Pre-Season???????

Συζητήστε για το τρόπο που προπονείτε τους παίκτες! Τεστ, συγκρίσεις και αναλύσεις των προπονητικών προγραμμάτων του FM από τον μετρ του είδους Thrasso!
Post Reply
Antreas
Trialist
Trialist
Posts: 6
Joined: Tue Nov 23, 2004 2:55 am
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Τελείωσα τη σεζόν και δεν ξέρω τι να κάνω..
Οι παίκτες παίρνουν μόνοι τους rest ή πρέπει να τους δώσω εγώ; Και για πόσο καιρό;
Και μετά τι κάνω;Συνεχίζω με το ίδιο πρόγραμμα ή φτιάχνω άλλο pre-season με περισσότερη έμφαση στο fitness και strength; Και αυτό για πόσο καιρό;

Και μια τελευταία ερώτηση:Πού είναι ο Thrassos;;;;
User avatar
vandervaggos
The God Of Football
The God Of Football
Posts: 25179
Joined: Fri Dec 12, 2003 12:00 am
Football Manager της ομάδας: Unemployed
Αγαπημένη Ομάδα: ΠΑΟΚ
Status: ▒▓█▀Π▄▀▄Α▀▄▀Ο▄▀Κ▄▀█▓▒
Location: Στο Γιού Κέι που λεν' κι στο χωριό μ'
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

Σε παρακαλώ να μικρίνεις το άβατάρ σου.
User avatar
ale3is
Backup
Backup
Posts: 795
Joined: Tue Jul 08, 2003 11:00 pm
Αγαπημένη Ομάδα: Panathinaikos F.C
Location: Βούλα
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Παιρνουν μονοι τους ρεστ.Εγω εχω φτιαξει ειδικο προγραμμα που να δινει εμφαση σε τρεξιμο και τακτικη.Περιμενε και τον θρασσο να σου τα πει πιο καλα αφου το κατεχει το θεμα καλυτερα!
User avatar
phidias
Backup
Backup
Posts: 816
Joined: Sun Nov 06, 2005 11:29 am
Αγαπημένη Ομάδα: Παναθηναικος
Has thanked: 0
Been thanked: 0

TELEIWSA TI DEUTERI SEZON ME TH LIVERPOOL. OI PAIXTES MOU EIXAN NORMAL STATISTIKA KAI STO HOLIDAY PESAN PARA POLI KAI TWRA POU EINAI PRE SEASON KAI YPOTI8ETE OTI ANEBAINOUN AKOMA PEFTOUN!!!!!!!!! TI NA KANW???
User avatar
ThrassosSevvas
Training Engineer
Training Engineer
Posts: 3778
Joined: Sun Apr 20, 2003 11:00 pm
Location: Αthens, GR
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Aνδρέα,

1) Summer Holidays:
Οι παίκτες θα μπουν αυτόματα σε holiday (θα λάβεις και μήνυμα που σε ενημερώνει).

2) Preseason:
Ποιοτικά έχεις τρεις επιλογές:

Βαρύ Preseason:
Αυτό αποτελείται από δυνατές προπονήσεις και κυρίως πολλά φιλικά παιχνίδια. Η ομάδα είναι θα πανέτοιμη στην αρχή της χρονιάς, αλλά πιθανότατα θα αρχίσει να "κάθεται" αργότερα, αφού θα έχεις πολλούς τραυματισμούς και παίκτες κουρασμένους γενικά (ειδικά αν συμμετέχεις σε πολλούς θεσμούς).

Ελαφρύ Preseason:
Κανονικές προπονήσεις και λίγα φιλικά. Η ομάδα θα έχει πρόβλημα να πάρει μπρος στην αρχή, αλλά κάποια στιγμή θα βρει το ρυθμό της και θα αντέξει μέχρι το τέλος, ειδικά αν έχει βαρύ πρόγραμμα. Αν όμως αποκλειστείς από κάποιους θεμούς και έχεις ελαφρύ πρόγραμμα, οι παίκτες σου θα αρχίσουν να δείχνουν κάπως απροπόνητοι.

Κανονικό Preseason:
Κάπου ανάμεσα στα παραπάνω δύο.
User avatar
ThrassosSevvas
Training Engineer
Training Engineer
Posts: 3778
Joined: Sun Apr 20, 2003 11:00 pm
Location: Αthens, GR
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Φιδία, καταρχάς μη γράφεις με κεφαλαία, σε παρακαλώ. Παίξε μερικά φιλικά και πες μου αν συμβαίνει ακόμα το ίδιο.
coach_M
Assistant Manager
Assistant Manager
Posts: 3369
Joined: Wed Jan 04, 2006 4:02 pm
Αγαπημένη Ομάδα: Man United
Location: London
Has thanked: 0
Been thanked: 0

ειμαι με ρεαλ στο 2011 (μετα απο 5 χρονια με παο) εχω τελειωσει την πρωτη χρονια (εχασα το πρωτατηλιμα απο την ακατονομαστη τελευταια αγωνιστηκη με ητα στη σαραγοσα... :oops: :roll: :evil: ) και η δευτερη ξεκιναει 28/8. Οι παιχτες μου γυρνανε απο της διακοπεσ τους 5/8!!!!! Αποτελεσμα δεν εχω αρκετο καιρο να τους προπονησω, ακολουθω την δευτερη δευτερη επιλογη του θρασου, και εχω ενα βαθμο στισ 3 πρωτες αγωνιστικες και ηττα στο πρωτο ματσ του τσ. λ. Μεγαλη βλακεια αυτο. δεν ειναι δυνατον να εχεισ μονο 23 μερες να προετημασεισ την ομαδα. Μιλαμε οτι ολοι εχουν τα κακα τους τα χαλια....θρασο βοηθειαααααα!
ΓΙΑΝΝΗΣ 1908
Trialist
Trialist
Posts: 5
Joined: Tue Jan 24, 2006 5:27 pm
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Paidia exo mia aporia!exo balei tin cheat proponisi kai exo 12 traumatismous stin proetimasia!!!exo tin 6.0.1 version kai exo epembei stin data base gia na paro kapious paiktes free.ti ftaiei kai exo tosous traumatismous?HELP ME!!!!!
Dante80GDF
Hot Prospect
Hot Prospect
Posts: 676
Joined: Fri Sep 16, 2005 7:18 pm
Location: 20 Xιλιάδες Λεύκες υπό την Barbara.
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

[quote="ΓΙΑΝΝΗΣ 1908"]Paidia exo mia aporia!exo balei tin cheat proponisi kai exo 12 traumatismous stin proetimasia!!!exo tin 6.0.1 version kai exo epembei stin data base gia na paro kapious paiktes free.ti ftaiei kai exo tosous traumatismous?HELP ME!!!!![/quote]

Αγορίνα, ρίξε μια ματιά εδώ... :wink:
http://www.fmgreece.gr/phpBB2/viewtopic.php?t=9019
http://www.fmgreece.gr/phpBB2/posting.p ... ly&t=10022
H Επανάσταση δεν είναι στάση...

Want Anime??...
User avatar
Mikes Pros
Trialist
Trialist
Posts: 53
Joined: Thu Jul 20, 2006 7:42 pm
Football Manager της ομάδας: Sevilla
Αγαπημένη Ομάδα: Valencia
Location: Salonica se lew!
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

[quote="ΓΙΑΝΝΗΣ 1908"]Paidia exo mia aporia!exo balei tin cheat proponisi kai exo 12 traumatismous stin proetimasia!!!exo tin 6.0.1 version kai exo epembei stin data base gia na paro kapious paiktes free.ti ftaiei kai exo tosous traumatismous?HELP ME!!!!![/quote]


Σου προτεινω να δοκιμασεις κ κανα restart οταν εχεις τραυματισμους.Δν νομιζω να χεις σοβαρους ενδοιασμους να το κανεις κ αυτο... :wink:
Post Reply

Return to “Προπόνηση FM2006”