Είναι προμελετημένο?

Συζητήστε για τη προηγούμενη έκδοση του Football Manager!
Papas__
Trialist
Trialist
Posts: 15
Joined: Mon Dec 13, 2004 1:13 am
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Αυτο με τους τερματοφυλακες ειναι οντως πολυ σπαστικο ! Ειχα ΠΑΟΚ και οποτε επαιζα με μικρομεσαιες ομαδες ο GK εβγαζε τουλαχιστον 8! Και ειχα και 20 shots on target ! ! !
User avatar
Nickpes21
Asst Researcher Αιολικού
Asst Researcher Αιολικού
Posts: 6412
Joined: Tue May 27, 2003 11:00 pm
Αγαπημένη Ομάδα: ΑΕΚ, Αιολικος Μυτιληνης
Status: Δε γινεται Δε γινεται τη διαιτα ν'αρχισω, μπροστα στη πρωτη λιχουδια θα σπάσω θα λυγίσω
Location: Άγιος Νικόλαος Αναβύσσου (και 15 μέρες το χρόνο στη πατρίδα!!)
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Δεν υπάρχουν προμελετημένα παιδιά :wink:
"Μετά από τις ανακοινώσεις των δυο μεγάλων του Ελληνικού ποδοσφαίρου για τον παραιτηθέντα πρόεδρό της ΕΠΟ κ Γκαγκάτση, η ΠΑΕ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟΥ εκπροσωπώντας μία μεγάλη μερίδα φιλάθλων δεν μπορεί να παραμείνει αμέτοχη.

Ως εκ τούτου, συμπάσχουμε για την αποχώρηση του κ. Γκαγκάτση και τρανή απόδειξη αυτού του γεγονότος είναι ότι τα χαρτομάντιλα στην περιοχή της Μαγνησίας ...τελείωσαν!

Ο δε πρόεδρος μας κήρυξε πενθήμερη απεργία πείνας λόγω της ...απρόσμενης κατάθλιψής του".
Tapas77
Trialist
Trialist
Posts: 4
Joined: Thu May 04, 2006 10:39 pm
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Νομιζω, ειτε υπερ μας ειτε κατα μας προμελετημενο ειναι. Πριν απο λιγο καιρο επαιζα τελευταια αγωνιστικη στην championship. Εγω 92 βαθμους η Crystal Palace 90. Στο 72 ισοφαριζω σε 2-2 και κοιταω το live update του league table. Ενω εκεινη την ωρα εγω ισοφαριζα και η palace ηταν και αυτη στο 1-1, ο πινακας εδειχνε εμενα με 95 βαθμους και την palace με 90! Τελικα σκορ? Κερδισα 3-2 και η palace εχασε 3-1.
demetris liotatis
Assistant Researcher
Assistant Researcher
Posts: 2792
Joined: Mon Dec 27, 2004 8:35 pm
Football Manager της ομάδας: CFR Cluj (Romania)
Αγαπημένη Ομάδα: Ανόρθωση
Location: Αμμόχωστος (προσωρινά Σωτήρα)
Has thanked: 0
Been thanked: 0

[quote="Tapas77"]Νομιζω, ειτε υπερ μας ειτε κατα μας προμελετημενο ειναι. Πριν απο λιγο καιρο επαιζα τελευταια αγωνιστικη στην championship. Εγω 92 βαθμους η Crystal Palace 90. Στο 72 ισοφαριζω σε 2-2 και κοιταω το live update του league table. Ενω εκεινη την ωρα εγω ισοφαριζα και η palace ηταν και αυτη στο 1-1, ο πινακας εδειχνε εμενα με 95 βαθμους και την palace με 90! Τελικα σκορ? Κερδισα 3-2 και η palace εχασε 3-1.[/quote]

τόσο απίθανο είναι να συμβεί στην πραγματικότητα???
Scout Ανόρθωση, Ονήσιλος
Tapas77
Trialist
Trialist
Posts: 4
Joined: Thu May 04, 2006 10:39 pm
Has thanked: 0
Been thanked: 0

εννοω οτι ο βαθμολογικος πινακας ειχε καταγραψει τα αποτελεσματα απο το 70ο λεπτο! τα 2 γκολ που διαμορφοσαν τα αποτελεσματα μπηκαν στις καθυστερησεις.
Tonton_Zola_Moukoko
Rotation
Rotation
Posts: 1053
Joined: Sun Sep 21, 2003 11:00 pm
Has thanked: 0
Been thanked: 0

[quote="Tapas77"]εννοω οτι ο βαθμολογικος πινακας ειχε καταγραψει τα αποτελεσματα απο το 70ο λεπτο! τα 2 γκολ που διαμορφοσαν τα αποτελεσματα μπηκαν στις καθυστερησεις.[/quote]

Πώς γίνεται αυτό;
madmax7
National Manager
National Manager
Posts: 8258
Joined: Fri Mar 26, 2004 12:00 am
Αγαπημένη Ομάδα: Ολυμπιακος
facebook προφίλ: madmaxouris11
Status: τα ξυνει...
Location: Ηλιουπολαρα !!!
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Μηπως ειχες εφαρμοσει τη διαδικασια του bug με το report στο ημιχρονο και η live βαθμολογια ειχε στην ουσια τα τελικα αποτελεσματα?
Mundolinks - Internet Directory PageRank5-δωρεαν καταχωρηση sites/blogs
Φθηνά Αεροπορικά Εισητήρια
Diego Maradona wrote:"Τωρα μπορειτε πλεον να το ρουφηξετε. Και να συνεχισετε να το ρουφατε."
Tonton_Zola_Moukoko
Rotation
Rotation
Posts: 1053
Joined: Sun Sep 21, 2003 11:00 pm
Has thanked: 0
Been thanked: 0

[quote="madmax7"]Μηπως ειχες εφαρμοσει τη διαδικασια του bug με το report στο ημιχρονο και η live βαθμολογια ειχε στην ουσια τα τελικα αποτελεσματα?[/quote]

Το ποιο πιθανό....
Δεν εξηγείτε αλλιώς....
Δε γίνεται!!!
Tapas77
Trialist
Trialist
Posts: 4
Joined: Thu May 04, 2006 10:39 pm
Has thanked: 0
Been thanked: 0

απο μονος μου δεν ειχα εφαρμοσει τιποτα, δεν ξερω τι bug μπορει να εχει το παιχνιδι, παντως τωρα με την καινουργια σεζον ειμαι διατεθημενος να το ψαξω.
Post Reply

Return to “Γενική συζήτηση για το Football Manager 2006”