να φροντίσω.



Champions League
Hertha ? Liverpool: 2-4
(Gilberto penalty 15?, Pantelic 23? ? Cisse 75?, 88?, Petrov 90?, Gerrard 92?, Iaquinta injured 58?)

Τέτοιο αγώνα πρώτη φορά έζησα στην ζωή μου. Μέχρι το 74? η Hertha νικούσε 2-0 άνετα καθώς είχε και την κυριαρχία στον αγώνα ώσπου ο Cisse στο 75? μείωσε σε 2-1. Από κει και μετά κάναμε εκπληκτικά πράγματα στον αγωνιστικό χώρο και πήραμε μια μεγαλειώδη νίκη μέσα στην Γερμανία.

Image


Premier League
Aston Villa ? Liverpool: 3-3
(Voronin 10?, 89?, Downing 18? ? Cardozo 2?, Owen 42?, Luis Garcia penalty 71?, Gonzalez injured 26?)


Για ακόμα ένα παιχνίδι προσφέραμε θέαμα και μπορεί να μην νικήσαμε αλλά το αποτέλεσμα κρίνεται δίκαιο. Ο Delgado έχει αφοσιωθεί για τα καλά στα μαθήματα δολοφονίας που του κάνω και για άλλο ένα παιχνίδι η απόδοση του ήταν απαράδεκτη.


Carling Cup 4th Round
Liverpool ? Arsenal: 2-3
(Iaquinta 24?, Delgado 58? ? Reyes 35?, 101?, Adebayor 71?, Flamini injured 92?)

Και πάλι όποιος είδε τον αγώνα χάρηκε για την μπάλα που παίχτηκε και ας αγωνιστήκαμε με τους αναπληρωματικούς. Δυστυχώς η Arsenal με τις γνωριμίες που έχει στον χώρο της διαιτησίας, πάλι μας νίκησε με άδικο γκολ και πήρε την πρόκριση στην παράταση.

Image
Image


Champions League
Liverpool ? Celtic: 4-1
(Iaquinta 38?, 88?, 90?, Petrov 45? ? Sno 11?)


Premier League
Liverpool - Manchester United: 1-1
(Owen 31? ? Ronaldo penalty 45?)

Δεν καταφέραμε να νικήσουμε την Manchester σε ένα κακό παιχνίδι από πλευρά θεάματος και έτσι η Tottenham μας πέρασε στην βαθμολογία

Image
Last edited by Snk on Thu Oct 18, 2007 11:49 am, edited 1 time in total.
User avatar
Snk
Director Of Football
Director Of Football
Posts: 6539
Joined: Mon Dec 08, 2003 12:00 am
Αγαπημένη Ομάδα: Parma, Liverpool
twitter: Snk013
Has thanked: 0
Been thanked: 2 times

Premier League
Liverpool ? Leeds: 1-0
(Luis Garcia penalty 66? ? Hoyte sent off 12?)


Champions League
AZ ? Liverpool: 2-2
(Koevermans 34?, Asatiani 45? - Iaquinta 17?, 79?)

Περάσαμε πρώτοι και αήττητοι τον όμιλο και στον επόμενο γύρο παίζουμε με την Basel.

Image Image

Premier League
Bolton ? Liverpool: 1-0
(Diouf 46?)

Έπρεπε να περάσουν δώδεκα αγωνιστικές για να χάσουμε το αήττητο στο πρωτάθλημα.


Premier League
Liverpool ? Sheffield United: 2-0
(Luis Garcia penalty 31?, Gerrard 77?)


Premier League
Tottenham ? Liverpool: 2-0
(Huddlestone 39?, Cahill 70?)


Premier League
Middleborough ? Liverpool: 1-2
(Huth 80? - Delgado 54?, 66?)

Ο Delgado μετά από τόσους μήνες σκόραρε επιτέλους και αυτό με έκανε να χαρώ ιδιαίτερα.



Μέρα,Ώρα: 12:30
Μέρος: Δωμάτιο ξενοδοχείου



Πάλι γύρισα κουρασμένος από την προπόνηση και έπεσα για ύπνο, λίγο όμως πριν κοιμηθώ αισθάνθηκα κάτι να με γαργαλάει, σηκώθηκα γρήγορα και τράβηξα τα σκεπάσματα?.

Image


?ένας μεγάλος σκορπιός βρισκόταν πάνω στο κρεβάτι μου και σίγουρα δεν είχε έρθει για να μου κάνει παιχνιδάκια, όποιος τον έβαλε εδώ ήθελε να με βγάλει από την μέση και σίγουρα να κλέψει και το μαύρο τριαντάφυλλο. Πρέπει να τον ξεγελάσω και να νομίζει ότι τα κατάφερε ώστε να κάνει την εμφάνιση του και να τον σκοτώσω.
Πήγα στον καταψύκτη και έβγαλα το πτώμα που είχα για κάτι τέτοιες περιπτώσεις και το έβαλα στο κρεβάτι με τέτοιο τρόπο που σου έδινε την εντύπωση ότι κάποιος κοιμόταν. Ύστερα αφού έκλεισα τα φώτα, κρύφτηκα στο σκοτάδι και περίμενα τον άγνωστο.


Μέρα,Ώρα: 1:30 πμ

Μετά από περίπου μια ώρα κάποιος άνοιξε το παράθυρο και σχεδόν αθόρυβα μπήκε μέσα στο δωμάτιο. Πλησίασε το κρεβάτι και αφού βεβαιώθηκε ότι ήμουν νεκρός άρχισε να ψάχνει γύρω-γύρω.

Image

Έβγαλα αθόρυβα τον μαχαίρι μου και τον πλησίασα αργά-αργά από πίσω, ένα βήμα πριν φτάσω στον λαιμό του ένα ?κρακ? ακούστηκε μέσα στην ησυχία. Η κατσαρίδα που μόλις είχα πατήσει με πρόδωσε. Ο άντρας μόλις με είδε έτρεξε προς το παράθυρο και πήδηξε έξω, δεν υπήρχε περίπτωση να τον αφήσω να μου ξεφύγει κι έτσι έκανα ακριβώς το ίδιο ακολουθώντας τον μέσα στα στενά σοκάκια του Liverpool?.

Image
Last edited by Snk on Thu Oct 18, 2007 11:50 am, edited 1 time in total.
FoTiS3
Trialist
Trialist
Posts: 38
Joined: Sat Jul 08, 2006 8:01 pm
Has thanked: 0
Been thanked: 0

[quote="Snk"]
Έβγαλα αθόρυβα τον μαχαίρι μου και τον πλησίασα αργά-αργά από πίσω, ένα βήμα πριν φτάσω στον λαιμό του ένα “κρακ” ακούστηκε μέσα στην ησυχία. Η κατσαρίδα που μόλις είχα πατήσει με πρόδωσε.[/quote]


:wav:
Κόκε: "Που θα βρω τόση αγάπη μακριά από τον Αρη;"
Post Reply

Return to “Ιστορίες FM2007”