[Crash] Το περίφημο error (bean13)

Έχετε τεχνικές δυσκολίες; Δε σας "τρέχει" με τίποτα; Βρήκατε bug και δεν ξέρετε που να το πείτε; Εδώ λοιπόν!
Post Reply
User avatar
lionheart
Trialist
Trialist
Posts: 33
Joined: Sun Oct 30, 2005 10:51 pm
Location: THESSALONIKI
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

Κυρίες και κύριοι καλημέρα σας...

Έριξα μια ματιά στο φόρουμ και διαπίστωσα ότι το συγκεκριμένο πρόβλημα δεν το αναφέρει κανείς...Μάλλον ήμουν ο πρώτος άτυχος ή τέλος πάντων έχετε συμβουλευτεί πρώτα το φόρουμ της Sigame...

Είχα αναφέρει σε κάποιο άλλο μου τοπικ για το θέμα τον crash dumps...Πρόβλημα είχα και με το load files...Το πρόβλημα δεν λύθηκε και σε συνδιασμό με κάποιο πρόβλημα που είχα στο δίσκο μου αποφάσισα να τον κάνω φορματ και να εγκαταστήσω εκεί τα Windows XP SP2. Δυστυχώς όμως τα πράγματα αντί να πάνε προς το καλύτερο αλλαξοδρόμησαν...Το αποτέλεσμα; Δεν μπορώ πλέον να παίξω το αγαπημένο μου παιχνίδι. Οι αιτίες είναι πολλές...Μια εξ αυτών αναφέρεται ήδη με το JVM not found όταν τρέχω το setup.jar αρχείο. Φυσικά δεν χρειάζεται να σας πω ότι έχω εγκατεστημένη την τελευταία έκδοση της...Είδα πάντως κάποια λύση σε σχετικό τόπικ και θα την εφαρμόσω...Νέα θα έχετε το μεσημέρι που θα πάω σπίτι...

Στο προκείμενο...Το πρόβλημα ξεκινάει όταν προσπαθώ να εγκαταστήσω το παιχνίδι απο το κλασικό αρχείο για PC...Όλα καλά...Και εκεί που νομίζεις ότι όλα είναι καλά σκάει το One or more errors occurred during the copying of files (bean 13)...Το αποτέλεσμα είναι να μην τρέχει κανονικά το παιχνίδι...

Στην αναζήτηση της λύσης βρήκα υπερβολικά πολλά πράγματα...Λύσεις όμως οι οποίες είναι πιθανές...http://community.sigames.com/eve/forums ... 002062/p/1

Το πρόβλημα μου περιγράφεται εδώ : http://www.sigames.com/sibase.php?type=view&id=215
Και φυσικά η λύση(;) του...Δυστυχώς όμως αυτό το thread αλλά και αυτές οι οδηγίες δεν αποτελούν ΤΗΝ λύση...Έγραψα ένα μήνυμα αλλά και διάβασα με προσοχή τι γράφουν εκεί οι χρήστες που αντιμετώπισαν το ίδιο πρόβλημα με μένα...Αυτό που κατάλαβα είναι ότι τελικά το θέμα ανάγεται στη σφαίρα του μεταφυσικού, εξαρτώμενο κατά πολύ από το κάρμα του κάθε χρήστη...Από τον Οκτ του 2006 εμφανίζεται το πρόβλημα και κανείς μέχρι τώρα δεν βρήκε την λύση...Γράφονται κάποιες οδηγίες...Σε κάποιους δουλεύουν, σε κάποιους όχι...Αυτό που κατάλαβα είναι ότι οι άνθρωποι στη Sigames δεν γνωρίζουν τι προκαλλεί αυτό το συγκεκριμένο πρόβλημα, το οποία σου το παρουσιάζει την στιγμή που περίμενεις κανένα μισάωρο μπροστά στον υπολογιστή σου και εκεί που τρίβεις τα χέρια σου απο ευχαρίστηση σου έρχεται η κρυάδα.Γιατί αν ήξεραν τι προκαλεί το πρόβλημα θα είχαν και τη λύση.

Εφάρμωσα ότι μπορείτε να φανταστείτε...Απεγκατέστησα και εγκατέστησα την Javα καμιά 10αρια φορές...Το ίδιο και ίδιο το παιχνίδι...Το έτρεξα από διαφορετικά DVD ROMs...Απεγκατέστησα τα firewall των windows...Αυτά που χρησιμοποιώ εγώ...Εγκατέστησα καινούριους drivers οθόνης και κάρτας γραφικών...Έκανα εγκατάσταση σε safe mode. Εγκατάσταση με άλλον χρήστη...Εγκατάσταση σε άλλους hard disks...Εγκατάσταση από τη γραμμή του prompt...Manual εγκατάσταση...Είμαι με τα τελευταία updates της Microsoft...Έτρεξα τα directx ...Κανένα πρόβλημα...Όλες οι εγκαταστάσεις καθαρές...Σφουγγάρισα και με παρκετόπανο το CD :-D :-D ...Δεν είχε γρατζουνιά...

Θα μου πεις γιατί τα έκανα όλα αυτά αφού πριν το φορματ με την παλιά Java, με τους παλιούς drivers, ΜΕ τα firewalls ολα ανοιχτά, το παιχνίδι εγκαταστάθηκε κανονικά? ΕΛΑ ΝΤΕ?Μην ρωτάτε...Το έκανα...Και κυρίως το έκανα επειδή όλοι μας έχουμε ψώνιο με το παιχνίδι...Έφαγα από τις 19:00 το απόγευμα μέχρι τις 02:00 τη νύχτα...Και όλα αυτά για μια εγκατάσταση...Μέχρι και να κάνω φορμάτ ξανά και να στήσω τα windows 2000(εκεί έτρεχε κανονικά το fm 2006)...

Πέρασε σχεδόν ένας χρόνος και κανείς δεν βρήκε τη λύση...Γράφει error copying files... Άρα το λάθος προφανώς είναι στην αντιγραφή...Θα μπορούσαν να βρουν που αρχίζει και που σταματάει το λάθος, ποια αρχεία δεν μπορεί να αντιγράψει και να τα κυκλοφορήσει σε κάποιο 3ο patch...Αλλά αυτό αν ήξερε όπως είπα τι προκαλεί το πρόβλημα...

Δεν έχω πρόβλημα να ξανααγοράσω το CD αρκεί κάποιος να μου εγγυηθεί ότι θα δουλέψει...Να μου πει θα λύσεις και θα ξαναδέσεις τον ΗΥ, να κάνω ξανά φορμάτ αλλά να μου εγγυάται ότι θα δουλέψει...Δυστυχώς δεν υπάρχει κάποιος τέτοιος...Και αυτό το λέω ύστερα από πολύωρη παρουσία μου μέσα στο φόρουμ της Sigames...

Σε συνδιασμό με τα προβλήματα εγκατάστασης, loading game, blank screen και τις απαντήσεις που διάβασα, θα μου επιτρέψετε να πω ότι για να λύσει κάποιος απλός χρήστης το πρόβλημα τις λιγότερες γνώσεις που μπορεί να έχει είναι μυστικού πράκτορα με ειδικότητα στο hacking...Εμείς που κατέχουμε λίγο περισσότερο το άθλημα (ενασχόληση από 1988) καθήσαμε 7 ώρες και λύση δεν βρήκαμε...Πόσο μάλλον τα παιδιά, οι creators-developers του παιχνιδιού...Οι οποίοι δεν βρήκαν λύση μετά από 10 μηνές...

Γενικά πάλι μιλώντας και σε συνδιασμό με μια λύση που διάβασα για το πως να κάνεις save και load αρχεία, δηλαδή να μην έχεις κανένα άλλο πρόγραμμα ανοιχτό, καθώς και οι 10 διαφορετικές λύσεις στο bean13 πρόβλημα, με οδήγησαν στο συμπέρασμα ότι το παιχνίδι για να δουλέψει πρέπει να εγκατασταθεί σε ξεχωριστό υπολογιστή χωρίς κανένα πρόγραμμα εγκατεστημένο στο program files πλην του παιχνιδιού...Μπορεί να είμαι υπερβολικός, αλλα όταν διαβάζω ''πρόβλημα στη Java, στα updates των Windows, στη registry, στα antivirus, στους drivers ολων των συσκευών και σε άλλα πολλά, αυτό είναι το δικό μου συμπέρασμα...

Τελειωνοντας (ξέρω σας κούρασα) θέλω να πω ότι δεν περιμένω κάποια λύση ιδιαίτερη...Έχω εναποθέσει τις ελπίδες μου μόνο στο Θεό και κυριολεκτώ...Δεν περιμένω κάποιο από τα παιδιά να μου πει ''κάνε αυτό''(βασικά ελπίζω γιατί ελληνάρες είμαστε (: (: (: )...Και αυτό γιατί έχω δοκιμάσει όπως είπα πολλές φορές τα πάντα...Τουλάχιστον όσα αναφέρονται στα sites της Sigames ως πιθανές λύσεις(οι οποίες σε κάποιους έδωσαν το επιθυμητό αποτέλεσμα)...

Σκοπός μου είναι με αυτά τα σχόλια να κάνουμε το παιχνίδι καλύτερο και τη ζωή μας ευκολότερη...Ξέρουμε όλοι ότι η φύση του παιχνιδιού είναι τέτοια, που τη μια μέρα βγαίνει το 2007 και την επόμενη ολοι πέφτουν με τα μούτρα στο 2008...Το θέμα είναι όμως να μένει και κάποιος πίσω να ασχολείται με αυτού του είδους τα θέματα...Ποιο το νόημα εξάλλου να βγάζουμε ένα παιχνίδι και μετά να παρουσιάζονται άπειρος αριθμός bugs, και δύο patch?Γιατί κακά τα ψέμματα αυτό αποτελεί δισφήμιση για την εταιρεία...


Φιλικά,

Βασίλης.
User avatar
lionheart
Trialist
Trialist
Posts: 33
Joined: Sun Oct 30, 2005 10:51 pm
Location: THESSALONIKI
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

Τελικά είχα δίκιο...Κανείς δεν ξέρει κάτι παραπάνω...Τα νέα από το μέτωπο έχουν ως εξής...Άλλες 5 ώρες μπροστά από τον υπολογιστή...Φορμάτ τον C...Εγκατάσταση των windows 2000...Καθαρή ....Πεντακάθαρη...Κατεβάζω τους τελευταίους drivers...Και εκεί που ήμουν σίγουρος ότι το πρόβλημα μου θα λυθεί, έκανα λάθος...Bean 13 ξανά...Το cd πλέον και το παιχνίδι είναι για πέταμα...Θα στείλω και μήνυμα στη sigames με τα αποτελέσματα των dxdiag και belarc advisor όπως γράφουν...

Έχω δύο επιλογές...Είτε φορτώνω το 2006 ή απλά περιμένω το 2008...

Κρίμα...
User avatar
multiplier
Football Legend
Football Legend
Posts: 13242
Joined: Tue Nov 07, 2006 9:45 pm
Αγαπημένη Ομάδα: ΑΕΚ/Valencia
Status: 5
Location: Χαϊδάρι
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Δοκίμασες το πιο απλό; Δηλαδή να προσπαθήσεις να το εγκαταστήσεις σε άλλο υπολογιστή; Θα απομακρύνει πολλές από τις πιθανότητες. :wink:

Αν όχι δοκίμασέ το.

Αν έχει πρόβλημα και εκεί πιθανόν το δισκάκι έχει χαλάσει (μπορεί και να μη φαίνεται. Το παρκετόπανο δεν είναι ενδεδειγμένο απ' ότι ξέρω, υπάρχουν ειδικά καθαριστικά).

Αν δεν έχει πρόβλημα, τότε το πρόβλημα είναι κάπου στον υπολογιστή σου. Πιθανόν κάτι φαινομενικά άσχετο το επηρεάζει, γι' αυτό και κανένας δεν μπορεί να βρει τη λύση. Είναι η πιο κλασική περίπτωση άλυτου προβλήματος, η πηγή του να είναι εντελώς πέραν πάσης υποψίας.
DEATH TO THE SALAD EATERS!

:headbang: Take a look to the sky just before you die
:headbang: it 's the last time you will
User avatar
lionheart
Trialist
Trialist
Posts: 33
Joined: Sun Oct 30, 2005 10:51 pm
Location: THESSALONIKI
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

[quote="multiplier"]Δοκίμασες το πιο απλό; Δηλαδή να προσπαθήσεις να το εγκαταστήσεις σε άλλο υπολογιστή; Θα απομακρύνει πολλές από τις πιθανότητες. :wink:

Αν όχι δοκίμασέ το.

Αν έχει πρόβλημα και εκεί πιθανόν το δισκάκι έχει χαλάσει (μπορεί και να μη φαίνεται. Το παρκετόπανο δεν είναι ενδεδειγμένο απ' ότι ξέρω, υπάρχουν ειδικά καθαριστικά).

Αν δεν έχει πρόβλημα, τότε το πρόβλημα είναι κάπου στον υπολογιστή σου. Πιθανόν κάτι φαινομενικά άσχετο το επηρεάζει, γι' αυτό και κανένας δεν μπορεί να βρει τη λύση. Είναι η πιο κλασική περίπτωση άλυτου προβλήματος, η πηγή του να είναι εντελώς πέραν πάσης υποψίας.[/quote]



Φίλε μου καταρχην να σ ευχαριστήσω για το ενδιαφέρον σου...Ήσουν ο μόνος άλωστε...Όπως έχω ήδη πει ασχολούμε με το αντικείμενο αρκετά χρόνια...Οπότε αυτό που λες το άφησα τελευταίο...

ΜΕτά από συνολικά 8 φορματ του δίσκου μου και επανεγκατάσταση διαφόρων λειτουργικών(τώρα είμαι με τα W2000) εκτός από το bean 13 είχαμε και το bean 263...

Έτσι λοιπόν απελπισμένος πήγα και έκανα εγκατάσταση το παιχνίδι σε άλλον υπολογιστή...Μάντεψε...Δούλεψε...Και μιλάμε για Athlon στα 1,8...Ίδιο λειτουργικό...Εγώ με το P4 στα 3.2 τίποτα...

Τι έκανα μετά?Σε δύο cd έγραψα όλα τα αρχεία μέσα στο φάκελο του παιχνιδιού...Ένα το data και το δευτερο περιείχε όλα τα υπόλοιπα...Copy paste από τα 2 δισκάκια στο φάκελο Sports Interactive/Football Manager 2007...

Αν δούλεψε?Άνοιξε κανονικά...Είμαι στη φάση της έναρξης παιχνιδιού...Δεν μπορώ να πω με σιγουριά τι θα προκύψει στο μέλλον και που θα κρασάρει...Το έχω σχεδόν σίγουρο ότι θα κρασσάρει...Ελπίζω να με βγάλει μέχρι τον Οκτώβριο, που θα βγεί το 2008...

Πάντως αν μου επιτρέπεται...Αυτά δεν είναι λύσεις...Τρέχω τα W2000 SP4 με όλα τα updates κατεβασμένα...Όλες μου οι συσκευες με τα τελευταία updates...Όλα τα dxdiag OK...Το ίδιο και o belarc advisor...Και να φανταστείς ότι το δισκάκι το είχα εγκαταστήσει παλιότερα και σε W2000 και XP Pro και έπαιζε κανονικά...

Ο Θεός μια μέρα θα μας κάψει...
User avatar
lionheart
Trialist
Trialist
Posts: 33
Joined: Sun Oct 30, 2005 10:51 pm
Location: THESSALONIKI
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

Σιγά μην άνοιγε...Ξέρω μιλάω μόνος μου, αλλά έτρεξα το πρόγραμμα και μου βγάζει τα παλιά...errors και το πρόγραμμα θα τερματιστεί...Γεια σας...

Και μην μου πείτε να αλλάξω υπολογιστή για να παίξω ένα παιχνίδι...Έλεος...
User avatar
multiplier
Football Legend
Football Legend
Posts: 13242
Joined: Tue Nov 07, 2006 9:45 pm
Αγαπημένη Ομάδα: ΑΕΚ/Valencia
Status: 5
Location: Χαϊδάρι
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Τα crashes του manager τείνουν προς το εξωπραγματικό απ' ότι βλέπω. Είχε και ο αδερφός μου πρόβλημα με crashes. Πώς το έλυσε; Άλλαξε φάκελο εγκατάστασης και έβαλε τον default! :shock:

Παρεπιπτόντως στο δικό μου PC παίζει σε άλλο φάκελο και partition από το default. Στο δικό του με τίποτα.

Η επιστήμη σηκώνει τα χέρια ψηλά...
DEATH TO THE SALAD EATERS!

:headbang: Take a look to the sky just before you die
:headbang: it 's the last time you will
User avatar
lionheart
Trialist
Trialist
Posts: 33
Joined: Sun Oct 30, 2005 10:51 pm
Location: THESSALONIKI
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

[quote="multiplier"]Τα crashes του manager τείνουν προς το εξωπραγματικό απ' ότι βλέπω. Είχε και ο αδερφός μου πρόβλημα με crashes. Πώς το έλυσε; Άλλαξε φάκελο εγκατάστασης και έβαλε τον default! :shock:

Παρεπιπτόντως στο δικό μου PC παίζει σε άλλο φάκελο και partition από το default. Στο δικό του με τίποτα.

Η επιστήμη σηκώνει τα χέρια ψηλά...[/quote]

Ίσως οφείλεται στο γεγονός ότι έχουν βάλει αυτή τη Java στη μέση...Μάλλον θα πρέπει να το ξανασκεφτούνε...Έστειλα τα αποτελέσματα στο sigames...Περιμένω και από εκεί μια απάντηση αν και νομίζω ότι και τα περιθώρια στενεύουν αλλά και δεν νομίζω να υπάρχει και λύση...Μάλλον όπως έχω ξαναπεί είναι θέμα καθαρά τύχης...Εξάλλου αν υπήρχε λύση θα την έδιναν...Το χειρότερο είναι ότι δεν ξέρουν από που προέρχεται...Έχουν υποθέσει τα πάντα...Το μόνο που δεν έχουν προτίνει είναι να κάνουν εγκατάσταση του παιχνιδιού με κλειστό υπολογιστή...Έλεοςςςςςς.....
User avatar
Snk
Director Of Football
Director Of Football
Posts: 6539
Joined: Mon Dec 08, 2003 12:00 am
Αγαπημένη Ομάδα: Parma, Liverpool
twitter: Snk013
Has thanked: 0
Been thanked: 2 times

Μπορεί αυτό που θα πω να είναι μεγάλη πατάτα :oops: αλλά υπάρχει περίπτωση να έχει κάποιο μικρό πρόβλημα το DVD-ROM και να μην διαβάζονται σωστά τα αρχεία από το CD κατά την εγκατάσταση ;
User avatar
multiplier
Football Legend
Football Legend
Posts: 13242
Joined: Tue Nov 07, 2006 9:45 pm
Αγαπημένη Ομάδα: ΑΕΚ/Valencia
Status: 5
Location: Χαϊδάρι
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Δεν είναι αδύνατο, αλλά είναι μάλλον απίθανο αφού δεν το έχει παρατηρήσει αλλού. Δηλαδή θα πρέπει να έχει ψιλοπρόβλημα το δισκάκι και ψιλοπρόβλημα το drive ώστε να μην δουλεύουν μαζί, αλλά με όλα τα άλλα να δουλεύουν. 1 στο εκατομμύριο και αν, εφ' όσον είνια δοκιμασμένο το δισκάκι και σε άλλο drive και εφ' όσον φαντάζομαι δεν είναι το μόνο που έβαλε ο lion στο drive του. Μιλάμε για πολλές συμπτώσεις. Και ειδικά αφού είναι γνωστό πρόβλημα δεν νομίζω ότι αξίζει καν να ψάξεις αυτή την μηδαμινή πιθανότητα.
DEATH TO THE SALAD EATERS!

:headbang: Take a look to the sky just before you die
:headbang: it 's the last time you will
User avatar
lionheart
Trialist
Trialist
Posts: 33
Joined: Sun Oct 30, 2005 10:51 pm
Location: THESSALONIKI
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

[quote="multiplier"]Δεν είναι αδύνατο, αλλά είναι μάλλον απίθανο αφού δεν το έχει παρατηρήσει αλλού. Δηλαδή θα πρέπει να έχει ψιλοπρόβλημα το δισκάκι και ψιλοπρόβλημα το drive ώστε να μην δουλεύουν μαζί, αλλά με όλα τα άλλα να δουλεύουν. 1 στο εκατομμύριο και αν, εφ' όσον είνια δοκιμασμένο το δισκάκι και σε άλλο drive και εφ' όσον φαντάζομαι δεν είναι το μόνο που έβαλε ο lion στο drive του. Μιλάμε για πολλές συμπτώσεις. Και ειδικά αφού είναι γνωστό πρόβλημα δεν νομίζω ότι αξίζει καν να ψάξεις αυτή την μηδαμινή πιθανότητα.[/quote]

Παιδιά, δοκίμασα το δισκάκι σε ένα άλλο μηχάνημα που έχω...Εγκαταστάθηκε κανονικά...Στο δικό μου έχω δύο drives...Ένα dvd και ενα cd...Το δοκίμασα και στα δύο...

ΒΡΗΚΑ ΟΜΩΣ ΤΙ ΠΡΟΚΑΛΟΥΣΕ ΤΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ...Η μάλλον νομίζω πως αυτό έφταιγε...Ακούστε...Πριν δύο εβδομάδες πήγα και αγόρασα μία μνήμη ίδια ακριβώς με τη δική μου...512...Είχα ήδη μια 512 και αποφάσισα να την κάνω 1024...Τρομάρα μου...

Κατά τη διάρκεια της προσπάθειάς μου να εγκαταστήσω απελπισμένος πλέον το 2006 μου εμφάνισε την μπλε οθόνη του θανάτου...Πρόβλημα με τη μνήμη έγραφε...Μπα λέω...Λες? Τι βγάζω λοιπόν...

Όπως έχω ήδη πει απεγκατέστησα το παιχνίδι όταν μου εμφάνιζε errors και έκλεινε...Μια από τις λύσεις που δίνονταν στη σελίδα της sigames από χρήστες και όχι από την επίσημη ήταν να δημιουργήσω έναν νέο χρήστη, να μπω από εκεί, να εγκαταστήσω το πρόγραμμα και μετά να μπω κανονικά με τον λογαριασμό μου και να τρέξω το παιχνίδι από τον χρήστη στον οποίο το εγκατέστησα...Εννοείται με δικαιώματα admin...

Αυτό που λέτε το έκανα...Με αποτέλεσμα τα bean 13...Υπήρχε όμως μια διαφορά...Δεν το είχα δοκιμάσει με τη μνήμη βγαλμένη...Δεν το δοκιμάζεις ρε Βασιλάκη?, λέω...

:D :D :D :D :D :D Δούλεψε...Η εγκατάσταση έγινε κανονικά χωρίς bean13...

Ποιο είναι τώρα το πρόβλημα?Δεν έχω την 1024 μνήμη που πλήρωσα για να την έχω αλλά και κάτι άλλο...Με το που πατάω το εικονίδιο του FM2007 για να ξεκινήσω το σύστημα, ο ΗΥ κάνει restart...Πιθανόν Hardware πρόβλημα...

Σήμερα θα δοκιμάσω να λύσω και αυτό το πρόβλημα...


Ευχαριστώ και τους δυο σας για τη βοήθεια...
User avatar
multiplier
Football Legend
Football Legend
Posts: 13242
Joined: Tue Nov 07, 2006 9:45 pm
Αγαπημένη Ομάδα: ΑΕΚ/Valencia
Status: 5
Location: Χαϊδάρι
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Έχει μάλλον σοβαρό πρόβλημα το PC σου. Δηλαδή δεν είναι δυνατόν να κάνει τόοοοοοοοοοοοοοοοσα προβλήματα το ένα μετά το άλλο. Είπαμε έχει κάποια known problems το FM, αλλά μέχρι εκεί. Μάλλον πρέπει να το κοιτάξεις το PC πριν σε αφήσει εντελώς. :wink:
DEATH TO THE SALAD EATERS!

:headbang: Take a look to the sky just before you die
:headbang: it 's the last time you will
nickgian41
Trialist
Trialist
Posts: 9
Joined: Wed Oct 20, 2004 1:39 pm
Has thanked: 0
Been thanked: 0

http://www.metaftp.com/ftpserver/9061752/0/6/

pigene ekei kai katevase to jdk-1_5_0_09-windows-i586-p.exe download

egatestise to kai dokimase pali na kaneis install!!
Bob4
Director Of Football
Director Of Football
Posts: 5575
Joined: Thu Feb 15, 2007 5:24 pm
Αγαπημένη Ομάδα: Ω Μπάνε Μπάνε...
Status: Ήρθαμε σκαστοί από την κλινική, ΠΑΟΚάρα μου δεν το ξέρουν οι γιατροί..
Location: Στην πόλη του Θεού
Has thanked: 0
Been thanked: 0

nogreeklish

Φίλε κάνε edit το ποστ σου για να μην διαγραφεί.
Post Reply

Return to “Τεχνικές Ερωτήσεις / Bugs FM2007”