Έπιτέλους μεταγραφές στο εξωτερικό στο FM2006!!!

Πείτε για τα πρωταθλήματα, τα κύπελλα, τις "κόντρες" στην Ευρώπη που ζείτε στον κόσμο του FM...Γράψτε ΙΣΤΟΡΙΑ!
Sir Pretender
Hot Prospect
Hot Prospect
Posts: 565
Joined: Wed Jan 26, 2005 1:53 pm
Football Manager της ομάδας: Ολυμπιακός
Αγαπημένη Ομάδα: Ολυμπιακός
Location: Κάτω απ' τα δοκάρια
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Πάλι καλά που έσκασε μύτη ο Λοτίτο και ανέλαβε την ομάδα αλλιώς με 15χρονα θα τη βγάζαμε απ' τα χρέη...
User avatar
ArisSalonika
Youth Pro
Youth Pro
Posts: 411
Joined: Fri Mar 21, 2003 12:00 am
Football Manager της ομάδας: Αρης
Αγαπημένη Ομάδα: Αρης
Location: Θεσσαλονίκη
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Μετά απο 3 χρόνια στην Feyeenord αποτυχημένα,χωρις την κατάκτηση πρωταθλήματος ή κυπέλλου αλλά με 2 πολύ καλές πορείες στο CL, με απολύσανε.Ήδη όμως η reputation μου είχε πάει continental.Οπότε μετά απο 1 χρόνο ακριβώς (13 Αυγούστου με απολύσανε και μετά απο 365 μέρες, 13 Αυγούστου) δέχτηκα την πρόταση της PSG και την πρόκληση του Γαλλικού Πρωταθλήματος.
User avatar
ArisSalonika
Youth Pro
Youth Pro
Posts: 411
Joined: Fri Mar 21, 2003 12:00 am
Football Manager της ομάδας: Αρης
Αγαπημένη Ομάδα: Αρης
Location: Θεσσαλονίκη
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Εσείς τι πορείες έχετε κάνει στις καριέρες σας?Βλέποντας τις ομάδες που μανατζάρει ο καθένας, πέρνουν και ιδέες μερικοί αναποφάσιστοι για το τι ομάδες και τι πρωταθλήματα να ξεκινήσουν.
Pennywise
Backup
Backup
Posts: 760
Joined: Wed Apr 12, 2006 9:12 am
Football Manager της ομάδας: -
Αγαπημένη Ομάδα: Π.Α.Ο.Κ.
Status: -4-
Location: Thessaloniki
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Ξεκινισα με τον ΠΑΟΚ 1 προταθλημα 1 κιπελο στο ουεφα εχασα στον ημιτελικο....επομενη χρονια βρισκομε στιν Celtic 2 χρονια εκει 2 προταθληματα 2 κυπελα 1 ουεφα....παω στιν φουλαμ κανω μια καλη χρονια πηγενω στιν man. city βγενω ουεφα κ τιν επομενη σεζον βγαινω 3ος!!!! μετα βρισκομε στιν parma βγαινω 3ος κ μετακομιζο MILAN! κ τοτε εγινε το πιο τρελο....κολαει το pc κανω reboot Και το file ειταν corrupted !!!! Ειταν η μονη φορα που πραγματικα επεζα κ γουσταρα κ αποφασισα να το κοψω μετα απο αυτο :< το αφησα για κανα μινα κ μετα palermo :evil:
NYHC
Sir Pretender
Hot Prospect
Hot Prospect
Posts: 565
Joined: Wed Jan 26, 2005 1:53 pm
Football Manager της ομάδας: Ολυμπιακός
Αγαπημένη Ομάδα: Ολυμπιακός
Location: Κάτω απ' τα δοκάρια
Has thanked: 0
Been thanked: 0

2005-'06: Ολυμπιακός - Πρωτάθλημα Ελλάδος, Κύπελο Ελλάδος, στους 16 του C.L.


2006-'07 (ως Νοέμβριο): Ολυμπιακός - 1η θέση στο Πρωτάθλημα, στους 16 του C.L.


2006-'07 (από Νοέμβριο): Lazio - Πρωτάθλημα από 18η --> 5η


2007-'08: Lazio - Πρωτάθλημα 4η


2008-'09: Lazio (τώρα είμαι Νοέμβριο) - Πρωτάθλημα 3η θέση και (ξέχασα) στους 16 του C.L.
User avatar
ArisSalonika
Youth Pro
Youth Pro
Posts: 411
Joined: Fri Mar 21, 2003 12:00 am
Football Manager της ομάδας: Αρης
Αγαπημένη Ομάδα: Αρης
Location: Θεσσαλονίκη
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Άρης για σχεδόν για τρείς χρονιές.Προς το τέλος της 3ης χρονιάς πάω στην Fiorentina για να την σώσω απο τον υποβιβασμό πράγμα που δεν κατάφερα αλλά έμεινα για την επόμενη χρονιά.Στα μισά της χρονιάς όμως και ενώ ήμουν 4ος και πάλευα για την άνοδο,είχα αρκετη διαφορά απο τους πρώτους 2 που ανεβαίνουν και ήμουν insecure.Βλέπω ότι ο Ολυμπιακός απολύει τον προπονητή οπότε κάνω apply και την επόμενη μέρα ο Socrates μου κάνει πρόταση που αποδέχομαι.Απο 13ος τερμάτησα 4ος,πήρα το κύπελλο και έφτασα μέχρι τους 8 του UEFA,και συνεχίζω...
Post Reply

Return to “Ιστορίες FM2006”