Να το σπάσω.......? Θα το σπάσω.....

Mάθετε για τα γραφικά του FM (skins, logos και backrounds), στείλτε τα δικά σας, πείτε τις απορίες σας και σχολιάστε αυτά του FM Greece!
Post Reply
Prince#9
Manager
Manager
Posts: 4515
Joined: Sun Nov 21, 2004 10:47 am
Location: Aegean Airlines
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Να το σπάσω ή είναι κρίμα; Ο λόγος για το δύσμηρο (ο σαν άλλος Βασιλάκης Καίλας που υπομένει όλες τις αδικίες της κοινωνίας/υπολογιστή και νέυρα χρηστών)... πληκτρολογιο.
Τώρα θα ρωτήσετε όλοι τι λέει ο [System Interruption: Μη βρίζεις!] τόση ώρα γιατί δεν μπαίνει στο ψητό να τελείωνουμε;.
Οκ εντάξει ψήθηκε.
Λοιπόν χρησημοποιοώ το skin Aurora flow blue. Θέλω να περάσω τα Μ10 attributes (αυτά ντε που αλλάζουν τα χρώματα των στατιστικών). Τα κάνω εγκατάσταση και τπτ. Τώρα θα μου πείτε εντάξει ρε παπάρα πρώτη φορά συμβαίνει καμιά μλκια θα έκανες πως κάνεις ετσι αμέσως να σπάσεις το πληκτρολόγιο σκληρό αγόρι, Σταλόνε και Βαν Νταμ μαζί.
Τώρα σας θέλω όμως: Σε όλα τα άλλα υπο skins (δηλ aurora, aurora blue, aurora left, aurora left blue ακομα και aurora left flow blue) η αλλαγή γίνεται!!!!! Κ α ν ο ν ι κ α !!!!!!
Μόνο σε αυτό που χρησημοποιώ εγώ δεν γίνεται τπτ και δεν αλλάζει τπτ.
Καμία βοήθεια ρε παιδία: Καμία ιδεά (εκτός από σχόλια τύπου "απλά είσαι γκαντέμης κτλ.")

Ευχαριστώ. Ελπίζω να μην σας κούρασα.
6-12-2008

Success is like being pregnant, everyone congratulates you but no one knows how many times you 've been fucked to get there...
Prince#9
Manager
Manager
Posts: 4515
Joined: Sun Nov 21, 2004 10:47 am
Location: Aegean Airlines
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Κανένας???????/
Τίποτα???????
Ούτε μία γνώμη ρε παιδία???????
Ε..........δεν νομίζω οτι μένει άλλη επιλογή........




Θα το σπάσω.
Αντίο καλό μου και κατατρεγμένο πληκτρολόγιο........
6-12-2008

Success is like being pregnant, everyone congratulates you but no one knows how many times you 've been fucked to get there...
greek_manager
Webmaster
Webmaster
Posts: 11864
Joined: Fri Dec 06, 2002 12:00 am
Αγαπημένη Ομάδα: Παναθηναϊκός
facebook προφίλ: thkouk
twitter: thkouk
Location: Τρίκαλα
Has thanked: 1 time
Been thanked: 0
Contact:

Τι σου φταίει το πληκτρολόγιο?

Προφανώς αυτό το skin χρησιμοποιεί διαφορετικό αρχείο xml config. Διάβασε το readme και προσπάθησε να βγάλεις άκρη :wink:
Prince#9
Manager
Manager
Posts: 4515
Joined: Sun Nov 21, 2004 10:47 am
Location: Aegean Airlines
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Γιατί ο καημένος / κατατρεγμένος / δυσμηρος κλπ κλπ Βασιλάκης υπέμενε κάθε αδικία / συμφορά / κατάρα / ταπείνωση κλπ κλπ της Ελληνικής κοινωνίας της δεκαετίας του 60?
Μάλλον για τον ίδιο λόγο (κανένα δηλαδή) υπομένει και το πληκτρολόγιο κάθε δυσλειοτυργία του Η/Υ / ανικανότητα / ανεπάρκεια του χρήστη / αστοχία της ΔΕΗ (βλ. διακοπή ρεύματος) / γκολ στο 90" (βλ. FM) / υψηλό επίπεδο συσκολίας παίγνιου συνδυαζόμενη με χαμηλά επίπεδα προπόνησης / ευστροφίας του παίκτη.... (ψυχολογική ανάλυση)
Επεξεργαζόμενοι το ίδιο προβληματισμό με πραγματιστικό (ρεαλιστικό Ελληνιστί) επεξεργαστή και ram άνω του 512, νομίζω και διατυπώνω την άποψη μου με κάθε επιφύλαξη και αποδεχόμενος υψηλά περιθώρια λάθους, ότι οφείλεται στο ότι ο εισαγωγέας δεδομένων στον Η/Υ (πληκτρολόγιο) είναι το πρώτο πράγμα χαμηλής αξίας που βλέπουμε μπροστά μας.

Επανερχόμενος στο αρχικό πρόβλημα, έχω ψάξει τα πάντα αλλά λύση δεν βρίσκω. Τα μόνα xml τα οποία αλλάζουν μεταξύ των skins είναι αυτά που οφείλονται για τα ονόματα.
Απελπεισμένος έφτασα στο σημείο να στείλω και mail στον δημιουργό να δω τι θα μου πει και αυτός. Ακόμη περιμένω απάντηση.....
Αν απαντήσει πάντως θα postaro για όποιον άλλο ενδιαφέρεται.

Πάντα φιλικά
6-12-2008

Success is like being pregnant, everyone congratulates you but no one knows how many times you 've been fucked to get there...
Post Reply

Return to “Γραφικά FM2006”