Salonication

Πείτε για τα πρωταθλήματα, τα κύπελλα, τις "κόντρες" στην Ευρώπη που ζείτε στον κόσμο του FM...Γράψτε ΙΣΤΟΡΙΑ!
Post Reply
User avatar
paokkerkir
Assistant Manager
Assistant Manager
Posts: 3894
Joined: Sun Jun 13, 2004 11:00 pm
Football Manager της ομάδας: Cesena
Αγαπημένη Ομάδα: ΠΑΟΚ
facebook προφίλ: paokkerkir
Location: Malta
Has thanked: 0
Been thanked: 0

23/5/2012

Image

Πότε πήγε κιόλας 7 γαμώ; Πρέπει να σηκωθώ. Τι τα θελα τόσα ποτά χθες το βράδυ...Τι την ήθελα αυτήν την περιπέτεια...Κάθε πρωί εδώ και 6 χρόνια τα ίδια λέω όμως. Και κάθε νύχτα χαίρομαι για την απόφαση που πήρα εκείνη τη μέρα.

-Έλα Βίκτωρα, θα αργ...
-Μην μου πεις ότι πάλι κομμάτια είσαι, ακόμα και σήμερα ρε [System Interruption: Μη βρίζεις!];
-Κοίταξε, απλά..
-Απλά ΤΙ;
-Αυτό, δεν έχω κάτι άλλο
-ΤΕΛΕΙΩΝΕ

Βάζω ότι βρήκα μπροστά μου, παίρνω ένα μισοτελειωμένο τσιγάρο που ήταν στο τασάκι, and off we go λοιπόν..Που στα διάλα πάρκαρα το σαράβαλο πάλι?

Image

.......




23/5/2012, ώρα 21:37

-Λοιπόν παλικάρια, ακούστε. Τόσα χρόνια, οι παλιοί ειδικά, έχετε καταλάβει ότι δεν είμαι ένας συνηθησμένος προπονητής. Γι αυτό και είμαι σε μια ομάδα με τόσο περίεργη ψυχοσύνθεση. Όπως και εσείς δεν είστε συνηθησμένοι παίχτες. Δεν θα φτάναμε μέχρι εδώ αν ήσασταν. 2 φορές, φτάσαμε στην πηγή και δεν ήπιαμε νερό. Τώρα, δεν είμαστε απλά στην πηγή. Είμαστε 90 λεπτά πριν το όνειρο κάθε οπαδού μας. Kαι μάλιστα, poetic justice, στην μισητή πόλη των οπαδών μας. David, ξέρεις τι θέλω από σένα. Pablo, κανόνισε, όσο και αν σε αγαπάνε εδώ, αν φας κόκκινη και σήμερα, θα ξαναπαίξεις αν και όταν φύγω. Μιχάλη, θα είμαι ειλικρινής. Ξέρεις ότι δεν θα έπαιζες σήμερα. Μετά τον τραυματισμό του Christian όμως, θα έπαιζες ή εσύ ή ο Ruud. Και θεος φυλάξοι, διάλεξα εσένα. Βγάλε με ασπροπρόσωπο. Αυτά, παίχτε την μπαλίτσα που ξέρετε, σφιχτά πίσω, γρήγορα μπροστά. Go madafakas GO!!


Image




Πώς όμως φτάσαμε εδώ;
Τι έγινε τα προηγούμενα χρόνια;
Τι θα γίνει στα επόμενα;
Τι θα γίνει στο ματς;
Γιατί ο καμμένος παίζει ακόμα FM07;

to be continued...Mothafuckazzzzz
Post Reply

Return to “Ιστορίες FM2007”