FMGreece - Τρόπος Ζωής

Στείλτε μας τα σχόλια σας για το fmgreece.gr και προτείνετε μας νέες ιδέες για να το βελτιώσουμε!
Post Reply
Bob4
Director Of Football
Director Of Football
Posts: 5575
Joined: Thu Feb 15, 2007 5:24 pm
Αγαπημένη Ομάδα: Ω Μπάνε Μπάνε...
Status: Ήρθαμε σκαστοί από την κλινική, ΠΑΟΚάρα μου δεν το ξέρουν οι γιατροί..
Location: Στην πόλη του Θεού
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Ήθελα να ανοίξω αυτό το τόπικ για να δούμε τί ρόλο παίζει το forum αυτό στην καθημερινότητά μας.


Εγώ προσωπικά δε μπορώ να μη γυρίσω απτο σχολείο και να μην ανοίξω να δω τί γίνεται στο forum.Ή όταν ξυπνάω το πρωί ξερωγω. -gioupi Δηλαδή μια μέρα να μη μπω για να δω τί γίνεται,δεν υπάρχει. :-D


Για πείτε και σεις -falaina
User avatar
Moggolos
Youth Pro
Youth Pro
Posts: 461
Joined: Sun Dec 23, 2007 7:35 pm
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Και εγω βρισκομαι στην ιδια κατασταση.
Στην αρχη οταν ειχα πρωτομπει δεν ενδιαφερομουν τοσο, αλλα πλεον σχεδον οποτε μπορω μπαινω.
Δεν νιωθω ολοκληρωμενος μακρια απο το fmgreece
Petrominas
Hot Prospect
Hot Prospect
Posts: 674
Joined: Mon Oct 22, 2007 11:53 am
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Συμφωνω. Δεν υπαρχει μερα που να γυρισω σπιτι και να μην κοιταξω τι γινεται στο φορουμ. :wink:

Μπορει να μην ποσταρω συχνα,αλλα παρακολουθω ολες τσι συζητησεις.
madmax7
National Manager
National Manager
Posts: 8258
Joined: Fri Mar 26, 2004 12:00 am
Αγαπημένη Ομάδα: Ολυμπιακος
facebook προφίλ: madmaxouris11
Status: τα ξυνει...
Location: Ηλιουπολαρα !!!
Has thanked: 0
Been thanked: 0

οσο και να γλειψετε, adminomod δε γινεστε










































πλακιτσα :D


fmgreece μας εχεις παρει τα μυαλα γμτ


ΥΓ kick Spartakus :P
Mundolinks - Internet Directory PageRank5-δωρεαν καταχωρηση sites/blogs
Φθηνά Αεροπορικά Εισητήρια
Diego Maradona wrote:"Τωρα μπορειτε πλεον να το ρουφηξετε. Και να συνεχισετε να το ρουφατε."
Bob4
Director Of Football
Director Of Football
Posts: 5575
Joined: Thu Feb 15, 2007 5:24 pm
Αγαπημένη Ομάδα: Ω Μπάνε Μπάνε...
Status: Ήρθαμε σκαστοί από την κλινική, ΠΑΟΚάρα μου δεν το ξέρουν οι γιατροί..
Location: Στην πόλη του Θεού
Has thanked: 0
Been thanked: 0

madmax7 wrote:οσο και να γλειψετε, adminomod δε γινεστε

Εξαιρούνται οι μεγάλοι σε ηλικία -pappous -pappous


























Πλακίτσα -puppie
User avatar
koufa
National Manager
National Manager
Posts: 9279
Joined: Sat Oct 29, 2005 9:02 pm
Location: Manchester
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

Νταξ, εννοείται ότι πλέον δεν μπορώ χωρίς το fmgreece... Δηλαδή νταξ, είμαι διακοπές ξερωγώ και μόλις δω κάτι καλό, αμέσως σκέφτομαι "πω αυτό πρέπει να το ποστάρω στο σάιτ"... -foumarw

Αμα βάλουμε μέσα και τις συζητήσεις στο μσν και τις συναντήσεις, τότε ντάξ μιλάμε ότι το σάιτ είναι μέρος της ζωής μου... -gioupi
“Love is not about who you can see spending your future with, it’s about who you can’t see spending your life without.”
thanasis10 wrote:Πού πας και μπλέκεις...;
User avatar
silver arrow
Football Legend
Football Legend
Posts: 12347
Joined: Tue Oct 31, 2006 10:28 am
Has thanked: 0
Been thanked: 0

+1 στον αποπάνω,που έγινε και mod :twisted:

Το fmgreece έχει γίνει μέρος από τη ζωή μου
Δεν ξέρω αλλά έχω την ανάγκη να δω,γράψω στο φόρουμ κάθε μέρα αν και στην αρχή είχα γραφτεί μόνο για τα downloads
Τώρα που θα βάλω και 5-6 γκολ το Σάββατο :P θα είναι ακόμα καλύτερα
User avatar
Sponis
Twitch Streamer
Twitch Streamer
Posts: 25743
Joined: Thu Oct 03, 2002 11:00 pm
Football Manager της ομάδας: Δόξα Δράμας
Αγαπημένη Ομάδα: Manchester United / Π.Α.Ο.
twitter: Sponis
Status: I'm coming... Keep running... Tormenting You!
Location: Under Your Wings and Into Your Arms
Has thanked: 1 time
Been thanked: 0
Contact:

κάποιος είχε πει μεγάλη κουβέντα κάποτε και τον κοιτάγαμε περίεργα... πόσο δίκιο είχε
Yorgos εφταπύλης τότε wrote:εγώ δεν είμαι cm fan , είμαι cmgreece fan
το πρώτο πράγμα που θα κάνω μόλις πάω δουλειά... mozilla firefox> fmgreece.gr και μένει ανοιχτό μέχρι να σχολάσω...

για να μη μιλήσω για παρέες από εδώ, μπαλίτσες, εξόδους για ποτό , για φαί, για να δούμε μπάλα, για να επισκεφτούμε φαντάρους, να πάμε γήπεδο... να πάω σε άλλες πόλεις να γνωρίσω και άλλο κόσμο κτλ κτλ

τρόπος ζωής και όχι μόνο λοιπόν
User avatar
dforlan9
Graphics' Expert
Graphics' Expert
Posts: 15589
Joined: Tue Apr 29, 2003 11:00 pm
Football Manager της ομάδας: Ολυμπιακός
Αγαπημένη Ομάδα: Ολυμπιακός / Arsenal
facebook προφίλ: dforlan9
twitter: dforlan9
Location: Piraeus
Has thanked: 1 time
Been thanked: 1 time
Contact:

Από Δευτέρα Λυκείου και μετά αν θυμάμαι καλά, είχε γίνει μέρος της ζωής μου, αμέσως μετά το σχολείο σίγουρα έμπαινα στο cmgreece να τσεκάρω νέα ποστ κτλ. Σε κάποια στιγμή μάλιστα, λόγω του κωλο"δωρεάν" ίντερνετ αυτό στοίχησε αρκετά ευρώ παραπάνω απότι του κανονικού στους 2 επόμενους λογιαριασμούς του (π)οτέ.
Τέσπα, από τότε που έγινε fmgreece, σε όλες τις περιόδους που είχα ίντερνετ (εκτός από καλοκαίρι) δε γινόταν να μη μπω έστω μια φορά κάθε μέρα.
Τη πρώτη χρονιά βέβαια στο ΤΕΙ, ήταν δύσκολα καθώς δεν είχα καν ίντερνετ σπίτι, αλλά χάρη στο φοιτητικό ίντερνετ (το οποίο μου πρότεινε ο αδερφός του Peritri, thanks), πλέον έχω σπίτι και σχεδόν πάντα ένα παράθυρο στον firefox είναι ανοιχτό.
Χώρια τους φίλους που έχω κάνει εδώ. Τι hi5 και [System Interruption: Μη βρίζεις!], με κάθε νουμπά να έχει 150 "φίλους" μου λέτε, τι άπειρες συζητήσεις έχουμε κάνει στο φόρουμ και στο msn, συν τα άτομα που έχω γνωρίσει από κοντά (μόνο 6 είναι η αλήθεια, akis13cm, peritri, akyla, tommot, gucci και zidane72003).
Χώρια το γεγονός ότι έχω ωριμάσει ιντερνετικά μέσα από το site. Παρακολουθώντας το επίπεδο των συζητήσεων εδώ, σε σχέση με τα άλλα site, νιώθω περήφανος γι αυτή τη κοινότητα, γιατί δεν είναι πολλά τα site που ξέρω που να έχουν τόσο καλά forum (π.χ. όπως το adslgr.com, τα animoσαιτ, το freestuff, το insomnia φαντάζομαι δε το έχω διαβάσει πολύ, και πιθανόν και τα myphone κτλ).
Τέσπα τελικά δε βελτίωσα το τρόπο του να γράφω αυτά που σκέφτομαι.
Αλλά το να είμαι πολλαπλάσιες ώρες στο fmgreece, απόσες παίζω FM, σημαίνει κάτι.
padeloswp8
Training Engineer
Training Engineer
Posts: 4259
Joined: Fri Jun 09, 2006 12:31 pm
Αγαπημένη Ομάδα: Άρης, Juventus, Chelsea
Location: Μπουγατσοφραπεδούπολη
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Εγώ λοιπόν όταν γράφτηκα στο site πριν μερικά καλοκαίρια, ήταν για κατεβάσω κάτι μπαλίτσες για το 2D :D Δεν είχα καθόλου Internet και μάλιστα γράφτηκα χρησιμοποιώντας υπολογιστή από το εργαστήριο του σχολείου μου... Ακόμα με θυμάμαι με τη δισκετούλα στο χέρι, 2α γυμνασίου να κατεβάζω μπαλίτσες και τα δίχτυα του Φορλάνη 8)

Από κει και πέρα, όταν πέρυσι το καλοκαίρι έβαλα ADSL και άρχισα να καίγομαι και στον τομέα του Internet, άρχισα να ασχολούμαι και με το site. Πραγματικά από τότε δε θυμάμαι φορά που να άνοιξα τον υπολογιστή (κάθε μέρα δηλ) και να μην μπήκα στο site... Πραγματικά κομμάτι της καθημερινότητας πολλών και της δικιάς μου. Έτυχε να μου έρθει και η φλασιά με την προπόνηση και προσπάθησα να βοηθήσω και από εκείνο τον τομέα.

Είναι πολύ σημαντικό που το site βοηθάει και δίνει λύσεις σε προβλήματα αρκετών χρηστών... Από FMικά προβλήματα μέχρι γκομενικά :D
H2O Polo


When I'm Good
I'm Really Good

When I'm Bad
I'm Better!

User avatar
Jordi_7
The God Of Football
The God Of Football
Posts: 26807
Joined: Sun Jun 05, 2005 4:11 pm
Αγαπημένη Ομάδα: FC Barcelona
Location: Marinaleda
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Γραφτηκα για τα downloads και για καποια προβληματα που ειχα.
Κλασσικα πρωτο ποστ για κοπια. Κιτρινη απο τον VdV. -kitrinh
Το δευτερο για να πω στον Φορλανη οτι τα μπλε-κοκκινα διχτυα ειναι μαυρα-κοκκινα (Και δεν εβλεπα το Καμπ Νου με "μπλαουγκρανα" διχτυα :cry: )

Σιγα σιγα οταν αρχισα να ψαχνομαι στο ιντερνετ βρθηκα εδω περα και αρχισα να τσακωνομαι και να την λεω σε καποιους για την Μπαρτσελονα. Με τον καιρο ηρεμησα και γουσταρα το φορουμ και τις συναντησεις.
Με ενα ποστ σταθμο που περιεγραφα το πως παιζω μπαλα ολοι ειδαν τον μικρο Madmax στο προσωπο μου. :D
Αρχισανε τα add και οι συζητησεις στο msn, η μπαλιτσα στις συναντησεις και τωρα πλεον ειναι ΤΡΟΠΟΣ ΖΩΗΣ.

Εχω βρει λυση σε πολλα προβληματα του υπολογιστη μου, του ΦΜ και σε πολλα ακομα θεματα.
Εχω διαβασει ειδησεις, εχω ενημερωθει για πολλα θεματα, εχω γελασει σαν χαζος μπροστα στο PC και γενικα πιστευω οτι ειναι απο τα πληρεστερα φορουμ.
Το επιπεδο ειναι απειρως υψηλοτερο απο αλλα και πιστευω οτι αν και οι πιο πολλοι μπαινουν για το ΦΜ μενουν για την παρεα. -doublekiss
No deixem de jugar perquè ens fem vells, sinó que ens fem vells perquè deixem de jugar.

Il Pinturicchio • Il Fenomeno Vero • AdP 10

Everything will be ok in the end.If it's not ok, it's not the end.
burnt with fm
Manager
Manager
Posts: 4988
Joined: Fri Nov 17, 2006 11:25 pm
Αγαπημένη Ομάδα: Παναχαικη
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Εψαχνα να βρω καπου να μιλαω για το φμ κ επεσε το καταλληλο φορουμ.

Εκανα μια διακοπη για λιγο καιρο αλλα απο τοτε π επανηλθα κολλησα κ παλι.
Image
Coach Ventouza
Football Legend
Football Legend
Posts: 10384
Joined: Tue Feb 27, 2007 4:12 pm
Status: Same shit,different day
Location: United Emirates of Crete
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Σαν κλασικος ελληνας εψαχνα στο νετ για κανενα cheat στο ΦΜ :D
Εβγαλε ο γουγλης το fmgreece,γραφτηκα για τα downloads και κολλησα...Καλα να παθετε :D
Πρεπει να ειναι ελαχιστες οι μερες που δεν μπηκα στο σαιτ εστω για να δω
Εχω και απιστευτα πολυ ελευθερο χρονο οποτε μου τον γεμιζει με τον καλυτερο τροπο
Ελπιζω η σχεση μας να κρατησει (Ναι ειναι ξεκαθαρη απειλη :D )
~They can chew you up, but they gotta spit you out~

~There's no cure for being a cunt~
madmax7
National Manager
National Manager
Posts: 8258
Joined: Fri Mar 26, 2004 12:00 am
Αγαπημένη Ομάδα: Ολυμπιακος
facebook προφίλ: madmaxouris11
Status: τα ξυνει...
Location: Ηλιουπολαρα !!!
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Boixos Nois '81 wrote:Με ενα ποστ σταθμο που περιεγραφα το πως παιζω μπαλα ολοι ειδαν τον μικρο Madmax στο προσωπο μου. :D
:pare5:
Mundolinks - Internet Directory PageRank5-δωρεαν καταχωρηση sites/blogs
Φθηνά Αεροπορικά Εισητήρια
Diego Maradona wrote:"Τωρα μπορειτε πλεον να το ρουφηξετε. Και να συνεχισετε να το ρουφατε."
owen
Banned
Banned
Posts: 8039
Joined: Thu Dec 01, 2005 11:19 am
Football Manager της ομάδας: ASPRA CHOMATA f.c.(FML)
Αγαπημένη Ομάδα: Π.Α.Ο.Κ,LIVERPOOL
Status: τα ξηνω κ πληρωνομαι αδρα...
Location: Πολιχνη
Has thanked: 0
Been thanked: 0

καλα εννοειτε πλεον καθε μερα μεσα στο φορουμ...κ ολο κ καπου θα ποσταρω..αν κ γραφτηκα πριν 2 χρονια κ τον τελευταιο καιρο ποσταρω συχνα..
Ειμαι πολυ μεγαλος καφρος,απογονος της βαριας βιομηχανιας οπαδων..

Νταμπλουχος Μαο-Μαο 2017-2018...

Proud member of "ΠΑΟΚ spammers worship Boloni 2011/2012" topic - Σελιδοcampeones 2011/2012


P.A.O.K. AGAINST ALL


ΠΑΟΚ στα ευκολα,ΠΑΟΚΑΡΑ στα δυσκολα.

grtainiofagos.blogspot.com Η δικη μου οπτικη γωνια..
Post Reply

Return to “Σχόλια για το fmgreece.gr”