Τι με φτιάχνει σε αυτό το Forum;

Στείλτε μας τα σχόλια σας για το fmgreece.gr και προτείνετε μας νέες ιδέες για να το βελτιώσουμε!
Post Reply
kakoslykos
Youth Pro
Youth Pro
Posts: 410
Joined: Thu Feb 05, 2004 12:00 am
Location: Erlangen
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Πριν πέντε μήνες ξεκίνησα το thread (ή topic - διορθώστε με) με θέμα τι με ενοχλεί σε αυτό το forum. Κατόπιν παρέναισης του GRECO ανοίγω λοιπόν νέο θέμα με τίτλο:
Τι με φτιάχνει σε αυτό το Forum;
Εδώ θα μπορείτε να γράφετε τι είναι αυτό που σας κάνει και μπαινογβαίνετε συχνά έως και καθημερινά στο forum του fmgreece.

Επειδή βέβαια είμαι κακός λύκος δεν σας λέω ότι με φτιάχνει το ότι έκατσαν κάποια παιδιά που έχουν την ίδια τάβλα με εμένα και έκαναν για την τάυλα τους το site αυτό, ούτε για τα μαμάτα εικονίδια, που με ταυλώνουν όποτε τα χρησιμοποιώ (αυτά θα τα πείτε ή μάλλον γράψετε εσείς).
Εμένα με φτιάχνει οι απίθανες ατάκες του ... AEKARA 21 (προτείνω να του πληρώσουμε για ένα μήνα τη συνδρομή) :D
nogreeklish
[url=http://img160.exs.cx/img160/8522/fmsign ... g:2t2kqb8p][color=orange:2t2kqb8p][b:2t2kqb8p]Kakoslykos Profile[/b:2t2kqb8p][/color:2t2kqb8p][/url:2t2kqb8p] - [url=http://www.fmgreece.gr/phpBB2/viewtopic ... 8:2t2kqb8p][color=red:2t2kqb8p][b:2t2kqb8p]HINTS AND TIPS[/b:2t2kqb8p][/color:2t2kqb8p] for FM2007[/url:2t2kqb8p] - [url=http://www.fmgreece.gr/phpBB2/viewtopic ... 3:2t2kqb8p][color=darkblue:2t2kqb8p][b:2t2kqb8p]Τι θέλουμε στο νέο FM2009;[/b:2t2kqb8p][/color:2t2kqb8p][/url:2t2kqb8p]
User avatar
geckham
Football Demi-God
Football Demi-God
Posts: 17522
Joined: Tue Jun 17, 2003 11:00 pm
Location: North Bank, Highbury.
Has thanked: 0
Been thanked: 1 time

Το γεγονός ότι υπάρχουν άτομα όπως ο greco, ο Σπόνης, ο Redarmy, o Θρασσος, ο zidane, ο περι, ο Θανασης, ο Νικπες, ο Ακης, ο βαγγος και, και, και...


Δηλαδή το ανθρώπινο τμήμα του site προσφέρει τόσα πολλά, που δύσκολα αλλάζουν κάπως :wink:


Και κολλάτε σε κάτι ανούσιες λεπτομέρειες γμτ.
I fart in your general direction.Image
User avatar
Nickpes21
Asst Researcher Αιολικού
Asst Researcher Αιολικού
Posts: 6412
Joined: Tue May 27, 2003 11:00 pm
Αγαπημένη Ομάδα: ΑΕΚ, Αιολικος Μυτιληνης
Status: Δε γινεται Δε γινεται τη διαιτα ν'αρχισω, μπροστα στη πρωτη λιχουδια θα σπάσω θα λυγίσω
Location: Άγιος Νικόλαος Αναβύσσου (και 15 μέρες το χρόνο στη πατρίδα!!)
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Τo research και οι φίλοι που έχω κάνει μέσα από το forum :wink:
"Μετά από τις ανακοινώσεις των δυο μεγάλων του Ελληνικού ποδοσφαίρου για τον παραιτηθέντα πρόεδρό της ΕΠΟ κ Γκαγκάτση, η ΠΑΕ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟΥ εκπροσωπώντας μία μεγάλη μερίδα φιλάθλων δεν μπορεί να παραμείνει αμέτοχη.

Ως εκ τούτου, συμπάσχουμε για την αποχώρηση του κ. Γκαγκάτση και τρανή απόδειξη αυτού του γεγονότος είναι ότι τα χαρτομάντιλα στην περιοχή της Μαγνησίας ...τελείωσαν!

Ο δε πρόεδρος μας κήρυξε πενθήμερη απεργία πείνας λόγω της ...απρόσμενης κατάθλιψής του".
User avatar
titos
Director Of Football
Director Of Football
Posts: 5242
Joined: Thu Mar 04, 2004 12:00 am
facebook προφίλ: christoforos30uk
Location: Hanwell, London
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Οι κόντρες του Χάρη με τον Βασίλη... :wink: :P
:protest: ...Φέρτε τον Ντελ Μπόσκε πίσω στην Ρεάλ Μαδρίτης... :protest:
User avatar
zidane72003
The God Of Football
The God Of Football
Posts: 62568
Joined: Wed Nov 26, 2003 12:00 am
Football Manager της ομάδας: Arsenal,Barca,OSFP,Juve
Αγαπημένη Ομάδα: BOUBOUZEL FC
facebook προφίλ: bill.sakkas.5
Status: Glasgow here i am
Location: Μεταξυ του πραγματικου και του δικου μου κοσμου
Has thanked: 3 times
Been thanked: 18 times

Γελιο απλα

Πολυ πλακα χαβαλε ωραια περναμε

Εχουμε φτιαξει 1 καλη παρεα και στη τελικη ειναι περισσοτερα τα καλα του απο τα κακα του...Ας πουμε οσο και να ψαξεις zidane δεν προκειται να βρεις πουθενα(αποκλειστικα δικαιωματα και αριθμος ευρασιτεχνειας τα οποια για προφανης λογου δεν αποκαλυπτουμε αριθμο)

ΥΓ:Δημιουργουνται και κατι κουλες γνωρημιες-φιλιεα απο το πουθενα...Δεν ειναι και λιγο
Spoiler: show
Δεν γ@μ@με οχι επειδη δε θελουμε,αλλα απο ιδεολογια.

ΡΕ ΖΗΣΑΜΕ ΝΑ ΠΑΜΕ ΑΝΑΠΟΔΑ ΣΤΗ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥ ΡΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ.
User avatar
Snk
Director Of Football
Director Of Football
Posts: 6539
Joined: Mon Dec 08, 2003 12:00 am
Αγαπημένη Ομάδα: Parma, Liverpool
twitter: Snk013
Has thanked: 0
Been thanked: 2 times

Το παρεΐστικο κλίμα που υπάρχει στο forum :wink:
User avatar
Greco
Director Of Football
Director Of Football
Posts: 6528
Joined: Fri Nov 15, 2002 12:00 am
Location: Athens
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Έτσι μπράβο...

Ελπήζω να περάσει κατά πολύ τις 14 σελίδες του άλλου thread :D
Ο Γκεκας ειναι ευκαιρια και πινακιδα, ευκαιρια και πινακιδα, ευκαιρια και γκολ
loutsiotis
Indispensible
Indispensible
Posts: 1931
Joined: Sat May 07, 2005 1:50 pm
Has thanked: 0
Been thanked: 0

...Τα ατομα που γνωρισα-γνωριζω εδω μεσα οπως gespi79,tommot,RedArmy,zidane72003,madmax7,Spawn_I,stratikis,greek_manager
Akyla,Angkro,Spartakus-Raikonen,Defoe,Peritri,Orange,morgoth κτλ κτλ κτλ...Ειναι παρα πολλα τα ατομα και σιγουρα ξεχασα καποιον και απολογουμε για αυτο...Επισης ειναι με διαφορα το καλυτερο Ελληνικο site και οπως εχω ξαναπει ειναι το μονο site που με κανει να μπαινω στο internet και φουσκωνει τον λογαριασμο του τηλεφωνου με αποτελεσμα η μανα μου να κραζει αλλα εμενα στα @@ μου!!!! :wink:



ΑΥΤΑ.-
[b:3a99chlz]HΡΘΕ Η ΩΡΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΜΕΓΑΛΗ ΕΠΙΣΤΡΟΦΗ;;;;[/b:3a99chlz]


KAΛΟ ΤΑΞΙΔΙ ΦΙΛΕ ΚΑΙ ΑΔΕΡΦΕ...ΠΑΟ ΘΡΗΣΚΕΙΑ ΘΥΡΑ 13 ΜΙΧΑΛΗ ΓΕΡΑ ΤΡΑΓΟΥΔΑ ΑΠΟ ΨΗΛΑ...
Spartakus
Football Legend
Football Legend
Posts: 13675
Joined: Tue Aug 09, 2005 10:23 am
Αγαπημένη Ομάδα: η δικιά μου
Location: Σε ένα κόσμο δικό μου, οπού μένω εγώ κι ο εαυτός μου
Has thanked: 0
Been thanked: 4 times

Γιατί έχω γνωρίσει εσάς.......ΑΥΤΟ και ΜΟΝΟ φτάνει για μένα
Γεωργέας forecer (και με περιβραχιόνιο)
--------------------------------------------
Kastroman wrote:Από τους αντίπαλους, ο Σπάρτακος εξελίσσεται σε λατρεία. :notworthy:
Όταν έβρεχε ο Θεός agression, bravery και determination είχε βγάλει κουβαδάκι και τα μάζευε. :D
nikos55 wrote:Φίλε Spartakus,
Και εσύ στον αγώνα μας. Οπως ο Σπάρτακος της αρχαιότητας ηγήθηκε των σκλάβων εναντίον των Ρωμαίων, εσύ οδήγησέ μας στη μάχη εναντίον της SI. Η θέση του αρχηγού είναι ανοικτή...
User avatar
RedArmy
Banned
Banned
Posts: 12177
Joined: Fri Jun 27, 2003 11:00 pm
Αγαπημένη Ομάδα: OΛΥΜΠΙΑΚΟΣ, BARCA
Location: Κηφισιά
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Το οτι εχω μαθει να αποκωδικοποιω σηματα μορς, μυστικους κωδικες κ οτιδηποτε ΔΕΝ βγαζει νοημα, απλα προσπαθωνυας να διαβασω ενα ποστ του Μπιλ. :D
No, mean is when I made Jess Mancini ride her bike home after I ass fucked her
User avatar
Sponis
Twitch Streamer
Twitch Streamer
Posts: 25743
Joined: Thu Oct 03, 2002 11:00 pm
Football Manager της ομάδας: Δόξα Δράμας
Αγαπημένη Ομάδα: Manchester United / Π.Α.Ο.
twitter: Sponis
Status: I'm coming... Keep running... Tormenting You!
Location: Under Your Wings and Into Your Arms
Has thanked: 1 time
Been thanked: 0
Contact:

Σαν FM site που είναι με ικανοποιεί ότι για το παιχνίδι που παίζω μπορώ να βρω τα πάντα. Από παίκτες/τακτικές/γραφικά σε downloads και οδηγούς για ότι χρειάζεται...

Είναι ένα μέρος που θα μπω να συζητήσω κάποια άλλα άσχετα θέματα [από γκόμενες και PES5 μέχρι για μια ιστορία που δημιουργείται και για τραγούδια.
Θα μιλήσω για αθλητικά θέματα , θα κάνω και θα δεχτώ χαβαλέ...

Και τέλος έχω γνωρίσει [και συνεχίζω να γνωρίζω] άτομα που έχουν την ίδια τρέλα με εμένα. Παιδιά που υπό άλλες συνθήκες μπορεί να μην ανταλλάζαμε ούτε ένα γεια. Άλλους γνώρισα από μία παρεξήγηση [έ Χάρη :wink:] και άλλους σε συναντήσεις για καφέ / μπάλα / MOHAA / Paintball /bowling /cinema και άλλα κουλά...

Για μένα αυτό το site δεν είναι απρόσωπο , έχει τουλάχιστον 50+ φάτσες που μιλάω μαζί τους και πολλά παραπάνω άβαταρς που "μιλάω"...

αυτά...
nembe
Assistant Researcher
Assistant Researcher
Posts: 2514
Joined: Thu Oct 07, 2004 1:38 pm
Football Manager της ομάδας: Liverpool
Αγαπημένη Ομάδα: Hρακλης
Location: Είμαι από την πόλη που τον ήλιο σηκώνει
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

Εμενα παλι δεν με φταιχνει τιποτα :evil: :evil:
με χουν κλειδωμενο σε ενα δωματιακη 3*3 με ενα Η/Υ και η μονη σελιδα που με αφηνουν να μπω ειναι το fmgreece

τεσπα εδω κ εναν χρονο εχω μπει συνολικα παραπανω ωρες στο σαιτ παρα στο παιχνιδι κ αυτο παει να πει πολλα

αρα ενα μεγαλο μπραβο στα παιδια που εστησαν το σαιτ κ σε ολους εμας που ειμαστε η ψυχη του σαιτ
:wav: :wav: :wav:
User avatar
ioannis_the_great
Rotation
Rotation
Posts: 1182
Joined: Tue Nov 30, 2004 1:00 pm
Αγαπημένη Ομάδα: ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ
Location: Θεσπρωτία
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

Μου αρέσει που μερικά άτομα έχουν το χιούμορ εμφυτο και τους βγαίνει αυθόρμητο. Ελπίζω να είναι ετσι και στην πραγματικότητα
Εχω και Blog κάντε μια βόλτα http://deonta.blogspot.com/
User avatar
Sponis
Twitch Streamer
Twitch Streamer
Posts: 25743
Joined: Thu Oct 03, 2002 11:00 pm
Football Manager της ομάδας: Δόξα Δράμας
Αγαπημένη Ομάδα: Manchester United / Π.Α.Ο.
twitter: Sponis
Status: I'm coming... Keep running... Tormenting You!
Location: Under Your Wings and Into Your Arms
Has thanked: 1 time
Been thanked: 0
Contact:

όχι ρε , στην πραγματικότητα είμαστε κάτι "φυτά" τελείως μουρτζουφληδες και με καμία επαφή με τον έξω κόσμο... :roll: [κάποτε έτσι μας χαρακτήριζαν]
User avatar
Greco
Director Of Football
Director Of Football
Posts: 6528
Joined: Fri Nov 15, 2002 12:00 am
Location: Athens
Has thanked: 0
Been thanked: 0

... εσύ ρε Spawn_I δεν αναρωτιόσουν κάποτε εάν έχω χιούμορ :D

To πλέον κουλό πάντως είναι ότι γνωρήζεις κάποιο άτομο μέσω φόρουμ. Μπορείς να έχεις ρήξει το απίστευτο γέλιο μαζί του, να έχεις μιλήσει τις άπειρες ώρες και όταν τον συναντάς πρώτη φορά από κοντά για κάμποση ώρα του φέρεσαι σαν να είναι άγνωστος. Ε, κάπου λύνεται η γλώσσα και θυμάσαι ότι είναι αυτός που τα λες ;)
Ο Γκεκας ειναι ευκαιρια και πινακιδα, ευκαιρια και πινακιδα, ευκαιρια και γκολ
Post Reply

Return to “Σχόλια για το fmgreece.gr”