Διονύσης Λιοσάτος [08/09]

Bοηθήστε, διορθώστε και πείτε τη γνώμη σας πάνω στο Research σχετικά με τον ΟΦΗ!
Locked
boukoumtsa
Director Of Football
Director Of Football
Posts: 5996
Joined: Wed Apr 30, 2003 11:00 pm
Football Manager της ομάδας: sokker ρουλζ
Αγαπημένη Ομάδα: ΟΦΗ
facebook προφίλ: boukoumtsa
Status: born without a face
Location: Γεντί Κουλέ
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Υπέγραψε αλλά δόθηκε δανεικός
Συμβόλαιο τριετούς διάρκειας υπέγραψε ο Διονύσης Λιοσάτος που δόθηκε δανεικός για έναν χρόνο στην Ρόδο.

Ο Διονύσης Λιοσάτος έπεισε τον Φράντισεκ Στράκα για την αξία του και τελικά υπέγραψε συμβόλαιο τριετούς διάρκειας με τον ΟΦΗ.

Ωστόσο ο 26χρονος επιθετικός δεν θα φορέσει την φανέλα της Κρητικής ομάδας την φετινή αγωνιστική περίοδο καθώς δόθηκε δανεικός στην Ρόδο, όπου θα είναι συμπαίκτης του Κώστα Αργέντη.

Όσον αφορά τους υπόλοιπους ποδοσφαιριστές που δοκιμάζοταν τις τελευταίες ημέρες και αυτοί επίσης αναμένεται να αποκτηθούν.

Ο λόγος για τους 17χρονους Ηλία Παπαδόπουλο και Χρήστο Κίτσο που θα παραμείνουν στο Ηράκλειο και θα στελεχώσουν την δεύτερη ομάδα του ΟΦΗ.

Ο πρώτος αγωνίζεται επιθετικός και ο δεύτερος αριστερό χαφ και μέχρι τώρα έχουν δείξει πολύ καλά στοιχεία με αποτέλεσμα ο Τσέχος τεχνικός να ανάψει το πράσινο φως για την απόκτηση τους.

Επίσης επαγγελματικό συμβόλαιο τετραετούς διάρκειας υπέγραψε και ο Γεννάδιος Ξενοδόχοφ που θα αγωνιστεί ως δανεικός στην Χερσόνησο.

Οι προπόνησεις συνεχίστηκαν και σήμερα με μοναδική απουσία αυτή του Κοσμίν Μπαρκαουάν ο οποίος πιθανότατα θα έρθει στο Ηράκλειο αύριο το πρωί.

Επιμέλεια: Μανώλης Σαρρής
http://www.athleticradio.gr/index.php/a ... iew/1/3548
Ο ΟΦΗ απέκτησε τον Διονύση Λιοσάτο που ήταν ελεύθερος. Ο ταλαντούχος παίκτης υπέγραψε συμβόλαιο 3 χρόνων και θα δοθεί δανεικός για ένα χρόνο στην ομάδα της Ρόδου.
Μέσα μου είμαι μόνος
και θέλω να γυρίσω πάλι πίσω
Είμαι μόνος
και θέλω να γυρίσω να δω

Με βροχή να σβήσω
όσα λίγο λίγο καταστρέφει ο χρόνος
Τώρα, μόνος μου
τρελαίνομαι τα πάντα ζητώ
User avatar
peritri
Head Researcher - Webmaster
Head Researcher - Webmaster
Posts: 75719
Joined: Mon Sep 16, 2002 11:00 pm
Location: Νέο Ψυχικό
Has thanked: 7 times
Been thanked: 26 times
Contact:

Περάστηκε.
Locked

Return to “ΟΦΗ”