FMGreece - Τρόπος Ζωής

Στείλτε μας τα σχόλια σας για το fmgreece.gr και προτείνετε μας νέες ιδέες για να το βελτιώσουμε!
Post Reply
User avatar
Akyla
Twitch Streamer
Twitch Streamer
Posts: 11087
Joined: Sun Jan 23, 2005 1:48 am
Football Manager της ομάδας: Chester FC
Αγαπημένη Ομάδα: Leeds
Status: Weekends are overrated
Location: Νέο Ηράκλειο
Has thanked: 0
Been thanked: 0

geckham wrote:Board presence
geckham

User statistics
Joined: Wednesday 18 June, 2003
Total posts: 8544
Ποζέρι :D



Αν και πλέον δεν ασχολούμαι καθόλου με το FM μπαίνω αρκετά συχνά.
Μόνο που έχω κάνει φιλίες από το forum τα λέει όλα.
Ποτέ δεν περίμενα οτι όλα θα ξεκινούσαν από μια ποδοσφαιρική συνάντηση 3 χρόνια πριν(μπορεί και παραπάνω)....
tiziano
Football Demi-God
Football Demi-God
Posts: 16314
Joined: Tue May 15, 2007 11:57 pm
Status: I'm Pickle Rick // IMHO Mute him
Location: Ocean Beach
Has thanked: 0
Been thanked: 5 times

Μου φαίνεται σε αυτό το τόπικ όλοι θα συμφωνούμε. Και εγώ έχω κολλήσει πολύ άσχημα, πολύ παραπάνω από το ίδιο το φμ, το φόρουμ μονίμως ανοικτό με περιοδικά refresh. Καλοκαίρι μπαίνω φαντάρος οπότε με χάνετε (no vysma), μπινελικώστε με όσο προλαβαίνετε.
ΑΡΑΖΩ, Ἄρα ζῶ
Image
Spartakus
Football Legend
Football Legend
Posts: 13675
Joined: Tue Aug 09, 2005 10:23 am
Αγαπημένη Ομάδα: η δικιά μου
Location: Σε ένα κόσμο δικό μου, οπού μένω εγώ κι ο εαυτός μου
Has thanked: 0
Been thanked: 4 times

Akyla wrote:Ποτέ δεν περίμενα οτι όλα θα ξεκινούσαν από μια ποδοσφαιρική συνάντηση 3 χρόνια πριν(μπορεί και παραπάνω)....

Θυμάσαι....Με τον χάρτη στο χέρι... :D :D :D :D :D
Γεωργέας forecer (και με περιβραχιόνιο)
--------------------------------------------
Kastroman wrote:Από τους αντίπαλους, ο Σπάρτακος εξελίσσεται σε λατρεία. :notworthy:
Όταν έβρεχε ο Θεός agression, bravery και determination είχε βγάλει κουβαδάκι και τα μάζευε. :D
nikos55 wrote:Φίλε Spartakus,
Και εσύ στον αγώνα μας. Οπως ο Σπάρτακος της αρχαιότητας ηγήθηκε των σκλάβων εναντίον των Ρωμαίων, εσύ οδήγησέ μας στη μάχη εναντίον της SI. Η θέση του αρχηγού είναι ανοικτή...
User avatar
Sponis
Twitch Streamer
Twitch Streamer
Posts: 25743
Joined: Thu Oct 03, 2002 11:00 pm
Football Manager της ομάδας: Δόξα Δράμας
Αγαπημένη Ομάδα: Manchester United / Π.Α.Ο.
twitter: Sponis
Status: I'm coming... Keep running... Tormenting You!
Location: Under Your Wings and Into Your Arms
Has thanked: 1 time
Been thanked: 0
Contact:

πότε ήταν ρε καλόπαιδα;
pandelisgreen13
First Team Regular
First Team Regular
Posts: 1344
Joined: Wed Dec 12, 2007 10:45 pm
Football Manager της ομάδας: ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ
Αγαπημένη Ομάδα: Panathinaikos,Real Mad,Chelsea
Location: Athens
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

βρήκα το site καταλάθος στο google,έκανα register για τα downloads αλλά στη συνέχεια κόλλησα στο φόρουμ και ειδικά στην εξέδρα,από τότε κάθε μέρα το πρώτο site που ανοίγω είναι το www.fmgreece.gr,τώρα που φεύγω για πενταήμερη δεν ξέρω πώς θα αντέξω χωρίς fmgreece
BRYANT Kobe(10) 2Pnt throw, blocked by DIAMANTIDIS Dimitrios(13)
Η ΠΡΑΣΙΝΗ ΘΥΡΑPandelisGreen13
O Coach wrote:«Φίλε,το όνομά μου είναι Ζέλικο Ομπράντοβιτς ».
-ypoklinomai -ypoklinomai -ypoklinomai -ypoklinomai
Spartakus
Football Legend
Football Legend
Posts: 13675
Joined: Tue Aug 09, 2005 10:23 am
Αγαπημένη Ομάδα: η δικιά μου
Location: Σε ένα κόσμο δικό μου, οπού μένω εγώ κι ο εαυτός μου
Has thanked: 0
Been thanked: 4 times

Spawn_I wrote:πότε ήταν ρε καλόπαιδα;


viewtopic.php?f=42&t=9543&st=0&sk=t&sd=a


Αυτή είναι η πρώτη συνάντηση Μπιλάκο.... :snif: :snif: :snif: :snif: :snif: :snif: :snif: :snif: :snif: :snif:
Γεωργέας forecer (και με περιβραχιόνιο)
--------------------------------------------
Kastroman wrote:Από τους αντίπαλους, ο Σπάρτακος εξελίσσεται σε λατρεία. :notworthy:
Όταν έβρεχε ο Θεός agression, bravery και determination είχε βγάλει κουβαδάκι και τα μάζευε. :D
nikos55 wrote:Φίλε Spartakus,
Και εσύ στον αγώνα μας. Οπως ο Σπάρτακος της αρχαιότητας ηγήθηκε των σκλάβων εναντίον των Ρωμαίων, εσύ οδήγησέ μας στη μάχη εναντίον της SI. Η θέση του αρχηγού είναι ανοικτή...
User avatar
Snk
Director Of Football
Director Of Football
Posts: 6539
Joined: Mon Dec 08, 2003 12:00 am
Αγαπημένη Ομάδα: Parma, Liverpool
twitter: Snk013
Has thanked: 0
Been thanked: 2 times

Και μένα η πρώτη ήταν αυτή :snif:
User avatar
Akyla
Twitch Streamer
Twitch Streamer
Posts: 11087
Joined: Sun Jan 23, 2005 1:48 am
Football Manager της ομάδας: Chester FC
Αγαπημένη Ομάδα: Leeds
Status: Weekends are overrated
Location: Νέο Ηράκλειο
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Spartakus wrote:
zidane72003 wrote:Salas(δεν ξερω το παιδι ονομα):Με βοηθουσε πισω και αυτο μου αρκει

Για να μην μπερδευόμαστε ο Σαλας ήμουν εγώ...... :D :D

-rofl
posting.php?mode=quote&f=6&p=493667

Πωπω έλιωσα :D
User avatar
Sapsalomenos
Coach
Coach
Posts: 2740
Joined: Sat Mar 29, 2008 4:19 pm
Status: Believe it or not, I was not always as awesome as I am today.
Location: Σέρρες
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Aπλά κόλλημα!!!Ειδικά στον τομέα των ιστοριών.Έχω φτάσει στο σημείο να μήν παίζω φμ για να διαβάζω ιστορίες :D
Υπάρχουν όμως κάποια πράγματα που με ενόχλησαν ιδιαίτερα.
1)Το Βέλγος.
2)Το μπάν απο την ενότητα προπονητές της εξέδρας. -kitrinh
"Even if there was a hand, it was the hand of God."

Mαγικές στιγμές...

Μαραντόνα: «Ο καλύτερος μετά από εμένα ο Πελέ!»

Image
Brujitas wrote: Επίσης αναρωτιεμαι πως σκατα τοσο καιρο βγαινουμε με ελληνιδες. Ρε. Η διαφορά στον χαρακτηρα, στην ευγενια, στο κεφι, στην πλακα, ειναι ΧΑΩΔΗΣ.
Krazy
First Team Regular
First Team Regular
Posts: 1282
Joined: Fri Oct 19, 2007 10:16 pm
Αγαπημένη Ομάδα: Σκόντα Ξάνθης - ΟΣΦΠ - ΡΕΑΛ Μ.
Location: Μεταξύ αγάπης και μίσους
Has thanked: 0
Been thanked: 0

δεν θα το έλεγα και τρόπο ζωής ΑΛΛΑ κάθε μέρα υπάρχει η σκέψη..ας μπω να δω τι γίνεται κλπ κλπ. :D τώρα σίγουρα ο καθένας έχει κάνει τις φιλίες του σε αυτό το site (λογικό είμαστε και 25000 άτομα) , αλλά και τις αντιπάθειες του ( :twisted: :P ) δυστυχώς έχω ψιλοχαθεί με κάποιους και λόγω msn :evil:
Frank16
Hot Prospect
Hot Prospect
Posts: 602
Joined: Sun Nov 11, 2007 3:53 pm
Has thanked: 0
Been thanked: 0

καλα συμφωνω απολυτα οτι ειναι τροπος ζωης ... οταν καθομαι και εχω 11 η ωρα το πρωι μαθημα ... και μόλις τελειωσω τρεχω να παω στο πσ , και λεω πχ ''αχ να δω τι μου απαντησαν στην ιστορια '' , '' αντε να δω τι απαντησαν στο ταδε τοπικ '' κλπ ... και οταν ειμαι ηδη στο πσ και ειτε παιζω μανατζερ , ειτε κανω κατι αλλο και απλα ασυναισθητα ανοιγω τον browser και παταω τον σελιδοδείκτη του φορουμ ... κλπ κλπ κλπ ...αλλα ... αφου καναμε το λαθος :D και μπηκαμε εδω δε βγαινουμε με τιποτες (πλακα κανω φυσικα ... :D ) ... τεσπα ... να φανταστειτε πηγα σε ενα νετ καφε τις προαλλες με ενα φιλο μου για να παιξουμε ενα ματσακι αντιπαλοι στο φιφα (δευτερη αγαπη μετα το φμ) αυτος ειχε μπει και εφτιαχνε το παιχνιδι,και εγω ειχα μπει στο φορουμ και εψαχνα τακτικη για την παναθα (για την ιστορια στο φμ ) :P


off-topic
Spoiler: show
Krazy wrote:αλλά και τις αντιπάθειες του ( :twisted: :P ) δυστυχώς έχω ψιλοχαθεί με κάποιους και λόγω msn :evil:
εεεελα ρε τρελε .... και εγω που νομιζα πως εφαγα μπλογκ :x :oops:
intercitys
Rotation
Rotation
Posts: 1145
Joined: Sun Jun 26, 2005 10:45 am
Football Manager της ομάδας: Παναθηναϊκός
Αγαπημένη Ομάδα: Παναθηναϊκός, Πιερικός
Location: Αθήνα, το κερατό μου...
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Κολλήσαμε με το φόρουμ γιατί εκτός από το μεράκι να πούμε κ εμείς την παπ@@ρια μας, για την μπάλα το μπάσκετ την πολιτική κλπ, μπορούμε να βρούμε ή να βοηθηθούμε από κάποιον άλλον ανα πάσα στιγμή, για οποιοδήποτε θέμα...

Ενώ για μένα αυτό το φόρουμ είναι το ποστ του spartakus:
viewtopic.php?f=133&t=1397&st=0&sk=t&sd=a&start=1845
Bilyk_13
Banned
Banned
Posts: 8496
Joined: Tue Jun 10, 2008 3:46 pm
Αγαπημένη Ομάδα: Παναθήναϊκος
Status: χαλαρααααααααααααα
Location: Αθηνα/Μυτιληνη
Has thanked: 0
Been thanked: 0

παιδια στην αρχη με ενδιεφεραν μονο τα downloads αλλα με τα κολλησα με το φορουμ. καθε μερα ειμαι μεσα πολλες ωρες.εκτος οταν παω διακοπες και δεν εχω pc. Α, και σε λιγο που ανοιγουν τα σχολεια θα μειωθουν φορες που θα μπενω παντως και παλι θα μπενω τουλαχιστων 2 φορες την μερα.ελπιζω να μην εχει επιπτοσεις στους βαθμους.... :D
ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΜΕΓΑΛΟΣ ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΑΛΛΟΣ...
Παναθηναϊκός Αθλητικός Όμιλος: ο μεγαλύτερος σύλλογος στην Ελλάδα και ένας από τους μεγαλύτερους στην Ευρώπη
Image
User avatar
chris792
Director Of Football
Director Of Football
Posts: 7158
Joined: Mon Dec 29, 2008 1:04 am
Football Manager της ομάδας: Newcastle United
Αγαπημένη Ομάδα: Ολυμπιακός
Location: Sky Valley
Has thanked: 0
Been thanked: 0

kopa wrote:Ένα tab ανοίγει στον Firefox και παραμένει για όλη τη διάρκεια της ημέρας που θα 'μαι μπροστά στον υπολογιστή. Καμιά φορά που δεν έχω τι άλλο να κάνω, πατάω σαν χαζός ανανέωση μπας και κάποιος έχει ποστάρει νέο μήνυμα...
Bob4 wrote:Δεν νοείται μοτζίλα χωρίς καρτέλα fmgreece -foumarw -ksaplwstra
iceburn wrote:...αλλά όταν είμαι σπίτι, δεν υπάρχει περίπτωση να μην κοιτάξω τι γίνεται...
al3xk wrote: Είναι υπερβολή άραγε να πω οτι έχω κολλήσει περισσότερο στο site, παρά στο ίδιο το παιχνίδι;
Jordi_7 wrote:Γραφτηκα για τα downloads και για καποια προβληματα που ειχα.
...Εχω βρει λυση σε πολλα προβληματα του υπολογιστη μου, του ΦΜ και σε πολλα ακομα θεματα.
Εχω διαβασει ειδησεις, εχω ενημερωθει για πολλα θεματα, εχω γελασει σαν χαζος μπροστα στο PC και γενικα πιστευω οτι ειναι απο τα πληρεστερα φορουμ.
Το επιπεδο ειναι απειρως υψηλοτερο απο αλλα και πιστευω οτι αν και οι πιο πολλοι μπαινουν για το ΦΜ μενουν για την παρεα. -doublekiss
HELLAS-EUROPE wrote:παιδια στην αρχη με ενδιεφεραν μονο τα downloads αλλα με τα κολλησα με το φορουμ. καθε μερα ειμαι μεσα πολλες ωρες.εκτος οταν παω διακοπες και δεν εχω pc.
ΟΛΑ τα παραπάνω περιγράφουν την περίπτωσή μου και την εικόνα μου για το site και το forum...
Ξεκίνησα από google για να πετύχω κάνα πουλέν στο Θρύλο, βρήκα το site (ενώ παίζω manager από το Premier Manager 2000, όταν ήμουν 9 χρονών..) αλλά δεν έκανα register άμεσα...
Έφτιαξα αργότερα ένα λογαριασμό, τον είχα παρατημένο (παίζει και να μην είχα μπει πάνω από 1-2 φορές μ' εκείνον..) ώσπου τον ξέχασα...
Η κάψα επανήλθε φέτος, μέσα στη χρονιά, όταν αναζητούσα logos κτλ. για το παιχνίδι..Έφτιαξα νέο λογαριασμό, αφού είχα ξεχάσει κωδικούς και username από τον παλιό!!
Μετά την κάψα ήρθαν τα ποστ, οι συζητήσεις και τα σχετικά...
Το FM το έχω ψιλοπαρατήσει πλέον για χάρη του FMGreece..Πλέον έχει γίνει κομμάτι της καθημερινότητάς μου..
When a man lies, he murders some part of the world.
These are the pale deaths which men miscall their lives.
All this I cannot bear to witness any longer.
Cannot the kingdom of salvation take me home?



ImageImage

Hypocrisy made paramount, paranoia the law.
User avatar
vandervaggos
The God Of Football
The God Of Football
Posts: 25179
Joined: Fri Dec 12, 2003 12:00 am
Football Manager της ομάδας: Unemployed
Αγαπημένη Ομάδα: ΠΑΟΚ
Status: ▒▓█▀Π▄▀▄Α▀▄▀Ο▄▀Κ▄▀█▓▒
Location: Στο Γιού Κέι που λεν' κι στο χωριό μ'
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

Εμείς που δεν το βλέπουμε, μπορούμε να καταλάβουμε;
------------------------------------------------------
Αν και συνήθως μπαίνει για τις βλακείες που λέει :P αυτή την φορά όμως τα έγραψε ωραία :snif:

pantias28 wrote:
pirovatis wrote: The awkward moment when digital life meets the real one (πληηηηηζ μην το κάνει ο Panty-ass meme)
Αν ήμουν από πισί θα σε έφκιαχνα κουφάλα.

Πολύ μεγάλη κουβέντα πάντως αυτό που λες. Παλιότερα όταν έβγαινα με κάναν Μαστροχάππυ για μπύρα, και με ρωτούσαν οι χρόνιοι φίλοι μου με ποιον θα βγω και προσπαθούσα να τους εξηγήσω, μου λέγανε "α, πάλι με τους φανταστικούς σου φίλους θα βγεις;". Και δεν εννοούσαν "καταπληκτικούς", προφανώς, και η φράση αυτή κατάντησε running joke μεταξύ μας. Μέχρι που τους γνώρισαν και τους διαλύθηκε η σχεδόν βεβαιότητα ότι είμαι τρελός. Ή παλιότερα, όταν άρχισα να πηγαίνω σε μάσες/μπάλες με τη βόρεια εφεμγκρισιώτικη παρέα, η τότε κοπέλα μου νόμιζε τις πρώτες φορές ότι είχα γίνει μέλος κάποιας θρησκευτικής αίρεσης στη χειρότερη, ή τρομοκρατικής οργάνωσης στην καλύτερη. Το κορυφαίο όμως ήταν όταν προσπάθησα να εξηγήσω στον αδερφό μου ότι πέρυσι στον τελικό του κυπέλλου κατέβηκα Αθήνα αεροπορικώς αυθημερόν, ήρθε με πήρε από το αεροδρόμιο ένα παιδί που δεν τον είχα ξαναδεί ποτέ μου (Β+Π=L.F.E. <3 ), μετά για καφέ με αυτόν, άλλους τρεις που δεν είχα ξαναδεί (Ίππο, Ρένο, Τεότσες) και ακόμα δύο που είχα δει απλά 1-2 φορές (Piro, amd), μετά με έναν από τους τελευταίους δύο πήγαμε γήπεδο, αργότερα βγήκα και για μπύρα το βράδυ με άλλον έναν που τον ήξερα λίγο (χούα - "κ" άφωνο) κ άλλον έναν "άγνωστο" (Μούλτι), και για κλείσιμο ήρθε ο πρώτος που με είχα πάρει το πρωί από το αεροδρόμιο, για να πάει βόλτα στις 3 το πρωί στην Αθήνα, και να με ξαναγυρίσει στο αεροδρόμιο στις 5 το χάραμα. Άντε εξήγησε του το όλο αυτό. Αλλά το αγαπάς εύκολα αυτό το φόρουμ, και τώρα λέω στους φίλους μου ότι "θα βγω με τον Γιώργο και τον Δημήτρη για μπύρα", η πρώην μου μιλάει στο facebook πιο πολύ με τον Μάστορα παρά με μένα, και ο αδερφός μου κάθε Παρασκευή μου λέει "αν βγεις με τον Τσακαλέα πάλι πες του να σου πει κάνα παοκτζήδικο παρασκήνιο για να μου το πεις".

Πφφφ, λίγο μελαγχολικός καιρός, λίγο που εδώ κ μια ώρα δεν έχει μπει πελάτης, σε λίγο θα αρχίσω κι άλλες φιλοσοφίες. Και δεν έχω πιει ακόμα.
Post Reply

Return to “Σχόλια για το fmgreece.gr”