Γιώργος Γιαγκιόζης [2012/13]

Bοηθήστε, διορθώστε και πείτε τη γνώμη σας πάνω στο Research σχετικά με τον ΟΦΗ!
Locked
boukoumtsa
Director Of Football
Director Of Football
Posts: 5996
Joined: Wed Apr 30, 2003 11:00 pm
Football Manager της ομάδας: sokker ρουλζ
Αγαπημένη Ομάδα: ΟΦΗ
facebook προφίλ: boukoumtsa
Status: born without a face
Location: Γεντί Κουλέ
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Η ΠΑΕ ΟΦΗ ανακοίνωσε την υπογραφή τριετούς συμβολαίου συνεργασίας με τον νεαρό τερματοφύλακα Γιώργο Γιαγκιόζη που αγωνίζεται στις ακαδημίες της ομάδας απο πολύ μικρή ηλικία!

Πριν απο μερικές ημέρες ο Γιώργος Γιαγκιόζης με τα χρώματα της Εθνικής Ελλάδος Κ18 αγωνίστηκε βασικός σε τρία παιχνίδια και λίγες μέρες αργότερα εξαργύρωσε τις εμφανίσεις του με το πρώτο του επαγγελματικό συμβόλαιο.

Αμέσως μετά την υπογραφή του συμβολαίου του ο Γιώργος Γιαγκιόζης δήλωσε τα εξής στην επίσημη ιστοσελίδα του Συλλόγου: «Νιώθω ιδιαίτερα ευτυχισμένος που το όνειρο μου έγινε πραγματικότητα. Υπέγραψα στην αγαπημένη μου ομάδα και νιώθω έτοιμος να ανταποκριθώ στις αυξημένες πλέον υποχρεώσεις που θα έχω. Θέλω να ευχαριστήσω όλους τους προπονητές που είχα τα δέκα χρόνια που είμαι στην ομάδα, τους παράγοντες και φυσικά τον κ. Πετράκη που μου έδωσε αυτή την δυνατότητα να προωθηθώ στην μεγάλη ομάδα. Όλους αυτούς και όλους τους υπόλοιπους που με πίστεψαν, θα κάνω τα πάντα για να τους δικαιώσω μέσα από καθημερινή και σκληρή δουλεία. Τέλος θα ήθελα να ευχαριστήσω την οικογένεια μου και κυρίως τον πατέρα μου που όλα αυτά τα χρόνια ήταν δίπλα μου και με συμβούλευε για κάθε μου κίνηση».

Η ανακοίνωση της ΠΑΕ ΟΦΗ:
«Η ΠΑΕ ΟΦΗ στο πλαίσιο της στρατηγικής που έχει χαράξει για την αναβάθμιση των τμημάτων υποδομής ανακοινώνει με ιδιαίτερη χαρά την υπογραφή επαγγελματικού συμβολαίου για τα επόμενα τρία χρόνια του ποδοσφαιριστή Γιώργου Γιαγκιόζη που τα προηγούμενα δέκα χρόνια έχει αγωνιστεί σε όλα τα τμήματα των ακαδημιών της ομάδας. Ο Γιαγκιόζης που πήρε τη φανέλα με το νούμερο 23 έχει γεννηθεί στις 3-4-1995, αγωνίζεται στην θέση του τερματοφύλακα και είναι διεθνείς τόσο με την Εθνική Παίδων όσο και με την Εθνική Νέων».
http://prismasport.gr/index.php/ofh/ite ... 22fda95951
Μέσα μου είμαι μόνος
και θέλω να γυρίσω πάλι πίσω
Είμαι μόνος
και θέλω να γυρίσω να δω

Με βροχή να σβήσω
όσα λίγο λίγο καταστρέφει ο χρόνος
Τώρα, μόνος μου
τρελαίνομαι τα πάντα ζητώ
User avatar
peritri
Head Researcher - Webmaster
Head Researcher - Webmaster
Posts: 75719
Joined: Mon Sep 16, 2002 11:00 pm
Location: Νέο Ψυχικό
Has thanked: 7 times
Been thanked: 26 times
Contact:

Περάστηκαν.

Ύψος/βάρο; πόδι;
Locked

Return to “ΟΦΗ”