Football Manager 2020 info

Συζητήστε σχετικά με το νέο Football Manager 2020!
Post Reply
User avatar
spiros91
Indispensible
Indispensible
Posts: 1956
Joined: Sat Oct 20, 2007 5:31 pm
Football Manager της ομάδας: Palermo
Αγαπημένη Ομάδα: Chelsea, AEK
facebook προφίλ: spiros.argiriou.1
Location: Rafina
Has thanked: 9 times
Been thanked: 1 time

gio2017v wrote: Sat Jan 11, 2020 3:16 pm Καλησπέρα. Είμαι με τη Ρόμα στο 2022 και το Τσάμπιονς Λιγκ μου το εμφανίζει βδομάδα ανά βδομάδα και όχι ανά 2 όπως συμβαίνει τώρα. Γιατί μπορεί να συμβαίνει αυτό; Γνωρίζει κάποιος να με ενημερώσει σας παρακαλώ;
Αν είσαι Φθινόπωρο του 2022 λογικά αυτό γίνεται λόγω Μουντιάλ, το οποίο θα διεξαχθεί τέλη του 2022. #ΦΙΦΑΠΣΦ
gio2017v
Trialist
Trialist
Posts: 8
Joined: Wed Mar 29, 2017 3:32 pm
Football Manager της ομάδας: Chester F.C.
Αγαπημένη Ομάδα: Παναθηναϊκός
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Ναί φίλε μου, έχεις δίκιο. Μάλλον αυτό πρέπει να είναι. Μου πέρασε από το μυαλό αλλά δεν ήμουν σίγουρος και γι'αυτό ρώτησα στο φόρουμ. Σε ευχαριστώ για την απάντησή σου (spiros91).
Spyridon13
Youth Pro
Youth Pro
Posts: 382
Joined: Fri Aug 16, 2013 4:22 pm
Αγαπημένη Ομάδα: Παναθηναικος
Has thanked: 1 time
Been thanked: 1 time

Παιδια να ρωτησω κατι?Υπαρχει κανενας τροπος να βγαλουμε την ευρωπαικη τιμωρια απο τον Παο μεσω editor?Ευχαριστω.
User avatar
xpert
Youth Pro
Youth Pro
Posts: 437
Joined: Mon Aug 02, 2004 4:56 pm
Football Manager της ομάδας: AJ Auxerre
Αγαπημένη Ομάδα: Liverpool FC
Has thanked: 3 times
Been thanked: 0

Είναι περασμένη

Στάλθηκε από το LM-V405 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

PavelNedved
Youth Pro
Youth Pro
Posts: 260
Joined: Thu Jul 05, 2018 6:58 pm
Football Manager της ομάδας: ajax
Αγαπημένη Ομάδα: ΠΑΟΚ
Status: #finoalafine#
Location: Ν.Μηχανιωνα
Has thanked: 0
Been thanked: 0

σε social κτλ δεν γίνεται θέμα με τα προβλήματα που έχει το παιχνίδι από όλο τον κόσμο??λέω μπας και φτιαχτεί μια ευχαρίστηση έχουμε και δεν μπορούμε να την έχουμε τελικά...
Spyridon13
Youth Pro
Youth Pro
Posts: 382
Joined: Fri Aug 16, 2013 4:22 pm
Αγαπημένη Ομάδα: Παναθηναικος
Has thanked: 1 time
Been thanked: 1 time

xpert αν το σχολιο σου ειναι για μενα τι εννωεις ειναι περασμενη?
Paris749dark
Trialist
Trialist
Posts: 2
Joined: Mon Nov 19, 2018 12:43 pm
Football Manager της ομάδας: Kiddermnister
facebook προφίλ: Paris Filippidis
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Καλημέρα σε όλους εγώ πάντως με την forest green στις 8 πρώτες αγωνιστικές ο επιθετικός μου έχει 12 γκολ(χωρίς πέναλτυ) νομίζω είναι αρκετά playable και επίσης όσοι δείτε τον αγώνα λεστερ-σαουθαμπτον (1-2) θα καταλάβετε γτ και στο παιχνίδι έχει τόσα χαμένα τετ α τετ και μπαίνουν τα δύσκολα....
User avatar
xpert
Youth Pro
Youth Pro
Posts: 437
Joined: Mon Aug 02, 2004 4:56 pm
Football Manager της ομάδας: AJ Auxerre
Αγαπημένη Ομάδα: Liverpool FC
Has thanked: 3 times
Been thanked: 0

Spyridon13 wrote:xpert αν το σχολιο σου ειναι για μενα τι εννωεις ειναι περασμενη?
Είναι περασμένη η τιμωρία

Στάλθηκε από το LM-V405 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

User avatar
Tsouninho
Youth Pro
Youth Pro
Posts: 356
Joined: Wed Feb 19, 2014 1:47 pm
Football Manager της ομάδας: Πας Γιαννινα
Αγαπημένη Ομάδα: Ολυμπιακος
Has thanked: 3 times
Been thanked: 3 times

Λοιπόν έχοντας αγοράσει το παιχνίδι πριν λίγες μέρες και ξεκινώντας save με τον Πας Γιάννινα έχω να πω τα εξής θετικότατα του παιχνιδιού:

1.Επιτέλους λογικά συμβόλαια παιχτών που ανταποκρίνονται στην πραγματικότητα του ελληνικού ποδοσφαίρου
2.Πλεον το παιχνίδι δεν σε αφήνει (τουλάχιστον) στον Πας Γιάννινα να φέρεις μικρούς 14-15-16 που έφτιαξε το παιχνίδι και να δοκιμάζεις ταυτόχρονα 1000 κάτι παίχτες ενώ αν τους έδινες συμβόλαιο 5 χιλιάρικα σου έλεγαν και ευχαριστώ ενώ τώρα προσπαθώ να τους κλείσω με 20+ χιλιάρικα από ακαδημίες της Αμερικής των μεγάλων εκεί ομάδων.
3. Σε παλαιότερα μάνατζερ έφερνες σε μικρομεσαίες ομάδες φτηνά εργατικά χέρια από τα Βαλκάνια για το τεχνικό σου Τιμ με απολαβές κάτω από 10 χιλιάρικα το χρόνο.Επισης ο εκάστοτε πρόεδρος πλέον δεν φαίνεται να σου κάνει τα χατίρια και να γεμίζει την ομάδα με 30 άτομα πρωσοπικο(για την ώρα!)
4.Το vision club(αν θυμάμαι καλά έτσι λέγεται) ήταν αναγκαίο για ένα παιχνίδι σαν το μάνατζερ και ειδικά για παίχτες όπως και εγώ που μένουμε σε μια ομάδα πολλές σεζόν.
Και τέλος 5. Το κέντρο ανάπτυξης αν έχεις σωστούς ανθρώπους μπορείς να κάνεις θαύματα με τις ακαδημίες και μια μικρομεσαία ομάδα να την εξελίξεις για να είναι ανεξάρτητη στα οικονομικά της.

Υγ. Φυσικά και έγινε αγορά μέσα από το link του site τώρα που το βρήκα και κάτω από 30 ευρώ.
Υγ 2 υπάρχει περίπτωση να ανεβάσω μια ανάλυση ομάδας για τα Γιάννενα καθώς βλέπω πώς αυτό το τοπικ είναι άδειο για την ώρα.
leriban
Amateur
Amateur
Posts: 104
Joined: Tue Aug 19, 2008 12:29 pm
Football Manager της ομάδας: real madrid- PAO
Αγαπημένη Ομάδα: PANATHINAIKOS
Has thanked: 0
Been thanked: 0

https://community.sigames.com/topic/511 ... t-12230638

δοκιμασε κανενας την beta?
User avatar
stratos79
Hot Prospect
Hot Prospect
Posts: 638
Joined: Sat Oct 16, 2004 11:41 am
Football Manager της ομάδας: Παναθηναικος και όχι μόνο!!!
Αγαπημένη Ομάδα: Παναθηναικος-Α.Ο.Καβαλας
Has thanked: 1 time
Been thanked: 0

Alexiswhomen wrote: Wed Jan 15, 2020 7:57 pm Λοιπόν έχοντας αγοράσει το παιχνίδι πριν λίγες μέρες και ξεκινώντας save με τον Πας Γιάννινα έχω να πω τα εξής θετικότατα του παιχνιδιού:

1.Επιτέλους λογικά συμβόλαια παιχτών που ανταποκρίνονται στην πραγματικότητα του ελληνικού ποδοσφαίρου
2.Πλεον το παιχνίδι δεν σε αφήνει (τουλάχιστον) στον Πας Γιάννινα να φέρεις μικρούς 14-15-16 που έφτιαξε το παιχνίδι και να δοκιμάζεις ταυτόχρονα 1000 κάτι παίχτες ενώ αν τους έδινες συμβόλαιο 5 χιλιάρικα σου έλεγαν και ευχαριστώ ενώ τώρα προσπαθώ να τους κλείσω με 20+ χιλιάρικα από ακαδημίες της Αμερικής των μεγάλων εκεί ομάδων.
3. Σε παλαιότερα μάνατζερ έφερνες σε μικρομεσαίες ομάδες φτηνά εργατικά χέρια από τα Βαλκάνια για το τεχνικό σου Τιμ με απολαβές κάτω από 10 χιλιάρικα το χρόνο.Επισης ο εκάστοτε πρόεδρος πλέον δεν φαίνεται να σου κάνει τα χατίρια και να γεμίζει την ομάδα με 30 άτομα πρωσοπικο(για την ώρα!)
4.Το vision club(αν θυμάμαι καλά έτσι λέγεται) ήταν αναγκαίο για ένα παιχνίδι σαν το μάνατζερ και ειδικά για παίχτες όπως και εγώ που μένουμε σε μια ομάδα πολλές σεζόν.
Και τέλος 5. Το κέντρο ανάπτυξης αν έχεις σωστούς ανθρώπους μπορείς να κάνεις θαύματα με τις ακαδημίες και μια μικρομεσαία ομάδα να την εξελίξεις για να είναι ανεξάρτητη στα οικονομικά της.

Υγ. Φυσικά και έγινε αγορά μέσα από το link του site τώρα που το βρήκα και κάτω από 30 ευρώ.
Υγ 2 υπάρχει περίπτωση να ανεβάσω μια ανάλυση ομάδας για τα Γιάννενα καθώς βλέπω πώς αυτό το τοπικ είναι άδειο για την ώρα.
Καλημέρα, μια ερώτηση μόνο: Lag-άρι το παιχνίδι? Αν όχι τι κάρτα γραφικών έχεις?
Η Σιωπή είναι η πιο Τέλεια Εκφραση της Περιφρόνησης...
Spyridon13
Youth Pro
Youth Pro
Posts: 382
Joined: Fri Aug 16, 2013 4:22 pm
Αγαπημένη Ομάδα: Παναθηναικος
Has thanked: 1 time
Been thanked: 1 time

Συγνωμη παιδια μπορει να μου εξηγησει καποιος αυτο
https://prnt.sc/qq0o8r
Επιδη δεν ειμαι και παντογνωστης στην βαρια ιωση καθεσε σπιτι 5-6 μηνες?
User avatar
johndoe
Coach
Coach
Posts: 2886
Joined: Thu Oct 13, 2016 7:41 pm
Football Manager της ομάδας: AEK
Αγαπημένη Ομάδα: AEK, Real Madrid, Man. United
Status: I was a million miles away, and there's nothing left to bring me back today...
Has thanked: 0
Been thanked: 5 times

Μάλλον με βαριά ίωση εννοεί ότι πεθαίνει από χολέρα.
User avatar
Sponis
Twitch Streamer
Twitch Streamer
Posts: 25743
Joined: Thu Oct 03, 2002 11:00 pm
Football Manager της ομάδας: Δόξα Δράμας
Αγαπημένη Ομάδα: Manchester United / Π.Α.Ο.
twitter: Sponis
Status: I'm coming... Keep running... Tormenting You!
Location: Under Your Wings and Into Your Arms
Has thanked: 1 time
Been thanked: 0
Contact:

παίζοντας χθες λίγο με την public beta πρώτη φορά είδα ότι κατά κύριο λόγο η λύση να μη χάνονται τα τετ-α-τετ είναι το να μη βγαίνεις τετ-α-τετ
από εκεί που η ομάδα έβγαζε 9 κλασικές ευκαιρίες [οκ ήταν πολλές, δε λέω] τώρα δε βγάζει καμία. Με εκτεταμένα στιγμιότυπα που παίζω σε 5-6 αγώνες που έπαιξα βγήκαμε ένα [1] τετ-α-τετ κ τουλάχιστον το βάλαμε. Αλλά από την άλλη χάσαμε την προίκα μας σε πέναλτυ κ την πρόκριση επί της Ρεάλ...
User avatar
DrGonzo
The God Of Football
The God Of Football
Posts: 28004
Joined: Sat Nov 24, 2007 1:09 pm
Football Manager της ομάδας: Aberdden FC
Status: Seemed deep in thought
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Αρχίζω κι έχω την εντύπωση ότι το πρόβλημα δεν έγκειται σε αυτά καθεαυτά τα τετ-α-τετ, αλλά στην ευκολία που μπορείς να βγαίνεις τετ-α-τετ και το να χάνονται τόσα πολλά είναι τρόπος για να ''σβήνει'' αυτή η ευκολία. Δεν θα έπρεπε να βγαίνεις τόσο εύκολα τετ-α-τετ ειδικά αυτά που ο επιτιθέμενος κάνει και 2-3 μέτρα με τη μπάλα, είναι αστείο.
'Το Κράτος στην Ελλάδα παραδοσιακά κινητοποιείται πάντα και μόνο σε βάρος του Ολυμπιακού''
Καρπετόπουλος Αντώνης 23-12-2019

And I m up while the dawn is breaking, even though my heart is aching.
I should be drinking a toast to absent friends instead of these comedians.


How you expect to run with the wolves come night
when you spend all day sparring with the puppies?
Post Reply

Return to “Γενική συζήτηση”