κλεισιμο παιχνιδιου χωρις αποθηκευση-εμφανιση αρχειου .dmp

Έχετε τεχνικές δυσκολίες; Δε σας "τρέχει" με τίποτα; Βρήκατε bug και δεν ξέρετε που να το πείτε; Εδώ λοιπόν!
Post Reply
alenatoregiovanni
Trialist
Trialist
Posts: 3
Joined: Sat Aug 18, 2007 12:01 pm
Has thanked: 0
Been thanked: 0

πρωτα απ'ολα χαιρετω ολους τους παλιουρες καθ'οτι ποντικι στο forum......διαβασα ολα τα topics μπας και βγαλω ακρη αλλα τιποτα.ολα ηταν γυρω-γυρω απο το προβλημα μου!!
πηγα να κλεισω το παιχνιδι και να κανω save αλλα λογω του οτι ετρεχα και αλλα προγραμματα παραλληλα δεν εγινε αποθηκευση βγαζοντας μου το γνωστο μηνυμα περι αντιμετωπισης προβληματων κλεινοντας παραλληλα ολα τα προγραμματα...βασιζομενος στο αρχειο .dmp που μου εχει εμφανισει ή με καποιον αλλο τροπο μπορω να ξεκινησω παλι το παιχνιδι απο το σημειο που με πεταξε εξω??? thanks any way..... :x
στην πρώτη παρέλαση ψάχνω για ομάδα...
User avatar
vandervaggos
The God Of Football
The God Of Football
Posts: 25179
Joined: Fri Dec 12, 2003 12:00 am
Football Manager της ομάδας: Unemployed
Αγαπημένη Ομάδα: ΠΑΟΚ
Status: ▒▓█▀Π▄▀▄Α▀▄▀Ο▄▀Κ▄▀█▓▒
Location: Στο Γιού Κέι που λεν' κι στο χωριό μ'
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

Χμμμ δύσκολα. Από όσο ξέρω αν πας να κάνει save πάνω στο ήδη υπάρχον τότε δημιουργεί ένα μπακ απ που το εμφανίζει μόνο αν κάτι δεν πάει καλά και δεν γίνει σωστά το save. Αλλιώς αν σε πετάξει έτσι απλά έξω γιατί κόλησε δεν μπορείς να κάνει τπτ. Απλά παίζεις από κει που ήταν το τελευταίο σου save.
User avatar
Akyla
Twitch Streamer
Twitch Streamer
Posts: 11087
Joined: Sun Jan 23, 2005 1:48 am
Football Manager της ομάδας: Chester FC
Αγαπημένη Ομάδα: Leeds
Status: Weekends are overrated
Location: Νέο Ηράκλειο
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Λίγο offtopic....
Να διαλέγετε πάντα να γίνεται αυτόματο save σε 3 διαφορετικά αρχεία αυτόματα κάθε 2 βδομάδες ή και ακόμα κάθε βδομάδα για να αποφύγετε τα χειρότερα
Αν γίνει μια στραβή έχεις το προηγούμεο save και συνεχίζεις από κει :wink:
alenatoregiovanni
Trialist
Trialist
Posts: 3
Joined: Sat Aug 18, 2007 12:01 pm
Has thanked: 0
Been thanked: 0

[quote="vandervaggos"]Χμμμ δύσκολα. Από όσο ξέρω αν πας να κάνει save πάνω στο ήδη υπάρχον τότε δημιουργεί ένα μπακ απ που το εμφανίζει μόνο αν κάτι δεν πάει καλά και δεν γίνει σωστά το save. Αλλιώς αν σε πετάξει έτσι απλά έξω γιατί κόλησε δεν μπορείς να κάνει τπτ. Απλά παίζεις από κει που ήταν το τελευταίο σου save.[/quote]


τοσο καιρο με το backup file επαιζα αφου μου ειχε τυχει και αυτο....
τελικα οντως δεν γινεται τιποτα....οχι τιποτα αλλο αλλα ειχα φτασει με τον ολυμπιακο στο 2026 και χανω 2 αγωνστικους μηνες παιχνιδι ετσι....να σαι καλα παντως.
στην πρώτη παρέλαση ψάχνω για ομάδα...
alenatoregiovanni
Trialist
Trialist
Posts: 3
Joined: Sat Aug 18, 2007 12:01 pm
Has thanked: 0
Been thanked: 0

[quote="Akyla"]Λίγο offtopic....
Να διαλέγετε πάντα να γίνεται αυτόματο save σε 3 διαφορετικά αρχεία αυτόματα κάθε 2 βδομάδες ή και ακόμα κάθε βδομάδα για να αποφύγετε τα χειρότερα
Αν γίνει μια στραβή έχεις το προηγούμεο save και συνεχίζεις από κει :wink:[/quote]

το εχω δοκιμασει στο παρελθον το auto save αλλα δεν ειμαι και πολυ της υπομονης....οπως στρωνεις θα κοιμηθεις!!! thanks any way
στην πρώτη παρέλαση ψάχνω για ομάδα...
Post Reply

Return to “Τεχνικές Ερωτήσεις / Bugs FM2007”