Γιάννης Ταραλίδης [07/08]

Bοηθήστε, διορθώστε και πείτε τη γνώμη σας πάνω στο Research σχετικά με τον ΟΦΗ!
Afterlife
Youth Pro
Youth Pro
Posts: 353
Joined: Tue Aug 14, 2007 1:22 am
Football Manager της ομάδας: Brigate Rosanero
Αγαπημένη Ομάδα: Clubless United
Location: Παραλία
Has thanked: 0
Been thanked: 0

vs Iraklis:

Sportmanship: + (παρά το "φονικό" τάκλιν ήταν κύριος)
Image
Image
Image
boukoumtsa
Director Of Football
Director Of Football
Posts: 5996
Joined: Wed Apr 30, 2003 11:00 pm
Football Manager της ομάδας: sokker ρουλζ
Αγαπημένη Ομάδα: ΟΦΗ
facebook προφίλ: boukoumtsa
Status: born without a face
Location: Γεντί Κουλέ
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Περάστηκε
Μέσα μου είμαι μόνος
και θέλω να γυρίσω πάλι πίσω
Είμαι μόνος
και θέλω να γυρίσω να δω

Με βροχή να σβήσω
όσα λίγο λίγο καταστρέφει ο χρόνος
Τώρα, μόνος μου
τρελαίνομαι τα πάντα ζητώ
sofKC
Coach
Coach
Posts: 2522
Joined: Thu Apr 08, 2004 11:00 pm
Location: στο κοσμο μου
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

Ο Γιάννης Ταραλίδης είναι αλήθεια ότι ήταν από τους πρώτους μεταγραφικούς στόχους της Ομόνοιας και άλλων κυπριακών ομάδων στην φετινή καλοκαιρινή περίοδο.

Ο ίδιος, σε δηλώσεις του στην ιστοσελίδα μας, www.24sports.com.cy, ήταν αρκετά αποκαλυπτικός και μας εξήγησε τον λόγο που απέρριψε την πρόταση της Ομόνοιας, που όπως την αποκάλεσε ήταν «γενναιόδωρη». Ακόμη, μας αποκάλυψε για πρόταση που είχε από την Ανόρθωση, μας μίλησε για το ενδιαφέρον που επέδειξε η ΑΕΚ και μας αποκαλύπτει την ομάδα που κατά πάσα πιθανότητα θ΄αγωνίζεται τη νέα περίοδο.


Για Ομόνοια?

«Η Ομόνοια μου έκανε την καλύτερη πρόταση. 220 χιλιάδες ευρώ ετησίως»

«Η πρόταση που είχα από την Ομόνοια ήταν αρκετά γενναιόδωρη και η καλύτερη μου έχει γίνει μέχρι σήμερα. Μιλάμε για συμβόλαιο 220 χιλιάδων ευρώ ετησίως, χωρίς τα μπόνους. Δηλαδή με τα μπόνους μπορούσε και για 250 χιλιάρικα. Όμως, αφού απέρριψα ευγενικά την πρόταση, ευχαρίστησα πολύ τον κ. Τζιοβάννη για την εξαιρετική αυτή πρόταση. Ο λόγος που είπα όχι, ήταν επειδή στην Ομόνοια ήθελαν απάντηση από μένα μέχρι το τέλος Μαΐου. Εγώ τους ζήτησα αν μπορούν να περιμένουν ακόμη λιγάκι, αλλά η Ομόνοια ήθελε να ξεκαθαρίσει νωρίς. Αυτή την βδομάδα θα γεννήσει η γυναίκα μου και έτσι ήθελα να περάσει η εγκυμοσύνη και μετά να αποφασίσω. Όμως, όπως τα βλέπω τα πράγματα του χρόνου θα είναι καλύτερα να έρθω στην Κύπρο, αν υπάρχει κάτι καλό».


Για Ανόρθωση?

«Είναι αλήθεια πως είχα πρόταση και από την Ανόρθωση, αλλά χαμηλότερη από αυτή της Ομόνοιας κατά 50 χιλιάδες. Ήταν γύρω στις 170 χιλιάδες ευρώ η πρόταση από την Ανόρθωση»


Για ΑΕΚ?

«Δεν είχα συγκεκριμένη πρόταση από την ΑΕΚ, απλά οι άνθρωποι της ομάδας αυτής επέδειξαν ενδιαφέρον για μένα».


Για το που θα συνεχίσει?

«Μάλλον συνεχίζω στον ΟΦΗ. Αν και όπως προανέφερα η πρόταση που είχα από την Ομόνοια ήταν η καλύτερη. Η πρόταση που έχω από τον ΟΦΗ είναι για 170 χιλιάδες ευρώ ετησίως, χωρίς να υπολογίζονται τα μπόνους»

http://24sports.com.cy/easyconsole.cfm/id/1378

170 χιλλιάδες απο τον ΟΦΗ

το οτι αρνήθηκε προταση της Ομονοιας 250 χιλλιάδες ευρω loyalty +(?) ambition +(επειδη δεν έρχεται σε κατωτερο πρωταθλημα για τα λεφτα?)
boukoumtsa
Director Of Football
Director Of Football
Posts: 5996
Joined: Wed Apr 30, 2003 11:00 pm
Football Manager της ομάδας: sokker ρουλζ
Αγαπημένη Ομάδα: ΟΦΗ
facebook προφίλ: boukoumtsa
Status: born without a face
Location: Γεντί Κουλέ
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Ανανέωσε για 1 χρόνο
Μέσα μου είμαι μόνος
και θέλω να γυρίσω πάλι πίσω
Είμαι μόνος
και θέλω να γυρίσω να δω

Με βροχή να σβήσω
όσα λίγο λίγο καταστρέφει ο χρόνος
Τώρα, μόνος μου
τρελαίνομαι τα πάντα ζητώ
User avatar
peritri
Head Researcher - Webmaster
Head Researcher - Webmaster
Posts: 75757
Joined: Mon Sep 16, 2002 11:00 pm
Location: Νέο Ψυχικό
Has thanked: 7 times
Been thanked: 26 times
Contact:

Περάστηκαν.
Locked

Return to “ΟΦΗ”