3D Εμφανίσεις Football League 2018/19

Συζητήστε για τα γραφικά του FM (skins, logos, kits και backgrounds). Στείλτε τα δικά σας, γράψτε τις απορίες σας και σχολιάστε αυτά του fmgreece.gr
Post Reply
User avatar
Dirkios
Trialist
Trialist
Posts: 7
Joined: Sat Jan 19, 2019 10:45 pm
Football Manager της ομάδας: Απόλλων Πόντου
Αγαπημένη Ομάδα: Απόλλων Πόντου - Liverpool
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Καλησπέρα σε όλους! Έχω φτιάξει ένα πακέτο εμφανίσεων 3D της φετινής σεζόν για την Football league και μερικές ομάδες της Football league 2. Δεν γνωρίζω πολλά απο photoshop/gimp κτλ για να τα φτιάξω με 100% ακρίβεια όπως τα υπόλοιπα kits, αλλα πιστεύω οτι είναι αρκετά καλά οπτικά μέσα στο παιχνίδι .
Εχω ψάξει αρκετές ομάδες και δεν μου εμφανίζει κάποιο πρόβλημα κυρίως στο να ξεχωρίζουν τα γράμματα στο πίσω μέρος της φανέλας, αν βρείτε κάποιο πρόβλημα παρακαλώ να το αναφέρετε εδώ για να το διορθώσω

Screenshots μερικών εμφανίσεων in game
Spoiler: show
(Ιωνικός)
Image
(Ηρακλής)
Image
(Τρίκαλα)
Image
(Δόξα Δράμας)
Image
(Χανιά- Κισσαμικός)
Image
(Αήττητος Σπάτων 1)
Image
(Αήττητος Σπάτων 2)
Image
(Απόλλων Πόντου)
Image
(Ολ. Βόλου)
Image
Ομάδες που περιέχει το πακέτο

Football league : (Όλες) Αήττητος Σπάτων , Αιγινιακός , Απόλλων Λάρισσας, Απόλλων Πόντου , ΝΠΣ Βόλος , Δόξα Δράμας, Εργοτέλης ,Ηρακλής ,Ηρόδοτος , Καραϊσκάκης Άρτας , Κέρκυρα, Χανιά-Κισσαμικός, Παναχαΐκή, Πλατανιάς , Σπάρτη , Τρίκαλα

Football League 2 : Αιγάλεω , Αστέρας Αμαλιάδας , Ιωνικός ,Νίκη Βόλου , Ολυμπιακός Βόλου, Προοδευτική ,Πανσερραικός ,Βέροια


Link
http://www.mediafire.com/file/zb6j3ohgf ... D+KITS.zip

Κανετε unzip το αρχείο , τοποθετείτε τον φάκελο στο ''Αυτός ο υπολογιστής\Έγγραφα\Sports Interactive\Football Manager 2019\graphics\kits\Greece (η σε οποιον φάκελο έχετε τα Kits)

Τέλος πηγαίνετε στις ρυθμίσεις του παιχνιδιού (μέσα στο παιχνίδι) ---> interface , τσεκάρετε το κουτάκι που λέει reload skin when confirming changes in preferences και αφήνεται κενό το Use caching to decrease loading times. Κανετε clear cache, reload skin και παίζεται!
Last edited by Dirkios on Fri Feb 01, 2019 1:40 am, edited 7 times in total.
Image
User avatar
DinocPG
Hot Prospect
Hot Prospect
Posts: 596
Joined: Fri Nov 05, 2010 1:08 pm
Football Manager της ομάδας: Panetolikos, Liverpool
Αγαπημένη Ομάδα: Panetolikos
Location: Αγρίνιο
Has thanked: 6 times
Been thanked: 1 time

Φίλε μου χίλια μπράβο! Είναι κάτι που πραγματικά ομορφαίνει απίστευτα το παιχνίδι!
User avatar
teolalto
Trialist
Trialist
Posts: 15
Joined: Mon Nov 24, 2008 11:32 pm
Football Manager της ομάδας: Arsenal
Αγαπημένη Ομάδα: Iraklis
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Μπράβο φίλε! Πολλά ευχαριστώ!
User avatar
nikolaosaek
Youth Pro
Youth Pro
Posts: 289
Joined: Sun Jun 07, 2009 5:45 pm
Football Manager της ομάδας: ΑΓΣ Διαγόρας Ραχών
Αγαπημένη Ομάδα: ΑΕΚ, Διαγόρας Ραχών
Has thanked: 8 times
Been thanked: 5 times

Πολλά μπράβο σου φίλε.
Post Reply

Return to “Γραφικά”