Football Manager 2007 - Σχόλια και Εντυπώσεις

Συζητήστε για τη νέα έκδοση του Football Manager!
Post Reply
User avatar
Gorgeous Cow
Backup
Backup
Posts: 987
Joined: Sun Oct 22, 2006 2:45 pm
Football Manager της ομάδας: Ολυμπιακός
Αγαπημένη Ομάδα: Ολυμπιακός
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Αμα κανεις κοιλια, παενε στο interaction καποιου ποδοσφαιριστη σου και θα δεις οτι εχει εμφανιστει η επιλογη.
Μπορει βεβαια να μην γινει τπτ αν δεν κανεις τη σωστη επιλογη οπως εκανα εγω στην αρχη. Διαφορετικα, με το επομενο continue θα σου βγει στα news αναφορα και καλα απο τον παιχτη για το πως πηγε το meeting :wink:


SeeD, το βρηκα και ησυχασα. *calls the troops back* Thanks :D
Kris
Backup
Backup
Posts: 930
Joined: Mon Sep 26, 2005 7:08 pm
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Εχετε προσεξει οτι στο εξωφυλλο του Football Manager 2007 ο μανατζερ εχει το στυλ του Μουρινιο; (καπαρτινα,γενια κι ετσι) :D
User avatar
King07
Indispensible
Indispensible
Posts: 1853
Joined: Tue Aug 16, 2005 2:09 pm
Αγαπημένη Ομάδα: Α.Ο. Περιστέρι
Status: 1312
Location: Peristeri, Greece
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

Τι; Βγήκε το εξώφυλλο στο net; :P :P :P :P :P :P

Το είχα παρατηρήσει αλλά δεν το είπα για να μην μου πουν ότι είμαι ο alias του gpanagak.
Ανορθόγραφοι κουφάλες, έρχονται δασκάλες.
Kris
Backup
Backup
Posts: 930
Joined: Mon Sep 26, 2005 7:08 pm
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Say what? :P
User avatar
dforlan9
Graphics' Expert
Graphics' Expert
Posts: 15602
Joined: Tue Apr 29, 2003 11:00 pm
Football Manager της ομάδας: Ολυμπιακός
Αγαπημένη Ομάδα: Ολυμπιακός / Arsenal
facebook προφίλ: dforlan9
twitter: dforlan9
Location: Piraeus
Has thanked: 1 time
Been thanked: 1 time
Contact:

Ναι, ο gpanagak συνήθως ποστάρει πρώτα απόλους ότι βγαίνει από την SI γιαυτό. Πάντως είναι στη σελίδα του FM 2007 στην http://www.sigames.com το εξώφυλο.
demer-13-
Trialist
Trialist
Posts: 5
Joined: Tue May 02, 2006 3:34 pm
Has thanked: 0
Been thanked: 0

ΠΑΙΔΙΑ ΕΧΩ ΝΑΠΟΛΙ.ΕΙΜΑΙ ΣΤΗ ΣΑΙΖΟΝ 2006/2007 Κ ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΑ ΣΤΟΝ ΙΑΝΟΥΑΡΙΟ ΤΟΥ 2007.ΕΙΜΑΙ ΠΡΩΤΟΣ ΑΛΛΑ ΘΕΛΩ ΝΑ ΕΝΙΣΧΥΘΩ ΑΠΟ ΤΩΡΑ ΓΙΑ ΤΗ ΝΕΑ ΣΑΙΖΟΝ.ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΜΟΥ ΠΡΟΤΕΙΝΕΙ ΚΑΠΟΙΟΣ ΕΝΑ ΚΑΛΟ ΣΤΟΠΕΡ,ΔΕΞΙ ΜΠΑΚ,ΔΙΞΙ ΕΞΡΕΜ Κ ΕΝΑ ΣΤΡΑΙΚΕΡ?
Υ.Γ ΕΧΩ ΜΕΓΑΛΕΣ ΒΛΕΨΕΙΣ ΓΙΑ ΤΟΥ ΧΡΟΝΟΥ ΓΙΑ ΑΥΤΟ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΚΑΛΟΥΣ ΠΑΙΚΤΕΣ Κ ΣΥΝΑΜΑ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟΣ
User avatar
Sponis
Twitch Streamer
Twitch Streamer
Posts: 25743
Joined: Thu Oct 03, 2002 11:00 pm
Football Manager της ομάδας: Δόξα Δράμας
Αγαπημένη Ομάδα: Manchester United / Π.Α.Ο.
twitter: Sponis
Status: I'm coming... Keep running... Tormenting You!
Location: Under Your Wings and Into Your Arms
Has thanked: 1 time
Been thanked: 0
Contact:

και γιατί φωνάζεις? [κεφαλαία]
User avatar
dpurpler
Trialist
Trialist
Posts: 27
Joined: Tue Jun 10, 2003 11:00 pm
Has thanked: 0
Been thanked: 0

ΟΚ, σταμάτησε να "φωνάζει" κι έφυγε...

Στόχος επετεύχθη.
User avatar
FLOATING
Amateur
Amateur
Posts: 168
Joined: Mon Nov 22, 2004 6:28 pm
Football Manager της ομάδας: Παναθηναικος
Αγαπημένη Ομάδα: AC Milan
Status: Όχι άλλο κάρβουνο....
Location: Out In Space With Hawkwind
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Ας μην ειχα τον στρατό και θα ειχα καει μπροστα στο pc ωστε να προσπαθω να συμαζεψω την Μιλαν!!!! αντε ακομα 5 μηνακια εμειναν!!!!
eliasveria2
Trialist
Trialist
Posts: 10
Joined: Mon Nov 27, 2006 3:05 pm
Football Manager της ομάδας: PAOK,Valencia
Αγαπημένη Ομάδα: PAOK/Veroia/Valencia
Location: Veroia/Serres
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Το χειρότερο manager που έχει βγει. Οι παικτες τραυματίζονται συνέχεια, κόκκινες κάρτες πολύ συχνα και χωρίς λόγο. Επίσης επειδή το έψαξα αρκετα έναν αγώνα κερδίζεισ 2-3 χάνεις μετά. Δεν ξέρω άν ήθελαν να το κάνουν πιο ρεαλιστικό αλλά σίγουρα αυτό δεν είναι ρεαλισμός. Πολύ προχειρο το έκναν. Κρίμα.
Spartakus
Football Legend
Football Legend
Posts: 13695
Joined: Tue Aug 09, 2005 10:23 am
Αγαπημένη Ομάδα: η δικιά μου
Location: Σε ένα κόσμο δικό μου, οπού μένω εγώ κι ο εαυτός μου
Has thanked: 0
Been thanked: 4 times

[quote="eliasveria2"] Επίσης επειδή το έψαξα αρκετα έναν αγώνα κερδίζεισ 2-3 χάνεις μετά. Δεν ξέρω άν ήθελαν να το κάνουν πιο ρεαλιστικό αλλά σίγουρα αυτό δεν είναι ρεαλισμός.[/quote]


Τα άλλα να το δεχτώ (όπως ειπώθηκε είναι bugs)..Αυτό που λες όμως δεν παίζει με τίποτα...Αν παίζεις με το ίδιο σύστημα λογικό είναι να χάνεις αφού διαβάζουν το συστημά σου...
Γεωργέας forecer (και με περιβραχιόνιο)
--------------------------------------------
Kastroman wrote:Από τους αντίπαλους, ο Σπάρτακος εξελίσσεται σε λατρεία. :notworthy:
Όταν έβρεχε ο Θεός agression, bravery και determination είχε βγάλει κουβαδάκι και τα μάζευε. :D
nikos55 wrote:Φίλε Spartakus,
Και εσύ στον αγώνα μας. Οπως ο Σπάρτακος της αρχαιότητας ηγήθηκε των σκλάβων εναντίον των Ρωμαίων, εσύ οδήγησέ μας στη μάχη εναντίον της SI. Η θέση του αρχηγού είναι ανοικτή...
kopa
Youth Team Manager
Youth Team Manager
Posts: 2048
Joined: Thu Sep 29, 2005 1:51 am
Football Manager της ομάδας: Α.Ε.Κ
Αγαπημένη Ομάδα: Α.Ε.Κ
Location: Αλεξανδρούπολη - Θεσσαλονίκη
Has thanked: 0
Been thanked: 0

[quote="eliasveria2"]...Επίσης επειδή το έψαξα αρκετα έναν αγώνα κερδίζεισ 2-3 χάνεις μετά. Δεν ξέρω άν ήθελαν να το κάνουν πιο ρεαλιστικό αλλά σίγουρα αυτό δεν είναι ρεαλισμός. Πολύ προχειρο το έκναν. Κρίμα.[/quote]

Δηλαδή ρεαλισμός είναι να κερδίζεις συνέχεια? :roll:
Image
Image

Μη μου τους κύκλους τάραττε

Αρχιμήδης
Antonio_Montoya
Trialist
Trialist
Posts: 20
Joined: Sun Nov 19, 2006 5:36 pm
Location: Κηφισιά, Αθήνα
Has thanked: 0
Been thanked: 0

[quote]Τα άλλα να το δεχτώ (όπως ειπώθηκε είναι bugs)..Αυτό που λες όμως δεν παίζει με τίποτα...Αν παίζεις με το ίδιο σύστημα λογικό είναι να χάνεις αφού διαβάζουν το συστημά σου... [/quote]

Σοβαρά; Δηλαδή πόσα συστήματα χρησιμοποιείτε; Πάντως εγώ με ΠΑΟ και ένα σύστημα δεν έχω συναντήσει πρόβλημα (στην Ελλάδα, γιατί στην Ευρώπη...)

Υ.Γ.: Πώς μπορώ στο quote να προσθέσω και το ψευδώνυμο του quotαρισμένου (ιιιιχ....αδόκιμος όρος); Έψαξα στις FAQ αλλά τζίφος.
Spartakus
Football Legend
Football Legend
Posts: 13695
Joined: Tue Aug 09, 2005 10:23 am
Αγαπημένη Ομάδα: η δικιά μου
Location: Σε ένα κόσμο δικό μου, οπού μένω εγώ κι ο εαυτός μου
Has thanked: 0
Been thanked: 4 times

[quote="Antonio_Montoya"][quote]Τα άλλα να το δεχτώ (όπως ειπώθηκε είναι bugs)..Αυτό που λες όμως δεν παίζει με τίποτα...Αν παίζεις με το ίδιο σύστημα λογικό είναι να χάνεις αφού διαβάζουν το συστημά σου... [/quote]

Σοβαρά; Δηλαδή πόσα συστήματα χρησιμοποιείτε; Πάντως εγώ με ΠΑΟ και ένα σύστημα δεν έχω συναντήσει πρόβλημα (στην Ελλάδα, γιατί στην Ευρώπη...)[/quote]

Εγώ πάντα λειτουργώ με 2 συστήματα...Όταν λέμε το ίδιο σύστημα εννοούμε και τις επιλογές που βάζεις να εκτελούν, όχι μόνο θέσεις
Γεωργέας forecer (και με περιβραχιόνιο)
--------------------------------------------
Kastroman wrote:Από τους αντίπαλους, ο Σπάρτακος εξελίσσεται σε λατρεία. :notworthy:
Όταν έβρεχε ο Θεός agression, bravery και determination είχε βγάλει κουβαδάκι και τα μάζευε. :D
nikos55 wrote:Φίλε Spartakus,
Και εσύ στον αγώνα μας. Οπως ο Σπάρτακος της αρχαιότητας ηγήθηκε των σκλάβων εναντίον των Ρωμαίων, εσύ οδήγησέ μας στη μάχη εναντίον της SI. Η θέση του αρχηγού είναι ανοικτή...
kopa
Youth Team Manager
Youth Team Manager
Posts: 2048
Joined: Thu Sep 29, 2005 1:51 am
Football Manager της ομάδας: Α.Ε.Κ
Αγαπημένη Ομάδα: Α.Ε.Κ
Location: Αλεξανδρούπολη - Θεσσαλονίκη
Has thanked: 0
Been thanked: 0

[quote="Antonio_Montoya"]Υ.Γ.: Πώς μπορώ στο quote να προσθέσω και το ψευδώνυμο του quotαρισμένου (ιιιιχ....αδόκιμος όρος); Έψαξα στις FAQ αλλά τζίφος.[/quote]

Στο post έχει κάποιες επιλογές. Μια από αυτές λέει "Quote". Ή καλύτερα δες εδώ --->
http://www.fmgreece.gr/phpBB2/faq.php?mode=bbcode#4
Image
Image

Μη μου τους κύκλους τάραττε

Αρχιμήδης
Post Reply

Return to “Γενική συζήτηση για το Football Manager 2007”