[CM4 03/04] Τα ΑντιΠούλεν!

Συζητήστε εδώ τα ευρήματά σας και προτείνετε τους παιχταράδες αλλά και τους προπονηταράδες που βρήκατε στους υπόλοιπους!
rainmaker130
Backup
Backup
Posts: 799
Joined: Tue Apr 08, 2003 11:00 pm
Football Manager της ομάδας: Alkoolika Remalia
Αγαπημένη Ομάδα: Panathinaikos
Location: Κρήτη
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Εγώ είχα πάρει τον Πορτίγιο στον ΠΑΟ και σε 20 αγώνες έβαλε 1 γκολ μονο!
Τάκης Γκώνιας: «Η ποδοσφαιρική και χρηματιστηριακή αξία του υλικού της Τσέλσι είναι γνωστή. Αυτός όμως που εγώ φοβάμαι περισσότερο είναι ο διαιτητής»
User avatar
RedArmy
Banned
Banned
Posts: 12177
Joined: Fri Jun 27, 2003 11:00 pm
Αγαπημένη Ομάδα: OΛΥΜΠΙΑΚΟΣ, BARCA
Location: Κηφισιά
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Eμενα μου συνεβει κατι παρομοιο με τον Pauleta...Τον πηρα για μεγαλο ονομα κ εδωσα εναι καρο λεφτα κ εβαλε 3 γκολ σε 19 αγωνες..Οχι μονο δν εβαζε γκολ αλλα ειχε κ τρισαθλια αποδοση επισης...Το χειροτερο ηταν οτι παρεσερνε κ ολη την υπολοιπη ομαδα να μην παιζει καλα...Του εβαζα προστιμα κ παραπονιοταν οτι θελω να τον διωξω κ με εθαβε στα media! ::evil:
Μετα του εβαζα κ αλλο fine για τη συμπεριφορα του κ δημιουργηθηκε διχωνια μεταξυ των παικτων,αφου πολλοι τον υποστηριξαν... :crazy: Ηταν λοιπον οι μισοι unhappy και η ομαδα βαδιζε στον γρεμο,στο ελεος του Θεου.
Τον εβαλα στη λιστα μεταγραφων κ δυσαρεστηθηκε κ η διοικηση,αφου δαπανησαν τοσα χρηματα για το τπτ...ΗΜΑΡΤΟΝ ΡΕΕΕΕ. :explosivesmile:

Τελικα τον εστειλα στο καλο,αλλα μετα απο μισο χρονο με εδιωξαν ετσι κι αλλιως αφου ποτε δν καταφερα να προσφερω τπτ ουσιαστικο...Ο Παουλετα μου κατεστραψε την καριερα...Απο κει που ημουνα θαμμενος στο ποδοσφαιρικο προσκηνιο αφου η ΤΕΡΑΣΤΙΑ προεδραρα της Παρμα με εμπιστευθηκε, ειχα την ευκαιρια να δειξω την αξια μου...Αυτο μου το στερησε αυτος ο εγκαθετος Παουλετα,που σιγουρα ηταν κατευθυνομενος απο αλλους, κατα πασα πιθανοτητα απο σκοτεινους τυπους του υποκοσμου κ απο τα ΜΜΕ που ηθελαν να με φανε λαχανο γιατι δν τους αρεσαν οι ιδεες μου κ οι νεες πατεντες μου με τους κεφτεδες...

Μπουχουχουουυυυυ,γιατι δεν βγαινεις ρε Παουλετα στο τηλεφωνο?Να τα πουμε σαν αντρες...Πως κοιμασε τα βραδια ρε?Με κατεστρεψες....

:mrgreen: :mrgreen:
Last edited by RedArmy on Sat Jun 12, 2004 2:13 am, edited 1 time in total.
No, mean is when I made Jess Mancini ride her bike home after I ass fucked her
User avatar
danis
Rotation
Rotation
Posts: 1081
Joined: Thu Apr 17, 2003 11:00 pm
Αγαπημένη Ομάδα: Αχιλλεας Φαρσαλων
Location: Αθηνα
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Μονο ο Αλεφαντος εχει εχθρους .....δημοσιογραφους
Και το συστημα με τα κεφτεδακια ειναι πνευματικη του ιδιοκτησια....
μην το ξαναχρησιμοποιησεις....
stealthGR
Amateur
Amateur
Posts: 149
Joined: Sat Nov 16, 2002 12:00 am
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

ahhahahah wraios redarmy. Tha ton kanonisoume sto euro to mou....
ektos apo to drogba balte kai ton cavenaghi..... Oxi dld oti den epezw alla den ekane ta trela pou ekane sti boca otan im oun manager... ti napw
http://www.nosaint.gr
Θεσσαλονίκη μου...
User avatar
Chameleon75
Rotation
Rotation
Posts: 1122
Joined: Wed Sep 17, 2003 11:00 pm
Location: Serres/Italy
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

LoooooooooooooooooL Red Army! Τι να πω ρε συ,υπαρχουν καποιοι παικτες,που καλο ειναι να μην τους συναντας στο διαβα σου...Μπας και ειχατε τιποτα προηγουμενα?Τιποτα γκομενες στη μεση? :3some:

Αντι-πουλεν μπορει να μην ειναι αυτος που θα αναφερω τωρα,αλλα αναθεμα με κι αν εχει βγαλει μια χρονια ολακερη αρτιμελης:Ο Roncatto,καθε φορα που επαιρνε "φορα" και αρχιζε τα δεκαρια,μου τραβουσε εναν τραυματισμο μινιμουμ 1.5 μηνα και με "εστελνε" να παιζω με τα τεταρτα!! Και αυτο εγινε σε 2 διαφορετικα παιχνιδια με τον Θρυλο (ρε μπας και οι physios μου ειναι για τα λιονταρια??? :-k )
I'm on a roll,
I'm on a roll this time
I feel my luck could change.
User avatar
RedArmy
Banned
Banned
Posts: 12177
Joined: Fri Jun 27, 2003 11:00 pm
Αγαπημένη Ομάδα: OΛΥΜΠΙΑΚΟΣ, BARCA
Location: Κηφισιά
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Συμφωνω για Cavenaghi,τι κλάπας Θεε μου... Απροσαρμοστος,μονο στη μιζερη Αργεντινη ξερει να παιζει αυτος...
Οσο για τον Παουλετα,πραγματικα μου δημιουργηθηκε ψυχικο τραυμα...Τωρα τον βλεπω και IRL κ με πιανουν ριγη... :)

[quote]
Τιποτα γκομενες στη μεση?
[/quote]

Απαξιω... Στην Παρμα ημουνα ρε,οχι στον θρυλο... :D
No, mean is when I made Jess Mancini ride her bike home after I ass fucked her
nez
Youth Pro
Youth Pro
Posts: 477
Joined: Sat Sep 13, 2003 11:00 pm
Football Manager της ομάδας: Woking
Location: Nea Smirni, Athens
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Προσωπικά όταν κάποια στιγμή βρέθηκα στη Roma με πρώτο σταθμό την Foggia και αποφάσισα να τον πάρω σερνόταν για ένα χρόνο ώσπου μετακόμισα στην Parma και την επόμενη χρονιά κάρφωνε τα δίχτυα ασταμάτητα... ::wink: Μάλλον δεν ταιριάζαν τα χνώτα μας... :8:
stealthGR
Amateur
Amateur
Posts: 149
Joined: Sat Nov 16, 2002 12:00 am
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

na staltei ston galliko researcher
dislikes: Greek manager :D
http://www.nosaint.gr
Θεσσαλονίκη μου...
theodore80
Administrator
Administrator
Posts: 4833
Joined: Mon Apr 28, 2003 11:00 pm
Location: Amsterdam, Netherlands / Athens
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

[quote="RedArmy"]Συμφωνω για Cavenaghi,τι κλάπας Θεε μου... Απροσαρμοστος,μονο στη μιζερη Αργεντινη ξερει να παιζει αυτος...[/quote]

Διαφωνώ... Κάνει πολύ καλές εμφανήσεις στη Μίλαν που τον έχω... Δε σκοράρει συχνά μιας και Shenchenko, Pazzini, Robinho είναι οι πρώτοι σκόρερς αλλά η βαθμολογία του είναι ιδιαίτερα υψηλή. Ειδικά από τη στιγμή που στην ομάδα προστέθηκε και ο Aimar... :8:
greek_manager
Webmaster
Webmaster
Posts: 11864
Joined: Fri Dec 06, 2002 12:00 am
Αγαπημένη Ομάδα: Παναθηναϊκός
facebook προφίλ: thkouk
twitter: thkouk
Location: Τρίκαλα
Has thanked: 1 time
Been thanked: 0
Contact:

[quote="stealthGR"]na staltei ston galliko researcher
dislikes: Greek manager :D[/quote]

Εγώ δεν τον έχω πειράξει [img]http://www.cmgreece.com/modules/Forums/ ... histle.gif[/img]
stealthGR
Amateur
Amateur
Posts: 149
Joined: Sat Nov 16, 2002 12:00 am
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

[quote="greek_manager"][quote="stealthGR"]na staltei ston galliko researcher
dislikes: Greek manager :D[/quote]

Εγώ δεν τον έχω πειράξει [img]http://www.cmgreece.com/modules/Forums/ ... histle.gif[/img][/quote]

haahha petiximeno
na to diorthwsw tote
dislikes : Greek ManagerS
http://www.nosaint.gr
Θεσσαλονίκη μου...
User avatar
DeverauX7
Indispensible
Indispensible
Posts: 1517
Joined: Tue Apr 01, 2003 11:00 pm
Football Manager της ομάδας: Ολυμπιακός
Αγαπημένη Ομάδα: Ολυμπιακός
Location: Πάφος
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

Egw ta exw vrei mpastounia me ton Fabricio Collocini (Argentinos me Italiko diavatirio, paizei stin Milan nomizw...). Exe fovera statistika, fovera abilities alla mono gia amintikos den kanei... Eftixos oses fores tin pira se omades mou, ton eperna panta free transfered...
Βρέχει φταίει ο Κόκκαλης, χιονίζει φταίει ο Ολυμπιακός
Θέματα για Όλους και για Όλα!!!
User avatar
Katmai
Amateur
Amateur
Posts: 223
Joined: Wed May 21, 2003 11:00 pm
Location: Άλιμος
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

Σε ένα παιχνίδι που παίζω με δυο φιλαράκια, έχω βαρεθεί να βλέπω τον Cavenaghi να βάζει goal. Έχει υποσκιάσει Del Piero, Trezeguet κλπ (ο φίλος που τον πήρε έχει την Juve, καλά καταλάβατε). Μα να βγαίνει ο Cavenaghi πρώτος σκόρερ και ο Henry που έχω πάρει στην Milan να έρχεται δεύτερος και καταϊδρωμένος; Απίστευτο κι όμως αληθινό...
[color=blue:37r0pddp][b:37r0pddp][i:37r0pddp]
ΔΕΝ ΣΤΑΜΑΤΩ ΝΑ ΤΡΑΓΟΥΔΩ ΠΟΤΕ ΟΕΕΕΕΕ
ΕΛΛΑΣ ΟΛΕ ΟΛΕΕΕΕΕ ΕΛΛΑΣ ΟΛΕ ΟΛΕΕΕΕΕ
[/i:37r0pddp][/b:37r0pddp][/color:37r0pddp][/size:37r0pddp]
User avatar
Greco
Director Of Football
Director Of Football
Posts: 6528
Joined: Fri Nov 15, 2002 12:00 am
Location: Athens
Has thanked: 0
Been thanked: 0

[quote]
Fabricio Collocini
[/quote]

Στον Collo (u know what I mean) cini... έχω πτυχίο...

Στο 5-3-2 σκίζει. Έχει φοβερό anticipation και positioning... Αν και δεν το βγάζει είναι γαμώ τα λίμπερο. Ότι κινείται στον αέρα το καθαρίζει. Όταν η μπάλα είναι κάτω είναι αργός για να τρέξει. Ούτε που να τον σκεφτείται για κεντρικό αμυντικό με 4 στην ευθεία, off-side trap και ζώνη...
Ο Γκεκας ειναι ευκαιρια και πινακιδα, ευκαιρια και πινακιδα, ευκαιρια και γκολ
User avatar
DeverauX7
Indispensible
Indispensible
Posts: 1517
Joined: Tue Apr 01, 2003 11:00 pm
Football Manager της ομάδας: Ολυμπιακός
Αγαπημένη Ομάδα: Ολυμπιακός
Location: Πάφος
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

giaftw me exei pethanei sta 6aria? Kala pou mou to epesimanes gia na ton poulisw. Den maresoun ta sistimata me limpero ;)
Βρέχει φταίει ο Κόκκαλης, χιονίζει φταίει ο Ολυμπιακός
Θέματα για Όλους και για Όλα!!!
Post Reply

Return to “Παίκτες / Προπονητές CM”