[Crash] Δεν κανει save

Έχετε τεχνικές δυσκολίες; Δε σας "τρέχει" με τίποτα; Βρήκατε bug και δεν ξέρετε που να το πείτε; Εδώ λοιπόν!
Post Reply
destijl69
Trialist
Trialist
Posts: 4
Joined: Wed Oct 12, 2005 5:56 pm
Has thanked: 0
Been thanked: 0

[Crash] Οταν προσπαθω να κανω save μου φαζει "the game could not be saved". Δοκίμασα και με άλλα παλιότερα σωσμένα παιχνίδια, χωρίς κανένα άλλο πρόγραμμα ανοιχτό, έκανα και ένα σωρό επανεκκινήσεις αλλά όλο το ίδιο πράγμα γίνεται...
djsnho
Hot Prospect
Hot Prospect
Posts: 524
Joined: Sun Oct 22, 2006 7:30 am
Location: Κορινθος
Has thanked: 0
Been thanked: 0

εχεις χρησιμοποιησει κανενα σκαουτ , real time editor ;
Νέο αθλητικό forum!!! http://www.soccer-fans.gr/
Γίνετε μέλος της κοινότητας!


Το νέο Α.Ε.Κ.τζίδικο φόρουμ !!!
User avatar
mnikos_21
Hot Prospect
Hot Prospect
Posts: 696
Joined: Tue Jul 27, 2004 3:05 pm
Football Manager της ομάδας: Halifax, Tenerife
Αγαπημένη Ομάδα: AEK, Halifax
Location: Φιλαδέλφεια
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Για να μην ανοίγω νέο τόπικ, με το νέο πατς, ούτε εγώ μπορώ να κάνω save. Το παιχνίδι αρχίζει κανονικά, όλα οκ, κ όταν κάνω save, λίγο πριν τελειώσει, μ λέει πως δημιουργήθηκε error, κ αποθηκεύτηκε στο crash dumps.... Any Advise?

btw, το παιχνίδι μ ΔΕΝ είναι σπασμένο/κατεβασμένο κλπ, το έχω αγοράσει αυθεντικό.
[quote="konstantinakis-21-":2nfyr6li]Εγώ πιο πολύ φοβάμαι την Λιλ παρά την Μίλαν. Η Μιλαν αν και ιταλική ομάδα δεν έχει και την καλύτερη άμυνα καθώς την θεωρώ αρκετα αργή. Ειδα και τον Ντελιμπασιτς πολυ γρήγορο... Έχασε και τον Σεβα και δεν έχει παρει ακόμα καποιον άλλο. Ελπίζω να μην πάρει Ρονάλντο



Εdit: Οι πιθανότητες να λέω κοτσάνες ειναι 90%...[/quote:2nfyr6li]
DoctorBalendar
Football Demi-God
Football Demi-God
Posts: 18373
Joined: Tue Oct 01, 2002 11:00 pm
Location: Heidelberg / Θεσσαλονίκη
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Δες αν έχεις αρκετό χώρο.
User avatar
karpa8os20
Amateur
Amateur
Posts: 209
Joined: Thu Aug 16, 2007 2:30 pm
Football Manager της ομάδας: Οτι κάτσει!
Αγαπημένη Ομάδα: Ολυμπιακός
Location: Karpa8os
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

Γειά σας...Έχω και εγώ ενα παρόμοιο πρόβλημα!!!Κάνω καινούριο παιχνίδι,όταν πάω να κάνω Save μου βγάζει το εξής error
C:USERs\manolo\app data\roaming\sports interactive\Football Manager2007\temporary\savegame\player_stats hist id.cmt is corrupt and undreadable.Το έκανα unistal και παλι instal..Αλλα τίποτα..Μπορώ να κάνω κατι;Ευχαριστώ

edit:Θα ήθελα να προσθέσω ότι αυτό εμφανίστηκε μετα απο διακοπή ρευματος την ώρα που έκανα save ενα παιχνίδι...Παρακαλώ βοηθήστε!
User avatar
karpa8os20
Amateur
Amateur
Posts: 209
Joined: Thu Aug 16, 2007 2:30 pm
Football Manager της ομάδας: Οτι κάτσει!
Αγαπημένη Ομάδα: Ολυμπιακός
Location: Karpa8os
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

Δν μπορώ να κάνω κάτι?ή χρειάζεται φορμάτ?Σας παρακάλω απαντήστε,Συγνώμη που γίνομαι κουραστικός αλλά έχω ξενερώσει..

edit:΄Λοιπόν παιδία το έφτιαξα! :yea: :yea: !!!!!Συγνώμη για τα ποστ...
Post Reply

Return to “Τεχνικές Ερωτήσεις / Bugs FM2007”